>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
To prawda w 100%. Fajnie wygląda te handi gemowe na Selę. Myślę, że tu nawet jakby miał Rusek wygrać to nie będzie żadnego pogromu. Ale spójrzmy prawdzie w oczy? Czy opłaca się Ruska grać po kursie 1,15 przy takich okolicznościach? ????
Kursy na Pinnacle na Dawidienkę najpierw rosły do 6,45 teraz jest już 5,76. W bet365 spadły zdrowo o cały jeden punkt kursowy.
W bet-at-home właśnie spadł o -1,20.
Jasne, że nie opłaca się, nawet mimo tego, że umiejętnościami bije Żyda o głowę.
Z drugiej strony szkoda, bo jeśli Rusek nie byłby taki sprzedajny to naprawdę mógłby namieszać w tej czołówce. TOP5 jak dla mnie.
 
gaara-90708 34

gaara-90708

Użytkownik
Andreas Seppi(-6,5g) - Horacio Zeballos 1.9 bet365
Jak wiadomo Seppi to lepszy zawodnik. Ewidentnie pokazuje to ranking. H2H jednak jest 1-0 na korzyść Zeballosa. Forma według mnie lepsza ma Seppi. spike761 napisał wyżej, że Argentyńczyk jest w lepszej formie, ale wystarczy zobaczyć z kim on wygrywał.Sami zawodnicy z poziomu challenger. Także nie ma co patrzeć na H2H. Widziałem ostatnio Seppi i jest on w formie.Powinien nawet pokonać Tomica, ale sędziewie go wykiwali w 1 secie. Ja nie widze wogóle argumentów by grać na Argentyńczyka.Włoch jest we wszystkim lepszy oraz ma lepszą formę. Pora się dzisiaj zrewanżować i wyrównać bilans H2H.

Florian Mayer(-6,5g) - Rhyne Williams 1.72 bet365
Mayer to czołowka światowego tenisa, natomiast Williams dopiero zaczyna wchodzić w profesjonalne granie. Nie ma nawet co porównywać klas obu zawodników. Niemiec jest w każdym elemencie lepszy. Jak wiadomo Niemiec jest strasznie chimeryczny, raz potrafi zagrać świetnie i ograć czołowego zawodnika by później przegrać z jakimś gorszym zawodnikiem.Ten turniej to AO więc Niemiec się napewno zepnie i tego nie przegra. Mayer posiada także bardzo dobry serwis jak siedzi to cieżko go złamać. Nie wiadomo jak dziś z nim będzie, ale nawet przy gorszej dyspozycji serwisowej powinien dzis spokojnie pokryć hadicup gemowy.

Tommy Haas - Jarkko Nieminem 1.36 bet365
Niemiec starszy o 3 lata od Finladczyka, ale lepszy. Grał z nim już 3 razy i za każdym razem zwycieżał.W tamtym sezonie oczywiście o wiele lepiej prezentował sie Haas. W tym jak widać na poczatku sezonu też powinno być dobrze.Jak wiadomo obaj będą zmotywowani bo to AO, ale Niemiec ma o wiele lepszy arsenał. Widziałem go nawet ostatnio z Monfilsem,zagrał dobrze(Jednak francuzowi wielokrotnie udawało się seryjnie bronić bp, co w konsekwencji przełożyło się na jego wygraną. Niemiec w lepszej formie i z większymi umiejętnościami i to powinno dziś wystarczyć.

