>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2016 - turniej główny (18.01-31.01.2016)

Status
Zamknięty.
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
PS dx2 nie podawaj w swoich &quot;analizach&quot; tego kto jakie wyniki osiagal na danym turnieju
Szanowny uzytkowniku. Bardzo prosilbym, zeby nie wmawiac jak mam pisac analizy i co w nich podawac. Ostatnimi czasy jak wpsominalem to srednio co 5 analiza zawiera zdanie typu: &quot;dx2 napisal albo zrobil to czy siamto&quot;. Litosci. Nie stac was na wlasne analizy i przemyslenia? Juz niedawno napisalem: Czy ja mam jakiekolwiek oczekiwania, zeby ktokolwiek sie ze mna zgadza? Osobiscie stosuje sie do dwoch zasad od dluzszego czasu.
1)Nie odpisuje na PW uzytkownikom, ktorych posty uwazam za glupie, wiec jesli nie dostal ktos odpowiedzi tzn, ze dla mnie post byl głupi (ta zasade zapozyczelem od jednego uzykownika i jest ona madra).
2) Nie wdaje sie generalnie w polemike z ludzmi, ktorzy niczym sie nie wykazali na forum, a nie sadze zeby ktos mogl sie wykazac 3 postami i pouczac zaawansowanych uzytkownikow. O tenisie to ja moge podyskutowac z Aka Shakalem, Tarkim albo maciasem.... No moze jeszcze z kilkoma osobami, ktore na przestrzeni conajmniej orku pokazali swoja wiedze. Moze jakies jednostki pominalem, zenby nikogo nie urazic. Byc moze tez trafisz do tej grupy, czego zycze, ale na pewno nie teraz.
Co do samej tresci to traktuje ja humorystycznie. Chyba ze jestes kolejnym uzytkownikiem, ktory probuje wmowic komus, ze rpowtarzalnosc dobrych wynikow w danych turniejach nie istnieje, bo tak przynajmniej odebralem ten Twoj post. Kiedys moze z dwa lata temu malo kto pisal w analizach jak dany zawodnik/zawodniczka gra w danym turnieju i nt. powtarzalnosci. Dzis znaczenie tego czynnika kwestionuje co najwyzej juz tylko kompletny laik. I wiele osob juz ten czynnik przytacza, a na pewno robia to Ci najlepsi typerzy tenisowi tutaj. Wiec jezeli jestes kolejnym niewyzytym megamozgiem, ktory chce ten czynnik kwestionowac to powodzenia &lt;sarkazm&gt;. Jezeli chodzilo Ci o cos innego to z gory przepraszam za zle intencje. Ze sportowym pozdrowieniem zycze owocnych analiz, a jak sie wykazesz wiedza i znajomoscia to chetnie podejmne z Toba polemike w przyszlosci. Dziekuje.
Monfils-Raonic 2 @1.45 ✅
Skoro Raonic wygral po ciezkim boju z Wawrinka to typuje pod Kanadyjczyka i tyle. Wawrinka posul strasznie poczatek meczu. Na pewno mialem zamair stawiac tu na Wawrinke z Monfilsem, a ze jest jednak Raonic to sila rzeczy typuje pod niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
R.Federer vs T.Berdych. Sety — zakłady z handicapem: Federer, Roger (-1.5)
Kurs: 1.45
x
N.Djokovic vs K.Nishikori. Sety — zakłady z handicapem: Djokovic, Novak (-1.5)
Kurs: 1.36
Łączny kurs: 1.972 Marathon


Ode mnie dubelek na noc. Nie ma sie co ludzic, ze Kei, czy Tomas cos zdzialaja w tych meczach, Roger gra jak natchniony, Djoko juz sie wystarczajaco zmeczyl w poprzednim meczu. Turniej wchodzi w decydujaca faze.
Co do Rogera jestem spokojny, nie lubi sie przemeczac, idzie od zwyciestwa do zwyciestwa, tutaj nie powinno byc inaczej, koncowki setow beda nalezaly do Niego, obstawiam 3:0, 3:1
Djoko, coz, pewnie jeszcze czuje ostatni mecz w kosciach i wie, ze nie warto popelniac tego samego bledu, trafil sie slabszy dzien, jest tylko czlowiekiem, dzisiaj w nocy sytuacja nie powinna sie powtorzyc. Kei&#39;a bardzo lubie i mu kibicuje, ale troche nie ta para kaloszy, inny wymiar tenisa.
O jezu bardziej Andrzejowo sie nie dalo...Kei to nie ta para kaloszy? Jesli zagra to co z Tsonga to Djokovic bedzie mial problemy.
Ja to widze ze niektorzy to typuja zawsze te sama runde Szlema I zawsze Djok -malo i Federer-malo ewentalnie Andy.Moim zdaniem ktorys z faworytow dzisiaj poleci bo nie bedzie w kolko tak samo ze cwiercfinal i kazdy przechodzi z usmiechem na ustach.Proponuje handicap na Berdycha i Nishikoriego zwiekszyc do 2.5 kursu na Pinnacle zagrac single jeden po drugim i gwarantuje ze bedzie zarobek.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
O jezu bardziej Andrzejowo sie nie dalo...Kei to nie ta para kaloszy? Jesli zagra to co z Tsonga to Djokovic bedzie mial problemy.
Ja to widze ze niektorzy to typuja zawsze te sama runde Szlema I zawsze Djok -malo i Federer-malo ewentalnie Andy.Moim zdaniem ktorys z faworytow dzisiaj poleci bo nie bedzie w kolko tak samo ze cwiercfinal i kazdy przechodzi z usmiechem na ustach.Proponuje handicap na Berdycha i Nishikoriego zwiekszyc do 2.5 kursu na Pinnacle zagrac single jeden po drugim i gwarantuje ze bedzie zarobek.
No nie dalo sie, Konar bez urazy ale juz sam fakt, ze cokolwiek gwarantujesz swoimi typami bardzo slabo o Tobie swiadczy.
Graj handi, kazdy gra co lubi.
Typ na Roanica bardzo dobry, ale boje sie, ze pojdzie mega masowka, dlatego proponuje zagrac ostrozniej o 3,5 seta na to spotkanie po podobnym kursie
 
iscoalcaron23 573

iscoalcaron23

Użytkownik
????Novak Djoković - Kei Nishikori
Typ:
Kei Nishikori (+6,5) @ 2,00 ⛔
Typ: Over 3,5 seta @ 2,00 ⛔
Typ: Kei Nishikori @ 6,00 ⛔

Buk: BET365
Widze, że spóźniłem się trochę z typem i kilku kolegów przede mną wytypowało już Keia jako potencjalnego zwycięzce, ale to nie szkodzi.
H2H oczywiście na korzyść Novaka ale Japończyk pokazał nam, że w Wielkim Szlemie potrafi pokonać każdego, w tym samego Novaka podczas US Open 2014.
Światowa rakieta nr 1 na pewno odczuje 5 setowy pojedynek z Gillesem Simonem, podczas którego popełnił 100 niewymuszonych błędów!
Djoković nie jest w swojej szczytowej formie czego nie można powiedzieć o Keiu, który nie dał szans Francuzowi w 4 rundzie, liczę na to, że jest w stanie pokonać Serba a już na pewno pokryć linie over 3,5 seta czy handi +6,5. Powodzenia!
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Novak Djokovic – Kei Nishikori:
Fortuna:
Kei + 1,5 seta @ 3.55 ⛔
Kei + 2,5 seta @ 1.68 ⛔
Over 3,5 seta @ 1.9 ⛔
Kei @ 5.9 ⛔

Jak Kei będzie zdrowy to nawet z dobrze dysponowanym Novakiem może wygrać, jak miało to miejsce na US Open 2014. Kei jest graczem ze ścisłego topu, talent i umiejętności moim zdaniem na miarę graczy z top 4. Pokonywał już zresztą każdego z nich, a Serba dwukrotnie. Japończyk świetnie gra na przerzut, genialnie kątowo, potrafi narzucić swój styl gry największym. Jeżeli ten nadgarstek lub inne dziadostwo nie odezwą się, to Novak powinien mieć spore kłopoty, zakładając nawet, że mecz z Simonem był wypadkiem przy pracy. Zresztą Serb trochę się zmęczył w tamtym meczu, także też nie jesteśmy pewni czy aż taki świeży będzie, każdy tak długi mecz jednak może się odłożyć. Kei nie wymięknie psychicznie, o to się nie martwię, jedynie można się martwić o jego fizyczność. Generalnie mam do niego słabość i liczę, że sprawi tutaj niespodziankę, bo sensacja to byłoby za mocne słowo.

