>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BestBet24

W 418

waniu1992

Użytkownik
Nie polecam. W niedzielę udało się wygrać 3.5k zł. Po zleceniu wypłaty zaczęła się karuzela. Najpierw poprosili o skany dokumentów plus dowód wpłaty z konta. Wysłane. Odrzucili z braku widocznych rogów dowodu (xd). Ok wysłałem jak chcieli przyjęli skan wpłaty także, a więc myślę przeszło . Dziś rano e-mail że kursy na kuponach które miałem były zawyżone patrzę w historię a tam kursy obniżone z 2.7 na 1,4. Co prawda wypłata pomniejszona z 3.5k na 1,3k przed chwilą poszła to jestem w szoku . Kursy były prawidłowe sprawdzane w innym buku . Poprostu sobie skorygowali o tak i tyle. Zostawiłem tam 25zeta chciałem zagrać puchar Polski i nie przyjęli a więc limit już wjechał
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Nie polecam. W niedzielę udało się wygrać 3.5k zł. Po zleceniu wypłaty zaczęła się karuzela. Najpierw poprosili o skany dokumentów plus dowód wpłaty z konta. Wysłane. Odrzucili z braku widocznych rogów dowodu (xd). Ok wysłałem jak chcieli przyjęli skan wpłaty także, a więc myślę przeszło . Dziś rano e-mail że kursy na kuponach które miałem były zawyżone patrzę w historię a tam kursy obniżone z 2.7 na 1,4. Co prawda wypłata pomniejszona z 3.5k na 1,3k przed chwilą poszła to jestem w szoku . Kursy były prawidłowe sprawdzane w innym buku . Poprostu sobie skorygowali o tak i tyle. Zostawiłem tam 25zeta chciałem zagrać puchar Polski i nie przyjęli a więc limit już wjechał
co zagrałeś ,że wygrałeś te 3,5 k i kursy tak skorygowali .Skoro nie napiszesz tego ,co zagrałeś konkretnie to jesteś niewiarygodny .pozdrawiam
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
co zagrałeś ,że wygrałeś te 3,5 k i kursy tak skorygowali .Skoro nie napiszesz tego ,co zagrałeś konkretnie to jesteś niewiarygodny .pozdrawiam
Tez jestem wlasnie ciekaw.
Post automatycznie złączony:

Nie polecam. W niedzielę udało się wygrać 3.5k zł. Po zleceniu wypłaty zaczęła się karuzela. Najpierw poprosili o skany dokumentów plus dowód wpłaty z konta. Wysłane. Odrzucili z braku widocznych rogów dowodu (xd). Ok wysłałem jak chcieli przyjęli skan wpłaty także, a więc myślę przeszło . Dziś rano e-mail że kursy na kuponach które miałem były zawyżone patrzę w historię a tam kursy obniżone z 2.7 na 1,4. Co prawda wypłata pomniejszona z 3.5k na 1,3k przed chwilą poszła to jestem w szoku . Kursy były prawidłowe sprawdzane w innym buku . Poprostu sobie skorygowali o tak i tyle. Zostawiłem tam 25zeta chciałem zagrać puchar Polski i nie przyjęli a więc limit już wjechał
Wrzuc screen tego kuponu jak mozesz. Jak to sa jakies popularne ligi i taj zrobili to poprostu zenada.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Dobra, już wiem o co chodzi.
W niedzielę grałem eurobasket .
Ogólnie chodzi o mecz ligowy z soboty Belenenses - Benfika zakłady skorygowane to handi -2.5 do HT, over 2.5 gola benfiki też do HT oraz następny gol Benfiki przy 0-5. Z jednej strony chyba buki dawały zwroty za ten mecz ale za cały czy nie powinni do 1 połowy rozliczać normalnie?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dobra, już wiem o co chodzi.
W niedzielę grałem eurobasket .
Ogólnie chodzi o mecz ligowy z soboty Belenenses - Benfika zakłady skorygowane to handi -2.5 do HT, over 2.5 gola benfiki też do HT oraz następny gol Benfiki przy 0-5. Z jednej strony chyba buki dawały zwroty za ten mecz ale za cały czy nie powinni do 1 połowy rozliczać normalnie?
Myślę, że różne buki rożnie to mogły rozliczać. Ale wydaje mi się, że większość rozliczyła wszystko, co dotyczy tego spotkania, po kursie 1.00, niezależnie od połowy.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Myślę, że różne buki rożnie to mogły rozliczać. Ale wydaje mi się, że większość rozliczyła wszystko, co dotyczy tego spotkania, po kursie 1.00, niezależnie od połowy.
Gralem tutaj tylko zaklady na ht i to za dosyc spora sume i ruski rozliczyl na plus. Ale dzien czekalem na rozliczenie.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Jeden z najgorszych buków u którego grałem. Oferta live niby jest, ale w mniej popularnych ligach kursy przez cały mecz poblokowane. Po cholerę dawać to w ofercie, skoro nawet na sekundę nie można nic postawić? Myślałem, że to pojedynczy przypadek ale tak było z kilkunastoma spotkaniami jakie obserwowałem... Niektóre kursy - kryminał. Kupony według mnie bardzo nieczytelne, popaćkane zupełnie zbędnymi informacjami. Masa drobnych błędów przy obstawianiu, obsługa klienta z którą cud się połączyć - bardzo średnia.
Chcą nadrobić promocją powitalną i ta na pewno jest spoko, ale imo długo na niej nie pociągną i zdadzą sobie sprawę w co się wpieprzyli. Jedyne co, to można zarejestrować się, skorzystać z bonusu i od razu uciekać. Wśród tylu bukmacherów na rynku naprawdę jest w czym wybierać. Na nich szkoda czasu...
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Mija 24h od zlecenia wyplaty , a status : oczekuje na autoryzacje. Słabiutko wyglądają póki co na tle innych bukmacherow.
 