Bedene Aljiaz - Benjamin Becker 2.20 bet365
Kursy na ten mecz to jakieś nieporozumienie. Z jakiej strony takie?? Skoro Bedene jest gorszym zawodnikiem od Niemca. A tym bardziej na tej nawierzchni. Skoro Bedene na niej rozegrał mało meczy. On preferuje clay, a Niemiec w przeciwieństwie do niego hard. To nawierzchnia Niemca. Nie widzę tu innego wyniku jak jego zwycięstwo. Kolejnym argumenten to doświadczenie i obycie w turniejach wyższej rangi znów po stronie Niemca.
Berankis - Stakhovsky(+3.5g) 1.83 bet365
Na pierwszy rzut oka niby Berankis powinien wygrać, ale nie dla mnie. Daje hadicup gemowy bo w razie gdyby Stakhovsky przegrał to typ może wejść. W rankingu są obok siebie. W bezpośrednich starciach prowadzi Berankis 3-0. Pora aby to się zmieniło. Berankis to zawodnik poziom challenger, natomiast Stakhovsky powiedziałbym, że wyższy. Już nie raz walczył z lepszymi od siebie i sprawiał im problemy. Pora aby Stakhovsky podtrzymał dyspozycję z poczatku roku i odprawił Berankisa do domu. Na pewno na plus Ukraińca przemawia doświadczenie. Wprawdzie obu ostatnio nie widziałem w akcji, ale zaufam Ukraińcowi.

Skorzystałeś kliknij dzięki!!!
 
boku 24

boku

Użytkownik
Witajcie,
A co sądzicie o meczach Berankis-Stachowski i Bedene-Becker?
W obydwóch meczach za faworytów uważają buki &quot;jedynki&quot;. No owszem Litwin przeszedł kwalifikacje, ale już tam miał mały moment z nożem na gardle, a Stachowski to jednak wydaje się ciutkę lepszą firmą. Bemelmansa ograł, z Ciliciem mu trochę brakło, może wyniki nie oszałamiające, ale wydaje mi się, że ogranie Capdeville czy Klahna to nie jest taka prosta sprawa jak Siergieja, tym bardziej w trzech setach.
Z kolei w drugim meczu ok, można powiedzieć, że Słoweniec zaczął sezon nadzwyczaj dobrze, no ale Becker na tle Monfilsa czy Jużnego nie wyglądał źle, nawiązywał z nimi walkę i wydaje mi się, że to on powinien być zwycięski w tym meczu.
Ja u bet365 pobieram zarówno Stachowskiego jak i Beckera, kursy kolejno 2.50 i 2.20.

Podam też tu skromną tasiemkę z kursem 4.00 (2 ostatnie typy do podbica kursu do równej czwórki :razz ???? :

Thomaz Bellucci @ 1.33
Florian Mayer @ 1.14
Denis Istomin @ 1.38
Maria Kirilenko @ 1.25
Svetlana Kuznetsova @ 1.18
Nadia Petrova @ 1.25
Victoria Azarenka @ 1.025
Serena Williams @ 1.004
Bet365
Co sądzicie o tych pierwszych dwóch singlach?
PS: Żeby nie było wątpliwości, nie tratujcie to jak analizę, bo jest bardzo uboga, a po prostu zapytanie ????
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Pierwszy dzień obfitował w pieciosetowki..
Spróbujmy poszukać overa w drugim dniu..
Dwóch panów dysponujących dobrym serwisem, często TB rozstrzygaly o wynikach poszczególnych setów..
Istomin w tym roku już pyknal Hewitta, Klizana i Verdasco.. z Murrayem grał TB, z Duckworthem aż dwa..
Sijsling to tez żaden kelner w swoich gemach serwisowych..
Można spróbować..ze ugra seta i powalczy..
D.Istomin vs I.Sijsling ???? Over 39 @ 1.833 ⛔ 37 było blisko :;/:
// H2H.. Jak do tej pory grali tylko raz.. W 2011 w hali.. Sijsling wygrał 2:1 (6:4,3:6,6:4)
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Chardy(-6.5g) vs Menendez(+6.5g) typ1
kurs: 1.8(Unibet)
stawka 8/10
+7.94
+6.4
________________________
+14.34
Analiza
36 rakieta z 233, różnica ogromna. Obydwoje spotkali się dwukrotnie w challengerach, gdzie lepszy okazywał się Chardy, wygrywając dość gładko. Co do Hiszpana, jest on challengerowcem, myślę że przejście etapu kwalifikacji może uznać już za lekki sukces. Francuz natomiast to według mnie inna półka.
Monfils(+2.5g) vs Dongopolov(-2.5g) typ 2⛔
kurs: 1.9(unibet)
stawka 8/10
+14.34
-8
________________
+6.34
Analiza
Obydwoje zawodników o bardzo wysokich umiejętnościach. Mecz pomiędzy nimi będzie ciekawy dla oka, z elementami show. Nie grali ze sobą jeszcze, obydwoje są obiecującym materiałem na czołówkę, piękne zagrania przeplatają z błahymi błędami. Z tego co się orientuję to Monfils niedawno co wyleczył kontuzję, więc prawdopodobieństwo że jest daleki od szczytowej formy jest duże.
Haase vs Murray typ over 3.5 seta
kurs: 3.5
stawka: 2/10
+6.34
-2
____________________
+4.34
Analiza
Typ ten gł opieram na pozytywnym H2H pomiędzy nimi(1:1). Otóż
2008 ATP Rotterdam (NED) I_Hard Robin Haase Andy Murray 7-5 6-3
2011 ATP U.S. Open (USA) Hard Andy Murray Robin Haase 6-7(5) 2-6 6-2 6-0 6-4

Faworytem spotkania jest tutaj Murray, ale ... widać że szkotowi nie gra się łatwo z Robinem. Jadąc dalej statystykami na ostatnich 10 pojedynków Hasse tylko w jeden zwyciężył , w 5 na 9 ugrywał seta(m.in z I. Sijsling, R. Gasquet, M. Matosevic, H. Moriya, S. Wawrinka), Typ zapewne bardzo ryzykowny, w dodatku, że Murray jest w formie(win Brisbane). Co do Andyego to w ubiegłym roku w AO tylko dwukrotnie miał więcej niż 3 gemy. Kiedy odpadł z turnieju, oraz na rozpoczęcie z Harrisonem.
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Zemlja G. vs Granollers-Pujol M.
Typ: Suma gemów - Powyżej 38.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Stawka: 6/10


Do wyszukania tego typu zainspirował mnie post Funta, ma rację wczoraj pojedynki obfitowały w sety, a więc dzisiaj może być podobnie. Biorąc pod lupę Zemlję można stwierdzić, że niezły z niego walczak, na ostatnich jego 11 meczy aż 8 zakończyło się 3 setami, z czego 1 mecz - krecz, 1 mecz z Del Potro (a i tak udało mu się ugrać w pierwszym secie 7:5), oraz wygrana 2:0 z Ebdenem (7:5, 6:4).

Z drugiej strony Granollers, który gra w kratkę, czasami wygra, czasami przegra, nie ma raczej momentów dominacji na korcie. Co więcej w ostatnich jego 3 meczach dochodziło do 7 gemów w meczu (w 1 z meczów nawet dwa razy padł wynik seta 7:5).

Zemlja w meczu z Gasquetem bardzo dobrze serwował - 17 asów, natomiast Granollers-Pujol w swoim ostatnim meczu z Seppim uzyskał mizerny poziom 18% (9 of 50) wygranych punktów z returnu.

Biorąc te wszystkie informacje statystyki pod uwagę, sądzę, że dzisiaj zobaczymy dosyć wyrównane spotkanie z wieloma gemami. A jeżeli miałbym typować zwycięzcę to stawiałbym na G. Zemlja @ 2.20 Bet365 4/10.

------

A juz byly 2 tie breaki... =]
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Zemlja G. vs Granollers-Pujol M.
Typ: Suma gemów - Powyżej 38.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Stawka: 6/10

Do wyszukania tego typu zainspirował mnie post Funta, ma rację wczoraj pojedynki obfitowały w sety.......


Dokładnie w ten sam desen.. Dziwne, ze wcześniej Funt nie zwrócił uwagi na ten mecz..
Dwóch Australijczykow na jednym korcie..wspomniany Duckworth i Mitchel..
Mowy nie ma by tam sie skończyło bez TB i w trzech.. ????


J.Duckworth vs B.Mitchell ???? Over 38.5 @ 1.92 ✅ 6:4,7:6,4:6,.:.

Rok temu Mitchell odpadł w pierwszej rundzie z Big Johnem przegrywając 4:6,4:6,6,7..
Bez komentarza ????
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Typ live:
Raonic - Hajek 2 @9,00 bet365 wynik: 3-4
zamierzalem sie do tego typu przed meczem, ale kilka pierwszych gemow tylko mnie utwierdzilo w moim przekonaniu. Konkret: Raonic kompletnie pod forma - slaba motoryka, duzo UE, kiepska forma - patrz ostatnie mecze. Hajek - solida gra i to dzisiaj powinno wystarczyc na Kanadyjczyka.

e/nie wiem czemu godzina postu do 4, skoro w Pl dopiero jest 3...
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Na początek pojedynek dwóch Rosjan. Nie trzeba nikomu wpajać kto tutaj jest zdecydowanym faworytem, ponadto posiadający znacznie więcej urozmaicenia w grze. Youzhny co prawda zaliczył lekki falstart z Ebdenem, ale zdołał po dwóch stratnych setach wyjść z opersji, a to w jaki sposób tego dokonał nalezą się słowa uznania. Uważam też, że w jakimś stopniu powinno go to podbudować na kolejną rundę, tym bardziej z młodszym rodakiem. Po drugiej stronie bowiem niezbyt doświadczony w tego typu imprezach Donskoy i choć widywany głównie w halowych challengerach ,tak powoli zaczyna smakować głównego cyklu ATP. W I rundzie nie miał większych problemów z ziemniaczanym Ungurem odsyłając go z kwitem po 3 setach, jednak tutaj poziom jest znacznie wyższy i niesądze, by Mikhail powtórzył taką wpadkę z wczorajszego meczu.Linia handicapu na to spotkanie bardzo atrakcyjna, zważywszy na fakt że nawet przy utracie potencjalnego seta - wciąż istnieje realna szansa na pokrycie (Po wczorajszej 5-setówce z Ebdenem róznica gemów na korzyść Youzhnego wynosiła aż 5).

Mikhail Youzhny (-5,5 gema) - Evgeny Donskoy @ 2,02 PinnacleSports ⛔ (6:3, 6-7, 2-6, 6-3, 3-6)
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Lopez-Stepanek powyżej 38,5 gema 1,80
Lopez ma słabe rozpoczęcie sezonu i nie gra tak jak pod koniec roku wygrywając między innymi w finale z Janowiczem.Stepanek pierwszy mecz w AO 3-2 z Troickim natomiast hiszpan ograł 3-0 swojego rodaka Bruguesa-Davi. Jak dla mnie typ w 100% wejdzie.
Janowicz win 1,30
Jurek pokazał że nawet jak ma kłopoty to potrafi z nich wybrnąć. Ma szansę dojść daleko w tym turnieju więc jak najbardziej polecam granie na polaka.
Lacko-Tipsarevic over 34,5 gema 1,87
Panowie swoje pierwsze mecze wygrali po 3-0 ale tutaj wątpię żeby mecz miał się tak zakonczyć. Mam nadzieję że słowak powalczy i nie podda się tak łatwo.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Janowicz -4,5 @ 1,641 pinnacle
Jurek w dobrej formie, powinien spokojnie stuknąć hindusa. Wydaje mi się, że będą to 3 szybkie sety, ewentualnie w jednym tiebreak. Wolę zagrać -4,5 gema które jest do ogarnięcia nawet przy ewentualnej porażce w którymś z setów (nie sądzę, aby oddał więcej niż jeden serwis w secie) niż 3-0.

Harrison +10 @ 2,01 pinnacle

W drugiej rundzie Djokovic zagra z młodym amerykaninem, który jednak ma już jakąś pozycję i dobrze gra. Myślę, że powinien postawić liderowi rankingu opór porównywalny do Mathieu, a może nawet i większy a handicap ogromny. Wynik 6-3 6-3 6-2 gwarantuje zwrot a każdy powyżej ugranych 8 gemów przez Ryana daje nam wygraną, myślę, że także powinno spokojnie wejść.

