>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Napisali mi z pomocy, że pieniądze zostały przekazane do przelewu. A jak się zapytałem na koniec czy mogę wypłacać pieniądze na konto matki, ojca itp. to odpisali, że: &quot;Wypłata możliwa jest na osobiste konto bankowe Gracza.&quot;. Więc nie wiem czy mi przeleją kase czy nie
A po co Ci było to ostatnie pytanie skoro już wypłaciłeś?
To tak jakby złodziej samochodowy, pytał na kontroli drogowej policjanta &quot;czy coś by się stało gdybym ukradł samochód?&quot; ;)
Absolutnie Cię nie porównuję do złodzieja - to tylko przykład ????

Wypłata ma szansę dojść. Jestem przekonany że próby takich wypłat zdarzają się dość często... faktem jednak jest, że regulamin zabrania wypłacania środków na konto osoby trzeciej.
Nawet jeśli to rodzina
 
S 0

soko_23

Użytkownik
Chciałem poprostu się dowiedzieć czy jest sens czekać, czy przepadło mi 20 zł. Albo może ktoś miał podobna sytuację i napisze jak było.
 
andrut 1

andrut

Użytkownik
Czy na bet-at-home można przelewać pieniądze przez Przelewy24, mając konto w Banku Spółdzielczym? Trochę się zdziwiłem, bo chcę przelać pieniądze, a tu wśród banków nie ma SGB... Orientuje się ktoś w temacie? Bo na Przelewy24 wyraźnie piszą, że z/do Banku Spółdzielczego mogę wpłacać lub wypłacać pieniądze... Gratis screen: http ://img828.imageshack.us/i/przelewo.png
 
M 0

mackinho7

Użytkownik
Witam,
Sporo jest tych stron, nie mam zbytnio dużo czasu, a pragnę w miarę szybkiej i pewnej informacji ;)
Jak dobrze wiemy, w Polsce internetowy hazard jest nielegalny. Moje pytanie brzmi następująco:
1. Czy przy przelewaniu kwoty na konto bukmachera może mi coś zagrażać ze strony banku, itp.? Bo przecież przy dokonywaniu przelewu widać nazwę odbiorcy (w moim przypadku stronę bet-at-home.com)?
2. Jak to się ma z wypłacaniem? Jaką sumę najlepiej wypłacać, aby być bezpiecznym? Bezpośrednio od bukmachera na konto mBank&#39;u można?
Co jaki czas najlepiej wypłacać pieniądze? Raz, ale większą kwotę, czy małą ale częściej? Nie chciałbym się narażać na nic, bo wtedy nie będzie dobrze i źle to się dla mnie skończy :p
Proszę o odpowiedź.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Witam,
Sporo jest tych stron, nie mam zbytnio dużo czasu, a pragnę w miarę szybkiej i pewnej informacji ;)
Jak dobrze wiemy, w Polsce internetowy hazard jest nielegalny. Moje pytanie brzmi następująco:
1. Czy przy przelewaniu kwoty na konto bukmachera może mi coś zagrażać ze strony banku, itp.? Bo przecież przy dokonywaniu przelewu widać nazwę odbiorcy (w moim przypadku stronę bet-at-home.com)?
2. Jak to się ma z wypłacaniem? Jaką sumę najlepiej wypłacać, aby być bezpiecznym? Bezpośrednio od bukmachera na konto mBank&#39;u można?
Co jaki czas najlepiej wypłacać pieniądze? Raz, ale większą kwotę, czy małą ale częściej? Nie chciałbym się narażać na nic, bo wtedy nie będzie dobrze i źle to się dla mnie skończy :p
Proszę o odpowiedź.
zrozumcie wreszcie drogie dzieci ze mozecie wyplacac ile chcecie nikt was nigdzie nie wezwie bank ma w dupie wasze 2 3 czy 10 tysiecy przelane z buka co ich to obchodzi? bodaj od 60 tysiecy zlotych maja obowiazek cie wezwac ale niektorzy tu pytaja czy moga 500 przelac na raz czy w paru ratach to plakac mi sie chce, co do wplaty mozesz wplacasz poczta karta czy z konta internetowego nikogo nie obchodzi to gdzie ty wplacasz nawet zebys mial w tytulach przelewu wpisane &quot;wplacam na nielegalny hazard mam was w dupie&quot; to i tak to nikogo nie bedzie obchodzic ????
pozdrawiam i wiecej czytaj forum
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Powiem Ci tak legionista. Teraz wielu kozaczy tak jak Ty. A w Polsce czesto jest tak, ze cos co jest nie wiaodmo jakie czy legalne czy nie a w tym wypadu chyba jednak nie dlugo dlugo nic sie z tym nie robi, az nagle jest pierd******** ze strony roznych sluzb, policji, itp. Przyklad ?? Dopalacze. Zebys sie nie zdziwil jak kiedys bedzie podobnie z e-hazardem i wtedy nie bedzie tak smiesznie i pewnie.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Powiem Ci tak legionista. Teraz wielu kozaczy tak jak Ty. A w Polsce czesto jest tak, ze cos co jest nie wiaodmo jakie czy legalne czy nie a w tym wypadu chyba jednak nie dlugo dlugo nic sie z tym nie robi, az nagle jest pierd******** ze strony roznych sluzb, policji, itp. Przyklad ?? Dopalacze. Zebys sie nie zdziwil jak kiedys bedzie podobnie z e-hazardem i wtedy nie bedzie tak smiesznie i pewnie.
czlowieku przy tej technice nawet przez komorke mozesz obstawiac (pomijanie ip)dodatkowo wyplacac z karta MB (pomijanie polskich bankow) to nie to samo co dopalacze gowno mi moga zrobic:cool:
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie jestem na tyle głupi, żeby nie wiedzieć, że dopalacze to nie to samo co e-hazard. Porównałem pewną sytuację prawną i metody działania roznych instytucji w tym temacie. Dopalacze niby legalne niby nie legalne, nie do końca wszystko prawnie umocowane , pare lat spokoj i cisza az nagle wielka akcja anty. Swoja droga prawidlowa jesli chodzi o dopalacze, ale poprostu porownuje pewien system dzialania i sytuacje prawna.
Ale OK, obys mial racje - tyle Ci odpowiem :]
 
L 51

legionista880

Użytkownik
jasne rozumiem z tym ze jest to jednak zupelnie inna sytuacja nie mozesz kazdego sposobu ze cos olewali i zaczeli sie interesowac przyrownac do zakladow bo tu mozesz wygrywac omijajac calkowicie polski system, no bo zalozmy ze konca zycia bede obstawial z telefonu i wyciagal pieniadze przez mb no i jak niby ktokolwiek moze mnie zlapac za reke? panstwo samo sobie winne danie 12 procent podatku przy marzy buka to pierd***** zlodziejstwo ostatni smialem sie z kolega handicap w nba na fortunie 1,90 - podatek to ze 100 zlotych payout wynosi 67 ZLOTYCH!!!!! to sa jakies totalne jaja trzeba byc (cenzura) zeby grac na stacjonarnych ale to moja zdanie jak ktos lubi byc okradany niech bedzie, no chyba ze sa osoby ktore traktuje bukmacherke jak zabawe(?) to faktycznie co im szkodzi zabieranie groszy skoro kursy na tasmach wynosza okolo 400
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No, ale jesli chodzi o granie przez telefon to wydaje mi sie teoretycznie, ze on tez sie loguje do sieci wiadomo gdzie i kiedy ?? Jesli chodzi o podatek 12% nie da sie ukryc...
Ale troche zeszlismy z tematu. Wiec kończmy ????
 
majkel02 42

majkel02

Użytkownik
Mam pytanie. Chcę wypłacic kasę z BAH przelewem bankowym. Co muszę wpisać w polu &quot;Nazwa Banku&quot;? Kod SWIFT swojego banku, czy wystarczy np. ING BANK ŚLĄSKI?
 
Do góry Bottom