>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BestBet24

K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Niestety mam dość poważny problem z bukmacherem Bestbet24, dlatego chciałem Was przed nim ostrzec.
Bukmacher wystawił w ofercie zakład na mecz deblowy, który postawiłem i został wygrany, lecz bestbet24 nie chce poprawnie rozliczyć kuponów jako wygrane na sumę ponad 11 tyś zł, gdyż twierdzi że zakład ten nie dotyczył meczu deblowego, mimo reklamacji i przedstawieniu stosownych dowodów w postaci screenów, gdzie widoczne jest "ATP Cup Doubles" dla tego zakładu bukmacher nie chce zmienić rozliczenia zakładów i unika odpowiedzi na wszelkie pytania.

Czy jest jakaś instancja która mogłaby wesprzeć w celu rozwiązania tego problemu? Czy pozostaje mi jedynie droga sądowa?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Niestety mam dość poważny problem z bukmacherem Bestbet24, dlatego chciałem Was przed nim ostrzec.
Bukmacher wystawił w ofercie zakład na mecz deblowy, który postawiłem i został wygrany, lecz bestbet24 nie chce poprawnie rozliczyć kuponów jako wygrane na sumę ponad 11 tyś zł, gdyż twierdzi że zakład ten nie dotyczył meczu deblowego, mimo reklamacji i przedstawieniu stosownych dowodów w postaci screenów, gdzie widoczne jest "ATP Cup Doubles" dla tego zakładu bukmacher nie chce zmienić rozliczenia zakładów i unika odpowiedzi na wszelkie pytania.

Czy jest jakaś instancja która mogłaby wesprzeć w celu rozwiązania tego problemu? Czy pozostaje mi jedynie droga sądowa?
Daj screen kuponu
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Załączam screeny z kuponu i rozmowy z czatu z konsultantem, który to bezczelnie zaczął kłamać że nie było tam zapisu "Doubles", ale na szczęście zrobiłem także screena przed postawieniem kuponu na którym widnieje kategoria zakładu "Tenis - International - ATP CUP DOUBLES". Upierają się że zakład dotyczył całej rywalizacji, ale w ofercie było że to debel.
 

Załączniki

psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Powiem Ci ze sytuacja jest zagmatwana bo takiego kursu na mecz deblowy nie było nigdzie. Kursy ok 4.00 były na cały mecz. Moim zdaniem jedyne co możesz wywalczyć to zwrot stawki za te doubles w nazwie zakładu bo błędnie go wystawili/nazwali
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jak psychol mowi. Walcz o zwrot bo to Ci się należy. Choć jeslibys się uparł to powinno być po Twojemu bo debel wygral, wiec ich błąd a Typ trafiony. Także na moje , albo wygrałeś albo zwrot , ale na pewno nie przegrana.
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Tylko gdzie teraz mogę o to walczyć jak na ostatniego maila odpisali że reklamacja została odrzucona a z ich strony sprawa zamknięta?
 
C 37

chill-out1

Użytkownik
popros o ponowne rozpatrzenie sprawy ale nie ze wzgledu zle rozliczony zaklad tylko nazwany.. powiedz ze rozumiesz zaistniala sytuacje ale zostales wprowadzony w blad przez nazwe co skutkowalo zagraniem zakladu wiec prosisz o zwrot stawki
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj aż się prosi o rozliczenie jako zwrot. Jeśli reklamacja mailowa nie poskutkuje to wyślij oficjalne pismo pocztą. Byłoby ogromne faux-pas ze strony buka, gdyby w efekcie nie zostało to rozliczone jako zwrot.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
U nich z wypłatami nadal problem? Ponoć miały być juz szybkie, a od wczoraj wypłata wisi. Na @ nikt nie odpowiada.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wyplaty zlecają późnym wieczorem. Także kilkanaście, kilkadziesiąt godzin trzeba czekać na zatwierdzenie. Później zwykly przelew i kasa ok poludnia następnego dnia. Także poki co najwolniejsze wyplaty na rynku
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Wyplaty zlecają późnym wieczorem. Także kilkanaście, kilkadziesiąt godzin trzeba czekać na zatwierdzenie. Później zwykly przelew i kasa ok poludnia następnego dnia. Także poki co najwolniejsze wyplaty na rynku
Superbet swego czasu miał też tylko standardowe przelewy i było to irytujące, BestBet pewnie prędzej czy później wprowadzi. :)
 
Do góry Bottom