>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Moze uznacie, ze sie czepiam ale niektore wpisy sa zabawne.

Widziales kiedys Robredo z problemami kondycyjnimi? No czlowiek litosci, co za bzdura, pierwsze turnieje i juz klopoty bo 5 setow, predzej mu zaszkodzi kawa poranna niz jeden mecz z misza.

Co ma doswiadczenie Safina do tego meczu? Liczy sie forma a jej Marat nie ma.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Moze uznacie, ze sie czepiam ale niektore wpisy sa zabawne.
Widziales kiedys Robredo z problemami kondycyjnimi? No czlowiek litosci, co za bzdura, pierwsze turnieje i juz klopoty bo 5 setow, predzej mu zaszkodzi kawa poranna niz jeden mecz z misza.
Co ma doswiadczenie Safina do tego meczu? Liczy sie forma a jej Marat nie ma.
Brak mi słów do Ciebie, ale cóż.
Czy ja napisałem, że Roberdo dzisiaj przegra, dlatego że wczoraj grał 5 setów ? Pomęczył sie ze Zverevem i sie nie dziwie, ale Fish wygrał wczoraj z Pashanskim, który moim zdaniem jest dobry zawodnikiem.Pokazał co umie i w tym meczu też powinien byc lepszy.

PS. Nie kozacz tyle, bo to sie juz żałosne robi.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Jestem przed małym dylematem co do meczu Ljubicic I. - Haase R. a dokładniej do formy którą prezentuje Ljubicic. Przegrał swoje 3 ostatnie spotkania w Australii (choć grał z b. dobrymi rywalami) w przeciwieństwie do Holendra który jest po eliminacjach i swoje 3 ostatnie spotkania wygrał. Macie jakieś sugestie?
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Pamiętam jak w Doha Wawrinka rozbił Ljubicica. Kurs jest zdecydowanie za niski na Ivana, ostatnio słabo gra, dlatego Haase może go pokonać.
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Ja zastanawiam sie nad meczem Ferrero - Kiefer. Kiefer zrezygnował z dalszej gry w Doha z powodu bólu barku, nie chcial ryzykowa i wycofał się. Wydaje się że niby nie jest to poważna kontuzja, ale może się odnowić i nasilić, co może być uciążliwe dla niemca. Im dłużej to spotkanie będzie trwało to większe szanse dawałbym Ferrero (mimo że nie jest dobrym hardowcem), który ładnie się zaprezentowałna początku sezonu.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ostatecznie coś takiego posłałem:
Hewitt - Darcis 1 (1.15)
Nalbandian - Smeets 1 (1.05)
Ljubicic - Haase 1 (1.25)
Bondarenko - Kudryavtseva 1 (1.20)
Po niskich kursach ale chcę na razie zgromadzić jakiś kapitał do grania za większą stawkę więc narazie takie a ni inne kursy.
Hewitt - Darcis 1 pojedynek Australijczyka z Belgiem. Darcis gładko przegrał swój ostatni pojedynek w Sydney z Fabricem Santoro 1:6 3:6, natomiast Hewitt w tym samym turnieju odpadł w tej samej rundzie z Chrisem Guccione przegrywając 6:7 6:7 i trochę mu w tym meczu brakowało szczęścia. Hewitt gra jednak u siebie więc może coś ciekawego pokazać.
Nalbandian - Smeets 1 spotkanie na podbicie kursu (niestety od rana do teraz gdy to posłałem kurs na Davida spadł z 1,25 do 1,05). Właściwie nie ma o czym mówić, choć Nalbandian nie grał juz trochę to powinien mieć formę z ostatniego turnieju w którym grał (o ile dobrze pamiętam był to Master w Paryżu gdzie pokonał samego Federera w 2 setach) i Asutralijczyk nie powinien stanowić specjalnej przeszkody dla Argentyńczyka.
Ljubicic - Haase 1 spotkanie co do którego mam trochę obaw ale... Ljubicić przegrał z Wawrinka w Doha ponieważ po za mocnym serwisem miał za mało argumentów na Stanislawa. W Melbourne przegrał z Davydenką 0:6 6:7, Murray&#39;em 7:6 4:6 2:6 i Roddickiem 3:6 0:6 ale... 1 runda turnieju to chyba nie jest szczyt marzeń dla Chorwata i mam nadzieję że udowodni iż te przegrane spotkania były tylko rozgrzewką do turnieju głównego.
Bondarenko - Kudryavtseva 1 spotaknie podobne do meczu Nalbandiana gdzie zwycięzca może być tylko jeden... stawiam na Allyone.
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?p=302141#post302141
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Jestem przed małym dylematem co do meczu Ljubicic I. - Haase R. a dokładniej do formy którą prezentuje Ljubicic. Przegrał swoje 3 ostatnie spotkania w Australii (choć grał z b. dobrymi rywalami) w przeciwieństwie do Holendra który jest po eliminacjach i swoje 3 ostatnie spotkania wygrał. Macie jakieś sugestie?
Ivanek jest zawodnikiem bardzo solidnym i poniżej pewnego poziomu(wysokiego) nie schodzi .✅ Turnieje Wielkiego Szlema i Masters traktuje prestiżowo .W obecnej formie Ljubicic z zawodnikami klasy Hasse raczej nie odpada . Spotkania w mniejszych turniejach przed AO Ivan traktuje jako rozgrzewkę przed główną grą na kortach w Melbourne . Do 3 rundy nie ma przeciwnika dla siebie w swojej części drabinki (Blake,Grosjean - wielokrotnie z nimi wygrywał) ,w 4 rundzie mógłby trafić na F.Gonzaleza .Bilans z nim 3-3 a dalej w walce o ćwierćfinał zagrałby po raz 14ty z numerem 1 ATP Rogerem Wielkim.Tu bilans jest ...troszkę gorszy 3-10.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
robredo jest zupelnie bez formy.blamaze z calleri i ze stepankiem a teraz o maly wlos nie odpadlby w 1 rundzie ze zverevem.mishy zabraklo doswiadczenia pozatym gral z kontuzja lokcia.

jesli fish nie odesle hiszpana do domu to juz napewno zrobi to jarko w 3 rundzie.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Hmm... Safin to dla mnie jedna z większych zagadek tego turnieju. W wywiadach odgraża się, że ostro trenował i że od AO chce rozpocząć powrót na szczyt. Nie wiem ile w tym prawdy, w Kooyong zaprezentował się nieźle, ale nie ma co tego przeceniać. Forma Gulbisa pewnie będzie solidna i jeżeli Marat zagra źle to samo doświadczeniu mu meczu nie wygra. Może być bardzo ciekawe spotkanie, szkoda że o 4:30, ale może uda się dotrwać. ????
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Ivanek jest zawodnikiem bardzo solidnym i poniżej pewnego poziomu(wysokiego) nie schodzi .✅ Turnieje Wielkiego Szlema i Masters traktuje prestiżowo .W obecnej formie Ljubicic z zawodnikami klasy Hasse nie odpada . Holender jeszcze dużo kaszy i soli musi zjeść ,żeby grać tak jak Chorwat. Spotkania w mniejszych turniejach przed AO Ivan traktuje jako rozgrzewkę przed główną grą na kortach w Melbourne . Do 3 rundy nie ma przeciwnika dla siebie w swojej części drabinki (Blake,Grosjean - wielokrotnie z nimi wygrywał) ,w 4 rundzie mógłby trafić na F.Gonzaleza .Bilans z nim 3-3 a dalej w walce o ćwierćfinał zagrałby po raz 14ty z numerem 1 ATP Rogerem Wielkim.Tu bilans jest ...troszkę gorszy 3-10.

nie wiem czy ogladales ostatni mecz ljubicica z wawrinka--chorwat konczyl ten mecz na ostatnich nogach-jak dla mnie to on kondycyjnie 3 setow moze nie wytrzymac-i tu upatrywalbym niespodzianki i wygranej holendra.coprawda haase nie jest jakims wirtuozem tenisa ale mlodoscia i w miare przyzwoita forma moze ten mecz wygrac
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Lee H-T. (Kor) - Guccione C. (Aus)

To co w tym spotkaniu przemawia dla mnie za Australijczykiem to niewątpliwie forma, jaką obecnie prezentuje. Guccione chociaż w rankingu ATP zajmuje dopiero dziewięćdziesiątą pozycje, to i tak dla mnie dzisiaj jest zdecydowanym faworytem. Bowiem świetnie zaprezentował się on podczas turnieju w Sydney rozgrywanego dosłownie kilka dni temu. Doszedł on tam do finału w którym niestety uległ Tursunovowi. Jednak na swojej drodze miał taki gwiazdy światowego tenisa jak: Lleyton Hewitt(2:0), Tomas Berdych (2:1), czy Radek Stepanek (2:1). Na pewno w pojedynku z każdym z nich był skazywany na porażkę, ale mimo tego pokazał, ze w tenisa grać potrafi. Co do Koreańczyka, to formą on nie błyszczy. W tym sezonie gra naprawdę kiepsko. Najpierw w Katarze odpadł już w drugiej rundzie przegrywając z Agustinem Callerim, później jeszcze groszy występ w Auckland i prożka już w pierwszej rundzie z Michaelem Llodra i to dość boleśnie bo 6:1 i 6:4. Pomimo tego, ze Lee H-T jest zdecydowanie wyżej w rankingu ( czterdzieste siódme miejsce), to w moim przekonaniu nie da rady Australijczykowi. Na pewno dużą role będzie miała fakt, że Guccione będzie grał u siebie i całe trybuny będą mu kibicować. Typ na gospodarza turnieju według mnie jak najbardziej poprawny.

Typ: Guccione C. 1,50 ( Mybet)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
HEHEHE a jaki masz na nia kurs 1.10? Aga w trzeciej rundzie ze Svetlana dopiero odpadnie;p
A Guccione to dzisiaj pewniak
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
nie wiem czy ogladales ostatni mecz ljubicica z wawrinka--chorwat konczyl ten mecz na ostatnich nogach-jak dla mnie to on kondycyjnie 3 setow moze nie wytrzymac-i tu upatrywalbym niespodzianki i wygranej holendra.coprawda haase nie jest jakims wirtuozem tenisa ale mlodoscia i w miare przyzwoita forma moze ten mecz wygrac
Oglądałem na Eurosporcie ATP Doha ten pojedynek z Wawrinką i dzień wcześniej z Niemcem Kohlshrajberem . Chorwat wygrał w 3 ciężkich setach . Były bardzo długie wymiany piłek w gemach. Wawrinka w tej rundzie miał spacerek z Callerim 6:3 6:0 . W półfinale Ljubicic już nie miał sił z wypoczętym Wawrinką 6:7 4:6. Niemiec nieźle dał mu się we znaki , a że jest już bardzo dobrym zawodnikiem świadczy o tym wygrany w następnym tygodniu turniej w Auckland - finał 2:0 z J C Ferrero :-|????.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
no to zrobil Guccione to wogole bez komentarza..
Nie wiem zamiast podbudowac go tym ze jest u siebie, moze przed publicznoscia sie spalil troche?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
HEHEHE a jaki masz na nia kurs 1.10? Aga w trzeciej rundzie ze Svetlana dopiero odpadnie;p
A Guccione to dzisiaj pewniak
No jak widać pewniaków niema przykład -Guccione , Safina ,Danilindou, Szavay , Minar.,Ljubicic,Stepanek-czyli na pewny zysk przy tasiemcach nie ma co sie nawet nastawiać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom