>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Australian Open 2010 - 18.01.2010 - 31.01.2010

Status
Zamknięty.
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dziś więcej ciekawego tenisa do typowania (zresztą i oglądania) jest u kobiet. Murray powinien pogonić Isnera. Jestem akurat &quot;fanem&quot; talentu Amerykanina i uważam, że w tenisie może zdziałać dużo więcej niż popularny ostatnio na forum Karlovic. Jest solidniejszy z głębi kortu, ale Andy to wyższa półka. Szczerze powiedziawszy spodziewam się 3:0 ale to John to typowy gracz ze świetnym podaniem i dlatego na taki typ się za nic nie odważę... Under/over wystawione akurat pod 3 sety (u) lub więcej (o) ale szanse są na to 50/50. Nadal też powinie szybko ograć Ivo, ale czy warto grać 3:0? Za nic przeciwko takim graczom! Choć 1.15 na podbicie mi pasuje, a zastanawiam się także z lekka nad handi -4.5 na Rafę bo na jego pokrycie wystarczy w sumie 1 break (przy wygranej 3:0) a to jest wielce prawdopodobne. Del Potro również w sumie jes faworytem z Cilicem. Pokonał go gdy ten był w super formie w NY (tam Potro też na początku nie błyszczał), więc teraz gdy rywal gra mizerie (patrząc na potencjał) powinien go pokonać. I Roddick raczej nie da szans Gonzalezowi. Fernando niby na razie grał nieźle, ale od pierwszej rundy i meczu z Rochusem miał problemy. Myślę, że gładko wygra Roddick...
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Uważam, że Nadal nie ma za bardzo argumentów, żeby ograć Chorwata do zera.
Ivo jest w naprawdę dobrej formie i nie chodzi tu tylko o serwis, ale przede wszystkim o rozsądne i dokładne prowadzenie wymian. Wszyscy skazywali go na pożarcie już w meczu ze Stepankiem, a tu proszę - 3. runda i wcale nie zdziwiłbym się, gdyby odprawił z kwitkiem i Rafę.
Jednak byłby to zakład dość szaleńczy, dlatego proponuję +2.5 seta Karlović po bardzo dobrym kursie @ 1.8 ✅ ✅ ✅
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nadal też powinie szybko ograć Ivo, ale czy warto grać 3:0? Za nic przeciwko takim graczom! Choć 1.15 na podbicie mi pasuje, a zastanawiam się także z lekka nad handi -4.5 na Rafę bo na jego pokrycie wystarczy w sumie 1 break (przy wygranej 3:0) a to jest wielce prawdopodobne.
taki szczegół - jedno przełamanie może nie wystarczyć do pokrycia handi -4,5 przy zwycięstwie 3:0; wszystko zależy od tego czy w secie, w którym się przełamało rozpoczynało się serwując, czy też returnując; to tylko świadczy jak rozsądnie ustawiona jest linia
 
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
Roddick A. - Gonzalez F. 3.20⛔

Z bardzo dobrej strony zaprezentował się chilijczyk w Kooyongu . W jedynym meczu jakim ten turniej oglądałem Fernando z Haasem prezentował mądry skuteczny tennis.
Roddick po kontuzji daleko od optymalnej formy w Brisbane nie systematyczna gra z Berdychem,cięzki finał ze Stepankiem. szanse oceniam 40/60 i kurs warty gry

bez analizy

Davydenko - Verdasco 1.35
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Roddick A. - Gonzalez F. 3.20

Roddick po kontuzji daleko od optymalnej formy
Powiem ci tak, wiadomo zagrasz jak będziesz uważał, ale pisząc że Roddick jest daleko od optymalnej formy piszesz jedną z większych bzdur jakie w tym wątku powstały, pozdrawiam.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ogólnie tematy tenisowe na tym forum podczas Szlemów są dla mnie przezabawne. Czasem można przeczytać 2 posty, jeden przeczący drugiemu, natomiast dwie kolejne wypowiedzi to spór autorów tych poprzednich na temat tego, kto zasługuje na miano &quot;eksperta&quot;, a kto się &quot;nie zna&quot;.

Proponowałbym ograniczać się głównie do pisania własnych analiz oraz do konstruktywnej krytyki, bo czasem wychodzi na to, że 2 osoby oglądały ten sam mecz, ale wyciągnęły z niego drastycznie różne wnioski. Ja nie wchodzę na fora dotyczące Ligi Hiszpańskiej i nie krytykuję podanych tam typów tylko dlatego, że widziałem finał Ligi Mistrzów 7 miesięcy temu a wcześniej mecz Polska - Austria na mundialu ????

Na jutro, poza wspomnianym przeze mnie Isnerem nie ma chyba co grać. Roddick powinien spokojnie wygrać z Gonzo, Fed, Rafa, Novak na luzie, Potro podobno nie do końca sprawny, tylko o Davydenkę bym się obawiał, bo Verdasco to wyjątkowo groźny oponent i może spokojnie sprawić niespodziankę, sam się zastanawiam nad 3.31 na Hiszpana. I nie piszcie proszę, że Rosjanin gra wyśmienicie, bo może to prawda, ale raz już wielu z Was wydawało kasę &quot;zarobioną&quot; na Wawrince, który będąc w tak świetnej formie przegrał z robiącym błąd za błędem Cilicem.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Zgadzam sie z filmwebem, ze kurs na davydenke jest nieco za niski. Fakt jest na fali, ale spojrzmy prawdzie w oczy - do tej pory w AO nie gral z nikim mocnym. Monaco mial wielkiego farta ze dotarl tak daleko, gral fatalnie w meczu Llodra.Ja uwazam, ze mimo wszystko rosjanin pokona Verdasco, glownie dlatego, ze hiszpan o tej samej porze w zeszlym roku prezentowal sie lepiej a davy gra najlpeszy tenis w swoim zyciu.
Na dzis widze spory value w kursie na Cilica. Ktos chyba tutaj pisal, ze Del Potro juz tak ma, ze sie ciagle meczy i wygrywa. Tym razem jest inaczej moim zdaniem, poniewaz ma on wyrazne problemy z kontuzjami. Jesli chodzi o Chorwata... Nie gra przekonywujaco, ale od poczatku sezonu nie przegral zadnego spotkania, grajac dwukrotnie z groznym Wawrinka. Pamietajmy tez, ze Cilic urwal seta Delpo kiedy ten odniosl najwiekszy sukces w swojej karierze(us open 2009), a dzisiaj gra nieporowywalnie gorzej. Naprawde uwazam, ze Marin ma wieksza sanse niz sugeruja to &quot;odds&quot;. Biore 2,50 w bet365
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Hmmm... slice Bh Karlovica to top 5 ATP ;) rzecz jasna, jego wartość ogromnie spada, gdy próbuje przyspieszyć wymianę.
No proszę, do kolekcji mamy jeszcze Cilica grającego s&amp;v. Niezły team tworzy się na forum.
Tak, Marin nie ma szans &quot;w dłuższych wymianach z czołówką&quot; zwłaszcza, że całkiem niedawno pokonał m.in Murraya, Denko, czy Nadala. A może lepiej napisać, że nie jest teraz w najlepszej formie, co mocno odbija się na jego regularności? ???? Kolejny przykład generalizowania, prowadzącego do powstawania dziwny tenisowych stworów.
Niestety to jest standard. Cieszy duży ruch w dziale, ale posty i wymysły autorów analiz są po prostu czasem śmieszne. Ja nie piszę o rzeczach o których nie mam pojęcia, staram się nigdy nie dodawac jakichś idiotycznych &quot;faktów&quot;, które z prawdą mają tyle wspólnego co te rodem z Super Expressu. Apeluję, nie piszcie głupot, filweb ma racje. Staracie się nawzajem prześcigac kto jest lepszym ekspertem a nie o to chodzi.

Bardzo podoba mi się dziś na secik Karlovicia @ 1,80. Nie przełamie on Rafy, noł łej. Nadal w przeciągu gema serwisowego nie przegra 4-5 wymian z Ivo. Ale to jednego-dwóch TB spokojnie jest w stanie Chorwat dotrzec. A tam wystarczy jeden jedyny błąd Nadala i już Doktor seta ma. Serw funkcjonuje mu całkiem nieźle, z pewnością tanio skóry nie sprzeda. Podobnie ma sie sytuacja z Isnerem, set z Marejem, który nie miał tu jeszcze jakiegoś wyjątkowo groźnego rywala ( tzn nie jest tak, że nie doceniam sporych umiejętności Serry czy Andersona, ale oni sa jednak sporo słabsi od czołówki ATP ) spokojnie jest w stanie zrobic.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Cilic z tego co pamiętam, to miał też sporą przewagę w drugim secie. I przegrał z Potro na US głównie w głowie, bo według mnie wtedy Chorwat był w świetnej formie i teraz z jego dyspozycją jest trochę gorzej. W normalnych warunkach Potro 3-1 to taki pierwszy typ, jaki mi się nasuwa do głowy, ale sporo czytałem o problemach zdrowotnych Juana Martina, dlatego odpuściłbym ten mecz. Co ciekawe, Isner w tej chwili ma wg buka Pinnacle Sports dokładnie takie same szanse na pokonanie Murraya co Karlovic Nadala. Dla mnie parodia, nie muszę chyba nikomu dogłębnie tłumaczyć, że Nadal i Murray to nie ta sama klasa, podobnie zresztą jak Isner i Karlovic. Nic, tylko brać to 6.99 na Big Johna ????
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
a więc może ja wam napisze jak wygląda sytuacja u Isnera i Karlovicia.Kursy wysokie ok.7 ale moim zdaniem nie warte grania za więcej niż 30zł(można zagrać dla emocji ale po co tracić kase)jeśli wspomnianych wyżej 2 drwali nie wygra pierwszego seta to już jest praktycznie po meczu.Oglądałem troche Karlovicia z Ljubą i zauważyłem poprawe gry z grębi kortu o 15-20%nawet ładnie przechodzi do ataku oczywiście kiedy rywal nie trafi 1 serwisem.Zdarzają mu się ciągle banalne błędy troche niepotrzebnie atakuje serwis rywala waląc tym samym spore auty.Tak czy inaczej poprawa gry jest zauważalna to już nie to same pruchno.Co do szans jeśli przegra 1 seta to już po emocjach praktycznie.Co do Isnera to chyba może liczyć na słabszy dzień serwisowy szkota czy też na własne umiejętności gry pod siatką,Murray jest bardzo szybkim zawodnikiem także rozrzucenie go po korcie będzie bardzo trudne do wykonania.Ja tu widze troche większe szanse jednak u Karlovicia niż Isnera(będe im dziś kibicował ale napewno na żadnego z nich nie zagram)
Co do innych meczów to pewniakiem na dziś jest ZHENG(kurs 2,35)bez analizy.
Pozdro:)
 
I 32,8K

iti

Użytkownik
Na jutro, poza wspomnianym przeze mnie Isnerem nie ma chyba co grać. Roddick powinien spokojnie wygrać z Gonzo, Fed, Rafa, Novak na luzie, Potro podobno nie do końca sprawny, tylko o Davydenkę bym się obawiał, bo Verdasco to wyjątkowo groźny oponent i może spokojnie sprawić niespodziankę, sam się zastanawiam nad 3.31 na Hiszpana. I nie piszcie proszę, że Rosjanin gra wyśmienicie, bo może to prawda, ale raz już wielu z Was wydawało kasę &quot;zarobioną&quot; na Wawrince, który będąc w tak świetnej formie przegrał z robiącym błąd za błędem Cilicem.
Co do meczu Cilic-Wawrinka to go nie ogladalem, ale czytajac i sluchajac roznych relacji to tam Wawrinka mial problemy z noga gdzies bodajze od 2 seta i z pewnoscia to obnizylo skutecznosc tenisu Wawrinki. Nie twierdze, ze uniemozliwilo to Szwajcarowi wygranie meczu, ale ograniczylo go mocno.
Co do meczu Portka z Cilicem to ja tutaj widze...gladka wygrana Portka. I tak - wiem o problemach zdrowotnych JMDP, ale Cilica najwiekszym problemem bedzie to, ze on nie gra plasko. Tzn gra, ale za rzadko w porownaniu do Juana Martina. Na US Open do polowy drugiego seta Portek nie mial nic do powiedzenia - gral jak z nut, ale w koncu nie wytrzymal [bo ile mozna grac ponad swoje mozliwosci?] i przegral dalej gladko. A chyba nie trzeba przypominac, ze forma Portka na US Open byla zdecydowanie wyzsza niz w chwili obecnej? ;)

myślę, że JMDP śmiertelnie by się obraził za przezwisko, które mu wymyśliłeś :p
 
M 28

mitch

Użytkownik
Swietne widowisko w meczu Cilica i Del Potro. Moja satysfakcja jest podwojna bo oprocz trafienia kursu 2,50 na chorwata, udalo mi sie trafic dokladny wynik 3:2 na Marin (6,50, jeszcze przed meczem), wiec naprawde udalo mi sie na tym meczu zarobic.
Jestem ciekaw kursow na QF Murray Nadal. Jesli kurs na szkota bedzie odpowiednio wysoki, gram go od razu. W koncowce meczu z Isnerem mial pare swietnych zagran. Nadal nastomiast przez moment w meczu z Karlovicem przegral chyba z 11 pilek z rzedu (!).
 
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
Nadal - Murray 1
Moim zdaniem Nadal wygra ten pojedynek. Murray może miał pod koniec pare dobrych zagrań ale Isner tam już ledwo chodził. Isner przegrał ten mecz zdecydowanie poprzez brak kondycji. W 1 secie biegał do wszystkiego , narzucił sobie inny styl gry niż zawsze i w 3 secie już zabrakło siły. Nadal myślę że troche zlekceważył momentami Karlovicia. Murray nie ma aż takiej woli atakowania a żeby z nadalem wygrać to trzeba atakować , tutaj będzie głównie walka na uderzenia z głębi kortu i nadal powinien dzięki temu wygrać
 
F 0

filweb

Forum VIP
Murray - Nadal 2 2.06 Pinnacle

Kurs - żart. Murray lepszy od Nadala? Nie ma chyba sensu rozpisywać się więcej na temat tego typu - z jednej strony obrońca tytułu, jeden z 10 najlepszych tenisistów w historii a z drugiej sezonowa gwiazdka, która powoli gaśnie i stać ją tylko na efektowne wygrane z zawodnikami z niższej półki. Nadal nawet za 1,60 to byłoby value.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Murray - Nadal 2 2.06 Pinnacle

Kurs - żart. Murray lepszy od Nadala? Nie ma chyba sensu rozpisywać się więcej na temat tego typu - z jednej strony obrońca tytułu, jeden z 10 najlepszych tenisistów w historii a z drugiej sezonowa gwiazdka, która powoli gaśnie i stać ją tylko na efektowne wygrane z zawodnikami z niższej półki. Nadal nawet za 1,60 to byłoby value.
ja się podpisuję rękami i nogami
nie przepadam za nimi, ale Hiszpan lepszy

widziałem wczoraj mecz Andy&#39;ego i trochę lepsza gra przy siatce Isnera i mogło być inaczej, Amerykanin psuł taki piłki i w takich ilościach, że oddawał gemy za darmo Szkotowi
z Nadalem tak nie będzie, dla mnie Brytyjczyk nie ma argumentów i tyle
taki kurzs brać, bo spadnie na pewno i to jeszcze dzisiaj sporo
 
midel 189

midel

Użytkownik
Murray - Nadal 2 2.06 Pinnacle
Kurs - żart. Murray lepszy od Nadala? Nie ma chyba sensu rozpisywać się więcej na temat tego typu - z jednej strony obrońca tytułu, jeden z 10 najlepszych tenisistów w historii a z drugiej sezonowa gwiazdka, która powoli gaśnie i stać ją tylko na efektowne wygrane z zawodnikami z niższej półki. Nadal nawet za 1,60 to byłoby value.
Jak nie lubię Nadala tak się z Tobą zgodzę ???? Murray już dzisiaj wyleciałby z turnieju, gdyby Isner nie strzelał wszystkiego w outi nie kombinował drop-shot&#39;ów, skoro ich nie potrafi grać. Murray słabo serwuje, sam return na Hiszpana nie wystarczy.
P.S. Co szaleniec gra teraz :]
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Djokovic - Kubot ja myślę że dobry typ chyba handi na Kubota + 7,5 gema.

1 set powinien być zacięty i jakieś 7-5 lub TB , w pozostałych myślę że jak Kubot nawet polegnie to odda po razie serwis i chyba tyle więc 7,5 powinno starczyć . Co myślicie ?
nie tykam, Nole raczej w super formie nie jest, chociaż nie widziałem go w tym sezonie, dla mnie Łukasz może coś tam powalczyć, ale może być jak z Isenrem, pewna porażka w 3. secie i odpuszczenie, co może skończyć się breakami

a ustalmy, Łukasz serwis ma najwyżej dobry
niby mecz w Belgradzie zacięty, tam Kubot prowadził 5-3 (przegrał w TB do 0:]), ale to GS

można zagrać dla emocji, ale raczej za drobne
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wiadomość dla chyba każdego fana tenisa w nszym kraju, Łukasz Kubot nie zrezygnował z gry z miksta by odpocząć jedynie ze względu na Djokovićia lecz jednak jest drugie dno, jest chory przeziębienie lub coś w tym style na pewno ze względu zmiany klimatu, wiadomość podana przez Tatę Łukasza na TVP Sport.
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
mURRAY - nADAL typ 2
nie wiem dlaczego taki duży kurs na rafe. Na Murraya zawsze jest niski kurs a potem gra przysłowiowE NIC. Chociaz w Aussie Open jeszcze seta nie stracił ale już jutro straci i to nawet 3. Ogladałem Rafe w meczu w doha z dawidienką i nadal bardzo dobrze grał agresywnie, trzymał w korcie i po liniach rzucał te piły.
Kurs 2 na Rafe to promocja wszechczasów - polecam.
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Pomimo tego info zagram handi +8,5 gema na Łukasza (1,80 BF), równolegle od początku Lay na Dżokera (1,06 BF), licze na wysoki wynik gemowy w pierwszym secie, a co za tym idzie na wzrost Backa do 1,10 minimum.
To, że Łukasz jest Polakiem, nie ma tu żadnego znaczenia (emocje, itp.), po prostu uwazam że jest co raz lepszym i dojrzalszym tenisistą i nie wystąpi w tym spotkaniu jako chłopiec do bicia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom