>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Australian Open 2010 - 18.01.2010 - 31.01.2010

Status
Zamknięty.
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Mikael Llodra - Martin Vassallo-Arguello @ 1.50 ✅ ✅ ✅
Zacznijmy od stwierdzenia, że Argentyńczyk na twardych kortach to jedna wielka porażka. Mimo dobrych warunków fizycznych preferuje długie przebijanki typowe dla kortów ziemnych. Widać to po jego wynikach - w ubiegłym roku wygrał 2 (słownie: dwa) mecze na hardzie (z Starace i De Voestem), co i tak było jak na niego wynikiem dość przyzwoitym, bo na przykład rok wcześniej nie wygrał ani razu ???? Jego jutrzejszym przeciwnikiem będzie znakomity deblista z Francji, który być może i nie olśniewa formą, ale serwować i kończyć przy siatce potrafi, co udowodnił nie tak dawno, dochodząc do finału halowego turnieju w Lyonie. Oczywiście, zupełnie inaczej gra się w hali w gorącej (jeszcze nie tak bardzo) Australii, ale nie widzę żadnych atutów po stronie Argentyńczyka, natomiast cały ich wachlarz u Francuza.
Jurgen Melzer - Florent Serra @ 2,28 ✅ ✅ ✅
Cały czas zastanawiam się dlaczego bukmacherzy tak bardzo przeceniają szanse Serry w tym meczu. Czy działa na nich magia nazwiska Melzer - niespełnionej nadziei tenisa austriackiego, zwycięzcy juniorskiego Wimbledonu A.D. 1999 ? Szanse w tym meczu dawałbym każdemu z nich mniej więcej równe, jednak Serra zrobił na mnie większe wrażenie w przegranych meczach z Troickim i Monfilsem w Brisbane i Sydney, niż Jurgen w kompromitacji przeciwko Mattowi Ebdenowi i fatalnych meczach w Auckland - z Fogninim, Grosjean i Clement. H2H 1-0 dla Francuza. Jak dla mnie spore value.
Daniel Koellerer - Antonio Veic @ 1.60 ⛔
Kurs zastanawiająco wysoki, najprawdopodobniej bukmacherzy obawiają się o stan zdrowia Austriaka, który poddał swój ostatni mecz z Benjaminem Beckerem. Jednak mimo tego stawiany jest on w roli faworyta, gdyż za przeciwnika ma solidnego, ale tylko challengerowca, jakim jest Chorwat. Veic miał szczęscie w kwalifikacjach, bowiem trafił na dość kiepsko radzących sobie na twardej nawierzchni zawodników (najsilniejszym przeciwnikiem Santiago Ventura). Jeżeli nie będzie żadnych problemów zdrowotnych, Daniel spokojnie sobie z nim poradzi.
bez analizy:
Fabio Fognini - Taylor Dent @ 1,46 ✅ ✅ ✅
Mark Gicquel - Simone Bolelli @ 1,42 ✅ ✅ ✅
John Isner - Andreas Seppi @ 1,50 ✅ ✅ ✅
Łukasz Kubot - Mischa Zverev @ 1,42 ✅ ✅ ✅
 
cuasm 0

cuasm

Użytkownik
???? Tenis: Australia, Australian Open Men 2010 (19.01.10 06:30)

Spotkanie: Juan Ignacio Chela v Victor Hanescu
Typ: Juan Ignacio Chela
Kurs: 2.35
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Na wtorkowy wczesny poranek polecam spotkanie 1 rundy Australian Open pomiędzy dwoma clay&#39;owcami Argetyńczykiem i Rumunem, którym przyjdzie grać na hardzie.

Victor Hanescu od 6 lat gości w turnieju głównym Australian Open. Jest praworęczny, charakteryzuje go jednoręczny backhand - zajmuje 47 miejsce w rankingu ATP - 88 miejsce na hardzie. W tym roku wziął udział w ATP Hopman Cup (AUS), który zakończył się dla niego dramatycznie - przegrał z L. Hewitt&#39;em, skreczował z T. Robredo i na koniec poddał walkowerem spotkanie z J. Isner&#39;em. Jak widać z formą u niego nie za dobrze, na 10 ostatnich spotkań przegrał 8 !!!

