>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Mam pytanie będzie 1 wypłata z bah potrzebny scan dowodu ... ??
kolejne pytanie właśnie zauważyłem że w dacie urodzenia zamiast 9 mam 8 napisać żeby zmienili ?? czy przejdzie to ??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam pytanie będzie 1 wypłata z bah potrzebny scan dowodu ... ??
kolejne pytanie właśnie zauważyłem że w dacie urodzenia zamiast 9 mam 8 napisać żeby zmienili ?? czy przejdzie to ??
1- 99.9% nie będzie potrzebny.
2- może najpierw wypłać a później napisz do nich o zmianę daty...
 
N 0

no

Użytkownik
Mam pytanie.Chialem wpłacić kase na konto bah i w tabeli odbiorca napisalem &quot;bet-at-home.com&quot; i w banku powiedziano mi ze jest to zle i ze to musi byc firma lub prywatna osoba.
 
prokocim200 0

prokocim200

Użytkownik
zlecilem wyplate 40 zl dzisaj okolo 11 na monybokers czy przy tej kwocie nie bedzie pobierana zadna prowizja ? przypominam zlecilem 40 zl na monybokers
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam pytanie.Chialem wpłacić kase na konto bah i w tabeli odbiorca napisalem &quot;bet-at-home.com&quot; i w banku powiedziano mi ze jest to zle i ze to musi byc firma lub prywatna osoba.
To wpisz &quot;Bet at home&quot; i powiedź tym nieukom, że to nazwa firmy. Po sprawie ;)
zlecilem wyplate 40 zl dzisaj okolo 11 na monybokers czy przy tej kwocie nie bedzie pobierana zadna prowizja ? przypominam zlecilem 40 zl na monybokers
Nie ma żadnej prowizji...
 
N 0

nowy1745

Użytkownik
Witam.
Jeżeli pomyliłem działy to przepraszam bardzo ale jestem początkującym forumowiczem i za razem graczem. A moje pytanie dotyczy wyplaty z mojego konta na bah na konto bankowe. Tj zagralem w kasynie w txs holdem i wygralem 50 zł. Sprzedałem żetony i kasa pojawiła mi się na koncie głównym jednak jak zleciłem wypłate to nie odjęło z mi konta, a w podglądzie mojego konta jest napisane tylko SPRZEDAJ ŻETONY zamiast WYPŁATA. Prosze o pomoc.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Kasa z konta w BAH odejmowana jest przy wyplacie do 24h czyli tyle ile trwa proces realizacji. Jesli kasa zniknie z konta to znak , ze BAh wyslal ja na konto, oni wlasnie maja to do siebie, ze kasa nie znika po zleceniu wyplaty a zostaje az do zatwierdzenia. W histori nie masz WYPLATA bo do niej nie doszło jeszcze. A tak na marginesie to ten Sianów co mysle?;)
 
P 0

piotrek160891

Gość
dojdzie a jak nie to na pewno nie zniknie szczegolnie w bahu. najwazniejszy jest numer konta bankowego.
 
N 0

nanites

Użytkownik
Witam,a ja mam taki problem,czy wypłacie pieniędzy z BAT został wyświetlony komunikat, że minimalna to 100 euro.Co jest grane? Czytałem, że ludzie wypłacali mniej niż sto złoty. (bonus jest uzbierany i potwierdzony przez support.
 
K 0

k4m1lek

Użytkownik
Zapytam tutaj, gdyz dla bardziej doswiadczonych pytanie bedzie pewnie banalne, a nie chce zasmiecac forum nowym tematem. Pytanie dotyczy wplaty, wiec mam nadzieje iz nie jest to offtop w stosunku do tematu.
Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.
Czyli jak to wyglada? Zalozmy, ze wplacam 20 zl. 20+10=30.
Czyli przed wyplata, musze postawic cala sume 30 zl min. 3 razy po kursie 1,5?
Moze mi ktos wytlumaczyc to jak najprosciej? :p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
20+10=30x3=90
Jak w sumie za tyle zagrasz to możesz wypłacać. Obrót po kursie co najmniej @1.50 jako zakład pojedynczy lub kombinacyjny.
 
Do góry Bottom