>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BestBet24

T 0

Tomtomsun

Użytkownik
Ja wypłacałem większą sumę. Wczoraj o 23:00 wypłata została zlecona, dziś o 18:30 pieniądze na koncie. Przez cały dzień była możliwość anulowania wypłaty, ale po 18:00 przyszła informacja na emaila o wypłacie przez przelewy24.

Również korzystałem z weekendowego bonusu 1500 + 1500 również nie wszystko akceptowali, ale finalnie udało się wyjść kilkanaście tysięcy na plus i zero problemów z wypłatą.
Mi od 11 dni nie autoryzują wypłaty i codziennie słyszę że mają problem techniczny z przelewy24. Także widzę,że ładnie budują zaufanie dla jeszcze nowej marki na rynku
 
P 0

Patrykx966

Użytkownik
Mi od 11 dni nie autoryzują wypłaty i codziennie słyszę że mają problem techniczny z przelewy24. Także widzę,że ładnie budują zaufanie dla jeszcze nowej marki na rynku
Mam to samo, wisi mi 3692zł od 13 czerwca, ciagle slysze ze maja jakis problem, potem ze realizuja recznie wyplate i nic. Spamowałem im wszedzie i nie odpsiuja na mejle ani nic, oni chyba sa bankrutami i nie maja pieniedzy, jestem starsznie zly bo to sa moje uczciwie wygrane pieniadze, teraz nawet na czasie nie moge napisac do nich
 
T 0

Theanszej

Użytkownik
Mam to samo, wisi mi 3692zł od 13 czerwca, ciagle slysze ze maja jakis problem, potem ze realizuja recznie wyplate i nic. Spamowałem im wszedzie i nie odpsiuja na mejle ani nic, oni chyba sa bankrutami i nie maja pieniedzy, jestem starsznie zly bo to sa moje uczciwie wygrane pieniadze, teraz nawet na czasie nie moge napisac do nich
Mam to samo od około tygodnia z tym że odpisują na czacie
 
D 0

Delafarin

Użytkownik
No to nieźle.. Myślałem, że to tymczasowy problem i zaraz go rozwiążą a z tego co widzę to niektórzy z was od wielu dni już czekają. Mi wiszą prawie tysiaka i też ta sam gadka, że niby problemy, że wyślą ręcznie i nic się nie dzieje. Zaczynam się martwić, że wykręcą się bankructwem i tyle pieniądze zobaczymy.
Jedno jest pewne, jeśli pieniądze w końcu przyślą to już nigdy u nich nie zagram. Rzetelnej konkurencji nie brakuje.

P.S. Napisałem meila prosząc o wyjaśnienie tej sytuacji do właściciela bukmachera Bestbet czyli firmy TMT Investments S.A.
P.S.2. Skoro od wielu dni zwalają winę na problem z przelewy24 to do nich też napisałem w tej sprawie.

Dam znać jak odpiszą.
 
Ostatnia edycja:
T 0

Theanszej

Użytkownik
No to nieźle.. Myślałem, że to tymczasowy problem i zaraz go rozwiążą a z tego co widzę to niektórzy z was od wielu dni już czekają. Mi wiszą prawie tysiaka i też ta sam gadka, że niby problemy, że wyślą ręcznie i nic się nie dzieje. Zaczynam się martwić, że wykręcą się bankructwem i tyle pieniądze zobaczymy.
Jedno jest pewne, jeśli pieniądze w końcu przyślą to już nigdy u nich nie zagram. Rzetelnej konkurencji nie brakuje.

P.S. Napisałem meila prosząc o wyjaśnienie tej sytuacji do właściciela bukmachera Bestbet czyli firmy TMT Investments S.A.
P.S.2. Skoro od wielu dni zwalają winę na problem z przelewy24 to do nich też napisałem w tej sprawie.

Dam znać jak odpiszą.
Idą przelewy od nich
 
D 0

Delafarin

Użytkownik
Potwierdzam, u mnie też dzisiaj wypłata przetworzona.
Wygrało podejście domagania się o swoje i zrobienia ogólnego szumu w temacie. Jak siedzisz i grzecznie czekasz to cię ignorują.
Tak czy inaczej, Bestbet, dziękuję za krótką współprace ale więcej już wam pieniędzy nie powierzę. Jest wiele bukmacherów, którzy rzetelnie realizują wypłaty i to w parę minut a nie tydzień udają "problemy techniczne" i olewają klientów.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Widzę, że Was wkurzają, więc mała refleksja. Zobaczcie ich reklamy, te panienki z cycami na wierzchu, a następnie poczytajcie ustawę hazardową.

Reklamy zakładów bukmacherskich muszą mieć również odpowiednią treść. Nie mogą one sugerować możliwości uzyskania łatwej wygranej ani wiązać obstawiania zakładów ze sprawnością fizyczną, intelektualną czy
atrakcyjnością seksualną.
Jadą po bandzie.

Co innego Pudzian w Betfan, nawet jak dla kogoś kojarzy się z atrakcyjnością, to jest to informacja o sponsorowaniu i prawnie przejdzie (znana twarz, sportowiec). Tutaj wyświetlają randomowe laski na przypał, więc widocznie mają ciekawe interpretacje przepisów.

Oczywiście pomijam w ogóle sens i merytorykę ustawy hazardowej, która równa się 0, ale wchodząc w bagienko, pouczając klientów, przetrzymując siano i finalnie robiąc takie klopsy to na prawdę jest ich najlepsze podsumowanie. Zapewne się też nie znam, więc to tylko tak w ramach ciekawostek :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Wypłacają już normalnie? Czekam od jakiegoś czasu na zaakceptowanie wypłaty i wciąż mogę ją anulować... Ten buk to jakieś nieporozumienie. Aplikacja ma masę błędów, jest totalnie nieintuicyjna, przeglądanie historii zakładów na stronie jest mega uciążliwe, support niskich lotów, który niczego nie potrafi załatwić i brak ekspresowych wypłat czy bonusów, kpina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Wypłacają już normalnie? Czekam od jakiegoś czasu na zaakceptowanie wypłaty i wciąż mogę ją anulować... Ten buk to jakieś nieporozumienie. Aplikacja ma masę błędów, jest totalnie nieintuicyjna, przeglądanie historii zakładów na stronie jest mega uciążliwe, support niskich lotów, który niczego nie potrafi załatwić i brak ekspresowych wypłat czy bonusów, kpina.
Ja czekałem 4 dni na wypłatę, ale na szczęście poszło. Generalnie kontakt w tej firmie to jakieś dno, a będzie jeszcze gorzej, bo z tego co zdołałem ustalić zamykają opcje czatu, także jedyny kontakt z konsultantem będzie drogą mailową
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja czekałem 4 dni na wypłatę, ale na szczęście poszło. Generalnie kontakt w tej firmie to jakieś dno, a będzie jeszcze gorzej, bo z tego co zdołałem ustalić zamykają opcje czatu, także jedyny kontakt z konsultantem będzie drogą mailową
Na moje 2maile czekam juz 2miesiace na odpowiedz. Jedynie liveczat, który i tak mało pomaga.
 
Marisini 52

Marisini

Użytkownik
Hey, ta kwestia z wypłatami wygląda do bani ;/ Oprócz wypłat, są jeszcze inne problemy u tego buka? Zastanawiałem się nad rejestracją ale po ostatnich waszych komentarzach zaczynam mieć obawy.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Oni na tym supporcie nawet nie potrafią powiedzieć w jakich godzinach pracują. Na stronie informacja ze pomagają w godzinach pracy działu obsługi klienta, a jakie to są godziny to domyśl się sam. Dzisiaj jest niby całkiem fajna promocja więc coś tam wpłaciłem, tylko co z tego że na papierze fajna jak potem w ogóle ten bonus nie przychodzi a support nie działa. Wypłata też jeszcze nie przeszła, ciekawe czy też będą problemy
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Oni na tym supporcie nawet nie potrafią powiedzieć w jakich godzinach pracują. Na stronie informacja ze pomagają w godzinach pracy działu obsługi klienta, a jakie to są godziny to domyśl się sam. Dzisiaj jest niby całkiem fajna promocja więc coś tam wpłaciłem, tylko co z tego że na papierze fajna jak potem w ogóle ten bonus nie przychodzi a support nie działa. Wypłata też jeszcze nie przeszła, ciekawe czy też będą problemy
no ogolnie kiedys skorzystałem z promocji ale na esporty i udało się coś ugrać dodali bonus po napisaniu na czacie i kasa doszła na konto po 3 dniach takze nie bylo tragedii ale teraz czekam na rozliczenie meczu juz 5 h i nic nie wiem czy oni recznie kazdy typ rozliczaja czy jak porazka ogolna juz nie wpłace tam złotówki obroce freebetem czy nie i zamykam konto bo szkoda nerwów
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
no ogolnie kiedys skorzystałem z promocji ale na esporty i udało się coś ugrać dodali bonus po napisaniu na czacie i kasa doszła na konto po 3 dniach takze nie bylo tragedii ale teraz czekam na rozliczenie meczu juz 5 h i nic nie wiem czy oni recznie kazdy typ rozliczaja czy jak porazka ogolna juz nie wpłace tam złotówki obroce freebetem czy nie i zamykam konto bo szkoda nerwów
Mi akurat rozliczają w miarę szybko, ale z tymi bonusami ciężko bo właśnie teraz już nawet czatu nie ma żeby napisać (a przynajmniej w sobote ok. godziny 12 sprawdzałem, więc raczej normalna pora jakby działał) a na maila nie odpisują
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Rozliczanie tragedia ale wypłata jestem w szoku wczoraj zlecona wypłata a dzisiaj o godzinie 11 kasa na koncie w banku spółdzielczym szok
 
Do góry Bottom