act 8,6K

act

Użytkownik
U mnie wczoraj zlecona pierwsza wypłata. Potem prośba o przesłanie potwierdzenia wpłaty, żeby zweryfikować konto. Wyslalem i napisałem czy to wystarczy do zatwierdzenia wypłaty. Dostałem odp. że dzisiaj wypłata zostanie zatwierdzona. Także czekam.
Co do oferty i kursów to na razie buk tylko do odebrania bonusu. Może w przyszłości się coś zmieni.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
U mnie kasa wczoraj na koncie się pojawiła którą zleciłem . No ale jak pisałem buk niestety szybko limituje
U mnie limity wjechały po pierwszym zagranym i wygranym zakładzie. Do tego jakieś niezrozumiałe unieważnianie zakładów po kilku- kilkunastu minutach. Ja już im podziękowałem.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Znajomy któremu poleciłem buka.
Wpłacił w sobote ten tysiąc by skorzystać z cashouta jeśli nie wejdzie .
Zagrał ako z kursem prawie 8.0. Które siadło i ponad 6.5k poszło do wypłaty dziś otrzymał pieniądze po wysłaniu dowodu wpłaty i skanu dowodu osobistego. Ku zdziwieniu nie ma limitu jak narazie. Niektorzy to mają farta xd
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Znajomy któremu poleciłem buka.
Wpłacił w sobote ten tysiąc by skorzystać z cashouta jeśli nie wejdzie .
Zagrał ako z kursem prawie 8.0. Które siadło i ponad 6.5k poszło do wypłaty dziś otrzymał pieniądze po wysłaniu dowodu wpłaty i skanu dowodu osobistego. Ku zdziwieniu nie ma limitu jak narazie. Niektorzy to mają farta xd
Ja próbowałem skleić dubla po podobnym kursie to nie chcieli przyjąć za 1k
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Ponoć można próbować pisać do nich i ich dział może znieść limit na danym koncie. I ponoć były przypadki że szli na rękę . Wieczorem spróbuję do nich uderzyć zobaczymy czy coś to da.
 
K 551

konradanton

Użytkownik
Tam jedynie wykorzystać ten cashback i tyle. W 2021 r żeby na żywo nie można było w challengerach postawić dw 2:0 to jest coś niebywałego. Oferta tragiczna.
 
Do góry Bottom