Idąc dalej myślę, że Novak nie wygra jednak tego turnieju. Simon go podmęczył, teraz Kei prawdopodobnie też to zrobi, potem powinien być Roger. To bardzo trudna drabinka.
A z drugiej połówki idzie pewnie Murray i tam nie ma kto go zbytnio zatrzymać. Ferrer będzie raczej formalnością, bo to dla mnie trochę taka nasza Aga, która gra tak jak przeciwnik pozwala, a Andy w każdym elemencie jest praktycznie lepszy. Potem Raonić/Monfils. Pierwszy już też będzie podmęczony po Stanie i Gaelu a dla serwismana to kluczowe może być. Gael natomiast nie wytrzyma intensywności gry Szkota. No i wiemy, że Andy na przestrzeni lat bardzo regularny jest w AO.
Także dla mnie faworytem jest obecnie Murray @ 5 Fortuna lub…weteran Federer @ 7.5 STS, jeżeli nie zmęczy się na Berdychu to może sobie poradzić ze zmęczonym Djokoviciem lub Nishikorim w półfinale. Ale nie będę wielce zdziwiony jak już z Berdychem zdarzy mu się wpadka…Z tą różnicą, że Czechowi raczej nie daję zbytnio szans na wygranie tego turnieju, o jego ograniczeniach już wcześniej pisałem.
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Federer-Berdych powyzej 3,5 seta @1.75 ⛔
Berdych @5 ⛔
Ja bym predzej szukal wyrownanej walki w meczu Federera z Berdychem niz Djokovica z Nishikorim. Wspominalem juz przy meczu Berdycha z Kyrgisoem ze Czech od 2011 roku nieprzewanie gra na Australian Open cwiercfinale, a przez dwa ostatnie sezony byl polfinalista. Na pewno Berdych wyroznia sie w tym szlemie. Mowi sie, ze Berdych ma problemy wygrac z Djokvicem, Murrayem czy Nadalem, ale w Melbourne czesto walka jest i niekonczy sie gladka porazka Czecha. Czech zagral dwa bardzo dobre mecze z Kyrgiosem i Bautista, ma czym postraszyc na serwisie i forhandzie i moze byc ciekawie. Federer to wydaje mi sie najlepszym rywalem dla Berdycha z wielkiej czworki. Rozumiem, ze Szwajcar faworytem jest, tylko chyba troche tez za duzo zachwytu nad Szwajcarem, ze tak latwo ogral Goffina. Goffin jest technicznie bardzo dobry, ale silowo u niego kiepsko i to mi przypomina taki match-up Serena Williams-Suarez Navarro, przenoszac to na WTA. Berdych na pewno na kazdy mecz wychodzi z mobilizaja i zasada &quot;bij mistrza&quot;, a ze Federer najmlodszy juz nie jest to coraz czesciej zdarzaja sie mu wpadki. Klimat niekoniecznie sluzy Federerowi, a przypomne ze w ubieglym roku przygode Federera zakonczyl na AO w 4 rundzie Andreas Seppi. Moze byc ciekawie, Berdych od lat dobrze radzi sobie w Australii, jest mlodszy, na 3 setach sie nie skonczy mysle i Czech moze smialo podgryzac Szwajcara, a moze nawet Czech zaskoczy jeszcze bardziej... Gdzies ta niespodzianka duza zawsze sie pojawia i moze bedzie tutaj.
Tak Berdych wyglada na Australian Open (fragment z ubieglorocznego polfinalu z Murrayem- wynik 3-1 dla Szkota, ale bez walki Czech meczu nie oddal, a troche wtedy iskrzylo)
https://www.youtube.com/watch?v=qivF3oIZJUo
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Ja chciałbym tylko coś dodać w związku z meczem Novak i Nishikoriego. Novak sam wspominał kiedyś w wywiadzie że najgorsze mecze w Szlemach gra się mu właśnie w r16, ma taki moment załamania. Może i popełnił 100 UE ale grał kapitalne wymiany, a Simon podszedł do tego meczu na luzie, wszystko przebijał. Kei gra poprawnie ale z nieziemską powtarzalnością odbić Novaka będzie mu ciężko.
Także AO to nadal królestwo Djoka i po odpadnięciu dzisiaj Wawrinki nie zanosi się aby coś się zmieniło w tym roku.
Szukacie wygranej Keia, a tego upatrywał bym w meczu Berdycha. Fedex przegrał finał w Brisbane, im dalej w meczu tym gorzej wygląda, można by to zauważyć w meczu chociażby z Goffinem, gdzie dał się przełamać w 3 secie, a Berdych to 2 poziomy wyżej od Belga. Trzyma serwis, gra agresywnie, mocny fh, dobrze na returnie. Jak wstrzeli się pasing shotami to z Fedexem będzie ciężko. Ostatnie 2 spotkanie w Wielkich Szlemach to wygrane Berdycha. Roger na długim dystansie odstaje od najlepszych i po tym kursie należy zagrać przeciwko niemu.
Berdych @5,65⛔⛔ Pinnacle
 
I 26,7K

iti

Użytkownik
Bez przesady. Sam typ wydaje sie dobry i to wlasnie tutaj nalezy upatrywac niespodzianki, ale...mowienie o 3 secie w meczu z Goffinem przy niewspomnieniu o dwoch pierwszych to troche marny argument. Federer nie pozwolil mu rozwinac skrzydel w dwoch pierwszych setach, a w takich sytuacjach trzeci set jest najtrudniejszy, bo wkradad sie rozprezenie... Berdych dwa poziomy wyzej od Goffina - spoko, ale Berdzio tracil sety z Bautista (nawet dwa!) i Kyrgiosem... &quot;Ostatnie 2 spotkania w Wielkich Szlemach to wygrane Berdycha.&quot; - to juz jest ewidentne przegiecie. Raz, ze byl to &quot;stary&quot; nieofensywny Federer i totalnie nie ma co go porownywac z obecnym Federerem - dla mnie to dwaj inni zawodnicy, a dwa, ze bylo to zwyczajnie bardzo dawno temu (2012 i...2010 rok). Niechaj kontrargumentem na to bedzie, ze Roger ogolil Berdzia w AO dwa razy ;) O tym jak Berdych nie mial podjazdu (doslownie) do Rogera w ubieglorocznych meczach ani slowa. Rozumiem, ze trzeba pisac analize pod swoj typ, ale troche takie...brednie?
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Bez przesady. Sam typ wydaje sie dobry i to wlasnie tutaj nalezy upatrywac niespodzianki, ale...mowienie o 3 secie w meczu z Goffinem przy niewspomnieniu o dwoch pierwszych to troche marny argument. Federer nie pozwolil mu rozwinac skrzydel w dwoch pierwszych setach, a w takich sytuacjach trzeci set jest najtrudniejszy, bo wkradad sie rozprezenie... Berdych dwa poziomy wyzej od Goffina - spoko, ale Berdzio tracil sety z Bautista (nawet dwa!) i Kyrgiosem... &quot;Ostatnie 2 spotkania w Wielkich Szlemach to wygrane Berdycha.&quot; - to juz jest ewidentne przegiecie. Raz, ze byl to &quot;stary&quot; nieofensywny Federer i totalnie nie ma co go porownywac z obecnym Federerem - dla mnie to dwaj inni zawodnicy, a dwa, ze bylo to zwyczajnie bardzo dawno temu (2012 i...2010 rok). Niechaj kontrargumentem na to bedzie, ze Roger ogolil Berdzia w AO dwa razy ;) O tym jak Berdych nie mial podjazdu (doslownie) do Rogera w ubieglorocznych meczach ani slowa. Rozumiem, ze trzeba pisac analize pod swoj typ, ale troche takie...brednie?
Może nie napisałem takich znów bredni. Zgadzam się z tobą, że w tych meczach w Szlemach Roger prezentował inny styl gry, mniej chodził do siatki.
Tutaj skupia się na swoim podaniu i często gra S&amp;V, a Berdych gra bardzo dobrze na returnie. Oczywiście ostatnie 4 spotkanie to gładkie porażki Berdycha ale właśnie szybkie 2 sety. Jutro zagrają o wiele dłużej.
Nie widziałeś 3seta Goffina skoro piszesz że wdarło się rozprężenie u Rogera. Belg po prostu zaczął grać agresywniej, płasko rozrzucająco przez 3 gemy trafiając i już było widać że Rogerowi ciężko gra się w defensywie, ale owszem pozostała część spotkania to pogrom Goffina.
 
I 26,7K

iti

Użytkownik
Nie widzialem - owszem, bo poszedlem biegac ;) Znajac Rogera to wiedzial, ze mecz i tak wygra, wiec totalnie zluzowal w swoim stylu. Jak dla mnie nie ma co porownywac tych meczow. Defensywa to nie jest najmocniejsza strona Rogera, wiec nie dziwi mnie, ze nie mogl sie w tym odnalezc, w koncu to nie jest Nadal w swoim prime ;) Generalnie to jedynej szansy dla Tomka upatruje w pogodzie (nie znam prognoz) i jezeli bedzie goraco, jak to bywa w ostatnich latach to Roger bedzie slabl z biegiem czasu, a jezeli bedzie zamkniety dach to te &quot;halowe&quot; warunki beda sprzyjac Rogerowi.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Berdych - Federer typ Berdych kurs 5.65 Pinnacle⛔
Po raz kolejny liczę na Tomasza, który zawodzi reguluralnie w decydujących pojedynkach. Jeden finał wielkiego szlema na Wimbledonie to bardzo mało jak na możliwości tego chłopaka. Niestety jego wielki problem to słaba psychika w decydujących momentach. Dziś kolejna niepowtarzalna szansa podobnie jak przedmówcy nie wierzę, że Federer wygra jeszcze wielkiego szlema nie jes tw stanie zagrać tak dużo meczy na wysokim poziomie nie te lata. Berdych w Australii bez rewelacji odwrotnie niż Federer jednak to będzie 5 mecz Rogera i prawdopodobnie ostatni w Melbourne jeśli tylko Berdych w ważnych momentach nie przestraszy się szansy.

Kolejny raz mecz przegrany w szatni przez Tomasza.
 
V 118

volley-130575

Użytkownik
Podpinam się do typu AKA SHAKALA
Djokovic - Nishikori(+2.5) 1.75
@ 1.75
Stawka: 10j
Wynik:
Zysk/Strata:


AKA napisał o tym meczu wszystko. Tsonga przy Japończyku wyglądał jak uczeń , Nishikori bardzo mało błędów własnych , Djoko przeżywa jakiś kryzys i na pewno dziś nie będzie lepiej. Forma jego nieco spadła i Nishikori dziś ma niepowtarzalną szanse wyrzucenia Djoko z turnieju. 1 seta z taką grą jaką prezentuje na pewno wygra.

Proponuje zestaw z tym meczem:

34#
Djokovic - Nishikori(+2.5) 2 1.75
Hingis/Mirza - Groenefeld/Vandeweghe 1 1.10
Hingis/Peas - Stephans/Rojer 1 1.15
Federer - Berdych 1 1.17
Rojer/Tecau - Mannarino/Pouille 1 1.16
@ 3.00
Stawka: 10j
Wynik:
Zysk/Strata:

A także resztę kuponów na noc z tenisa:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/profesjonalny-inwestor-128653.html#post5920602
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pospisil V./Sock J. - Granollers-Pujol M./Cuevas P.
W tym meczu widzę niespodziankę, a przynajmniej seta dla pary Hiszpańsko-Urugwajskiej. Zresztą kto śledzi odrobinę deble, a nawet jak spojrzy na wyniki z tegorocznej edycji AO to złapie się za głowę. Wiele par ze ścisłej czołówki już poleciało, nie ma nawet Brayanów, a Granollers z Cuevasem pokonali Dodiga z Melo którzy stanowili świetną parę. W deblu różne pary sensacyjnie wygrywały turnieje, rok temu Włoska - Bolelli z Fogninim, kto by się spodziewał przed turniejem? Oczywiście Pospisil i &quot;Skarpeta&quot; to znana marka w świecie debla, ale ten mecz mi po prostu najzwyczajniej w świecie jakoś dziwnie śmierdzi. ;) Młodość vs. doświadczenie i spryt.
Wynik: 7:5 1:6 2:6 @Edit: Śmierdząca sprawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
betme 138

betme

Użytkownik
I tak się mylicie. Federer i Djoko przejdą dalej na lekkiej pi$dzie.
Djoko - Kei under 34,5 2,21
Federer - Berdych 1 (-1,5) I set 1,75

Maraton
Analiza:
Bo są po prostu lepsi. Djoko ma już słaby mecz za sobą, więc nie popuści z japońcem. A Bedych jest słaby - oglądaliście jego poprzedni mecz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
1 409

153040

Użytkownik
Samuraj 2.5s - Djoko 1 @ 1.78 pinnek


Słowo o Fedzie:
Federer faktycznie powinien wygrać 3:0 / 3:1 żeby się nie przemęczać a na pewno oglądając 100 błędów Novaka gdzieś tam w głowie ma jakąś nadzieję że Serb być może ma słabszy okres i uda się powalczyć więc warto się skoncentrować na maxa i napierać do przodu w tym turnieju bo Novak być może jest w zasięgu a być może nawet nie dotrwać do finału.

Wiadomo że Novak może teraz mocno odpalić bo jest z takich numerów znany ale na tą chwilę są podejrzenia że nie jest w szczytowej formie na tym turnieju a wątpię żeby na tyle był wyrachowany żeby grać 5 setówkę z Simonem dla zmyłki ; )

Co do Samuraja to ja jednak widzę szansę i na pewno granie +2.5s za @ 1.8 to bardzo dobra opcja tym bardziej że już wygrywał z Djoko.
Na 20 rozegranych setów między tymi zawodnikami 7 setów wygrał Japończyk co daje 35% skuteczności.
Gdyby odjąć 3:0 Novaka z 2010 r to skuteczność Nishiego w wygrywaniu seta = 41%
Biorąc pod uwagę że na 8 spotkań tylko 1 raz Djoko wygrał z Kei gładko 3:0 i było to w 2010 kiedy Japończyk był daleko poza czołówką jak pokazuje wykres:



oraz słaby ostatni mecz Novaka to uważam że ugranie seta powino być w okolicach 1.3 - 1.4 a nie jak proponują buki 1.8

Ja osobiście przewiduję bardzo zacięte spotkanie. Kei na pewno czuje tutaj swoją szansę.
 
1 409

153040

Użytkownik
Berdych - Federer typ Berdych kurs 5.65 Pinnacle

Po raz kolejny liczę na Tomasza, który zawodzi reguluralnie w decydujących pojedynkach. Jeden finał wielkiego szlema na Wimbledonie to bardzo mało jak na możliwości tego chłopaka. Niestety jego wielki problem to słaba psychika w decydujących momentach. Dziś kolejna niepowtarzalna szansa podobnie jak przedmówcy nie wierzę, że Federer wygra jeszcze wielkiego szlema nie jes tw stanie zagrać tak dużo meczy na wysokim poziomie nie te lata. Berdych w Australii bez rewelacji odwrotnie niż Federer jednak to będzie 5 mecz Rogera i prawdopodobnie ostatni w Melbourne jeśli tylko Berdych w ważnych momentach nie przestraszy się szansy.
Włodziu Ty sam sobie zaprzeczasz:

Po raz kolejny liczę na Tomasza, który zawodzi reguluralnie w decydujących pojedynkach.
Jest decydujący pojedynek ?
Jest
Tomek regularnie w nich zawodzi ?
Zawodzi

To dlaczego uważasz że będzie inaczej ?

Niestety jego wielki problem to słaba psychika w decydujących momentach.
Dlatego właśnie tylko 1 finał wielkiego szlema bo takie ma tylko psychiczne możliwości a nie zauważyłem żeby ostatnio te możliwości poszerzył tymbardziej że ostatni jego mecz to 5 setów z 25 w rankingu Bautista-Agutem który być może jest w formie ale nadal to tylko Bautista.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open 2016
Godzina: 9:15
Spotkanie: Novak Djoković - Kei Nishikori
Typ: wygra pierwszego seta i przegra mecz Djokoic
Kurs: 15
Bukmacher: Bet365
2 lata temu na US open pierwszego seta wygrał Japończyk a potem cały mecz 3:1 wiec dzisiaj Djoko bedzie wyłaził ze skóry by wygrać pierwszy set i stawiam na to że wygra a potem wszystko sie może zdarzyć nawet 5 setów i może znowu Kei cierpliwie i powoli dopnie swego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 272

mientosek

Użytkownik
Novak gra fatalnie, gdyby Nishikori zagrał tak jak z Tsongą nie byłoby czego zbierać, niestety Japoniec też dzisiaj słabo, dodatkowo jeszcze ta kontuzja...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Monfils(+4,5g) - Raonic [email protected] Pinnacle ⛔
A ja bym spróbował coś w stronę Francuza bo ten kurs aktualnie za niski wydaje na Raonica. Monfils jeśli chodzi o umiejętności tenisowe to gracz kompletny, ma wszystko tylko właśnie głowa zawodzi. Mam taka teorie że on nie osiąga na wielkich szlemach aż tak dobrych wyników bo męczy się w pierwszych rundach i potem już brakuje sił (dobry przykład np. French Open 2015). Często gra z tymi na papierze gorszymi zbyt pasywnie i traci niepotrzebnie siły, tutaj drabinka świetnie się ułożyła i będzie kondycyjnie przygotowany. Wiadomo jaki jest z charakteru ale to już jest taka faza rozgrywek gdzie myślę że żarty jednak się skończyły. W defensywie potrafi czynić cuda co oczywiście się przyda z Kanadyjczykiem. Oczywiście jak gra Raonic każdy widzi, jedynie przegrał z Nadalem w tym roku, ale myślę że ten kurs na niego jest zbyt niski i Francuz jak zresztą z każdym jest w stanie tutaj powalczyć.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak mawiał klasyk &quot;cały misterny plan poszedł w pizdu...&quot; ;). Dzisiejsze ćwierćfinały były niezwykle nudne, jednostronne, bez efektownych zagrań, ani walki i zapewne za 2 dni nikt o nich już nie będzie pamiętał.
Federer dość sporo psuł piłek z jednoręcznego backhandu oraz jak zawsze nie wytrzymywał dłuższych wymian, za to Berdych przegrał mecz już w szatni.
Djokovic nadal bez swojego błysku, tylko co z tego, po co więcej dawać z siebie? Jak na tak słabym poziomie ograł Japończyka 3:0. Bardziej to wina Nishikoriego niż Djokovica. Kei miał pomysł na grę z Novakiem, szukał winnerów i dobrze mu to nawet wychodziło gdyby nie bardzo duża ilość niewymuszonych prostych błędów. To nie był Kei chodzący z podniesionym czołem jak w meczu z Tsongą, tylko Kei z głową schyloną ku własnym butom. Słabo się to wszystko oglądało.
Może jutrzejszego poranka będzie ciekawiej.
???? Ferrer D. - Murray A.
Ferrer D. +2,5 seta ::: 1,56 ::: 2/3 ✅

H2H 6:12 z lat 2006-2015. Szczerze trzeba powiedzieć, że w ich ostatnich spotkaniach między nimi to Murray zdecydowanie dominował nad Ferrerem. Jednak na każdym szlemie jakim grali padło zawsze więcej niż 3 sety:
Australian Open 2011: Murray 4:6 7:6(2) 6:1 7:6(2)
Roland Garros 2012: Ferrer 6:4 (3)6:7 6:3 6:2
Roland Garros 2015: Murray 7:6(4) 6:2 5:7 6:1
Drugim argumentem jest fakt, że Ferrer w tegorocznej edycji Australian Open gra po prostu genialnie. Stracił bodajże tylko 2 razy swoje podanie, raz na początku meczu z Gojowczykiem i drugi raz z Hewittem który dwoił się i troił by nawiązać jakąkolwiek walkę z Hiszpanem. David nie zagrał ani jednego tie-breaka, a serwismana Isnera połamał w każdym z trzech setów. 4x3:0, a w każdym z setów z przełamaniem - to robi na mnie duże wrażenie. Taki Steve Johnson wydawać by się mogło, że podtrzyma formę z końcówki poprzedniego sezonu gdzie grał świetny tenis (zaliczył między innymi przegrany finał po 3 setach w Wiedniu właśnie z Ferrerem) to w ogóle zwątpił w siebie podczas meczu z Hiszpanem i ugrał zaledwie 9 gemów.
Murray jak to Murray, klasa światowa, ścisły top, gracz #2 jeżeli chodzi o ranking ATP, robi swoje jak zwykle. Jedynie z Sousą stracił set, ale Szkot mentalnie nadal jest taki sam. Potrafi coś tam popierzyć pod nosem na siebie, pokrzyczeć, ma po prostu facet swoje humorki, wzloty i upadki podczas meczu z formą to nic nadzwyczajnego w jego przypadku. Ferrer za to moim zdaniem gra o wiele równiej, stabilniej, ale bez szału jeżeli chodzi o jakieś kosmiczne akcje, winnersy.
Jakbym miał w ciemno typować wynik tego spotkania to widzę tutaj 1:3 dla Andiego po kursie 3,75 w Bet365.

Wynik: 3:6 7:6(5) 2:6 3:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom