>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BestBet24

#10 19,8K

#10

Użytkownik
Ja zleciłem dziś czyli w niedzielę około 12, a dokładnie 18:22 było na moim koncie.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Mija już godzina od zakończenia spotkan ligi angielskiej , a zaklady na wygraną Arsenalu i Chelsea dalej są nierozliczone. Z takim podejściem to ciężko im bedzie utrzymać klienta na dłużej
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Jak na początku byli w mojej opinii całkiem w porządku tak teraz zaczynają kręcić. Mieli wczoraj promke od wpłaty, bonus miał być do północy a nic nie dali. Na czacie też brak odpowiedzi na pytanie
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Jak na początku byli w mojej opinii całkiem w porządku tak teraz zaczynają kręcić. Mieli wczoraj promke od wpłaty, bonus miał być do północy a nic nie dali. Na czacie też brak odpowiedzi na pytanie
Ja od niedzieli czekam na cashback. Jak widać nie spieszno im:)
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Jak na początku byli w mojej opinii całkiem w porządku tak teraz zaczynają kręcić. Mieli wczoraj promke od wpłaty, bonus miał być do północy a nic nie dali. Na czacie też brak odpowiedzi na pytanie
I jak tam, Kiedy dodali ten bonus 50zl i czy musiałeś się upominać? Ja czekam juz na weekendowy cashabck ponad regulaminowe 48h i na liveczacie dostaje tylko info, że mam być cierpliwy i czekac w kolejce na dopisanie bonusu:) liczylem, że firma się bedzie rozwijała, dalem im szanse, ale wygląda to coraz gorzej.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
I jak tam, Kiedy dodali ten bonus 50zl i czy musiałeś się upominać? Ja czekam juz na weekendowy cashabck ponad regulaminowe 48h i na liveczacie dostaje tylko info, że mam być cierpliwy i czekac w kolejce na dopisanie bonusu:) liczylem, że firma się bedzie rozwijała, dalem im szanse, ale wygląda to coraz gorzej.
Nie dodali :ROFLMAO: Odpisali mi że nie spełniłem warunków, że niby nie można było robić żadnej wypłaty przed przyznaniem bonusu. Z tym że miałem zapisany regulamin tamtej promki gdzie takiego podpunktu jeszcze nie było. Więc albo jakiś błąd albo jawnie lecą w kulki zmieniając regulamin w trakcie promocji. Może i mają takie prawo ale to chyba nie powinno tyczyć się kogoś kto wypłacił jak jeszcze takiej reguły nigdzie nie było. Poradzili mi na czacie napisać im reklamację, także zobaczymy co tam odpowiedza
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Oczywiscie że nie ma nic w regulaminie ze nie można wyplacic swoich środków z konta. Tak się składa że też sobie zapisałem regulamin bonusu z którego korzystałeś. Tutaj są wszystkie zasady:

3. ZASADY OFERTY
a) Aby skorzystać z promocji:
1. Dokonaj w poniedziałek 14.03.2022 depozytu na nie mniej niż 100PLN. Zrób 100PLN obrotu. Zgłoś się na chat
jeszcze tego samego dnia. Nie później niż o północy do twojego konta zostanie dodane 50PLN.
b) Użytkownikowi nie przysługuje prawo przeniesienia kwoty bonusu na osobę trzecią ani prawo do zamiany
wysokości bonusu na równowartość w gotówce, przed spełnieniem warunków bonusu.
c) Decyzja o przyznaniu bonusu zostanie cofnięta, a przyznany bonus wraz z wygranymi zdobytymi dzięki
środkom zostanie usunięty i anulowany jeżeli BestBet24 stwierdzi, że doszło do nadużyć.
c) Bonusem należy obrócić 2x na zakładach mających min. 2 wydarzenia z kursami min. 1,3.

Czekam aż ruszy liveczat o 9:00 co tym razem wymyślą, żeby nie dopisać mi zaległego cashbacku z weekendu.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Oczywiscie że nie ma nic w regulaminie ze nie można wyplacic swoich środków z konta. Tak się składa że też sobie zapisałem regulamin bonusu z którego korzystałeś. Tutaj są wszystkie zasady:

3. ZASADY OFERTY
a) Aby skorzystać z promocji:
1. Dokonaj w poniedziałek 14.03.2022 depozytu na nie mniej niż 100PLN. Zrób 100PLN obrotu. Zgłoś się na chat
jeszcze tego samego dnia. Nie później niż o północy do twojego konta zostanie dodane 50PLN.
b) Użytkownikowi nie przysługuje prawo przeniesienia kwoty bonusu na osobę trzecią ani prawo do zamiany
wysokości bonusu na równowartość w gotówce, przed spełnieniem warunków bonusu.
c) Decyzja o przyznaniu bonusu zostanie cofnięta, a przyznany bonus wraz z wygranymi zdobytymi dzięki
środkom zostanie usunięty i anulowany jeżeli BestBet24 stwierdzi, że doszło do nadużyć.
c) Bonusem należy obrócić 2x na zakładach mających min. 2 wydarzenia z kursami min. 1,3.

Czekam aż ruszy liveczat o 9:00 co tym razem wymyślą, żeby nie dopisać mi zaległego cashbacku z weekendu.
Dokładnie taki był regulamin. A mi na czacie wysłali po fakcie z dopisanym punktem ze nie można wypłacać. To na tej zasadzie, można cokolwiek sobie dopisać żeby jak najwięcej osób wykluczyć z promocji. Na reklamację też do 30 dni trzeba czekać. Ciekawe jak długo im to zajmie bo sprawa nie jest ani trochę skomplikowana, realnie wymaga max 2-3 dni. Ale to musieliby przyznać się do "błędu", a jakoś się tego po nich nie spodziewam. A jak u ciebie się rozwinęła sytuacja, wypłacili czy też sobie wymówkę znaleźli?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Dokładnie taki był regulamin. A mi na czacie wysłali po fakcie z dopisanym punktem ze nie można wypłacać. To na tej zasadzie, można cokolwiek sobie dopisać żeby jak najwięcej osób wykluczyć z promocji. Na reklamację też do 30 dni trzeba czekać. Ciekawe jak długo im to zajmie bo sprawa nie jest ani trochę skomplikowana, realnie wymaga max 2-3 dni. Ale to musieliby przyznać się do "błędu", a jakoś się tego po nich nie spodziewam. A jak u ciebie się rozwinęła sytuacja, wypłacili czy też sobie wymówkę znaleźli?
Wyzej znajdziesz moj wpis jak anulowali mi bonus bez przyczyny. Oczywiście na liveczacie kierowali mnie na maila. Wysłałem 2 maile dwa miesiące temu. Do teraz nie dostałem odpowiedzi, na jakiej podstawie moj cashback zostal anulowany. Także ciezko to widzę. Mi dziś ostatecznie weekendowy cashback przyznali po 3dniach. Ale raczej odpuszcze sobie te bonusy i ich oferte na dłużej
Post automatycznie złączony:

 
Do góry Bottom