>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Australian Open 2010 - 18.01.2010 - 31.01.2010

Status
Zamknięty.
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Włodar a ogladales jakis meczyk z udzialem tych panow w roku ? ???? Nie mozesz zaprzeczyc ze swoja gre opieraja na serwisie, na AO Beckera nie widzialem ale we wczesniejszych meczach z Gasquetem czy Karlovicem swoich szans szukal przy siatce, do tego ostatnio czesciej udziela sie w deblu wiec mu to sluzy. Falla jest dla mnie dziwakiem, juz sam sposob odbijania przez niego pilki mnie irytuje, gra wysokie piłki akurat idealnie nadajace sie do ataku. Pozatym akurat mecz Almagro z Blegiem ogladalem i uwierz ze w decydujacych momentach Malisse nie robil nic innego jak zgrywal na backhand Hiszpana i lecial z wywieszonym jezorem do siatki. Co bedzie zobaczymy jak dla mnie kursy na Almagro są spokojnie do brania...
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Youzhny- Kubot


Typ: Kubot
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365


...dzisiaj o godzinie 1 czasu polskiego rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy Rosjaninem Youzhnym a naszym rodakiem Łukaszem Kubotem...bukmacherzy bardzo faworyzują tego pierwszego, jednak mi się wydaje, że nasz zawodnik ma duże szanse na sukces w tym spotkaniu...dysponuje on naprawdę silnym serwisem i sądzę, że możemy nawet zobaczyć w tym spotkaniu 5 setów...we wcześniejszych rundach Kubot bez prblemu pokonał Niemca Zvereva 3-0 i następnie Giraldo 3-1, który wcześniej wyeliminował Robredo...natomiast Rosjanin spotkał się z francuzem Gasquetem i wygrał po ciężkim boju 3-2 przegrywając już 0-2, natomiast w ostatniej rundzie pokonał Hajka 3-0...jak dla mnie spotkanie to będzie naprawde wyrównane, zaś o zwycięstwie zadecyduje aktualna forma dnia...​
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Youzhny M.(-1.5) - Kubot L. Handicap setowy
Typ: Kubot L.
Kurs: 2.50
Buk: Bah
Analiza:

Dzisiaj w nocy o godzinie 1:00 odbędzie się spotkanie 3 rundy Australian Open pomiędzy Youzhnym a Kubotem. Bukmacherzy widzą faworyta w Rosjaninie, lecz ja sądzę, iż kursy na te spotkanie są grubo przesadzone. Kubot już nie raz pokazał, że potrafi grać z czołówką światową, a nawet czasami wygrywał. Sporo spotkań przegrał bardzo pechowo, lecz teraz sam Kubot mówi, że czuje się silny. Magik w pierwszej rundzie przegrywał już 0:2 z Gasquetem, by wyrwać mu zwycięstwo i przejść do kolejnej rundy, gdzie łatwo ograł Hajka 3:0. Kubot w pierwszym spotkaniu AO dał ugrać zaledwie 9 gemów Niemcowi Zverevowi. W 1/32 ograł Kolumbijczyka Giraldo, który pokonał w pierwszej turniejową szesnastkę Tommy&#39;ego Robredo. Typ na zwycięstwo Kubota zajęty, więc zagram z handicapem -1.5 Youzhny. Uważam, że będzie tutaj 5 setów, a Kubot może wygrać, o ile nie przegra tego meczu w głowie...To może być jego największy przeciwnik w tym spotkaniu.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Włodar a ogladales jakis meczyk z udzialem tych panow w roku ? ???? Nie mozesz zaprzeczyc ze swoja gre opieraja na serwisie, na AO Beckera nie widzialem ale we wczesniejszych meczach z Gasquetem czy Karlovicem swoich szans szukal przy siatce, do tego ostatnio czesciej udziela sie w deblu wiec mu to sluzy.
Jeśli chcesz odpowiedzi, to moja opinia jest wynikiem ich obserwacji na podstawie kilku sezonów, a nie tego co zrobili podczas 2 tygodni tego roku. Wiesz, chętnie mogę z Toba porozmawiać o szczegółach dotyczących pewnie z 300 tenisistów, których styl mam w swojej bazie danych dokładnie zanalizowany.
Tak, co do Malisse, zaprzeczam ???? Malisse do grupy miotających podaniem nie może być zaliczony, o czym świadczą nie tylko średnie prędkości jego serwisów (1 ok. 180km/h, najmocniejsze pod 200km/h, drugie średnio ok. 145km/h) ilość asów, które mu przynoszą (bardzo sporadycznie przekracza 10 w meczu), jak i skuteczność pierwszego podania (nieregularna). Oceniając jego podanie Twoimi kategoriami, do grupy serwismenow trzeba by zaliczyć z 70% top 100 ????
osią Twojej analizy w kontekście Beckera był jego s&amp;v, piszesz to tak, jakby ten element był nierozerwalnie związany z jego stylem gry. Nie jest. Benji do siatki biega zazwyczaj po to, by odegrać dropa. Najjaskrawsze przykłady: Becker podczas Wimbla 2009: vs Karanusic 12x pod siatką, vs. Melzer - w 3 długich setach 25x. Podczas tegorocznego AO, też biega do niej jak szalony: w trakcie 5 setowego meczu z Almagro, którego passingshoty są bardzo ubogie, wykonał 14 przebieżek.
Większość zawodników raz za czas próbuje tej kombinacji ataku, w tym duża część claycourterów, ale zawodnik spod znaku s&amp;v to ten, który ma bieganie do siatki we krwi, a nie jest ono wynikiem chwilowej taktyki, bezsilności, bądź kaprysu. Nie zmienisz ich przyzwyczajeń, by Twoja analiza była barwniejsza ????

Nie wyliczam % szans Falli w meczu z Almagro, bo to Hiszpan jest faworytem, ale pisząc, że Alejandro nie ma żadnych atutów, odpowiadam - jego świetny return jest dużym atutem, tak jak i duży spryt przeciwko Almagro, który jest takim hiszpańskim ballbasherem.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Murray - Isner 2 6.86
No to już chyba czas na Murraya ???? A tak na serio, to Isner chyba wyrasta na solidną konkurencję dla Roddicka w Stanach. 3-1 z Monfilsem robi wrażenie. Kurs zdecydowanie zaniżony, biorąc pod uwagę przywiązanie Szkota do odpadania w 4 rundach Szlema.
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
No Włodar nie chce mi sie z Toba klocic, podziwiam i naprawde jestem pelen wrazenia znajomosc stylu gry 300 tenisistwo ATP, wtrace tylko co do Malisse jesli uwazasz ze ten zawodnik w duzej mierze nie opiera swojej gry na serwisie to naprawde ciezko mi bedzie dyskutowac, co z tego ze serwuje po 180 i ze trafia nieregularnie ? Zreszta mecz meczowi nierówny i nie zawsze serwis moze komus wchodzic. W kazdym razie % wygrywanych piłek w jego 5 setowym meczu z Almagro jest identyczny jak % Isnera w meczu z Seppim a jeśli mi powiesz ze Isner nie nalezy do grona &quot;serwismenów&quot; jak to nazwales to naprawde nie mamy o czym rozmawiac, pozdrawiam zycze udanej nocy.
Napisales cos o tym ze ubarwiam analizy...swoja drogą dla mnie Twoj argument o returnie Kolumbijczyka tez moge odebrac za ubarwianie, zreturnowac 1st Almagro ze sprytem i w koncową linie ? Chyba gdy odbije ten serwis szczesliwie ramą ...
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Powtórzę raz jeszcze: Oceniając jego podanie Twoimi kategoriami, do grupy serwismenow trzeba by zaliczyć z 70% top 100. Tak poszerzając ramy kategorii zawodników, sprawiłbyś, że by się ze sobą zlewały. Serwismenami są np. Karlovic, Isner, Lopez, Kendrick, Dent itp, Pod tym względem Malisse niczym się z tłumu nie wyróznia. Jego główny atut to gra z głębi pola i Fh prosto ze szkoły Bollettieriego.
Jeśli tak dowolnie żaglujesz statystykami, to Sorensen przeciwko Isnerowi miał... 93% wygranego pierwszego serwisu. Louk to śmieszny, niski tenisista, którego średnia prędkość serwisu oscyluje wokół... 175km/h. Kolejny pełną gębą serwismen ????
Stwierdzenie iż zawodnika A, dzięki swojemu dobremu returnowi, możne w jakimś stopniu zneutralizować jedną z najgroźniejszych broni zawodnika B, to jest czytanie stylów gry, a nie wymyślanie ich przy klawiaturze. Gdybyś w ten sposób analizował mecze, to w wiedziałbyś dlaczego Falla, wątły facet, klasyczny defensor bez kończącego uderzenia, wygrał prawie 60% pojedynków z serwismenami, (pisze o tych prawdziwych serwismenach ;)), w tym wieloma dużej klasy.
Napisałeś w tym temacie dwa posty z analizami, z których znajdują się takie perełki, jak:
- Malisse jest serwismenem
- Becker gra często serve&amp;volley.
- Almagro ma świetne passingshoty.
- Innym razem napisałeś o Hanescu, w kontekście meczu na clayu, że jak nie siedzi mu serwis, to z głębi pola nie ma co szukać ????

Rety, szanuj tych, co czytają tematy tenisowe i nie mają o tej dyscyplinie pojęcia, bo głupot ich uczysz. Szanuj też tych, co mają o niej pojecie, bo te rewelacje rażą ich w oczy.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
heh kubot na farcie leci dalej, bo nie sądzę, że poradziłby sobie z youzhnym, który byłby w pełnej dyspozycji, no ale taki jest sport.
na dzisiaj jeden kupon preferuje, faworyci nie zniszczą swoich rywali.
federer - montanes (+10,5 gema) 1,78
nie sądzę, aby federer, który obecnie najwyższej formy nie ma rozwalił montanesa 6/3 6/2 6/2 lub mniej, może i będzie 3-0 ale nie w tak porażających rozmiarach, a kurs całkiem niezły, więc warto grać.
djokovic - istoman (+8,5 gema) 1,80
istoman pokazał, że do graczy słabych nie należy i na pewno na korcie się nie położy, a djokovic tracił w tym turnieju najczęściej początki spotkań. liczę na sporo walki i niezbyt łatwą przeprawę faworyta.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Juan Monaco - Nikolay Davydenko under 30.5 @ 1.85 (9/10)

Takich kursów chce jak najwięcej. Widziałem oba mecze Monaco w turnieju i oba spotkania (a właściwie fragmenty) w wykonaniu ruska. Faworyt tego spotkania gra bardzo pewnie, ogrywa rywali bez trudu, prezentując przy tym bardzo dobry tenis, którym imponuje już od kilku miesięcy. Monaco tragedia... Serwis jak u amatora, 90% ataków trafia w siatkę... Jestem przekonany o wyniku 3:0 dla Rosjanina, co więcej nie wyobrażam sobie by Monaco był w stanie ugrać choć w jednym z setów więcej niż 4 gemy...

Lleyton Hewitt - Marcos Baghdatis 1 @ 1.94 (9/10)

Nie rozumiem jak można w tym wypadku typować zwycięstwo Marcosa. Przed tą rundą oczekiwałem kursu max 1.40 w tym wypadku więc z takiego obrotu sprawy jestem bardzo zadowolony. Hewitt w tym turnieju gra niesamowicie. Forhend, bekhend (wreszcie bez problemów) i wreszcie serwis funkcjonują, jego gra jest bardzo efektowna. Uważam, że w kolejnej rundzie spokojnie może powalczyć z Federerem. I czy jest on teraz tenisistą za słabym na najlepszych? Chyba odwrotnie, może rywalizować z każdym, a że w ubiegłym roku nie wyszło mu to w 100%... Praktycznie cały rok męczyły go drobne urazy. Podobnie było w Sydney gdy uległ Baghdatisowi skarżył się na skurcze mięśni, spowodowane najprawdopodobniej złym przygotowaniem się do meczu. Teraz to mu nie grozi, a Bagieta gra najwięcej spotkań w tym roku, a dwa dni wcześniej rozgrywał 5 ciężkich setów z Ferrerem, który po korcie go na pewno trochę poganiał. Zresztą kto widział ten mecz wie o tym co działo się z Cypryjczykiem w samej końcówce. Zaczęły łapać go poważne skurcze i w pewnym momencie nie był nawet w stanie serwować. Dlatego uważam, że dziś gdy publika (zawsze mu pomagająca) będzie raczej przeciwko niemu, może mieć wielkie problemy z ugraniem czegoś przeciwko Lleytonowi...



Jeszcze odniosę się do dzisiejszych wypowiedzi. Filweb co ma różnica klas między zawodnikami do tego jak teraz grają? Porównaj mi proszę &quot;klasy&quot; Nadala i Ferrero? Bo jeśli chodzi o stan na ten moment to nie mamy o czym mówić, ale jeśli weźmiemy pod uwagę Ferrero za najlepszych lat... To samo jest z Haasem. Miał dobry ubiegły sezon, ale teraz gra wręcz tragicznie! Z Tipsarevicem mecz stał na beznadziejnym poziomie, Janko tylko przebijał w końcówce a i tak obronił 4 piłki meczowe przy serwisie Haasa. Po za tym Ty i Hell (przy okazji) typujecie często na swoje sympatie, albo przeciw antypatiom. Tsonga to świetny tenisista, w formie, nie jestem teraz u siebie i nie pamiętam na kogo tutaj trafi dalej, ale na pewno może namieszać.

Fallus niby bez kończącego uderzenia, ale przez cały mecz lata po korcie i bije po narożnikach wcale nie lekkimi piłkami, stąd też bierze się trochę winnersów bo nie każdy takie natężenie wymian wytrzymuje. Co prawda Almagro akurat powinien dać sobie radę, ale w tym meczu wcale nie jest dla mnie faworytem. Typowy No Bet.

Filweb kolejny przykład potwierdzający to o czym napisalem wyżej. Przed AO pisałeś że nie dajesz tu szans Murrayowi, z Twoich wypowiedzi łatwo było wywnioskować że nie darzysz go sympatią. On w turnieju gra bardzo dobrze jak do tej pory, Isner na razie nie miał &quot;godnego&quot; przeciwnika i również idzie pewnie (Monfils grał tutaj z kontuzją ramienia, to co on prezentował to śmiech na sali)... Andy powinien gładko wygrać, kto wie czy nie 3:0...
 
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
Popieram typ na Hewitta !!
Żenada roku !! NA EUROSPORCIE głównym , pokazują tsonga zamiast Hewitt - Bagietka ..
Dla mnie to jakaś pomyłka , jak można z turnieju z australji nie pokazać zawodnika gospodarzy tym bardziej że jest to Hewitt ... Masakra poprostu. babe australijke to pokazują każdą chociaż byłaby z 1000 miejsca wta , a Hewitta nie ... no żal poprostu
 
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
nie mam nic do Tsongi czy co Hassa ale ten mecz poprostu jest nudny. To będzie równy mecz bez żadnych fajerwerków i nie ma w sobie tego czegoś co emocjonuje widza. Ja bym bardzo chętnie zobaczył Hewitta ale no coż , Eurosport wielokrotnie w turniejach ATP , transmisji snookera i innych pokazuje że u nich czasem coś jest bardzo nie tak jak powinno być
edit : mimo że tam było 6-0 to bym zdecydowanie wolał Hewitta . A teraz mogliby przejść na Tsonge i wystarczy troche logiki
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Tsonga ładnie dziś zagrał,Haas to już emeryt...Grałem double na Tsongę i Hewitta,niestety Cypryjczyk nie traktuje poważnie tenisa i jak mu nie szło to poddał mecz z powodu niby kontuzji...

Na jutro kuszą mnie te mecze:
Kuzniecowa-Petrowa(kurs 1,57):widziałem mecz Swiety z Niemką w poprzedniej rundzie i chyba Rosjanka nie zagra 2 meczów z rzędu z tyloma niewymuszonymi błędami i słabym procentem pierwszego serwisu,z drugiej strony nie widziałem Petrowej z Clijsters,ale chyba Nadieżda nie jest tak regularna żeby znów wygrać.

Del Potro-Cilic(kurs:1,44): Argentyńczyk męczy się w każdym meczy praktycznie,ale Cilic dla mnie to drewniak z serv&amp;volley,a na Del Potro to nie wystarczy.

Z tych kursów double jest 2,26 można chyba zagrać za konkretną sumę,co sądzicie? Kusi mnie jeszcze do tego Nadal-Karlovic 3-0 po kursie 1,66,ale to chyba już większe ryzyko,skoro Rafa stwierdził po meczu ost.że Australia to nie koniec świata;)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Levy, Cilic serv &amp; volley? Jezu, przecież jego akcje przy siatce można policzyć na palcach jednej ręki. Po co piszecie takie głupoty. Przecież Marin okopuje się za końcową i siedzi tam cały mecz...
Del Potro ma jakieś problemy z plecami, ciągle go masują, ja bym ten typ odpuścił.
 
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
no Potro to żadko do siatki lata , tylko jak jakiś serwis wygrywający idzie. Typowy zawodnik grający z głębi kortu. Uwielbia kończyć długie wymiany mocnym uderzeniem krosowym. Del Potro zagadkowy jest troche. Niewiadomo czego oczekiwać po nim na tym turnieju. Niby wydaje się że zaraz odpadnie a może zajść naprawde daleko
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Prasa-nie chcę się kłócić,widocznie inaczej postrzegamy tenis..Może nieprecyzyjnie się wyraziłem.Uważam Cilica za zawodnika,który z zawodnikami słabszymi może się wdawać w dłuższe wymiany z głębi kortu licząc na ich błedy.Natomiast z czołówką jego jedyna szansa to mocny serwis i pójście do siatki,bo w długich wymianach zamęczy go DelPotro.Widziałeś mecz Marina z 17letnim Tomicem,który zwalniał grę i przeciągał wymiany do maksimum?Jedynie brak doświadczenia w 5setowych meczach u Tomica spowodował,że Cilic jeszcze gra..
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Prasa-nie chcę się kłócić,widocznie inaczej postrzegamy tenis..Może nieprecyzyjnie się wyraziłem.Uważam Cilica za zawodnika,który z zawodnikami słabszymi może się wdawać w dłuższe wymiany z głębi kortu licząc na ich błedy.Natomiast z czołówką jego jedyna szansa to mocny serwis i pójście do siatki,bo w długich wymianach zamęczy go DelPotro.Widziałeś mecz Marina z 17letnim Tomicem,który zwalniał grę i przeciągał wymiany do maksimum?Jedynie brak doświadczenia w 5setowych meczach u Tomica spowodował,że Cilic jeszcze gra..
Widziałem, gdyby Cilić choć odrobinkę tam pomyślał to powinien chociaż raz w gemie postraszyć Tomicia atakiem na siatkę, zmusiłoby to młodziaka do agresywniejszej gry, a niestety tego Australijczyk jeszcze za bardzo nie potrafi. Dałoby to Marinowi masę punktów. A Clilic wolał bawić się z nim z głębi i ledwo wygrał. Ale prawda jest taka, że on po prostu grać przy siatce nie umie i nie lubi. I dlatego nigdy i z nikim do siatki nie będzie biegał. Ja się nie kłócę, po prostu zwracam uwage na to, że serv &amp; volley to zupełnie nie jest coś, co gra Chorwat.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Del Potro bardzo długo miał problemy z nadgarstkiem. Przez to nie mógł się w 100% przygotować do sezonu, a teraz w trakcie turnieju uraz dalej mu przeszkadza (z tego co wiem, z tego powodu wycofał się też z jednej pokazówki przed AO). Jednak dalej jest jednym z głównych kandydatów do tytułu. Nie uważam, by miał jakieś szanse z Nadalem czy Davydenką, ale Cilica powinien pokonać. Przechodząc do Marina... Ludzie nie ma takiego czegoś jak inne postrzeganie tenisa :-| Czy jeśli napiszę że moim zdaniem Karlovic pięknie operuje bekhendem i gra z głębi kortu to jego największy atut to mnie wyśmiejecie. To samo tyczy się Cilica. Przykład (bo to najlepszy argument) widziałeś mecz Chorwata z Murray&#39;em podczas US Open? Trzymał się końcowej linii (jak zwykle) i pogonił szkota swoimi pięknymi forhendami, przy siatce był pewnie kilka razy, ale to robi każdy. Serv &amp; volley to bieganie pod siatkę przy każdej możliwej okazji, nie 10 razy w ciągu seta...

I taka uwaga... Zredukujcie błędy ortograficzne :-|

Murray dzisiaj powinien odesłać do domu Isnera, nie wiem czy w trzech setach, ale over dla mnie wątpliwy.

I już o meczach niedzielnych... Kurs blisko 10.00 na wypoczętego Hewitta z najgorzej grającym Fedem ostatnich lat? Biorę w ciemno, ale więcej o tym meczu jutro ;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ja bym Jaśka nie skreślał. Z Monfilsem wyszedł z trudnej sytuacji w trzecim secie, by później wygrać cały mecz. Pamiętacie mecz na US Open, jak pogonił Roddicka? Jeżeli bezie mu siedział serwis, to rudy może tylko pomarzyć o przełamaniach, a dobrze wiemy, że złamany psychicznie w pierwszym secie może się nie pozbierać. Co do Hewitta, to niestety on nie potrafi grać z Federerem. Oczywiście będę mu kibicował, ale raczej nie liczę tutaj na niespodziankę.
P.S. Jak można w ogóle pomyśleć, że Cilić gra serv&amp;volley?
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Hmmm... slice Bh Karlovica to top 5 ATP ;) rzecz jasna, jego wartość ogromnie spada, gdy próbuje przyspieszyć wymianę.
No proszę, do kolekcji mamy jeszcze Cilica grającego s&amp;v. Niezły team tworzy się na forum.
Tak, Marin nie ma szans &quot;w dłuższych wymianach z czołówką&quot; zwłaszcza, że całkiem niedawno pokonał m.in Murraya, Denko, czy Nadala. A może lepiej napisać, że nie jest teraz w najlepszej formie, co mocno odbija się na jego regularności? ???? Kolejny przykład generalizowania, prowadzącego do powstawania dziwny tenisowych stworów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom