>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Mam pytanie będzie 1 wypłata z bah potrzebny scan dowodu ... ??
kolejne pytanie właśnie zauważyłem że w dacie urodzenia zamiast 9 mam 8 napisać żeby zmienili ?? czy przejdzie to ??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam pytanie będzie 1 wypłata z bah potrzebny scan dowodu ... ??
kolejne pytanie właśnie zauważyłem że w dacie urodzenia zamiast 9 mam 8 napisać żeby zmienili ?? czy przejdzie to ??
1- 99.9% nie będzie potrzebny.
2- może najpierw wypłać a później napisz do nich o zmianę daty...
 
N 0

no

Użytkownik
Mam pytanie.Chialem wpłacić kase na konto bah i w tabeli odbiorca napisalem &quot;bet-at-home.com&quot; i w banku powiedziano mi ze jest to zle i ze to musi byc firma lub prywatna osoba.
 
prokocim200 0

prokocim200

Użytkownik
zlecilem wyplate 40 zl dzisaj okolo 11 na monybokers czy przy tej kwocie nie bedzie pobierana zadna prowizja ? przypominam zlecilem 40 zl na monybokers
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam pytanie.Chialem wpłacić kase na konto bah i w tabeli odbiorca napisalem &quot;bet-at-home.com&quot; i w banku powiedziano mi ze jest to zle i ze to musi byc firma lub prywatna osoba.
To wpisz &quot;Bet at home&quot; i powiedź tym nieukom, że to nazwa firmy. Po sprawie ;)
zlecilem wyplate 40 zl dzisaj okolo 11 na monybokers czy przy tej kwocie nie bedzie pobierana zadna prowizja ? przypominam zlecilem 40 zl na monybokers
Nie ma żadnej prowizji...
 
N 0

nowy1745

Użytkownik
Witam.
Jeżeli pomyliłem działy to przepraszam bardzo ale jestem początkującym forumowiczem i za razem graczem. A moje pytanie dotyczy wyplaty z mojego konta na bah na konto bankowe. Tj zagralem w kasynie w txs holdem i wygralem 50 zł. Sprzedałem żetony i kasa pojawiła mi się na koncie głównym jednak jak zleciłem wypłate to nie odjęło z mi konta, a w podglądzie mojego konta jest napisane tylko SPRZEDAJ ŻETONY zamiast WYPŁATA. Prosze o pomoc.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Kasa z konta w BAH odejmowana jest przy wyplacie do 24h czyli tyle ile trwa proces realizacji. Jesli kasa zniknie z konta to znak , ze BAh wyslal ja na konto, oni wlasnie maja to do siebie, ze kasa nie znika po zleceniu wyplaty a zostaje az do zatwierdzenia. W histori nie masz WYPLATA bo do niej nie doszło jeszcze. A tak na marginesie to ten Sianów co mysle?;)
 
P 0

piotrek160891

Gość
dojdzie a jak nie to na pewno nie zniknie szczegolnie w bahu. najwazniejszy jest numer konta bankowego.
 
N 0

nanites

Użytkownik
Witam,a ja mam taki problem,czy wypłacie pieniędzy z BAT został wyświetlony komunikat, że minimalna to 100 euro.Co jest grane? Czytałem, że ludzie wypłacali mniej niż sto złoty. (bonus jest uzbierany i potwierdzony przez support.
 
K 0

k4m1lek

Użytkownik
Zapytam tutaj, gdyz dla bardziej doswiadczonych pytanie bedzie pewnie banalne, a nie chce zasmiecac forum nowym tematem. Pytanie dotyczy wplaty, wiec mam nadzieje iz nie jest to offtop w stosunku do tematu.
Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.
Czyli jak to wyglada? Zalozmy, ze wplacam 20 zl. 20+10=30.
Czyli przed wyplata, musze postawic cala sume 30 zl min. 3 razy po kursie 1,5?
Moze mi ktos wytlumaczyc to jak najprosciej? :p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
20+10=30x3=90
Jak w sumie za tyle zagrasz to możesz wypłacać. Obrót po kursie co najmniej @1.50 jako zakład pojedynczy lub kombinacyjny.
 
Do góry Bottom