>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
pezio 22,9K

pezio

Użytkownik
Łukasz Kubot v Daniel Gimeno-Traver over 37,5 @1,85

Wiadomo jak to z Łukim, momentami gra jak TOP10 aby w kolejnych kilku gemach klepać biede. No chimeryczny strasznie jednym słowem. Gimeno na hardzie słaby. W zasadzie na papierze Polak wygląda zacnie, ale ja uważam że seta przegra. H2H 2-1 Kubot, dwa pojedynki na mączce 3 setowe, jeden w hali wygrał 6/4 7/6 Hiszpan. Polak będzie ganiał do siatki, Gimeno będzie przebijał i tego secika uciula a przy 4 setach szansa na over 37,5 bardzo duża.

Alex Bogomolov v Brian Baker 2 @1,7

Bogomolov po udanym sezonie 2011, w &#39;12 spuścił z tonu. Bilans 24/35 słabiutki. Początek sezonu też taki nijaki, niby ma 4/1 ale wygrane z leszczykami a wtopa 0/2 z Millmanem. Baker po mocnym sezonie clayowym też szału nie robił ale swoje wygrywał. W tym roku ograł naszego Jerzyka, a tak to 2 wtopy z Dimitrovem i Levinem. Jakoś czuję tu jego zwycięstwo. Bardziej do mnie przemawia aniżeli Alex. Jeśli będzie funkcjonował serwis i forhend jestem spokojny o wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Lleyton Hewitt - Janko Tipsarevic ⛔
Typ: Lleyton Hewitt; @2,37
Bet365

Hewitt w ostatnich latach gra już na niższym poziomie niż wcześniej, ale na pojedyncze turnieje potrafi się zmobilizować (takie, które najbardziej lubi - czyli na pewno AO oraz trawa).
Wyniki Hewitta w ostatnich latach w AO:
-2008 - 4. runda - porażka z Djokovicem (po tym jak w trzeciej rundzie grał ten słynny mecz z Baghdatisem, kończony nad ranem czasu australijskiego)
-2009 - 1. runda - porażka z Fernando Gonzalezem po pięciu setach (ujmy nie przynosząca - wystarczy spojrzeć na wyniki Chilijczyka w tamtym sezonie)
-2010 - 4. runda - porażka z Federerem
-2011 - 1. runda - porażka po pięciu setach z Nalbandianem (Argentyńczyk wydawał się być wtedy w dobrej formie po turnieju w Auckland, jednak w 2. rundzie AO miał taki dziwny mecz z Berankisem - 1:6 0:6 0:2 i krecz)
-2012 - 4. runda (porażka z Djokovicem - dobry mecz Hewitta, Australijczyk grał dobrze także w 3. rundzie z Raonicem)
Jak widać, wygląda to wszystko przyzwoicie.
H2H 3:1 dla Australijczyka , ale to nie ma dla mnie znaczenia, bo ostatni mecz grali cztery lata temu.
Hewitt, jak wiadomo, dobrze zaprezentował się w pokazówce przed AO - wyniki oraz gra napawają optymizmem, choć trzeba do tego podchodzić ostrożnie - to tylko pokazówka.
Tipsa? Wygrał już w tym roku turniej, choć nie pokonał tam nikogo z TOP50. Ogólnie to rzadko Serb schodzi poniżej pewnego poziomu - jak wpadnie w rytm to potrafi seriami wygrywać gemy serwisowe. Chodzi o to, aby Hewitt mu nie pozwolił wpaść w ten rytm - ten mecz powinien być rwany - tutaj jednak publika będzie cały czas wspierała Lleytona, mogą być w związku z tym długie przerwy pomiędzy punktami. Przynajmniej tak zapmiętałem występy Hewitta na korcie centralnym w poprzednich latach w AO. Hewitt raczej nie wygra tego meczu jadąc od początku do końca na najwyższym poziomie (choć fajnie by było :)), wygra go walką - tak myślę.
Oczywiście Tipsa jest w tej chwili przynajmniej poziom lepszym tenisistą niż Hewitt, ale dałem kilka argumentów na wygraną Hewitta. Wiadomo, że kurs mógłby być wyższy (gdyby grali gdzieś na neutralnym gruncie w ATP250, to pewnie na Hewitta byłoby około @3,50-4,00). Tutaj 5-setówka jest prawdopodobna - dlatego może bezpiecznejszy byłby Hewitt +1,5 seta? Pewnie tak, ale ja jednak myślę, że on wygra to spotkanie, a zwykle na forum staram się podawać jeden, konkretny typ przy meczu i tak też czynię teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tnf 253

tnf

Użytkownik
Vasselin-Bemelmans 2 @1,75
W tym meczu mamy dosyć wysoki kurs na Belga która jest w bardzo dobrej formie wygrywając już w tym roku 6 spotkań na hardzie i tylko jedno przegrywając po walce w dwóch TB. W tym turnieju przeszedł trzy rundy kwalifikacji nie tracąc nawet seta. Roger z kolei ma bilans 1/1, bez szału. Końcówka zeszłego roku również średnia. We wrześniu zeszłego roku grali między sobą i wtedy Bemelmans wygrał 2:0. Osobiście nie widzę innej możliwości jak wygrana faworyzowanego Belga.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Australian Open
???? Davydenko N. - Sela D. 5,00 bet-at-home 3:1 ⛔
- Myślę, że przy takim kursie warto zaryzykować na Selę.
✅ Tu jest value.
- Zobaczcie jak często wysokie kursy wchodzą w jego meczach, a odpadnięcie już w pierwszej rundzie nie jest żadną nowością:
LINK
- Niby nic za nim nie przemawia. Dawidienko w &quot;wielkiej&quot; formie doszedł do finału w Doha, gdzie w finale po prostu sprzedał mecz prowadząc w 6:4 4:2, kto oglądał ten wie o co chodzi i tutaj nie ma co nawet o tym dyskutować.
- W 2012 roku Rusek jako faworyt przegrał z Cipollim w pierwszej rundzie (kurs na niego wynosił około 3,99). Oczywiście też w tym meczu Dawidienko nawet prowadził w setach 2:1, po czym kolejne przegrał bardzo gładko 6:2 i 6:1.
W 2011 roku Rusek jako faworyt przegrał z Florianem Mayerem w pierwszej rundzie (kurs na niego wynosił około 4,66). Dawidienko wygrał wtedy tylko drugiego seta.
Dodam, że jego rywale zarówno Cipolla jak i Mayer w następnych rundach odpadli.
- Dlaczego niezbyt opłaca mu się wygrywać? Bo na 99% w następnej rundzie zagrałby z Rogerem Federerem. Czy prawdopodobnie by przegrał, więc teraz bardziej opłaca się przegrać z jego strony przy większym kursie bo teraz za Selą nic nie przemawia.
- Wątpię by też zależało mu na spotkaniu z Federerem, jakby zależało mu na prestiżu i sławie to by wygrał turniej w Doha. Dawidienko ma już swoje lata i swoje się nagrał.
- Dudi Sela jest Żydem, a według stereotypów żydzi są łasi na pieniądze ???? .
- Sela ma tu już na koncie 3 zwycięstwa więc mógłby i przypieczętować 4 zwycięstwo z Ruskiem i wcale by źle nie wypadł z jego strony jakby przegrał z osobą która by miała Win 4:0 Lose na AO.
Zagrałem to za:
Bet365 30 zł
Bet-at-home 150 zł:

Dodam jeszcze, że czekam na live gdy przy ewentualnym początkowym wygrywaniu przez Rosjanina kursy będą na Selę grubo ponad 10, a może i nawet więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Berlocq @ 2,2 betcris ✅

Authom tak jak wspominałem solidny na czelkach jednak bez iskry by móc walczyć z pierwszą setką, w dodatku nie przypominam sobie by grał kiedyś więcej niż 3 sety. Berlocq jak się o nim mówi człowiek ściana, na szybszym korcie jego dobry serwis potrafi robić różnicę, gra bardziej ofensywnie a w dodatku przebija wszystko na drugą stronę, dla mnie spotkanie do &#39;jednej bramki&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Lacko vs Muller typ1 kurs 1.53 +1.06
H2H po 1 meczu na konto każdego z nich, za Lacko przemawia między innymi dobre rozpoczęcie sezonu w Doha i Auckland
Phau(-1.5) vs Devverman(+1.5) typ 1 kurs 1.75 -2
W tym meczu stawiam na rutyniarza, sugerowałem się również postem &quot;MacieqLeo&quot;
Benneteau vs Dimitrov over 38.5 kurs 1.67 -2
Jak dla mnie mecz w którym każdy może zwyciężyć. H2H faworyzuje Dimitrova, ale w Sydney gładko przegrał z dobrym Foginim, natomiast Benneteau uległ finaliście Andersonowi. W ostatnim meczu pomiędzy nimi każdy set był niezwykle zacięty 7-6(5) 6-7(1) 7-6(3). Według mnie 4 setówka to tutaj minimum, dlatego też typ ten do mnie przemawia.
Bolleli(+1.5) vs Janowicz(-1.5) typ 2 1.82 +1.64
Janowicz jest tutaj faworytem, ale jego gra nie przypomina tego co było w Paryżu. Serwis nieregularny, sporo niewymuszonych błędów, tak wyglądał jego mecz z Bakerem, mimo wszystko to on w tym meczu prowadził grę. Dzisiaj liczę na to, że turniej w Sydney był tylko rozgrzewką, że 1 serwis będzie miał większą skuteczność. Dopuszczam jednak lekkie potknięcie w jednym secie, dlatego też -1.5.
Harrison vs Giraldo typ 2 kurs 2.02 -2
tutaj opieram się na typie &quot;Lutka&quot;
Hanescu(+1.5) vs Nishikori(-1.5) typ 2 kurs 1.22 +0.44
kurs strasznie niski, nie polecam grania, ja skorzystałem z niego tylko dla podbicia kursu do kuponu ako
Stebe vs Wawrinka(-6.5g) typ 2 kurs 2.0 +2
Ze swoimi umiejętności Wawrinka powinien być w top 8. Jednak słaba psychika jaką u niego zaobserwowałem w kluczowych momentach, poprosu go spala. Liczę tutaj na gładkie zwycięstwo w dodatku, że Szwajcar nie pozostawił złudzeń w tym roku w Chennai (edit: 6:4 6:3 dla stasia)
Anderson(-2.5) vs Lorenzi typ 1 kurs 1.67 -2
No cóż, finał w Sydney, może w jego wykonaniu nie powalał na kolana, ale był naprawę solidny. Pokazuje to że Anderson jest w formie, a klimat Australii mu służy.
-2.86
powyższe typy razem w kuponie ako kurs 66.98(unibet), jako za stawkę przyjmuję 2 jednostki na każdy typ. Za typy innych użytkowników z których skorzystałem podziękuje po pozytywnym rozstrzygnięciu.
 
clemenza 230

clemenza

Użytkownik
Novak Djokovic - Paul-Henri Mathieu ⛔
Over 3.5 seta @ 5.0 Bet365
Widziałem jedno z trzech spotkań jakie rozegrał Mathieu w tym roku, jedyne wygrane, zdążył zrobić na mnie jednak wielkie wrażenie. Z tego względu zdecydowałem się na taki oto zakład. Djokovic to wielki faworyt Australian Open i zapewne wygra z Mathieu, ale nie zdziwię się jeśli seta straci. Francuz znakomicie czuje się w długich wymianach i mimo że oczywiste jest to, że Djokovic nawet w tym elemencie będzie miał przewagę to uważam, że na przełomie całego spotkania, wiele razy będzie musiał uznawać wyższość rywala. Francuz jest regularny z obu stron, trudno znaleźć słaby punkt w jego tenisie poza serwisem. Forhend to wręcz perełka i uwierzcie mi, że potrafi zagrać doprawdy &quot;bajeczne&quot; winnersy. Wiadomo, że w pierwszej rundzie faworyci, lekko się oszczędzają, Serb rywala ma solidnego, zobaczymy pewnie trochę dobrego tenisa, mam nadzieję, że na trzech szybkich partiach się nie skończy. A dodatkowo będzie to pierwszy mecz w turnieju, pierwszy set, w którym najłatwiej o &quot;powinięcie&quot; się nogi.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Berlocq @ 2,2 betcris

Authom tak jak wspominałem solidny na czelkach jednak bez iskry by móc walczyć z pierwszą setką, w dodatku nie przypominam sobie by grał kiedyś więcej niż 3 sety. Berlocq jak się o nim mówi człowiek ściana, na szybszym korcie jego dobry serwis potrafi robić różnicę, gra bardziej ofensywnie a w dodatku przebija wszystko na drugą stronę, dla mnie spotkanie do &#39;jednej bramki&#39;
Akurat od Authoma bardziej ofensywie to się chyba nie da grać.
Berlocq wraca po urazie, z dostępnych informacji nie można wywnioskować niczego konkoretnego.
W Melbourne nie będzie ani szybszego kortu ani serwisu Berlocq robiącego różnicę (trochę jednak brakuje do tego miana).

