>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Australian Open

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Niestety mieliście racje... Ljubicic jest bez formy ;/ Na dziś zastanawiam się nad trochę wyższymi kursami...
Sharapova - Davenport 1 (1.45)
Vesnina - Craybas 1 (1.50)
Vaidisova - Molik dok. wynik 2:0 (1.40)
Razzano - Pennetta wyn. 3 sety (1.90)
Calleri - Koubek 2 (1.90)
ale do nocy trochę czasu jeszcze jest więc trzeba to przemyśleć bo te typy wydają mi się zbyt oczywiste ;) jakies propozycje?
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Calleri pokona Koubka. Co z tego że Austriak pokonał Moye?? Argentyńczyk też pokonał Carlosa w Sydney 6-3 6-4. Pamiętam jak w ostatnim US Open Calleri rozniósł Lleytona ???? i tutaj nie przewiduje większych szans dla Stefana.
 
V 0

volodia

Użytkownik
Dzisiaj jest bardzo dużo ciekawych meczów:
Calleri - Koubek
Faworytem dla mnie jest Calleri, tylko martwi mnie psyhichna strona argentyńczyka, pamietamy mecz z Sopotu, gdzie prowadzil 6-0 5-1 i przegral w zeszlym roku, gra w stylu trafił-nie trafił. Mecz Koubeka z Karlosem tez był bardzo slabiutki, tylko w ważne momenty Koubek podkręcał tęmpo, i zawdzięcza swoje zwycięstwo forehendam po linii. Jesli Calleri nie będzie miał głupich pomysłów, to powinien bez klopotów wygrać z Stefanem, najbardziej prawdopodobne 3-1 po setach.
Karlovic - Sela
Tutaj można spróbować wziąć Selę. Karlovic zawsze żle gra na turnejach Wielkoszlemowych. I bardzo trudno mu grać z szybko poruszjaącymi graczami, grającymi dobrze z głębi kortu. Porażki z braciami Rochus. Sela ma imponujący bilans zwycięstw na outdoor kortach twardych (prawda przeważnie na chelendżerach), ale jest bardzo obiecującym graczem. Wygrał na pucharze Davisa z Gonzalezem i Massu, wygral 3 chellendzhera w zeszłym roku i w dwóch byl w finale, i to wszystko na hardzie. Ivo wczoraj dał się przełamać Bakeru dwa razy i przegrac tie-break 1-7 !!!
Robredo - Fish
Zdecydowanie faworytem jest Fish, który ma lepszy serwis gra bardziej ofensywnie, hiszpan ostatnio slabiutko się spisuje, męczył się strasznie z Zwerewem, który oprócz seriwsu i woleju nic fajnego niema w swoim arsenalu. Przed tez przegrywał w perwszych rundach.. Fish na US Open pólroku temu prowadził 4-1 w 5 secie, i przegrał 3-6 Robredo. Ponieważ Mardy często liubi robić takie głupoty, to pewnie lepiej skipować ten mecz.
Oprócz tego nieżłe się spisuje Schuettler, finalista tego turneju, Simon dziwny gracz, raz gra dobrze, a potem dziwnie przegrywa, nie zdziwie się, jeśli niemiec wygra ten mecz. Także może stworzyć kłopoty Lopez Gascuet, hiszpan leworęczny, bardzo dobrze sewruje.
U Pań, Perebyinis może wygrać z Sugiyamą, japonka bardzo żle gra ostatnio, już ma swoje lata, przegrala ostatnio z Azarenką i slabiutką Gajdosowoj (która już nie jest słowaczką ???? ), a wczoraj wygrała u chorej Zwonarewoj (która przed meczem skręconą kostkę i nie mogła się poruszać). Tatiana ma mocny serwis, gra dobrze przy siatce, także nieżle mieli z linii końcowej. Bardzo dużo trenowała przed nowym sezonem, jest w dobrej formie. Pamiętam jej bardzo dobre mecze z Clijsters na Warszawiancę, i w Moskwie trzy miesiące temu z S. Williams.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie no Guccione zawiodł mnie niesamowicie. Tylko Murray mnie b. zawiodł. Po pierwszej rundzie ejst kilka naprawde niezłych niespodzianek. Do twojej listy dodam Moye,Chele.....
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Chela??? Żadna mi niespodzianka. Końcem ubiegłego roku grał słabiutko. Tą passe kontynuował w tym sezonie. Fakt, gracz z czołówki nie powinien przegrywać z takim średniakiem ale od tego meczu trzymałem się z daleka.
Murray??? Dziwiły mnie takie kursy bukmacherów. Mecz jak dla mnie wydawał się bardziej wyrównany niż to określili bukmacherzy. Po takim kursie szkoda ryzykować.
Króciutka ocena spotkania Tsonga-Murray:
Andy to wielki cwaniak na korcie. Co najmniej 2x na gema męczy rywala strasznymi skrótami. To szarpane tempo męczy każdego rywala. Tsonga to bardzo wytrzymały grać. Posiada dobrą kondycję co jest całkowitym przeciwieństwem Szkota. To właśnie wytrzymałość odgrywa duże rolę w WS. Jak Murray chce coś wygrać to zdecydowanie musi nad tym popracować....
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Garcia-Lopez G. - Falla A. 1, 1.70

Falla ma zrytą psychę. Kto się na nim przejechał jak topił mecz ze stanu 5-1, ten wie o czym mówię. Męczył się niemiłosiernie już w 1 rundzie. Ale, że grał z ogórasem to wymęczył win. Garcia-Lopez coraz lepiej sobie radzi na hardzie. Widać, że się chłopak uczy. Odprawił łatwo Chelę i wątpię, żeby potknął się w tym meczu. W tym sezonie przegrał tylko z Nadalem. Jak Hiszpan zagra na swoim normalnym poziomie to izi.

Robredo T. - Fish M. 2, 1.95

Powszechnie grany typ więc się nie ma co rozwodzić. Rybka powinien dziś łatwo awansować. Nie wiem co się stało Robredo ale to nie ten tenisista co kiedyś. Jakaś totalna zapaść. Poza tym hard to raczej bajka Fisha.

Baghdatis M. - Safin M. 2, 2.10

Ciekawy meczyk. Pogłoski jakoby Marat chciał w końcu wrócić do wielkiego grania nie wydają się przesadzone. W pokazówce przed AO puścił z dymem Murraya i Gonza. Tu w 1 rundzie rozbił Gulbisa. Moim zdaniem kursy są nie do końca dobrze wystawione, ale tym lepiej bo można skorzystać. W H2H 1-0 dla Marata na hardzie 2 lata temu. Widzę tu ze 4 sety ale Safin powinien podołać. Gram konsekwentnie na niego. Skoro postawiłem na jego zwycięstwo w całym turnieju to trzeba. Marcos już zdążył wtopić z Haase w tym sezonie. Nie wróży to najlepiej w tym meczu. Jak będzie zobaczymy.
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Dzisiaj jest bardzo dużo ciekawych meczów:

Calleri - Koubek

Faworytem dla mnie jest Calleri, tylko martwi mnie psyhichna strona argentyńczyka, pamietamy mecz z Sopotu, gdzie prowadzil 6-0 5-1 i przegral w zeszlym roku, gra w stylu trafił-nie trafił. Mecz Koubeka z Karlosem tez był bardzo slabiutki, tylko w ważne momenty Koubek podkręcał tęmpo, i zawdzięcza swoje zwycięstwo forehendam po linii. Jesli Calleri nie będzie miał głupich pomysłów, to powinien bez klopotów wygrać z Stefanem, najbardziej prawdopodobne 3-1 po setach.

Karlovic - Sela

Tutaj można spróbować wziąć Selę. Karlovic zawsze żle gra na turnejach Wielkoszlemowych. I bardzo trudno mu grać z szybko poruszjaącymi graczami, grającymi dobrze z głębi kortu. Porażki z braciami Rochus. Sela ma imponujący bilans zwycięstw na outdoor kortach twardych (prawda przeważnie na chelendżerach), ale jest bardzo obiecującym graczem. Wygrał na pucharze Davisa z Gonzalezem i Massu, wygral 3 chellendzhera w zeszłym roku i w dwóch byl w finale, i to wszystko na hardzie. Ivo wczoraj dał się przełamać Bakeru dwa razy i przegrac tie-break 1-7 !!!

Robredo - Fish

Zdecydowanie faworytem jest Fish, który ma lepszy serwis gra bardziej ofensywnie, hiszpan ostatnio slabiutko się spisuje, męczył się strasznie z Zwerewem, który oprócz seriwsu i woleju nic fajnego niema w swoim arsenalu. Przed tez przegrywał w perwszych rundach.. Fish na US Open pólroku temu prowadził 4-1 w 5 secie, i przegrał 3-6 Robredo. Ponieważ Mardy często liubi robić takie głupoty, to pewnie lepiej skipować ten mecz.

Oprócz tego nieżłe się spisuje Schuettler, finalista tego turneju, Simon dziwny gracz, raz gra dobrze, a potem dziwnie przegrywa, nie zdziwie się, jeśli niemiec wygra ten mecz. Także może stworzyć kłopoty Lopez Gascuet, hiszpan leworęczny, bardzo dobrze sewruje.

U Pań, Perebyinis może wygrać z Sugiyamą, japonka bardzo żle gra ostatnio, już ma swoje lata, przegrala ostatnio z Azarenką i slabiutką Gajdosowoj (która już nie jest słowaczką ???? ), a wczoraj wygrała u chorej Zwonarewoj (która przed meczem skręconą kostkę i nie mogła się poruszać). Tatiana ma mocny serwis, gra dobrze przy siatce, także nieżle mieli z linii końcowej. Bardzo dużo trenowała przed nowym sezonem, jest w dobrej formie. Pamiętam jej bardzo dobre mecze z Clijsters na Warszawiancę, i w Moskwie trzy miesiące temu z S. Williams.

Podałeś nazwiska dwóch zawodników: Feliciano Lopeza , Hiszpana i Richarda Gasqueta ,Francuza. Tenisistów Lopezów jest wielu ale wydedukowałem ,że chodzi ci o F.Lopeza leworęcznego Hiszpana , który w AO w minionych latach nie osiągał oszołamiających wyników. Z kolei Francuz to ukształtowany o wysokiej klasie młody zawodnik , który w ubiegłym roku doszedł do 4 rundy AO . Przegrał w niej z innym Hiszpanem T.Robredo , który po Nadalu jest 2 rakietą Hiszpanii. Lopezowi do klasy tych zawodników trochę brakuje. Gasquet grał z Lopezem 2 razy i dwukrotnie go pokonał : 2:1 na twardej nawierzchni oraz 3:1 na glinie w finale turnieju w Gstaad w Szwajcarii w lipcu 2006roku.:-D
Pierebinis- Sugijama stawiasz na Piebyinis .Duża pomyłka przy typowaniu na Ukrainkę .Spotykały się ze sobą 2krotnie na hardzie i górą była Japonka .Oba pojedynki po 2:0 . Akiko ma już swoje lata ale nie jest jeszcze babcią tenisową .Jest zaledwie starsza o rok od Davenport a zobaczcie co ta dama tenisowa wyrabia na korcie z młodszymi od siebie zawodniczkami. Sugijama wygra ten meczyk i spokojnie odpadnie w następnej rundzie z N.Vaidisową. Zdobędzie potrzebne jej punkty do utrzymania pozycji w rankingu singla WTA i pójdzie do swojej koleżanki deblowej K.Srebotnik i zaczną wdrapywać się na szczyt drabinki turniejowej AO w deblu. Od kilku lat tworzą wyśmienitą parę deblową.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Garcia-Lopez G. - Falla A. 1, 1.70

Baghdatis M. - Safin M. 2, 2.10

Ciekawy meczyk. Pogłoski jakoby Marat chciał w końcu wrócić do wielkiego grania nie wydają się przesadzone. W pokazówce przed AO puścił z dymem Murraya i Gonza. Tu w 1 rundzie rozbił Gulbisa. Moim zdaniem kursy są nie do końca dobrze wystawione, ale tym lepiej bo można skorzystać. W H2H 1-0 dla Marata na hardzie 2 lata temu. Widzę tu ze 4 sety ale Safin powinien podołać. Gram konsekwentnie na niego. Skoro postawiłem na jego zwycięstwo w całym turnieju to trzeba. Marcos już zdążył wtopić z Haase w tym sezonie. Nie wróży to najlepiej w tym meczu. Jak będzie zobaczymy.
W pierwszej rundzie zagrałem na Safina, ale teraz już się nie zdecyduje. Nie widziałem co prawda tego pierwszego seta z Gulbisem, nie wiem, może wtedy pokazał wielką formę, ale pozostałe dwa to nic nadzwyczajnego ze strony Marata. Łotysz psuł raz po raz co lepsze piłki, przegrywał na własne życzenie. Safin wg mnie nic wielkiego nie pokazał, wymiany grał zazwyczaj w środek kortu, trudniejszych piłek nie trafiał, ratował go głównie jak zwykle zabójczy serwis. Pokazał solidne granie, ale nic ponadto. Nie wiem, może celowo tak grał asekurancko bo widział że Gulbis sam się załatwia. Martwię się też trochę o jego kontycje , niby się zarzekał, że trenował jak wół, ale coś mu do końca nie wierze, a wczoraj jakoś słabowicie mi wyglądał w trzecim secie, ale nie wiem może to jakieś moje urojenia tylko ???? W każdym razie kibicuje mu serdecznie, ale nie postawie raczej kaski. Baghdatis wczoraj naprawdę klasa, dość pewnie odprawił Johansona. Myśle, że jak zagra no podobnym poziomie to kolejny będzie Safin. Choć chciałbym się mylić bo go lubię nawet ???? Zresztą z Maratem nic nigdy nie wiadomo

Robredo - Fish
Zdecydowanie faworytem jest Fish, który ma lepszy serwis gra bardziej ofensywnie, hiszpan ostatnio slabiutko się spisuje, męczył się strasznie z Zwerewem, który oprócz seriwsu i woleju nic fajnego niema w swoim arsenalu. Przed tez przegrywał w perwszych rundach.. Fish na US Open pólroku temu prowadził 4-1 w 5 secie, i przegrał 3-6 Robredo. Ponieważ Mardy często liubi robić takie głupoty, to pewnie lepiej skipować ten mecz.
.
No powiem Ci, że takie rzeczy to faktycznie mało kto potrafi :p Sorry, czepiam się literówek ???? A co do meczu, wszyscy go grają, gram i ja. I zgadzam się z opiniami przedmówców co do formy obu panów. Oby tylko Tommy nas niczym nie zaskoczył.
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
no to zrobil Guccione to wogole bez komentarza..
Nie wiem zamiast podbudowac go tym ze jest u siebie, moze przed publicznoscia sie spalil troche?
Guccione jest zawodnikiem , ktory niedawno wyszedł z poziomu chalengerów . Jest on zawodnikiem klasy Łukasza Kubota czy ,,naszego Austalijczyka,, Piotra Łuczaka. Gra głównie w turniejach ATP jako deblista a w grach singlowych rzadko dostaję się do II rundy .W deblu osiąga średnie sukcesy występując często z Piotrem. Po awansie do finału ATP Sydney myślami był już przy deblu. Za partnera deblowego w AOpen ma właśnie Łuczaka. Patrząc na drabinkę turniejową debla mozna wywnioskować , że 1 rundę praktycznie mają ,,w kieszeni,, . Para deblistów C. Ball -A. Feeney nie bedzie dla mieszanki polskoaustralijsko-australijskiej przeszkodą.
:jezora:
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Garcia Lopez - Alejandro Falla
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Zaczne moze od tego, ze slabo znam sie na tenisie i malo tez sie interesuje ta dyscyplina lecz patrzac na statystyki tej pary to w moim przekonaniu zwyciesca tego pojedynku jest tylko jeden a mianowicie Garcia Lopez ktory w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej dyspozycji czego efektem bylo dojscie do finalu Tunezja Afryka Cup:

11/11-07 Finał Garcia-Lopez, Guillermo vs. Lammer, Michael 2:0 (64 76)
10/11-07 Półfinały Garcia-Lopez, Guillermo vs. Bohli, Stephane 2:1 (67 64 76) 09/11-07 Ćwierćfinały Garcia-Lopez, Guillermo vs. Guez, David 2:0 (61 61) 07/11-07
R16 Garcia-Lopez, Guillermo vs. Lopez Jaen, Miquel Angel 2:1 (76 67 61) 05/11-07
R32 Garcia-Lopez, Guillermo vs. Dodig, Ivan 2:1 (61 26 64)

czy chociazby dojscie do cwiercfinalu turnieju Chennai Open:

04/01-08 Ćwierćfinały Garcia-Lopez, Guillermo vs. Nadal, Rafael 0:2 (36 26)
03/01-08 R16 Garcia-Lopez, Guillermo vs. Eschauer, Werner 2:1 (46 75 76)
01/01-08 R32 Garcia-Lopez, Guillermo vs. Peya, Alexander 2:0 (64 64)

W Australian Open zdolal juz pokonac w I rundzie nie byle kogo bo samego Juana Ignacio Chele 3:1!

Teraz troszke o Alejandro Falli ktory jest moim zdaniem w slabszej dyspozycji niz Lopez czego efektem bylo dosc szczesliwe pokonanie w I rundzie Australian Open malo znanego tenisiste Kevina Andersona 3:2
Wczesniej natomiast odpadl on juz w I rundzie turnieju ATP Generation International z Jose Acasuso 0:2
Reasumujac mysle, ze kurs 1,72 jaki wystawil na to zdarzenie Unibet jest warty zagrania.
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Tsonga ma jakieś problemy z nogami, kontuzji nabawił się w meczu z Andym. Nie wiem czy to jest poważna kontuzja, ale podaje info, bo kurs nie kusi i może warto odpuścić niz grać na podbicie.
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Spotkanie : Richard Gasquet - Feliciano Lopez
Typ: Feliciano Lopez
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betfair
No więc w bezpośrednich pojedynkach lepszy jest francuz, wygrywał na nawierzchni twardej zawsze 2:1 bo bardzo trudnych meczach. To że Felek na hardzie potrafi grać to chyba każdy wie. Gaśnica wiadomo ulubiona nawierzchnia trawa, ale i na betonie grać potrafi. Obaj panowie zbytnio formą nie imponują, aczkolwiek ładny kursik jest na Lopeza może z tego a może z innego względu daje właśnie na niego. Przede wszystkim sądzę że totalna pomyłka buków. Ten mecz będzie bardzo wyrównany i może to być nawet 5-cio setówka. Obaj panowie są bardzo wytrzymali, aczkolwiek Richard lubi nabawiać się takich drobnych kontuzji, które zazwyczaj spowodowane są przemęczeniem, im więcej ten mecz będzie trwał to szanse hiszpana będą rosły takie jest moje zdanie może ktoś ma inny pogląd na ten mecz , proszę o sugestie. Ale tak jak mówię nie będzie to łatwe szybkie i przyjemne spotkanie dla Francuza i Felek jak najbardziej TAK w tym meczy ma duże szanse!!
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Kiedy gra Marat?? Chodzi mi o czas polski, bo w betssonie jeszcze nie wystawili kursów na to spotkanie, a na Marata postawić trzeba ????
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
jak czytam niektorych zwas to odnosze wrazenie ze celem jest tylko macenie...nie ze wietrze jakis spisek ale jezeli macie plesc bzdury to moze lepiej milczec.tyle odemnie -sory za OT

a i zeby bylo cos konkretnego na temat.za chwile (mam nadzieje swietny)mecz sharapova-davenport.licze ze amerykanka pogania troche rosjanke-osobiscie kibicuje mlodej mamie:spokodfhgfh:.mimo wszystko stawiam 2-1 dla marii
 
V 0

voltii

Użytkownik
Już dzisiaj o godz. 11:30 w II rundzie Australian Open zmierza sie Andy Roddick I Mark Berrer. Faworytem tego spotkania, oczywiscie jest Andy. W pierwszej rundzie Roddick wygrał z lekkimi problemami z L. Dlouchym z Czech 3-0 J , natomiast Berrer miał ciezka przeprawe z Youngiem. Wygrał 3-2, po trzech tiebreakach. Wg. mnie w dzisiejszym meczu Roddick pokaże klase i wygra to spotkanie 3-0.H2H korzystne dla Roddicka. Jestem wrecz przekonany do typu ????
Mój typ : Roddick 3-0
Kurs : 1,50
Buk : Pinio
Stawka : 8/10

Pozdro ! ????
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Aspelin S./Knowle J. - Lindstedt R./Nieminen J.
Typ - Typ: 1 1,4


Pewniak kolejnego dnia Ausy Open, nie wiem skad tak wysoki kurs na Aspelin/Knowle. Obydwoje graja tylko w dublach, za to Nieminen zapewne bedzie odczuwal jakies skutki juz dwoch meczów w tegorocznym Ausy, a ponad to wysatrczy spojzec na ranking i zobaczyc jaka przepasc dzieli obie pary.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Domachowska, M. - Arvidsson, S.

Witam wszystkich! tak przegladam oferte tenisowa na dzisejszy wieczor i moim zdaniem warto zagrac na cos takiego jak +1.5 seta dla Marty Domachowskiej w spotkaniu ze szwedka Arvidsson po kursie 1.4 w Betsson. Mysle, ze stac Marte na wygranie jednego seta a nawet na zwyciestwo w tym meczu gdyz jest ona w dobrej dyspozycji w ostatnim czasie czego efektem bylo przeprniecie przez eliminacje do Australian Open. Szwedka natomiast pokonala w I rundzie nie byle kogo bo sama M. Bartoli lecz moim zdaniem pomoglo jej w tym troszke szczecie dlatego tez uwazam, ze stac Marte na wygranie jednego seta w tym spotkaniu po srednim kursie 1.4 w tym meczu a nawet pokusi sie o zwyciestwo.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
W pierwszej rundzie zagrałem na Safina, ale teraz już się nie zdecyduje. Nie widziałem co prawda tego pierwszego seta z Gulbisem, nie wiem, może wtedy pokazał wielką formę, ale pozostałe dwa to nic nadzwyczajnego ze strony Marata. Łotysz psuł raz po raz co lepsze piłki, przegrywał na własne życzenie. Safin wg mnie nic wielkiego nie pokazał, wymiany grał zazwyczaj w środek kortu, trudniejszych piłek nie trafiał, ratował go głównie jak zwykle zabójczy serwis. Pokazał solidne granie, ale nic ponadto. Nie wiem, może celowo tak grał asekurancko bo widział że Gulbis sam się załatwia. Martwię się też trochę o jego kontycje , niby się zarzekał, że trenował jak wół, ale coś mu do końca nie wierze, a wczoraj jakoś słabowicie mi wyglądał w trzecim secie, ale nie wiem może to jakieś moje urojenia tylko ???? W każdym razie kibicuje mu serdecznie, ale nie postawie raczej kaski. Baghdatis wczoraj naprawdę klasa, dość pewnie odprawił Johansona. Myśle, że jak zagra no podobnym poziomie to kolejny będzie Safin. Choć chciałbym się mylić bo go lubię nawet ???? Zresztą z Maratem nic nigdy nie wiadomo
Baghdatis narzekał na jakiś ból w nadarstku czy coś takiego. To tak tylko informacyjnie podaję. Na pewno zwiększa to jeszcze szanse Marata. Chociaż wg mnie i bez tego są spore. Ale masz rację - z nim nigdy nic nie wiadomo. Jest niebliczalny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom