>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
nie, nie ma potrzeby obracania depozytu (pieniędzy wpłacanych)
Tak dla jasnosci - kolega nie ma racji. Nie mozesz wplacic kasy i od razu jej wyplacic ! Musisz ja choc raz postawic , chociazby po kursie 1.01. Jak np wplacisz 20 PLN i postawisz 10 i przegrasz to pozostale 10 mozesz wyplacic.
Temat byl walkowany a wy znowu piszecie bzdury...luuudzie
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Wielki ✅ dla Bet-at-home ???? Zleciłem wypłatę w piątek. Na LiveChat z ciekawości zapytałem jaki jest czas oczekiwania i Pan powiedział że realizacja 24h,a potem 5-8 dni roboczych aby pieniądze doszły na konto.Jednak zostałem pozytywnie zaskoczony jak pieniądze doszły na konto dzisiaj około godziny 14. Wielki ✅ !
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Krótko się czeka, jeżeli twój bank oczywiście obłusguje przelewy w weekendy.
Trwa to max kilkanaście sekund, a cała procedura przelewu okolo 5min.
 
krystian17 0

krystian17

Użytkownik
Jak jest najnisza kwota do wypłacenia ?

--------------------------------------------------------------------------------

Witam ja mam na Bet-at-home 33,34 zl. i gdy chce wyplacic 20 zl. to pisze minimalna kwotaa jaka mozesz wyplacic to 400 zl. z kawalkiem wiecie dlaczego tak jest nie mozna mniej wyplacic ? Kto wie to prosze napiszcie z gory dzieki
 
krystian17 0

krystian17

Użytkownik
Nom teraz pisze e niemasz obroconej tej kwoty a jak ja musze minimalnie obrocic postawilem cyba z 30 kuponów ;p
 
S 0

szymciock

Użytkownik
witam mam pytanie bo jak sie logowałem na Bet-at-home to nie wszystkie dane podałem prawdziwe np kilka miesięcy sobie przesunąłem zęby mieć 18 l i nie podałem dokładnego adresu zamieszkania. czy mogę mieć jakieś problemy z wypłacaniem kasy albo czy jak będę chciał wypłacić kasę na konto ojca to czy trzeba jakiś scan dowodu czy cos takiego?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Po 1 - wypłacisz kasę tylko na konto bankowe osoby zarejestrowane w BAH, więc na konto ojca nie wypłacisz
Po 2 - jak zostaniesz poproszony o przesłanie dowodu tożsamości to jesteś w kropce...
 
L 51

legionista880

Użytkownik
1 czym sie rozni WPLATA PRZEZ PRZELEW BANOWY a WPLATA KARTE PLATNICZA.przeciez to to samo tylko czas oczekiwania jest zdecydowanie mniejszy na korzysc tej drugiej mam racje?
2 czytam ze karta sie nie oplaca poniewaz zarowno buk jak i bank nalicza nam prowizje czy to prawda?
3 czym w takim razie najszybciej przeslac pieniadze do buka przelewy24?
4 czy odebrac pieniadze od buka jak najszybciej bez zadnych kosztow?
5 czy z wyplata przez karte platnicza tez sa nakladane prowizje?
 
S 0

szymciock

Użytkownik
aha a jak poproszę o zmienię dane i zrobię wszystko na ojca albo brata ktory ma 25l to raczej nie powinno byc problemu? i jeszcze bo nie moge zrozumiec jak otrzymam kase. dlaczego nie przeleje na konto ojca kasy? co w tym przeszkadza? ja jeszcze zadnego konta bankowego nie podawałem wiec dlaczego nie moge na ojca?
i jeszcze czy za konto sie płaci miesiecznie? i czy mozna usunąć?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1 czym sie rozni WPLATA PRZEZ PRZELEW BANOWY a WPLATA KARTE PLATNICZA.przeciez to to samo tylko czas oczekiwania jest zdecydowanie mniejszy na korzysc tej drugiej mam racje?
2 czytam ze karta sie nie oplaca poniewaz zarowno buk jak i bank nalicza nam prowizje czy to prawda?
3 czym w takim razie najszybciej przeslac pieniadze do buka przelewy24?
4 czy odebrac pieniadze od buka jak najszybciej bez zadnych kosztow?
5 czy z wyplata przez karte platnicza tez sa nakladane prowizje?
1- kartą szybciej wpłacisz ale...
2- jak zauważyłeś minusem jest prowizja od wpłaty za kartę.
3- Przelewy24 są darmowe i szybkie. Moneybookers, Neteller wpłata natychmiastowa. Możesz też zrobić zwykły przelew i jeśli nie jest to Twoja pierwsza wpłata, robisz skan przelewu i wysyłasz go do supportu w prośbą o zatwierdzenie.
4- każda metoda jest bez kosztów. Wszystkie metody są dość szybkie.
5- nie.
aha a jak poproszę o zmienię dane i zrobię wszystko na ojca albo brata ktory ma 25l to raczej nie powinno byc problemu? i jeszcze bo nie moge zrozumiec jak otrzymam kase. dlaczego nie przeleje na konto ojca kasy? co w tym przeszkadza? ja jeszcze zadnego konta bankowego nie podawałem wiec dlaczego nie moge na ojca?
1- Raczej powinien być problem... w końcu to Ty założyłeś konto.
2- Zasadą jest, że wypłacać można tylko na konto bankowe, którego właścicielem jest gracz bah.
3- Nie płaci się.
4- Można usunąć.
 
S 0

szymciock

Użytkownik
to jak mi radzicie zeby usunac konto i załozey nowe z danymi ojca lub bratai zebym spokojnie mugł grac. Czy moze ryzykowac a w najgorszym wypadku nie wysla mi kasy na konto?
i jeszcze jedno wygrałem 50 zł i zeby je miec w reku to gdzie mam przesłac bo jak wyzej pisano ze do ojca nie moge przelac. wiec na jakie konto ?
prosze o pomoc
 
S 0

szymciock

Użytkownik
no wiesz do osiemnastki zostało mi 4 miesiace i jestem zdenerwowany bo od 3 lat chodziłem do sts a tu od tygodnia nie chca mi obstawiac bo sie zmieniły jakies przepisy i mam pokazac dowud.
a jak ja podałem wszysteki dane prawidłowe a tylko wiek o te 4 miesiace zmieniłem to czy jak bede przelewał na konto brata co ma te same dane, jezeli chodzi o zamieszkanie nazwisko to czy przejdą pieniądze??
 
L 51

legionista880

Użytkownik
wplacalem we wtorek o 7.30 rano 500zl przelewem na baha i jeszcze kasy nie zaksiegowali.spotkaliscie sie juz z takim poslizgiem? to 4 dzien i zaczynam sie denerwowac
 
Do góry Bottom