>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Australian Open

Status
Zamknięty.
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
Spotkanie:S.Arvidsson-M.Domachowska
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betgun
Analiza: Szwedka jest dużo bardziej doświadczona zawodniczką niż Polka,,,,jest dwa lata starsza i przemawia za nią zdoyty 1 tytuł w swojej tenisowej karierze, Polka bez tytułów, tuła się gdzieś tam w ogonie zawodniczek grajacych w cyklu WTA, dla Marty jest to pierwszy turniej w tym roku, a dla Sofii juz drugi, czyli ogranie napewno po stronie Szwedki, następny &quot;profit&quot; po stronie Skandynawki to h2h na korzyść Arvidsson 2-1.Moim zdaniem argumentem przemawiającym za Sofia jest równiez to że Polka musiała rozgrywac kwale a co za tym idzie napewno czuje to w nogach i jest napewno bardziej zmeczona od jej czwartkowej rywalki, co na kortach twardych moim zdaniem odgrywa znacząca rolę.Coś jescze
Sofia ograła Elene Dementieva, co moim zdaniem już jest naprawdę dobrym osiągnieciem które predystynuje ją do zwycięstwa w tym meczu....
__________________
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Seba Grosjean - Robin Haase 1 1.71

O godzinie 4 naszego czasu na kort wyjdzie doswiadcozny Francuz Sebastien Grojean i antytalent z Holandii Robin Haase. Holender zupelnie nie posiada autow do wygrania meczow, lubi kiedy rywal bombarduje a on przebija bowiem liczy an bledy rywali, sam z siebie umie bardzo niewiele. Serwis dobry i ta tym se koncza atuty Robina. Pokonanie Ljubicica o niczym nie swiadczony, Chorwat nigdy nie gral dobrze w takich turniejach, ponadto styl gry idealnie pasowal Robinowi. Z Seba bedzie inaczej, jest graczem madrym, opanowanym, atakuje kiedy trzeba, umie wyczekac na blad rywala. Zapewne tak bedzie grac z Holdenrem. Podstatwowym problemem Hasse jest brak cierpliwosci, slabe wytrzymywanie dlugich wymian. On bardzo slabo panuje nad pilka, to mzoe troche dziwnie brzmi ale takich zawodnikow jest wiecej w atp, przez kilka lat Werner Eschauer byl daleko w rankingu wlasnie przez to, ze nie kontrolowal pilki, kiedy wyleczyl sie z tego stal sie challendzerowcem numer jeden w ATP. Podobnie jest z Haase, jesli wygrywa mecze to glownie dzieki bledom rywali, sam czasem atakuje i przeplata piekne uderzenia z bardzo slabymi. Ja uwazam, ze taka marna gra na Grosjeana moze nie wsytarczyc. Solidnosc i regularnosc Francuza wezmie gore.

Przeciez kurs na Gonzo jest 1.22 w czym rzecz?
 
krzyzgandalfa 0

krzyzgandalfa

Użytkownik
http://www.livesports.pl/detail/tennis.php?match=519382

Może ktoś wie o co tutaj chodzi?
Lee 1.22
Gonzalez 3.42

Nie wiem czy sie smiac czy zacząć martwić. Grałem u ziemniaka na Gonzo ale chyba cos jest nie tak...
To albo pomyłka, albo Bwin ma narąbane w bani ???? u mnie na Sportingbet 1.22 na Gonziego. Jakby bylo 3.42 to tez bym postawił ????
Dużo osób na innych forach typuje na Lee, że wygra, co mnie co najmniej rozśmiesza. Gonzalez jest za mocny dla niego. Nie typuję tu niespodzianki. Gonzalez gra czysto-techniczny tenis, ma dużo większą paletę zagrań niż Lee, dużo większe umiejętności, na początkowym szczeblu rozgrywek jasną sprawą jest, że jeszcze nie jest w znakomitej dyspozycji. Ostatnia wygrana 3-0 wskazuje na to, że nie jest z nim tak źle.

Gonzalez - Lee 1 (1.22) Prawdopodobnosc typu : 7/10
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Seba Grosjean - Robin Haase 1 1.71

O godzinie 4 naszego czasu na kort wyjdzie doswiadcozny Francuz Sebastien Grojean i antytalent z Holandii Robin Haase. Holender zupelnie nie posiada autow do wygrania meczow, lubi kiedy rywal bombarduje a on przebija bowiem liczy an bledy rywali, sam z siebie umie bardzo niewiele. Serwis dobry i ta tym se koncza atuty Robina. Pokonanie Ljubicica o niczym nie swiadczony, Chorwat nigdy nie gral dobrze w takich turniejach, ponadto styl gry idealnie pasowal Robinowi. Z Seba bedzie inaczej, jest graczem madrym, opanowanym, atakuje kiedy trzeba, umie wyczekac na blad rywala. Zapewne tak bedzie grac z Holdenrem. Podstatwowym problemem Hasse jest brak cierpliwosci, slabe wytrzymywanie dlugich wymian. On bardzo slabo panuje nad pilka, to mzoe troche dziwnie brzmi ale takich zawodnikow jest wiecej w atp, przez kilka lat Werner Eschauer byl daleko w rankingu wlasnie przez to, ze nie kontrolowal pilki, kiedy wyleczyl sie z tego stal sie challendzerowcem numer jeden w ATP. Podobnie jest z Haase, jesli wygrywa mecze to glownie dzieki bledom rywali, sam czasem atakuje i przeplata piekne uderzenia z bardzo slabymi. Ja uwazam, ze taka marna gra na Grosjeana moze nie wsytarczyc. Solidnosc i regularnosc Francuza wezmie gore.

Przeciez kurs na Gonzo jest 1.22 w czym rzecz?
Na twardym korcie Haase ma już na swoim rozkładzie nie tylko Ljubicica ale i Berdycha oraz Calleriego. To może być bardzo wyrównany pojedynek i Francuz nie jest takim 100% faworytem .:-D
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jarko Nieminen - Mardy Fish 2.0

Nie wiem skad te zachwycy nad tenisem przecietnego Amerykanina. Kiedys wiele lat temu zapowiadal sie swietnie, zdecydowanie zawiodl, byl to talent porownywalny do Roddicka, prywtnie przyjaciela Fisha. Mardy trafil na bardzo zla dyspozycje Robredo i dlatego gra dalej. Ma znakomity serwis i na tym powazne atuty sie koncza, ma rowniez bardzo mocny fh ale rowniez robi z fh najwiecej bledow. Bh krzywdzi nie robi, stara sie uderzac bezpiecznie, byle w kort, czasem zaatakuje, z celnoscia bywa roznie. Jarkko jest graczem niewatpliwe lepszym. Duzo lepszy technicznie, bardziej reguralny, popelnie mniej bledow niewymuszonych, ma lepsza kondycje (potezny Mardy 5 setowi znaosi slabo). uwazam, ze Fin wygra ten mecz glownie regularnym przebijaniem i licznymi bledami Fisha, sam tez potrafi konczyc. Potrafi uspic rywala i potem nagle zaatakowac, ma dobre uderzenie z fh, stosuje mnostwo rotacji. Problemem Nieminena jest slaby serwis, szczegolnie drugi jest beznadziejny i musi uwazac na bomby Fisha odrazu po serwisie, returny sa dobra strona Amerykanian jesli ma dobry dzien. Podusmowujac tylko serwis lepszy na Fish i w tym elemencie musi mocno uwazac Fin, oprocz tego lepszy prawie w kazdym elemencie gry jest Jarkko. Koncowka poprzedniego sezonu znkomita, Nieminen skonczyl sezon na 26 miejscu, w tym roku w Adelajdzie byl w finale pokonujac wczesniej Dancevica, Kleca, Spadee, Tsonge. Latwy mecz to nie bedzie na pewno, Jarko tez robi duzo bledow, 5 setow mial z Dancevicem, zaciety mecz z Levine, mimo ze 3-0 (jesse 58 bledow w meczu). Mimo, ze Fish gladko wygral z Robredo to zrobil 6 bledow wiecej niz Hiszpan to tez o czyms swiadczy, spore ryzyko w ataku nie zawsze sie oplaca, ponadto niewiele ma asow.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Oczywiście zgadzam się co do typu poprzednika. Ale dołożyłbym do tego jeszcze Koubka. Jak narazie świetne zawody w jego wykonaniu. Widać że jest formie i z średnimi przeciwnikami nie ma narazie jakiś większych problemów. Kurs warty grania i myśle że spokojnie można zagrać dubelek.
 
contera 0

contera

Użytkownik
Nikolay Davydenko (RUS) - Marc Gicquel (FRA)
1 2 - Typ: Marc Gicquel (FRA)
Davydenko, jak wiemy poradzil sobie z Mahutem chociaz nieraz mial problemy, gra dobrze ale wiemy ze to sprzedawczyk, takze moze juz w tej rundzie moze odpasc. Marc wygral ze Staskiem:p, bo Stachu skreczowal.
Ciezko bedzie ale moze to bedzie ta runda Davydenki;)
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Jarko Nieminen - Mardy Fish 2.0
Nie wiem skad te zachwycy nad tenisem przecietnego Amerykanina. Kiedys wiele lat temu zapowiadal sie swietnie, zdecydowanie zawiodl, byl to talent porownywalny do Roddicka, prywtnie przyjaciela Fisha. Mardy trafil na bardzo zla dyspozycje Robredo i dlatego gra dalej. Ma znakomity serwis i na tym powazne atuty sie koncza, ma rowniez bardzo mocny fh ale rowniez robi z fh najwiecej bledow. Bh krzywdzi nie robi, stara sie uderzac bezpiecznie, byle w kort, czasem zaatakuje, z celnoscia bywa roznie. Jarkko jest graczem niewatpliwe lepszym. Duzo lepszy technicznie, bardziej reguralny, popelnie mniej bledow niewymuszonych, ma lepsza kondycje (potezny Mardy 5 setowi znaosi slabo). uwazam, ze Fin wygra ten mecz glownie regularnym przebijaniem i licznymi bledami Fisha, sam tez potrafi konczyc. Potrafi uspic rywala i potem nagle zaatakowac, ma dobre uderzenie z fh, stosuje mnostwo rotacji. Problemem Nieminena jest slaby serwis, szczegolnie drugi jest beznadziejny i musi uwazac na bomby Fisha odrazu po serwisie, returny sa dobra strona Amerykanian jesli ma dobry dzien. Podusmowujac tylko serwis lepszy na Fish i w tym elemencie musi mocno uwazac Fin, oprocz tego lepszy prawie w kazdym elemencie gry jest Jarkko. Koncowka poprzedniego sezonu znkomita, Nieminen skonczyl sezon na 26 miejscu, w tym roku w Adelajdzie byl w finale pokonujac wczesniej Dancevica, Kleca, Spadee, Tsonge. Latwy mecz to nie bedzie na pewno, Jarko tez robi duzo bledow, 5 setow mial z Dancevicem, zaciety mecz z Levine, mimo ze 3-0 (jesse 58 bledow w meczu). Mimo, ze Fish gladko wygral z Robredo to zrobil 6 bledow wiecej niz Hiszpan to tez o czyms swiadczy, spore ryzyko w ataku nie zawsze sie oplaca, ponadto niewiele ma asow.
Tak ja też tu się zgodzę choć chce oczywiście jeszcze coś dodać. Przede wszystkim świetna gra kątowa w wykonaniu Nieminena. Pokazał to już we wcześniejszych rundach tego turnieju że rozrzucić rywala potrafi. Także jak najbardziej Jarko!!
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
V.Williams / S.Williams - K.Srebotnik/A.Sugijama Typ:2


W dniu jutrzejszym na Australia Open planowany jest pojedynek w grze podwójnej pań, w którym spotkają się z jednej strony wielkie gwiazdy tenisa kobiecego siostry Serena i Venus Williams z drugiej zaś jedna z najlepszych par deblowych kobiet Katarzyna Srebotnik i Akiko Sugijama . Dziwne jest ,że bukmacherzy wystawili tak niski kurs 1,32 (bwin) na Amerykanki , które przecież sporadycznie grają w deblu . W roku ubiegłym jak wynika z danych statystycznych zagrały tylko 2 takie gry na trawie w londyńskim Wimbledonie :

Wimbledon ,Gra Podwójna, Anglia, Europa
28/06-07 R64 Williams S / Williams V vs. Curran C / Keothavong A 2:0 61 63
01/07-03 R32 Williams S / Williams V vs. Dementieva E / Krasnoroutskaya L 1:2 36 63 57

Bilans dokonań tenisistek amerykańskich w grze podwójnej jak widać mizerny.:kwasny4565:

Natomiast bilans dokonań pary słoweńsko-japońskiej jest o całe niebo lepszy.:-D W 2007 roku zostały mistrzyniami wielu turniejów z cyklu WTA i finalistkami m.inn.turnieju Rolanda Garrosa , porażka 0:2 z parą A.Molik/M.Santangelo; w Wimbledonie porażka 1:2 z parą C.Black/L.Huber oraz w USOpen porażka 0:2 w ćwierćfinale ze zwycięzczyniami tego turnieju parą
N.Dechy/D.Safina. Zwieńczeniem świetnej gry w 2007 roku pary Srebotnik/Sugijama był udział w finale mistrzostw świata par deblowych w Madrycie ,w którym zdobyli srebrny medal.

Sony Ericsson Championships Gra Podwójna, Madryt, Hiszpania, Europa
11/11-07 Finał Srebotnik K / Sugiyama A vs. Black C / Huber L 1:2 75 36 810 10/11-07 Półfinały Srebotnik K / Sugiyama A vs. Chan Y J / Chuang C J 2:0 62 62

___________________________________________________________

Nie stawiaj żagli póki kotwica na dnie.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Jankovic - Razzano
Typ: Razzano +1.5 Seta
Buk: Betsson
Kurs: 1.98

Ogladalem mecz Jankovic z Paszke z ktora strasznie sie meczyla! wlasciwie w pewnych momentach myslalem, ze Paszek wygra to spotkanie lecz przy odrobinie szczescia wygrala je Jankovic. W II rundzie serbka pokonala Gallovits w stylu tez odbiegajacym od jej mozliwosci. Nie wiem w jakiej dyspozycji jest Razzano lecz wiem, ze w nienajlepsze jest Jankovic a w dodatku wyczytalem na jej stronie internetowej informacje, ze ma ona ostatnio problemy z ramieniem. Reasumujac mysle, ze Razzano w tym pojedynku nie jest skazana na porazke z wyzej notowana serbka i stac ja na wygranie jednego z setow a nawet moze pokusic sie o zwyciestwo w tym spotkaniu a kurs 1.98 na +1.5 Seta dla Razzano jest moim zdaniem warty ryzyka.
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Youzhny-Karlovič [email protected] Bet365
Heninen-Schiavone [email protected] bet365
Sugyiama-Vaidisova [email protected] Bet365
Mathieu-Kubek [email protected]
Mauresmo-Dellacqua [email protected]
Tsonga-Garcia L. [email protected]
Dwa typy a mianowicie Mathieu -Koubek oraz Mouresmo -Dellacqua są warte zagrania singlami , ponieważ Koubek jest w bardzo dobrej formie i wygrywał już nieraz z Francuzem . Mouresmo po bardzo słabym sezonie 2007 nie odzyskała swojej wysokiej formy z 2006(zdobyła tytuł AOpen) i można się było przekonać o tym oglądając w Eurosporcie jej mecz z Szwedową . Francuzka grała nierówno ,bardzo dobre zagrania przeplatane były zagraniami typu JUNIORSKIEGO .Ostatnia zawodniczka gospodarzy w turnieju singlowym po pokonaniu Patty Schnyder niesiona dopingiem widowni może pokonać tak nierówno grającą Mouresmo . Amelie ma nadal problemy ze swoją psychiką i doping Australijczyków może ją zdeprymować. A kurs 4.20 na Dellacqua jest wart zagrania singlem.:jezora:
Co zaś do spotkania Vaidisova - Sugijama to powinien być to mecz krótki ze względu na to ,że Japanka przechodzi do gry deblowej z Katarzyną Srebotnik i nie będzie nadmiernie się wysilać w tym pojedynku. O 4.45 naszego czasu grają obie pojedynek deblowy z siostrami Williams -będzie to z pewnością HIT DNIA.!
 
james_blake 0

james_blake

Użytkownik
Australian Open III Runda
Spotkanie: J. Nieminen - M. Fish
Typ: M. Fish
Kurs: 1.87 (stan na godz. 23:00)
Bukmacher: expekt

Analiza

Jest to pierwsze spotkanie tych zawodników. W tym sezonie obaj prezentują się podobnie, ale ja uważam, że wygra Amerykanin. Dlaczego? - W I tygodniu stycznia Fish zaszedł do finału Pucharu Hopmana, w którym wprawdzie przegrał - ale nieznacznie - ze znakomitym Djokoviciem 6-2 6-7(4) 7-6(4) - natomiast Nieminen grał wtedy w Adelajdzie, gdzie również doszedł do finału, w którym przegrał z Llodrą 6:3 6:4.
W II tygodniu stycznia obaj zawodnicy odpadli w I rundzie - Fish w Sydney z Gillesem 7:6(6) 6:1, a Nieminen w Auckland z Malisse 7:6 (3) 6:3.
W Australian Open natomiast grali oni następująco:

Mardy Fish Tommy Robredo 6-1 6-2 6-3 Second
Mardy Fish Boris Pashanski 6-2 6-3 3-6 6-3 First

Jarkko Nieminen Jesse Levine 6-2 7-5 7-6(2) Second
Jarkko Nieminen Frank Dancevic 6-3 6-1 5-7 2-6 6-1 First

Po tych dwóch rundach bardziej skłonny jestem stwierdzic, że wygra Fish, ponieważ miał trudniejszych przeciwników (pomimo słabej formy Robredo) niż Nieminen, z którymi stracił mniej gemów niż Fin.
Poza tym Amerykanin będzie chciał obronić punkty sprzed roku, kiedy to doszedł do 1/4 (Nieminen odpadł wówczas w II Rundzie).

⛔
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Nikolay Davydenko (RUS) - Marc Gicquel (FRA)
1 2 - Typ: Marc Gicquel (FRA)
Davydenko, jak wiemy poradzil sobie z Mahutem chociaz nieraz mial problemy, gra dobrze ale wiemy ze to sprzedawczyk, takze moze juz w tej rundzie moze odpasc. Marc wygral ze Staskiem:p, bo Stachu skreczowal.
Ciezko bedzie ale moze to bedzie ta runda Davydenki;)
Rece mi opadają jak cos takiego czytam, wiem ze panuje powszechna opinia ze Davydenko to sprzedawczyk (sam uważam ze cos tam kombinuje), ale o jakim sprzedawaniu ty mówisz? W Australian Open? Na głowę upadłeś? W takich waznych turniejach Niko gra na 100%!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Roddick A. (Usa)


Kohlschreiber P. (GER
+36,5 gemów kurs 2.1 -betsson

Myślę, że Kohlschreiber powalczy ostatnio grał niezłe mecze.Wiadomo że faworytem jest Roddick ,ale Niemiec nie powinien tanio skóry sprzedać i sądzę ,że sporo gemów powinien urwać Amerykaninowi.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Roddick A. (Usa)




Kohlschreiber P. (GER
+36,5 seta kurs 2.1 -betsson


Myślę, że Kohlschreiber powalczy ostatnio grał niezłe mecze.Wiadomo że faworytem jest Roddick ,ale Niemiec nie powinien tanio skóry sprzedać i sądzę ,że sporo setów powinien urwać Amerykaninowi.
Heh tez sie ogolnie zgadazm z typem bo Andy Rodicka jakos nie zachwyca , ale czasmai cos umie ciekawego zagrac a Philip ..hmm spisuje sie calkiem niezle i moze powalczyc , tlyko doda bo zastanawiam się co ma znaczyć + 36.5 setow , przeciez mecz maks trwa 5 setow ;p
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Heh tez sie ogolnie zgadazm z typem bo Andy Rodicka jakos nie zachwyca , ale czasmai cos umie ciekawego zagrac a Philip ..hmm spisuje sie calkiem niezle i moze powalczyc , tlyko doda bo zastanawiam się co ma znaczyć + 36.5 setow , przeciez mecz maks trwa 5 setow ;p
Koledze chodziło o gemy, wg mnie typ na 60% pewny, bo mańkut Philip może się sprężyć, oby tylko Roddick nie przypomniał sobie jak się gra na maxa (tak jak w turnieju pokazowym w Adelajdzie) bo inaczej to 3 sety po 6-4 i lipa :kwasny4565:

Ja osobiście tego nie gram ;) wolę lepsze mecze
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Heh tez sie ogolnie zgadazm z typem bo Andy Rodicka jakos nie zachwyca , ale czasmai cos umie ciekawego zagrac a Philip ..hmm spisuje sie calkiem niezle i moze powalczyc , tlyko doda bo zastanawiam się co ma znaczyć + 36.5 setow , przeciez mecz maks trwa 5 setow ;p
Nie chodzi tutaj o sety lecz o gemy . Sety składają się z gemów a gemy z punktów. Np.w meczu 5 setowym zawodnicy zdobywają do 150 punktów. :-D
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Bez przesady Panowie przez pośpiech w pisowni zrobiłem lapsus językowy (każdy zresztą wie o co chodzi), a tu nagle 100 komentarzy do tego ...czyżby tu same dzieci siedziały?i nie miały co robić...zajmijcie sie pisaniem trafnych analiz, a nie na literówki lub lapsusy zwracanie uwagę.
A tak na marginesie to wynik A.Roddick-P.Kohlschreiber +36,5 geta kurs 2,1 pięknie wszedł ✅
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Bez przesady Panowie przez pośpiech w pisowni zrobiłem lapsus językowy (każdy zresztą wie o co chodzi), a tu nagle 100 komentarzy do tego ...czyżby tu same dzieci siedziały?i nie miały co robić...zajmijcie sie pisaniem trafnych analiz, a nie na literówki lub lapsusy zwracanie uwagę.

A tak na marginesie to wynik A.Roddick-P.Kohlschreiber +36,5 geta kurs 2,1 pięknie wszedł ✅
Gdzie ja na tym forum widziałem twoją analizę z tenisa ? Fachowiec się wielki znalazł od tenisa.???? Więcej skromności bo zaraz z tej wyższości uderzysz czołem w sufit ,w chałupie . Nikt cię nie gani za lapsus językowy i nie bądź taki czuły jak ci ktoś sprostuje dany post . Każdy człowiek popełnia błędy i ty też. Pisząc o dzieciach ...to rzeczywiście mógłbyś być moim najmłodszym synem i zważaj co piszesz młody człowieku . Cieszysz się jak małe dziecko z trafionego jednego typu.:-D Postaw np.10 typów tenisowych w zakładach zrównoważonych z kursami 1,70 - 1,90 i traf wszystkie !! To zamilknę na tym forum i będę cierpliwie słuchał twoich wywodów i uwag .Pisząc powyższe słowa sam zachowujesz się jak dziecko .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom