>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

BestBet24

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Musza mieć bardzo mały ruch na stronie skoro dostałem bonus vip na maila dla stałych graczy , a ok 2tyg nawet się tam nie logowałem. Zwrot do 1000zl za przegrany zaklad na żywo
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Jeśli faktycznie mają mały ruch to mnie to ani trochę nie dziwi. Pisałem tu kiedyś o problemie z nimi, że nie dali należnego bonusu. Myślałem że przynajmniej reklamacja załatwi sprawę, nic bardziej mylnego. Odpisali mi że doszło do "nadużycia" a tym nadużyciem było to że wypłaciłem normalnie wygrane pieniądze.
Także jeśli chcecie korzystać tam z promocji to pamiętajcie że i tak musicie przegrać, bo wygranych wypłacać nie wolno :D
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Jeśli faktycznie mają mały ruch to mnie to ani trochę nie dziwi. Pisałem tu kiedyś o problemie z nimi, że nie dali należnego bonusu. Myślałem że przynajmniej reklamacja załatwi sprawę, nic bardziej mylnego. Odpisali mi że doszło do "nadużycia" a tym nadużyciem było to że wypłaciłem normalnie wygrane pieniądze.
Także jeśli chcecie korzystać tam z promocji to pamiętajcie że i tak musicie przegrać, bo wygranych wypłacać nie wolno :D
Juz dopisali w regulaminie , że przed obrotem bonusu nie można zlecać wygranych z depozytu. Wcześniej tego nie mieli
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Mam kiepskie zdanie o tym buku, ale po dzisiejszym dniu mam jeszcze gorsze. Oferują dzis cashback do 500zl za przegrany kupon. Wplacilem 568 zeby zagrac dubla który kwalifikujacy się do tej promocji (Lech Poznań i Dimitrova z tenisa) po 10min autorycjacji kupon został odrzucony Screenshot_20220416-085944_Chrome.jpg
 
dits0on 46

dits0on

Użytkownik
Założyłem konto, bo zachęciła mnie nowa majowa promocja. Freebet na start bez depozytu. Miałbyć automatycznie dodany, jeżeli nie to po 24h trzeba było zgłosić się na chat. Zgłosiłem się dwukrotnie i dostałem odpowiedź, że zgłosili to do działu marketingu. Minęły kolejne 2 dni i freebeta dalej nie ma.

EDIT:
Dodali po kolejnej próbie kontaktu.
 
Ostatnia edycja:
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
W weekend bonus 100% do 1500zl. Ciekawe czy przyjma mi zaklady za takie kwoty bo ostatnio byl problem z 800zl na czołowe ligi europejskie i tenis
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Tak jakby ktoś korzystał z tego bonusu. W opisie i regulaminie mają napisane "minimalny kurs na kuponie 1.3", troche nie do końca jasno opisane bo na czacie się dowiedziałem że 1.3 to ma być minimalny kurs każdego zdarzenia. Choć promka i tak dobra o ile właśnie nie będą utrudniać obrotu limitami
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Zdecydowanie nie polecam buka także skusiłem się tą promocją od depo co z tego że warunki sa w miarę przyzwoite skoro odrzucają kupony za 500zł na takie coś jak liga duńska .
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Ja przy poprzednim bonusie mialem ten sam problem. Ale puscilem po kilku minutach i przyjeli ten sam wcześniej odrzucony kupon:rolleyes:
Już prubuje 3x raz zobaczymy jak się może kurs zmieni ale już wiem żeby stąd uciekać jak najszybciej.

Edit.
Po 4x razie przyjęli nawet za 700zł
 
Ostatnia edycja:
W 418

waniu1992

Użytkownik
Gra u tego buka to tylko udręka nic więcej jeśli ktoś gra za wieksze sumy typu 1000 i w górę zapomnijcie o tym buku na początku jeszcze za któryms razem po odrzucaniu dało się zagrać a teraz już ciężko za 300-400zł coś zagrać. Ostatni raz się dałem nabrać na takie coś. Już nie wspomnę o czasie ładowania się zakładów na live.
 
G 66,4K

GoldenRetriever

Użytkownik
Wypłacał ktoś od nich pieniądze w ostatnim czasie ? Mogę prosic o kontakt na priv ?
Ja wypłacałem większą sumę. Wczoraj o 23:00 wypłata została zlecona, dziś o 18:30 pieniądze na koncie. Przez cały dzień była możliwość anulowania wypłaty, ale po 18:00 przyszła informacja na emaila o wypłacie przez przelewy24.

Również korzystałem z weekendowego bonusu 1500 + 1500 również nie wszystko akceptowali, ale finalnie udało się wyjść kilkanaście tysięcy na plus i zero problemów z wypłatą.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
U mnie także koniec mordęgi z obrotem. Wczoraj zlecona wypłata rano dziś już na koncie. Buk może i nie jest zły, ale raczej nie będę tu wracał chyba że komuś się chce po 5-7 razy próbować zagrać 1 bet. Mimo wszystko bonus obrócony i ładną sumke udało się wyciągnąć.
 
Do góry Bottom