Juan Ignacio Chela z małą przerwą w 2009, gra na kortach Australian Open od 2001 - czyli będzie to jego 9 występ w tym turnieju. Jest praworęcznym zawodnikiem, niżej sklasyfikowanym - zajmuje 76 miejsce w rankingu ATP - 126 miejsce na hardzie. W tym roku wziął udział w dwóch turniejach - w obu odpadł już w 1 rundzie - ATP Brisbane (AUS) z T. Bellucci&#39;m 6-3 3-6 6-1 i ATP Sydney (AUS) z B. Becker&#39;em 6-3 6-3. Na 10 spotkań wygrał 8 !!!

Patrząc na miejsce w rankingu ATP, lub na historię wzajemnych spotkań - H2H: 2-0 dla Rumuna / 2003 ATP Wimbledon (GBR) - 2005 ATP French Open (FRA) / - można zgodzić się z przewidywaniami bukmacherów i postawić na Victora Hanescu. Ja tak nie zrobię ! Będę twardo stał przy swoim, że wygra Juan Ignacio Chela. Nie ze względu na kursy (one nie grają!), ani na ranking czy H2H, tylko po 1 - najważniejsze, kontuzja nogi Rumuna, z jaką się boryka, po 2 - Argetyńczyk lepiej znosi &quot;wysokie&quot; temperatury, lepsza wydolność, po 3 - Chela tylko raz !!! na 9 występów zakończył w 1 rundzie przygodę swoją na kortach Australian Open.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Omijalbym z daleka mecz z polskim akcentem. Giraldo albo ryzykuje pare lat kariery i gra na koksie, albo Robredo sprzedal wynik tudziez niefortunnie zachorowal w trakcie spotkania ;) Niemozliwym jest, by zawodnik z 2. setki zwyczajny challengerowiec pokonal w 3.setach na tak prestizowej imprezie gracza nieschodzacego ponizej 1. 20stki od paru lat (tak mi swita).
Kubot zdal egzamin, szybkie 3 sety z Ribbentrip-Molotovem Zverevem.
Jakie ma jednak szanse, gdy na przeciw niemu stanie nieobliczalny gracz biegajacy na dopalaczach...
Co do Kubota tez mam pewnew zastrzezenia. Pamietacie widowiskowa... porazke w Dausze z zadufanym Troickim? Jeszcze gdy prowadzil 2gemami w ostatnim secie, przysiadl sie do niego coach. Lukaszek kiwnal glowka i wszystko sie posypalo... Slaba psychika? Zostawie bez komentarza.
Dla tych, ktorych swedza pieniadze radze puscic predzej Sorensena po @4,20 :-|:-|:-| niz obstawiac to spotkanie.
 
S 0

schymi

Użytkownik
Karlovic (1.50) - Benneteau (2.35) typ: 1 ✅
bet-at-home
Ustalając kurs, bukmacherom chodziło chyba o innego Karlovica, bo przecież nie o tego który w 1. rundzie pokonał finalistę z Brisbane w 5-ciu zaciętych setach serwując przy tym 34 asy i który jako jeden z nielicznych ostatnio stawił poważniejszy opór Davydence w ćwierćfinale Doha (6-7, 6-7). Benneteau to średniak i możliwe, że o czymś nie wiem (jakiejś kontuzji) bo nie oglądałem meczu ze Stepankiem, to o ile Karlovic nie będzie miał obu nóg w gipsie i opaski na oczach to powinien wygrać.
 
G 0

genezyp18

Użytkownik
Nikt nie widzi ciekawych typów na Tomic&#39;a z Cilicem (kurs 7)...? Przecież niby w pokazówce, ale chłopak ostatnio ograł Djokovica. Tutaj rozwalił bodajże Ruffina 3:0, a gdy zobaczyłem jego grę... no ja bym zwariował grając z nim. To tenis, którego nie da się oglądać. Nie można przy tym nic jeść, bo gęba się nie zamyka.. Jak grając tak delikatnie i z taką babską finezją można wygrywać mecze? Ano można, bo rywala śmiało może to dobić. Puszcza te baloniki pod końcową linię i weź to zabij, jak nie ma z czego uderzyć.. Skoro cilica łamie dwa, czy trzy razy dziadzio Santoro, no to kurde Tomic też powinien i być może to wystarczy na win. Nie potrafie zrozumieć jak ktokolwiek może się tym cilicem zachwycać... Serwis, czasem może jakiś volley (jak wejdzie serwis) i koniec. Bóg! jednym słowem..
Drugi typ to Blake. Czy nie jest wart grzechu po kursie 4.3 (bet365) Del Potro to następny grajek, którego nienawidzę oglądać. Męczy tą swoją nudną grą. Też wszystko w sumie zależy od serwisu, a potem przebijaaaaaaanieee, aż zasnąć idzie. Jedna lufa z forehandu nie czyni wiosny. Co innego Blake ???? Jego gra = sam miód. Wejdzie/nie wejdzie - CO MI TAM! Cały czas do przodu, cały czas na fulla. Dzisiaj z Clementem zagrali świetny mecz. Winnerów od groma, a po serwisie też często nie było czego zbierać. Przełamie raz i powinno stykać na set. Potem na drugi i trzeci...
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Mógłbyś te analizy pisać będąc bardziej obiektywnym bo dzieciaki które nie oglądają meczów wezmą to do siebie i później wychodzi jak wychodzi...
To że nie lubisz oglądać Del Potro nie znaczy, że tenisistą jest słabym, wręcz przeciwnie - jego gra jest bardzo skuteczna i idealnie nadaje się na twarde nawierzchnie. W AO do tej pory nie udało mu się zabłysnąć i tym razem na pewno powalczy, a ogranie Blake&#39;a moim zdaniem powinno być formalnością jeśli podtrzymał formę z końcówki zeszłego sezonu...
Popieram maximusa nie widze Blake w 3 rundzie.Fakt że Del Potro przegrał seta z Russelem o niczym nie swiadczy( było 2:0 dla argentyńczyka przegał pare piłek w 3 secie po co gonic na siłe jesli wiadomo ze mecz jest i tak wygrany) to poczatek turnieju każdy oszczedza siły szczególnie ci najlepsi nie wyobrażam sobie by Potro nie dotarł minimum do ćwierćfinału
Blake fajnie zagrał z francuzem Clementem który jest conajmniej o klase słabszy niz argentynczyk słąbe warunki fizyczne nie za mocny servis.
Dla mnie 3:1 lub 3:0 dla Potro

im dalej w las tym Potro bedzie podkrecał obroty
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Co innego Blake ???? Jego gra = sam miód. Wejdzie/nie wejdzie - jeeeeeb! Cały czas do przodu, cały czas na fulla.
No właśnie i sam sobie odpowiedziałeś, czemu Blake uchodzi za loosera, a Del Potro ma już na koncie jednego Wielkiego Szlema.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Del Potro to następny grajek, którego nienawidzę oglądać. Męczy tą swoją nudną grą. Też wszystko w sumie zależy od serwisu, a potem przebijaaaaaaanieee, aż zasnąć idzie. Jedna lufa z forehandu nie czyni wiosny. Co innego Blake ???? Jego gra = sam miód. Wejdzie/nie wejdzie - jeeeeeb! Cały czas do przodu, cały czas na fulla. Dzisiaj z Clementem zagrali świetny mecz. Winnerów od groma, a po serwisie też często nie było czego zbierać. Przełamie raz i powinno stykać na set. Potem na drugi i trzeci...
Czuje się rozwalony. Jako nie-fan del Potro,a więc osoba obiektywna pod tym względem, muszę zaprotestować - jeśli on gra na przebicie, to ja się nazywam Papa Smerf. Na litość boską....

Żeby nie było off topa, to zasugeruję, co ja zagrałem na taśmie z dzisiejszej nocy (pierwsze rundy zawsze tak gram, a później czekam jak turniej się rozwija i wybieram 2-3 mecze za większe pieniądze)
Lopez-Schuttler 1,45 ✅ (nie cierpię Feliciana Lopeza, co mnie podkusiło :-|
Del Potro-Blake 1,2 ✅
Isner - Sorensen 1,12 ✅ (jeśli Isner jeszcze żyje po dzisiejszym meczu)
Kohlschreiber-Odesnik 1,3 ✅
Cilic-Tomic 1,2 ✅ (choć ten australisjki dzieciak rzeczywiście robi psikusy)
Chan/Niculescu-Adamczak/Kriz 1,2 ✅
Hsieg/Peng-Goerges/Parra 1,15 ✅
Granollers/Robredo-Ebden/Klein 1,25 ✅

HMM JAK BY TO NAZWAĆ.... FART? ????
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Specjalistą od tenisa nie jestem, ale lubię oglądać i obstawiać mecze. Dzisiejszy pojedynek Gasqueta z Youzhnym bajeczny, wiele emocji i zdecydowanie najlepszy pojedynek pierwszej rundy, ale pytanie dlaczego grali oni na korcie bez możliwości challenga, o którego często chcieli prosić. No, ale starczy już tego pisania, na dzisiaj mam trzy propozycje z męskiego tenisa, chciałbym aby tenisowi specjaliści jakoś omówili moje typy, może czegoś nie wiem, proszę o rady.
???? Karlovic - Benneteau - Typ: 1 @1,50
Widać, że wieżowiec Ivo świetnie rozpoczął turniej eliminując już na starcie jednego z lepszych graczy Radka Stepanka. Karlovic zawodnik ze znakomitym serwisem, bardzo dużo asów, jeśli dobrze mu się gra powinien podtrzymać swoje atuty i tym głównie zagrozić rywalowi. Benneteau bez fajerwerków wygrał 3-1 z kwalifikantem Guezem przegrywając pierwszego seta 0-6. Niestety spotkania nie oglądałem, ale wątpię, aby Francuz był zawodnikiem, który może powstrzymać Karlovica w świetnej dyspozycji.
???? Kohlschreiber - Odesnik - Typ: 1 @1,30
Solidny kolba pewnie odprawił 3-0 z turnieju Zeballosa i nie widzę niczego niepokojącego w jego grze i nie widzę również odpowiedniego przeciwnika dla Niemca, która miałby go powstrzymać. Odesnik wygrał 3-1 z kwalifikantem Kavcicem przegrywając pierwszego seta 4-6. Nie wiem również dlaczego taki wysoki kurs na kolbę? Czyżby Odesnik naprawdę tak dobrze grał? Tutaj prosiłbym o odpowiedź ekspertów.
???? Troicki - Mayer - Typ: 1 @1,40
Oglądałem chyba wszystkie pojedynki Serba w tym roku i muszę przyznać, że wywarł na mnie dobre wrażenie. Wydaje się być w formie, przygotowany do grania w takim turnieju jak Australian Open. W pierwszej rundzie pokonał 3-1 Lapenttiego przegrywając pierwszego seta 4-6. Przeciwnikiem Troickiego znowu będzie rywal, o którym mało wiem, Florian Mayer, w pierwszej rundzie wygrał 3-2 ze swoim rodakiem Petzschnerem przegrywając dwa pierwsze sety 0-6, 2-6. We wcześniejszych analizach słyszałem, że zawodnik zdecydowanie już po swoich najlepszych latach, ale czekam na dalsze opinie ekspertów.
Pozdrawiam i czekam na was ;D
 
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
Falla A. - Granollers M. 2 1.80

Co tu duzo pisac Hiszpan znacznie lepszy na hardzie Falla samym przebijaniem 3 setów nie wygra . Granollers w formie bardzo dobry mecz z Soderlingiem .

Monaco J. - Llodra M. 1 1.60

Kolejny ładny kurs . Llodra poza halą to nie ten sam gracz . Monaco udowodnił ze nie jest tylko ceglarzem wygrywając z Gulbisem

Tipsarevic J. - Haas T 1 1.80

Janko jest w formie , Niemiec raczej nie kto oglądał mecz z Gonzalezem widział ze Tommy raczej na długie wymiany nie liczy co innego Tipsarevic bardzo dobra głęboka kątowa gra co jest napewno duzym atutem na tym nietypowym hardzie.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Szitlerek 4.22 jak masełko ????

Tommy Haas - Janko Tipsarevic 1 1.935

Wiem, wiem, Tommy 3 gładkie wtopy w pokazówkach, fatalna forma pod koniec 2009, a właściwie już od początku sezonu hardowego, ogromne kłopoty w 1 rundzie z Greulem. Ja mimo wszystko zaufam doświadczonemu Niemcowi, który może spokojnie się rozkręcić, bo umiejętności ma na poziomie TOP 5 obecnego rankingu. Niestety, zawsze coś przeszkadza, a to kontuzja, a to brak motywacji, ale o jej nadmiar również nie posądziłbym Tisparavica. A że Haas to zawodnik kilka klas lepszy, nie mam żadnych wątpliwości.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Mecze i kursy dzisiaj co najmniej takie sobie, aczkolwiek jest kilka spotkań dość &quot;pewnych&quot; do grania.
Powyżej wspomniano o kilku typach pod których się podpisuję:
Ivo Karlovic - Julien Benneteau @ 1,54 lub Karlović (-1.5 seta) @ 1,86 ✅ ✅ ✅
Viktor Troicki - Florian Mayer @ 1,4 ⛔
Phillip Kohlschreiber - Wayne Odesnik @ 1,3 ✅ ✅ ✅
ciekawą propozycją jest także:
Ivan Ljubicic - Andrij Golubev over 39.5 gema @ 2.00 ⛔
Obaj w dobrej dyspozycji serwisowej, na pewno będzie więcej niż 3 sety. Kazach naprawdę dobrze sobie radzi na twardych kortach, co udowodnił ogrywając choćby Fisha czy Kohlschreibera. Ljuba wczoraj pewnie ograł zupełnie anonimowego Jasona Kublera oddając mu tylko 5 gemów, co świadczy że ze zdrowiem nie jest źle. Jestem dobrej myśli.
Rafael Nadal - Lukas Lacko over 27.5 gemów @ 1.8 ⛔
Nie przewiduję pogromu także w meczu Rafy Nadala z Lukasem Lacko ze Słowacji. Linia gemowa 27,5 ustalona na dość niskim pułapie, a więc można śmiało zaryzykować, że Lacko ugra co najmniej 10 gemów.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Llodra/Ram - Benneteau/Darcis @ 1.50
Kurs podskoczył od wczoraj jak dla mnie bardzo fajny value dwóch doświadczonych deblistów Llodra i Andy Ram zagrają z Benneteau który najczęściej grał w parze z Tsongą lub Mahutem w najgorszym wypadku jeśli na turniej nie lecieli wyżej wymienieni brał najbliższego Francuza pod ręką. Woleje, mijanka, serwis Benneteau ma na bardzo dobrym poziomie wychodzi mu to wreszcie w singlu jak i czasami zabłyśnie w deblu, ale jednak Darcis to chłopak który na deble w ATP wbijał obojętnie z kim żeby tylko dostać wpisowe w tym sezonie zaczął więcej grać s&amp;v ale to jednak nie to jeśli akcja jest pod presją w L10 turniejach ATP tylko 3 razy nie zmienił partnera z debla. Co do Llodry to w deblu parę lat temu bardzo fajnie sobie poczynał, teraz jest taka średnia forma, Ram z Mirnyjem bardzo dobry poprzedni sezon i jednak zrezygnowali z tego myślę że Izraelczyk łącząc się z Llodrą mogą dorównać do tego ale na początku będzie trudno ale jednak na parę Benneteau/Darcis sprytu i doświadczenia deblowego powinno starczyć gdzie taktyka na pewno będzie mocno szła na serwis Belga.
Kubot/Marach - Chela/Gimeno Traver @ 1.20 ✅ 6/7 6/3 6/1
Polak jak i Austriak bronią SF więc mobilizacja powinna być, gdzie para Chela/GT to prawdziwi chłopcy grający debla jedynie po wpisowe i bardzo rzadko na turniejach ATP na poziomie, szanse grać na Szlemach daje im jedynie miejsce w rankingu, a szkoda bo kolejny nasz eksportowy debel się wspina ale może na RG już Bednarek/Kowalczyk jakoś wejdą ale co do Cheli i GT to jednak dla mnie to inna bajka w porównaniu z Kubotem i Marachem którzy powiedzieli że pierwsze półrocze nie będzie aż tak natężone lecz będą chcieli zajść tutaj jak najdalej z taką para powinni sobie poradzić.
Bhupathi/Mirnyj - Kohlmann/Nieminen @ 1.25
Kolejna nowa para z samego topu kontra zawodnicy który jeden z nich totalnie deble gra jedynie na challengerach tam to jeszcze mu jakoś wychodzi w miarę jest to Niemiec Kohlmann, a wiek u niego dosyć już sędziwy. Jego partner to Nieminen i nie wiem czemu nie wziął tutaj ze sobą Kontinena z którym gra już dosyć długo tylko Niemca. Co do Mirnyja i Bhupathiego bardzo długo grał z Knowlesem dosyć dobrze im to wychodziło ale jednak z tego zrezygnowali w zamian ma Bestię ze Wschodu i tutaj popyt na pewno będzie na TOP10 myślę że są w stanie to osiągnąć jak Llodra i Ram i Niemiec i Fin którzy na pewno tutaj serwisu nie utrzymają do końca spotkania zbyt często, tutaj return będzie na pewno strasznie piekielny kiedy będzie serwować Kohlmann i nawet Nieminen tutaj nie będzie w stanie wspomagać i nadrabiać tego wszystkiego.
 
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
Cilic - Tomic (+6,5 gema ) typ 2
Prawdopodobnie niespodzianki niebędzie i Cilic wygra ale licze tutaj na walke. Skoro Santoro który już niejest w rytmach meczowych potrafił nawiązać taką walkę z Ciliciem to myśle że Tomicia spokojnie stać na ugranie seta a może coś więcej. Dużo zależy od serwisu chorwata, bo miewa on mecze praktycznie bez 1 podania.

Koubek - Dodig 2

Koubek już wiekowy gracz ma za sobą kwalifikacje i 5 setówkę w 1 rundzie w nogach. Dodig również grał dłuższy mecz ale wyglądał dosyć dobrze po meczu. Dodig ma dobre warunki fizyczne i powinien sobie poradzić z koubkiem. Dodatkowo plusem dla Dodiga powinien być doping kibiców

Llodra - Monaco 2

Monaco zagrał sodyć solidny mecz z Gulbisem. Zmusił mocno grającego gulbisa do wielu błędów. Llodra to zawodnik typowo deblowy i niema zbyt dużo atutów które mogłyby zadecydować o wygranej
Falla - Granollers 2
Granollers jest napewno lepszym graczem na tej nawierzchni. Sam fakt że spowodował że Soderling miał dosyć tenisa w 1 rundzie świadczy o jego klasie. Przygotowanie fizyczne i psychiczne ma bardzo dobre. Podniósł się z 0-2 w setach z nie byle kim. Falla napewno powalczy i może super łatwo niebędzie ale ostatecznie myślę że Granollersa zobaczymy w 3 rundzie
 
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
Cilic - Tomic (+6,5 gema ) typ 2

Prawdopodobnie niespodzianki niebędzie i Cilic wygra ale licze tutaj na walke. Skoro Santoro który już niejest w rytmach meczowych potrafił nawiązać taką walkę z Ciliciem to myśle że Tomicia spokojnie stać na ugranie seta a może coś więcej. Dużo zależy od serwisu chorwata, bo miewa on mecze praktycznie bez 1 podania.

✅✅✅ pięknie siadło po kursie 1,91 ???? mecz 5 setowy jednak większego &quot;widowiska&quot; oczekiwałem. Nie powiem żeby mecz był na bardzo niskim poziomie ponieważ dramaturgia widowiska niezła ale ilość niewymuszonych błędów dosyć spora. Jakby nie oceniając meczu i cilicia to wielkie brawa dla TOMICIA !!
 
M 28

mitch

Użytkownik

Llodra - Monaco 2

Monaco zagrał sodyć solidny mecz z Gulbisem. Zmusił mocno grającego gulbisa do wielu błędów. Llodra to zawodnik typowo deblowy i niema zbyt dużo atutów które mogłyby zadecydować o wygranej
Dla mnie kurs 1,50 na Monaco to jest prezent. Nie widze mozliwosci by bedacy w slabej formie Llodra ze swoim stylem gry mial jakiekolwiek szanse z swietnym &quot;baselinerem&quot; jakim jest Monaco. Sam gram grubo.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Djoković - Chiudinelli +8.5g @ 1.80 ⛔ &amp; O28.5g @ 1.83 ✅
Bardzo fajne spotkanie w II. rundzie Szlema. Djokera z Kjudim i ciągle bukmacherzy nie doceniają talentu, sposobu gry, zawziętości i można jeszcze trochę tak wymieniać przy Szwajcarze to już było przy meczu z Matosevićiem który na Szlemach to anonim, a kursy na Szwajcara były bardzo przyzwoite jak na spotkanie które można było dokooptować. Nawierzchnie szybkie to działka kumpla Federera który bardzo mocno skupia się na spotkaniach na tych kortach. W poprzednim sezonie w którym Helwet wystrzelił jak z procy, pokonywał takich zawodników jak np. kolejno Hrbatego, Bemelmansa, Youzhnego, Safina, Kohlshreibera, Gasqueta, a pojedynki przegrane z Tsongą, Monfilsem, Melzerem, Federerem czy Davydenką były porażkami minimalnymi na styku. Szwajcar to prawdziwy rzemieślnik jak Kubot czy paru innych graczy z touru którzy swoją pozycję na świecie wypracowali twardymi treningami czy taktyką gry. Myślę że Chiudinelli jak zawsze będzie jak cent do centa kolekcjonował swoje wygrane gemy, a dopiero później próbował atakować Serba który w pierwszym secie z GT naprawdę nie wiedział jak ograć Hiszpana, aż Daniel sam zamieszał się parę razy przy serwisie i jednak po pierwszym secie skończyła się walka. W nocy myślę że ujrzymy dobre spotkanie i walkę do samego końca.
Youzhny - Hajek +7.5g @ 1.80 ⛔ &amp; O30.5g @ 1.85 ⛔
Kolejny dog który jest też dosyć długo nie doceniany jak np. Szwajcar czyli Jan Hajek który zmierzy się z pół geniuszem, pół idiotą czyli Michaiłem Michaiłowicz Jużnyjem który wygrał z Rysiem który miał problemy po prowadzeniu 7/6 6/4 z plecami i prawym bokiem i jednak uległ po tym wszystkim z Rosjaninem, co do Hajka uczony na prawdziwej Czeskiej szkole tenisa później eksploatowany w Pucharze Davisa gdzie bilans powinien mieć dodatni w końcówce sezonu, przypisać można mu wygraną nad Zovko i porażkę z Nadalem. Czech na twardych kortach startował w turniejach ATP w Wiedniu, przedtem jednak prowadził totalną grę jedynie na mączce gdzie zdobywał nie raz tytuły na challengerach, ale potrafił naukę z mączki przeprowadzić na twarde nawierzchnie gdzie na wjazd w turnieju w Austrii pokonywał Seppiego i toczył udaną walkę z Monfilsem w Chennai pokonał jeszcze Greula by później ulec Santiago Giraldo spotkań nie za dużo ale jednak oglądając go na mączce czy na tych spotkaniach widać że ten zawodnik ma potencjał na by nie raz wpadać na turniej i zamieszać, sądzę że z chimerycznym Jużnym jest w stanie nawiązać równorzędną walkę.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Pierwsze dni Australian Open dla mnie nie udane. Grałem swoje taśmy i codziennie zawalał jeden mecz. Dziś robię to dalej, może wreszcie dopisze szczęście, ale gram też kilka singli, które krótko przedstawię:

Marcos Baghdatis - David Ferrer 1 @ 1.75 (8/10)
✅
Dla mnie taki kurs w tym meczu to totalna pomyłka bukmacherów. Marcos w pierwszej rundzie bardzo pewnie pokonał Lorenziego, Ferrer tragicznego na hardzie, kontuzjowanego Gila. Ogólnie doceniam możliwości Hiszpana na szybkich kortach, ale to co ostatnio prezentował było tragiczne. W spotkaniu z Clementem w Auckland nie miał kompletnie nic do zaoferowania, za szybko starał się atakować, a wszystkie próby lądowały daleko od linii. Do tego dodajmy bardzo przeciętny serwis i wychodzi ktoś kto na pokonanie bardzo solidnego w każdym aspekcie Cypryjczyka nie ma raczej szans...

Juan Monaco - Michael Llodra 1 @ 1.50 (7/10) ✅

Juan pokonał dość gładko w pierwszej rundzie Gulbisa. Pisałem gdzieś o tym, że zagrał tam bardzo słabe spotkanie i podtrzymuje to zdanie. Łotysz w tym meczu popełnił niesamowitą ilość niewymuszonych błędów, samemu notując stosunkowo niewiele wygranych piłek, a jego serwis wołał o pomstę do nieba. Sam Argentyńczyk głównie przebijał, a większość prób przyśpieszenia akcji lądowało w siatce lub na aucie. Jednak Llodra prezentuje się ostatnio nawet na hardzie tragicznie. Trzecia runda wielkiego szlema na aktualną formę to o wiele za mało jak na jego przeciętnie skuteczny serwis i volley... Bo po za tym ostatnio nie prezentuje niczego...

Michael Berrer - Denis Istomin 1 @ 1.62 (7/10) ⛔

Tutaj krótko. Istomin miejsce w 2 rundzie zawdzięcza losowaniu, które skojarzyło go z tragicznie dysponowanym ostatnio Chardym. O Berrerze w tym temacie wszystko ładnie napisał Włodar więc nie ma sensu tego powtarzać. &quot;Grubasek&quot; gra naprawdę pewnie i dziś powinien ograć mającego dużo mniej do zaoferowania Uzbeka.

Lukasz Kubot - Santiago Giraldo 1 @ 1.70 (8/10)
✅

I wreszcie pojedynek Łukasza z Kolumbijczykiem Giraldo, który z turnieju wyrzucił samego Robredo. To oczywiście bardzo solidny tenisista, którego pokonanie wcale nie będzie łatwe, ale Łukasz ostatnio prezentuje niesamowitą formę. Jego serwis &amp; volley, zabójczy return i zaskakujące przyśpieszenia w wymianach prowadzonych z głębi kortu robią powoli furorę w rozgrywkach ATP. Wydaje mi się, że Kubot naprawdę może w tym roku okazać się objawieniem sezonu jeśli chodzi o turnieje pro. Ma wszystko co potrzebne do sukcesu i każdym kolejnym turniejem to potwierdza. Osiągnięcie 3 rundy wielkiego szlema (a nie wykluczone, że to nie byłby koniec, bo w następnej rundzie zagra najprawdopodobniej z nieprzewidywalnym Youzhnym) byłoby wielkim sukcesem na który na pewno Łukasza stać!




Sam myślałem jeszcze nad spotkaniem Alejandro Falla - Marcel Granollers jednak Hiszpan w meczu z Soderlingie miał problemy z nogą (z tego co pamiętam kolanem) i nie wiem jak będzie przygotowany do dzisiejszego spotkania. Po za tym Fallus to na hardzie nie przeciętniak i w tym meczu wytypowanie zwycięzcy jest zadaniem bardzo mocno loteryjnym. Podobnie w meczu Almagro - Becker (skłaniałem się lekko ku temu drugiemu)...
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Łukasz Kubot- Santiago Gilardo


Typ: Kubot -1,5 seta ( zwrot w przypadku kreczu)
Kurs: 2,30
Bukmacher: unibet


...dzisiaj około 5 rano czasu polskiego nasz rodak Łukasz Kubot podejmie podejmie w 2 rundzie Kolumbijczyka Gilardo...Kubot pierwszą rundę przeszedł bez problemy pokonując Niemca Zvereva w 3 setach, jednak chyba większą niespodziankę sprawił jego dzisiejszy przeciwnik który w takim samym stosunku setów rozprawił się z Robredo, jednak Hiszpan nie jest w dobrej formie...dzisiaj stawiam na naszego zawodnika, że wygra albo w 3 albo w 4 setach...Polak w rankingu ATP zajmuje obecnie 86 miejsce zaś jego przeciwnik 114, dlatego Łukasz na pewno będzie chciał wygrać w tym spotkaniu, by nie dać się zepchnąć, tym bardziej, że turniej w Australii może dać każdemu z zawodników którzy zajdą wysoko naprawdę dużo punktów rankingowych...obecnie obu panów dzieli zaledwie 90 pkt...
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
KOLEJNE IDIOTYCZNE POSTY, PYTANIA KTO WYGRA MECZ ITP BĘDĄ KARANE KARTKAMI. DOŚĆ MAMY CIĄGŁEGO KASOWANIA TEGO SYFU.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom