>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BestBet24

M 2K

Mendieta1992

Użytkownik
Od razu jest limit przy obstawianiu? Bo chciałem wpłacić ten 1000zl do cashback, i zagrać od razu za całość, za swoje jest limit czy przy zwrocie cashback?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wprowadzili już szybkie wypłaty (przelewy24). Także to na duży plus.
Co z tego skoro samo zatwierdzenie wyplaty trwa ok 1dnia. Czasem nawet 2dni i dopiero potem idzie ekspresowa wyplata.
Post automatycznie złączony:

Odpisali komuś na maila? Ja wyslalem dwa maile 5 i 6 dni temu i żadnej odpowiedzi.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Polecacie tego bukmachera?
Osobiście nie polecam. Tydzień temu brałem udział w promocji weekendowej za którą otrzymałem cashback 500zl . Na następny dzień bonus z mojego konta zostal anulowany, że względu na nadużycia. Mija tydzień i nie odpisali mi na żadnego maila by wyjaśnić co to za nadużycia. Liveczat w kółko nalega, abym pisal maila. Jesli tak ma wyglądać polski legalny bukmacher to ja podziękuję. Marża spora, a więc kursy malo atrakcyjne. Czas zatwierdzenia wyplaty w moim przypadku , a robiłem ich z 5, ok 30-40h.
Na plus tylko promocja powitalna.
 
M 2K

Mendieta1992

Użytkownik
Osobiście nie polecam. Tydzień temu brałem udział w promocji weekendowej za którą otrzymałem cashback 500zl . Na następny dzień bonus z mojego konta zostal anulowany, że względu na nadużycia. Mija tydzień i nie odpisali mi na żadnego maila by wyjaśnić co to za nadużycia. Liveczat w kółko nalega, abym pisal maila. Jesli tak ma wyglądać polski legalny bukmacher to ja podziękuję. Marża spora, a więc kursy malo atrakcyjne. Czas zatwierdzenia wyplaty w moim przypadku , a robiłem ich z 5, ok 30-40h.
Na plus tylko promocja powitalna.
Ale ogólnie wyplacaja? Bo Wplacilem wczoraj 750zl teraz jest taki maks cashback no i akurat siadlo trochę kasy za swoje i pytanie czy problemów nie robią?
 
Do góry Bottom