>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

vdv 66

vdv

Użytkownik
wplacalem we wtorek o 7.30 rano 500zl przelewem na baha i jeszcze kasy nie zaksiegowali.spotkaliscie sie juz z takim poslizgiem? to 4 dzien i zaczynam sie denerwowac
Domyślałam się, że robiłeś przelew na Poczcie, więc przelew idzie od 3 do 5 dni roboczych. Skoro wpłacałeś we wtorek to dzisiaj jest 3 dzień. Musisz wziąć pod uwagę taki fakt, że po którejś tam godzinie (chyba 16, choć nie pamiętam dokładnie) przelewów się nie robi i dopiero kasa idzie w następnej sesji, czyli następnego dnia rano.
Swoją drogą kiedyś na zaksięgowania $$ na koncie gracza czekałem chyba 7 dni...
Więc spokojnie, kasa dojdzie.
Cierpliwości.
Zdania zaczyna się od Dużej litery!
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
wypłacisz kasę tylko na konto bankowe osoby zarejestrowane w BAH, więc na konto ojca nie wypłacisz
A propos przelewow na rozne konta...
Ja z jednego konta gracza wyplacam chyba na 5 roznych kont - znajomych , rodziny, 2 swoje i nigdy problemow nie bylo
Wydaje mi sie ze jak juz po raz n-ty wyplacasz, tzn masz duzy staz to mozesz na kazde konto wyplacic kase
Wiec prosze zeby moderatorzy nie pisali nieprawdy ze tylko na swoje konto mozna wyplacic
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A propos przelewow na rozne konta...
Ja z jednego konta gracza wyplacam chyba na 5 roznych kont - znajomych , rodziny, 2 swoje i nigdy problemow nie bylo
Wydaje mi sie ze jak juz po raz n-ty wyplacasz, tzn masz duzy staz to mozesz na kazde konto wyplacic kase
Wiec prosze zeby moderatorzy nie pisali nieprawdy ze tylko na swoje konto mozna wyplacic
Nie piszę nie prawdy to po pierwsze, gdyż powołuję zawsze na regulamin danej firmy. Często jego złamanie powoduje blokowanie kont w niektórych firmach, więc zalecam jego przestrzeganie.
Dla pewności napisałem na live czacie zapytanie i dostałem dokładne taką samą odpowiedź jaką pisałem w cytowanym przez Ciebie poście...
Tobie się może udało, przez może jakiś błąd w BAH, nie wiem, nie wnikam. My nie namawiamy do łamania regulaminów firm bukmacherskich, bo czasami konsekwencję są tragiczne.
 
B 0

bianconeroo

Użytkownik
czy przy wypłacie w polu nazwa banku wystarczy wpisac tylko Mbank?


a więc nie chciało mi się czekać na odpowiedz zwłaszcza zważywszy na pore i zleciłem wypłate wpisujac w polu Mbank i wyskoczyło cos takiego:
Proszę najpierw uregulować otwarte przedpłaty!

Prosimy o wyrozumiałość!

o co chodzi? kase wpłaciłem 2 dni temu a ostatni bonus z jakiego korzystałem to byly czasy mś w piłkę nożną w Niemczech, ktoś tak miał??? prosze o rady bo zgłupiałem ????
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Ja zawsze jesli wyplacam akurat na mBank to podaje dokladnie &quot; mBank &quot; i zawsze jest ok, wiec tak wpisz ;)
Otwarte przedplaty to znaczy ze dopisali ci kase jesli wyslales im potwierdzenie przelewu.
 
veto 0

veto

Użytkownik
Witam.
Jak można zrobić skan dowodu dla bah ? wysłałem im zdjęcia ale dostałem odpowiedź typu
&#39;Prosimy o ponowne wysłanie poniższego skanu o lepszej jakości.&#39;
Nie mam możliwości zrobienia lepszego zdjęcia a cały problem w tym że pieczątka została odbita niedbale i chyba przez to zdjęcie dowodu wpłaty nie może zostać przyjęte. Jest jakiś inny sposób ?
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Ale skanujesz czy robisz zdjęcie? Ja robię zdjęcie, aparatem z tych słabszych ma tam chyba 7mpx i wychodzi bardzo ładnie.
 
wojtekroza 46

wojtekroza

Użytkownik
witam,
przeszukalem forum tego buka i nie znalazlem nic dlatego pytam. O co chodzi z numerem konta (26 cyfr)? Chce wyplacic kase, wpisuje swoj numer konta(26 cyfr) i wyskakuje &quot;Proszę podać 26-cyfrowy numer Pana/i konta bankowego!&quot; nie wiem czemu. Podczas wypłaty muszę podać IBAN i BIC? Moim bankiem jest bz wbk. Moze ktos pokazac jak mniej-wiecej mam to tam wpisac?
 
S 0

slavoo26

Użytkownik
hej
Kod Iban :PL**************************
gwiazdki to numer twojego konta i przed numerem musisz wpisac PL zeby system buka wiedzial ze konto jest w polsce
KOD swift:WBKPPLPP jak tap wpislalem na swoim koncie w Bwin i system to przyjal
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
mam pytanie, da się jakoś sprawdzić czy muszę coś jeszcze obracać w bahu? Bo kiedyś skorzystałem (dawno temu) z bonusu 100% i nie wiem czy go obróciłem a ostatnio znowu wpłaciłem a zapomniałem sobie o tym ???? A teraz chce wypłacić i nie wiem czy się będzie dało.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Włącz stronę BAHa i po prawej pod &quot;teraz na żywo&quot; znajdziesz napis Support. Gdy na niego klikniesz zobaczysz:
E-mail: [email protected]
Telefon: +356-21314833
Fax: +356-25401296
Livesupport
FAQ

Możesz próbować dogadać się przez livesupport choć osobiście tego nie polecam bo są tam WIECZNE kolejki.
Mail powinien załatwić sprawę ????
 
F 0

fuksio522

Użytkownik
Witam wszystkich ja wczoraj zleciłem wypłate z beta i do dziś na koncie nie mam kasy.Napisałem emaila do serwisu i odpisano mi że przelew może trwać od 2 do 8 dni.Troche sie denerwuje bo kasa jest naprawdę konkretna.pozdro dla wszystkich
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Trochę mnie rozśmieszyłeś....Napisali od 2 do 8 dni. &quot;Wczoraj zleciłem, dzisiaj nie ma&quot;. Dwa dni rozbijając godzinowo wynosi 48h. Wczoraj zakładając 14:00 dzisiaj 14:00 wynosi 24h. Niegodzinowo 1 dzien. Wiec czym Ty sie denerwujesz. Pewnie po weekendzie koło wtorku, środy.
 
Do góry Bottom