Baghdatis - Ito poniżej 30 @ 1,917 pinnacle

Ito wygrał z Millmanem tylko i wyłącznie dzięki prezentom młodego australijczyka. Japończyk ledwo dochodził do ławki, utykał, ogólnie pod koniec meczu w fatalnej formie fizycznej i nie wróżę tutaj długiego meczu. Marcos co prawda także rozegrał 5 setów w pierwszej rundzie, jednak wyglądał dużo lepiej od swojego przeciwnika. Myślę, że wynik 6-4 6-4 6-3 jest tutaj bardzo możliwy a spodziewam się nawet szybszej wygranej Cypryjczyka.

Kuznetsov - Anderson powyżej 36 gemów @ 1,763 pinnacle

Anderson w pierwszej rundzie stracił seta z włochem Lorenzim, jednego rozstrzygnął na swoją korzyść po tiebreaku a w dwóch następnych różnicą jednego przełamania. Kuznetsov ku zdziwieniu wielu osób odprawił lekko i przyjemnie rozstawionego z 11 Juana Monaco. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i sądzę, że jest w stanie powalczyć z Andersonem a może i wygrać. Zawodnik z RPA będzie mocno trzymał swój serwis i liczył na szanse na przełamanie młodego Rosjanina, który też będzie się starał mocno. Wydaje mi się, że ten mecz nie zakończy się w trzech setach i prawdopodobnie zobaczymy tu conajmniej jednego Tiebreaka.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Australian Open
???? Almagro N. - Gimeno-Traver D. 3:0 ⛔
Powyżej 3,5 setów 2,25 bet365
Stawka: 100 zł
Sprawa wygląda tak. W pierwszej rundzie Almagro zagrał 5 setów, tak samo jak jego rywal z Kubotem. Almagro bardzo często ma długie mecze na szlemach. Do tego H2H. Wygrywają na zmianę, niby teraz powinna być kolej Gimeno-Travera, ale wątpię by ten mecz przegrał Nicolas. Na pewno za drobne można spróbować. Panowie są obaj z Hiszpanii i dobrze się znają, więc pewnie jeden drugiego nie będzie chciał zmiażdżyć.
Panowie spotkali się kilka razy ze sobą i prawie zawsze były tie breki i 3 sety (w meczach do 2 wygranych setów).
Kurs miażdży.
- - - - -
Gimeno-Traver D. 5,50 Bet-at-home (7,45 Pinnacle) ⛔
Stawka: 75 zł
Gram jeszcze na niego z powodu H2H. Wygrywają od 2010 roku na zmianę. Wtedy też dwa razy weszły wysokie kursy, więc jak to mówią, do 3 razy sztuka ???? . A i taka ciekawostka, w ich meczach jest pełno tie breków, obaj są z tego samego rocznika, obaj są Hiszpanami, a ostatnie ich sety w pojedynkach między sobą zawsze kończyły się 6:3 ???? . Ja to gram za 75 zł.
 
T 16

tommy_krk

Użytkownik
Koledzy podają typy na 3 dzień, ja już swój jeden kilka postów wyżej podałem, a że na czwarty dzień pojawiają się kursy to już sobie upatrzyłem jeden mecz.

J. Nieminen - I. Dodig
kurs: 1,58 (pewnie spadnie)
Marathonbet

Nieminen po ciężkim meczu pokonał Haas&#39;a. Bój był bardzo zacięty i do końca nie wiadomo było kto wygra. Oczywiście według bukmacherów to Haas był pewniakiem. Tym razem Fin zmierzy się z Dodigiem, który w 2013 roku prezentuje według mnie słabą formę. Pierwszy mecz w AO wygrał 3:1 z Wu, jednak poprzednie mecze przegrywał. Oczywiście ktoś powie, że nie z byle kim, ale mecz z Raonicem (który także formy wielkiej nie ma) był bardzo słabym występem. Przede wszystkim jego problemem jest to, że nie wykorzystuje BP. Z Wu miał ich 20, wykorzystał 8. Patrząc na to w jakiej formie jest Nieminen i to, że wygrał ze świetnym Haasem (świetnym w 2012 roku, który przeżywa chyba swoją drugą młodość) stawiam na Nieminena po jeszcze przyzwoitym kursie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

picekbet

Użytkownik
3 runda AO
X.Melisse - F.Verdasco
typ 2 wynik 0-3
kurs. 1.6
stawka 5/10
bukmacher. bet365

oglądałem poprzednie spotkanie verdasco z Gofinem (3-2). Dobry serwis hiszpana i naprawde im dalej w mecz tym mniej niewymuszonych błędów. Wydaje mi sie że mecz skończy się wynikiem 3-0 / 3-1. Melisse jak wszyscy wiemy chora głowa, niewymuszone błędy będzie rzucał rakietą, krzyczał, itp. Verdasco spokojnie powinien to wygrać a kurs też niczego sobie. spadki już o 0.20. Także jutro rano trzymamy kciuki za Fernando.
H2H 2-1 na korzyśc Verdasco.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Australian Open
Tipsarevic J. - Lacko L. 3:2 ✅ ????
Typ: Tipsarevic J.
Kohlschreiber P. - Weintraub A. 3:0 ✅
Typ: Kohlschreiber P.
Tomic B. - Brands D. 3:1 ✅
Typ: Tomic B.
Gasquet R. - Falla A. 3:0 ✅
Typ: Gasquet R.

Kurs: 1,56 Bet-at-home
Stawka:
150

Tipsarevic pokonał w pięknym meczu Hewitta gospodarza. Pokazał tam na co go stać. Moim zdaniem Lacko jest dużo gorszy od Hewitta. Uważam, że tu będzie pewne zwycięstwo Serba.
Niemiec Kohlschreiber nie dość, że jest w formie, grał w finale w Auckland to jeszcze ma bardzo prostą drabinkę. Różnica klas zawodników.
Brands jest w formie to fakt, gra nieźle, ale na Tomica, na głównym turnieju w całym roku (dla Australijczyka) jego forma to za mało. Bernard Tomic już pokazał co potrafi w Sydney. Nie będzie to łatwy mecz.
Gasquet w Doha pokazał, że trzyma jeszcze ten swój przyzwoity poziom. Alejandro Falla nie da tutaj rady, Francuz jest dla niego za dobry. Do tego Kolumbijczyk brał tabelki na turnieju w Auckland.
Janowicz J. - Devvarman S. 3:2 ✅
Typ: Janowicz J.
Querrey S. - Baker B. ✅
Typ: Querrey S.
Anderson K. - Kuznetsov A. 3:0 ✅
Typ: Anderson K.

Kurs: 1,87 Bet-at-home
Stawka:
50

Do Polaka nie mam przekonania, ale wielu tenisowych ekspertów uważa, że wygra ten mecz, więc tu zaufam innym. Baker męczył się niemiłosiernie z Bogomolovem, a to zwykły przeciętny gracz z miejsca około 100. Querrey jest o dwie klasy lepszy, a na szlemach daje z siebie wszystko. Aby serwis siedział to Baker się sam wyeliminuje.
Anderson może i w 1 rundzie miał problemy z Lorenzim, ale to jest w końcu Wielki Szlem, a on ostatnio grał w finale turnieju w Sydney, lekka zniżka formy jest wybaczalna. Kuznetsov w pierwszej rundzie pokonał sensacyjnie Juana Monaco, ale ja już o Monaco mam wyrobioną opinię. Andrey spędził prawie całe swoje krótkie tenisowe życie na mączce, Anderson jest wręcz przeciwnie o wiele lepszy na kortach takich jak w Melbourne.
Taśma #1 ✅ 1,75
 
midq 677

midq

Użytkownik
Wystawione są już kursy na mecz Davydenko - Federer, średnio to wygląda 8.05 - 1.07. Ciekawe jakie handicapy gemowe wystawi pinnacle, myślę, że jeśli będzie z +8/9 na Davydenkę to będzie można to pograć.
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
R. Stepanek - F. Lopez
@ 2.220 Pinnacle ✅ 6-2 6-2 6-4
Return Stepanka to pierwszy problem Lopeza. Oczywiście, Hiszpan zdobędzie mnóstwo punktów po własnym podaniu. Jestem jednak pewien, że Stepanek będzie miał swoje szanse na odbiorze i wtedy jego umiejętności zaprocentują. Poza tym zwalnianie gry przez Lopeza, te jego slajsy, będą bezproduktywne przeciwko Radkowi. Taki tenis będzie odpowiadał Czechowi, który w grze kombinacyjnej jest według mnie lepszy od Hiszpana. Niby Feliciano potrafi grać ofensywnie, ale ostatnio wygląda jakby nie miał pomysłu. Jedyne co mnie martwi, to pięciosetówka Czecha w poprzedniej rundzie. Radek ma już swoje lata i w razie długiego meczu, z czasem będzie coraz trudniej. Mimo to stawiam na Czecha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
Wydarzenie: Feliciano Lopez - Radek Stepanek
start date: 2013-01-16 04:30 AM
Zakład: Over 40.5 gema
kurs: 1.73
W meczu Monfilisa z Dogopolovem typ zdal egzamin. Ten mecz jest troche podobny. Wysoki zawodnik dobry serve &amp; volley a z drugiej strony Stepanek solidny zawsze grozny w duzych turniejach doswiadczony gracz. Wedlug mnie mecz nie skonczy sie gladkim 3:0.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Xavier Malisse – Fernando Verdasco over 3,5 sets 1,53 (Bet365)
Jedno z ciekawszych spotkań jakie zobaczymy w 3 dniu Australian Open. Dwóch doświadczonych zawodników zmierzy się w sesji wieczornej na Margaret Court Arena. Obaj potrafią grać na wysokim poziomie, jednak nie są to gracze, którzy potrafią utrzymywać cały mecz wysoką dyspozycję. Malisse w 1 rundzie łatwo ograł Andujara, lepszego startu nie mógł sobie wymarzyć. Natomiast Verdasco stoczył zacięty bój z innym Belgiem – Davidem Goffin. Zresztą był bliski porażki w tym spotkaniu, bo Goffin prowadził 2-1 w setach i w 4 partii przełamał pierwszy Hiszpana. Fernando od tamtego momentu zaczął grać lepiej i to on awansował do 2 rundy.
Spodziewam się wyrównanego meczu, w którym obaj przemiennie będą mieć lepsze i gorsze momenty. Właśnie taki pojedynek stoczyli w ubiegłym sezonie w 3 rundzie Wimbledonu, wtedy 3-2 wygrał Belg. Nie sądzę, aby któryś z nich był w stanie wygrać w 3 setach.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Malisse X. - Verdasco F.
typ: Malisse X.
kurs: 2.30 # Tobet
Mecz drugiej rundy w Australian Open, pomiędzy Belgiem Xavierem Malisse oraz Hiszpanem Fernando Verdasco. Mecz, który w mojej opinii zapowiada się bardzo ciekawie. Zarówno jeden jak i drugi nie są w ścisłej czołówce i raczej mogą zapomnieć o końcowym triumfie, to poziom jaki teraz prezentują wydaje się bardzo zbliżony do siebie. Bukmacherzy faworyzują Dasco i można zauważyć dość mocne spadki na niego, jednak ja upatruję tutaj zwycięstwo X-Mana. Dla obu zawodników będzie to mecz numer trzy, a H2H jest na korzyść Fernando i wynosi 2:1.
Verdasco od początku sezonu raczej szuka formy i nie może powiedzieć, że gra na dobrym poziomie. Jego pierwszy turniej w nowym sezonie to były rozgrywki o Puchar Hopmana, w którym reprezentował Hiszpanię razem w parze z Mediną. Udało się wygrać te rozgrywki, ale z pewnością bardziej do końcowego zwycięstwa przyczyniła się Anabel. Verdasco na cztery spotkania jakie rozegrał podczas tych zmagań wygrał jedno ze słabym zawodnikiem z USA, który raczej jest anonimową postacią, a mianowicie Thanasisem Kokkinakisem. Porażki były po kolei z Andersonem, Tsongą oraz Djokovicem, wszystkie bez żadnego wygranego seta ze strony Hiszpana. Później pojechał na zawody do Sydney, gdzie przegrał już w pierwszej rundzie z Istominem.
Przedwczoraj w pierwszej rundzie mierzył się z innym Belgiem Goffinem, który do połowy czwartego seta grał dobrze i kontrolował przebieg meczu. Prowadził 2:1 w setach i 2:0 w gemach i powinien pewnie zmierzać po zwycięstwo, jednak stanął, a Verdasco to wykorzystał. Mecz, który nie stał na wysokim poziomie i żeby David grał dalej ten sam tenis co we wcześniejszej partii to spokojnie by wygrał. Hiszpan grał słabo, dużo wyrzucał, mało trafiał i do tego jeszcze wyglądał dość średnio pod względem fizycznym. Widziałem, ten mecz i śmiem twierdzić, żeby Goffin był lepiej przygotowany fizycznie to dziś była by potyczka dwóch Belgów. Zarówno jeden jak i drugi w tym meczu byli dalecy od super dyspozycji.
Statystyki mecz Goffin - Verdasco 3:6 6:3 6:4 3:6 4:6:
Jak widać, masę niewymuszonych błędów z jednej i drugiej strony.
Malisse w pierwszej rundzie pewnie pokonał innego Hiszpana, a mianowicie Andujara, który nie postawił wielkich wymagań i zdobył tylko sześć gemów (6:3 6:1 6:2). Prze całe spotkanie X-Man kontrolował grę i pewnie awansował do kolejnej rundy. Mecz był szybki i z pewnością zapas sił Belg sobie zostawił na dzisiejszy pojedynek. W całym meczu widać, po statystykach, że serwis było na dobrym poziomie, Andujar miał cztery bp, jednak żadnego nie wykorzystał. Od początku sezonu ten zawodnik prezentuje dobrą formę i co jak sam w wywiadzie udzielonym podkreśla, bardzo dobrze się czuje i jest zadowolony ze swojej dyspozycji.

Widziałem Belga na turnieju w Auckland gdzie dość dobrze wypadł. Poradził sobie z Klizanem oraz Giraldo. Widziałem jego przegrany mecz z Kohlschreiberem, jednak mimo porażki dobrze wypadł i co ważniejsze było widać, że gra bardzo pewnie. Serwis siedział, aż miło, do siatki biegał kiedy trzeba i był dość skuteczny. Mecz był na dość dobrym poziomie i jeżeli taki utrzyma dziś to powinien awansować do kolejnej rundy.

Cały mecz pomiędzy Malisse - Kohlschreiber 6:7 4:6 10.01.2013
http://www.youtube.com/watch?v=SbQIbCm2vlc ]​


Dla Malisse nigdy łatwo się nie grało w Australii, jednak teraz na początku sezonu prezentuje dobrą formę. W mojej ocenie wygląda lepiej na korcie, lepiej się porusza i jego uderzenia są pewniejsze. Verdasco w meczu z Goffinem nie przekonał mnie do siebie, jego tenis był średni, masę błędów, złych decyzji, sporo niewykorzystanych szans. Nie wiem czemu są, aż takie spadki na Belga, jednak wątpię by było to spowodowane jakimś urazem czy coś w tym stylu. Uważam, że jeżeli Malisse zagra na podobnym poziomie co w meczu z Kohlschreiberem to wygra ten mecz i awansuje dalej, z pewnością nie jest bez szans, a granie na niego po takim kursie to spore value. Gram w Tobecie, gdzie w przypadku kreczu jest zwrot. GL !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom