>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

L 51

legionista880

Użytkownik
czy nazwa banku to swift banku? jak sie znajomy pyta w jakim banku masz konto to podajesz jego swift? ludzie troche wiecej rozumu

jakbys dalej nie rozumial to wpisz poprostu ing bank slaski ????
 
mef90 1

mef90

Użytkownik
Wypłata w bet-at-home
Mam pytanie wchodze na bahu w zakładke wypłata i wyskakuje mi coś takiego:

WYPŁATA
Wypłaty w trakcie opracowania0 PLN OdbiorcaImie nazwiskoNazwa banku
Musisz wypełnić!Możesz podać max. 255 znaków! Proszę podać tylko 0-9, a-z lub A-Z! BIC (SWIFT-Code)
Musisz wypełnić! Możesz podać max. 255 znaków! Proszę podać BIC (8 lub 11 znaków, bez przerw)! IBAN
Musisz wypełnić! Możesz podać max. 255 znaków! Kwota PLN
Musisz wypełnić!
Możesz podać max. 255 znaków!Proszę podać kwotę większą niz 1 z przecinkiem jako znak odstępu!





co mam wpisać w BIC SWIT-code czytałem coś o tym ale nieza bardzo wiem o co chodzi


a IBAN to musze wpisać PL 26cyfr ???
może inaczej zadam pytanie czy przelew dojdzie jeśli wypełnie to tak ? pogrubione jest to co ja wypełniam

Nazwa banku: Bzwbk

BIC (SWIFT-Code): WBKPPLPP (znalazłem w necie ze BIC tego banku to taki

IBAN: PL1234....(26cyfr mojego konta)

Kwota: xxx


Prosiłbym doświadczonych ludzi o wypowiedzi czy tak jest prawidłowo ????
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
Witam , mam takie pytanie czy w związku z tą ustawą hazardową tuska mogę mieć jakieś problemy prawne z powodu wypłacenia jakieś kwoty z BAHU ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam , mam takie pytanie czy w związku z tą ustawą hazardową tuska mogę mieć jakieś problemy prawne z powodu wypłacenia jakieś kwoty z BAHU ?
Przeczytaj te dwa podane poniżej tematy - CAŁE

http://forum.bukmacherskie.com/f98/nowa-ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-36988.html
http://forum.bukmacherskie.com/f98/wygralem-spora-kase-wezwal-mnie-bank-24614.html
Jak przeczytasz całe to będziesz wiedział. Wie, że trochę tego jest ale czasami dla wiedzy trzeba się poświęcić.
 
E 0

el_dorado

Użytkownik
Witam mam pytanie dotyczące wypłaty. Pieniądze na bat home wpłacałem za pomocą przelewy24 oraz raz z konta znajomego. Aby wypłacić pieniądze na moje nowe konto bankowe muszę najpierw dokonać jakiejś wpłaty minimalnej i potem wypłacić czy mogę od razu ? jaka jest minimalna wypłata przy tym sposobie wypłaty ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie musisz wpłacać ze swojego konta. Śmiało możesz wypłacać na swoje konto bankowe. Minimalna kwota wypłaty to bodajże 10pln jak mnie pamięc nie myli.
 
E 0

el_dorado

Użytkownik
Dzięki za odp. i mam jeszcze jedno pytanie. Jeżeli zacząłem grac w bat będą nieletnim i nic wtedy nie wypłacałem a teraz jestem pełnoletni to czy mogą być jakieś problemy przy wypłacie(dałem rok 1991 zamiast 1992) ? W jakich sytuacjach żądają skanu dowodu osobistego ?
 
D 0

dziubasek00

Użytkownik
Dzięki za odp. i mam jeszcze jedno pytanie. Jeżeli zacząłem grac w bat będą nieletnim i nic wtedy nie wypłacałem a teraz jestem pełnoletni to czy mogą być jakieś problemy przy wypłacie(dałem rok 1991 zamiast 1992) ? W jakich sytuacjach żądają skanu dowodu osobistego ?
ja jednorazowo maksymalnie koło 200zł wypłacałem z baha, a średnio poniżej 100zł i nigdy nie chcieli żadnego potwierdzania zdjęciami, skanami itp
 
L 0

leys60

Użytkownik
Witam szybkie pytanie podczas rejestracji w bahu pomyliłem się i podałem Pan, a konto jest założone na kobietę. Czy nie będzie żadnych problemów przy wypłacie pieniędzy?
Troche głupia kwestia ale pytam dla pewności.
 
S 2

szepcio

Użytkownik
1.Witam. Czy mogę przelać pieniądze na konto BaH przelewem na poczcie. Jeśli tak to jak myślicie ile będę musiał czekać?
2. Dostałem wiadomość na e-maila, że jeśli się zarejestruje na BaH to dostane free 5 zł i postanowiłem się zarejestrować. Troszku mnie to wciągnęło, lecz postawiłem w pewnym meczu cała stawkę i przegrałem. Czy jeśli teraz bym mógł wpłacić tą 100 na poczcie to czy mogę liczyć na jakiś bonus(nie wiem jaki jest i czy wogóle jest teraz jakiś).
3. Czy mogę przelać pieniądze z konta siostry i ile by taki przelew szedł. I czy jeśli bym chciał coś wypłacic to czy musze na to samo konto co wpłacałem czy mogę przelac na swoje ktore planuje zalozyc?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
1. Możesz, nawet możesz zamówić druczek na stronie bah. Przez pocztę nie polecam, czasami w miarę szybko dojdzie kasa a czasami się długo czeka.
2. Wycinek z regulaminu promocji, czyli NIE.
Bonus Powitalny nie może być łączony z innymi promocjami.
3. Teoretycznie nie możesz ale w praktyce bah nie robi problemów. Jeżeli siostra ma konto internetowe to skorzystaj z przelewy24, kasa będzie do 15minut.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Może mi ktos podać te dane wszystkie Bahu co mam je podać przy przelewie internetowym?
1. Poczytaj o przelewach24, bo to najłatwiejszy i najszybszy sposób wpłaty. Przy okazji BANALNY!
2. Jeśli nie chcesz / nie możesz skorzystać z przelewów24 i koniecznie chcesz wysłać przelew to:

Odbiorca: bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank PEKAO SA w Warszawie
Numer konta: 23 1240 6247 1111 0000 4972 8376
Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza

IBAN: PL23 1240 6247 1111 0000 4972 8376
BIC: PKOPPLPW


Jako Tytuł wpłaty podaj zawsze swój numer konta gracza!

(klikasz na wpłata (obok stanu konta) &gt; na dole listy jest Wpłata przelewem na konto bankowe &gt; klikasz i masz podane wszystkie dane do przelewu. Żeby nie było, że podałem Ci jakiś lipny numer konta).
 
S 2

szepcio

Użytkownik
Ok mogę skorzystać z przelewu24 siostra ma taki w swoim banku internetowym. Ale troszku sie tak boję, ponieważ konto na BaH mam ja a internetowe siostra. I moga się do tego przyczepić.
Jak myślicie zaryzykować?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przy wpłatach nikt Ci się nie przyczepi, że wpłacałeś z konta innej osoby. Jest na to zezwolenie i nie musisz się niczego obawiać.
 
Do góry Bottom