ted // &#39;gra bardziej ofensywniej&#39; chodziło o porównanie jego samego z gry na cegle, 4 sety, 2 taje i Belg wymiękł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Obaj tenisisci solidnie przygotowali się do sezonu, co widać było po dotychczasowej grze. Na pewno cieszy postawa Haas&#39;a , który śmiało może kontynuować rewelacyjną dyspozycję z poprzedniego roku, choć nie da się niezauważyć, że jego słaboscią bywa dość częsty brak trzeźwej postawy na korcie, co przytrafiło się już w meczu z Tomicem czy ostatnio z Monfilsem. Nieminen tutaj w Melbourne wybitnych rezultatów może nie osiągał w przeszłości, jednak te mniejsze turnieje m.in w Sydney pokazały ,że czuje się w Australii komfortowo. Jeśli chodzi o skill to na pewno można tutaj przypisać obu tenisistom niezłe podanie, Niemiec dodatkowo bardzo dobrze operuje w ofensywie przy swoim niezawodnym duecie fh &amp; bh. Nieminen z koleji również potrafi uderzyć, dobrze rozgrywa taktycznie grę po obu skrzydłach, jest w stanie przyspieszać grę co może być tutaj kluczowym odniesieniem dla mającego przestoje Haas&#39;a. Tommy na pewno jest tutaj faworytem, jednak ich dotychczasowe mecze pokazują ,że te pojedynki nigdy nie były jednostronne i z pewnością stać wciąż solidnego Jarkka na urwanie chociażby seta, choć myślę że mecz tego typu ma potencjał nawet 5setówki. HC jak najbardziej na miejscu.

Tommy Haas - Jarkko Nieminen +5 games @ 1,93 PinnacleSports ✅ (6-7, 6-4, 3-6, 6-4, 6-8)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Roger Federer – Benoit Paire(+9,5 gems) 2 1,78 (Pinnacle) ⛔
Dla Szwajcara będzie to pierwsze spotkanie w sezonie. Nie ma się co dziwić, Federer w tym roku będzie grał tylko w wybranych turniejach. Ma już swoje lata, a jest to tenisista rozsądny i ekonomiczny. W 1 rundzie nie trafił za dobrze. Paire potrafi naprawdę sporo, szkoda tylko, że jest bardzo chimerycznym zawodnikiem. Na arenie głównej przeciw Federerowi na pewno będzie chciał się dobrze zaprezentować. Ma ku temu atuty i umiejętności. Oczywiście prawdopodobnie wygra Roger, ale znając jego nie sądzę, aby mocno się eksploatował. Moim zdaniem handicap jest sporo przesadzony. Licze, że Francuz powalczy, kto wie może nawet urwie seta.
Tommy Haas – Jarkko Nieminen over 38,5 gems 2,0 (PaddyPower) ✅
Zapowiada się długie spotkanie. Obaj potrafią doskonale serwować i wygrywać swoje gemy serwisowe. Zarówno Nieminen jak i Haas na początku sezonu prezentują solidną formę.
W bezpośrednich pojedynkach 3-0 dla Niemca, z tym, że zawsze ich spotkania były zacięte. Nie wyobrażam sobie, aby to spotkanie skończyło się w 3 setach. Faworytem jest Tommy, ale moim zdaniem sprawa zwycięstwa jest otwarta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Weintraub @ 2.10 Bet365
Kursy już trochę spadły, ale nie ma co się dziwić. Jak tylko je zobaczyłem, wiedziałem, że warto zainwestować w Izraelczyka. Pella udany ostatni sezon, wygrany turniej kończący rozgrywki Challengerowe, ale od tego czasu nie zagrał już żadnego spotkania, więc dzisiejszy mecz pierwszej rundy AO będzie zarazem jego pierwszym spotkaniem w sezonie. Nie da się ukryć, że leworęczny zawodnik woli ogrywać się na mączce, rzadko występując na twardych nawierzchniach. Niezbyt mocny serwis, gra defensywna. Z drugiej strony mamy Weintrauba, który w tamtym roku zachwycił mnie swoim jednoręcznym BH w meczu Davis Cup z Go Soedą. W tym sezonie rozegrał 4 spotkania w tym 3 w kwalifikacjach do AO, gdzie pokonał Odesnika, Albota i Schwartzmana. Więc pewnie do nawierzchni jak i do pogody się już przyzwyczaił. Pella w swojej karierze zagrał tylko dwa razy w turniejach Wielkiego Szlema, w zeszłym roku odpadł w 1 rundzie kwalifikacji z Tommym Haase, a w US Open przeszedł kwalifikacje przegrywając w pierwszej rundzie z Davydenko 1-3. Izraelczyk zaś zeszłym sezonie w Wielkich Szlemach tylko raz przeszedł pierwszą rundę kwalifikacji. Patrząc na styl gry obu zawodników myślę, że warto zainwestować w Weintrauba dzisiejszej nocy.
/Spokojnie zwycięstwo Izraelczyka, jedyne problemy w 2 secie przy 4*-5 i 30-40, ale potem wygrał 7-5 i trzeci set już bez historii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
midq 677

midq

Użytkownik
Typ na Selę bardzo odważny, jednak coś w tym jest. Davydenko lubił już kombinować z meczami, przykładowa sytuacja wizja Federera w drugiej rundzie też nie jest zbyt miła. Nawet jeśli Niko wygra, to nie spodziewam się tutaj nokautu a kursy na Selę wg mnie to duże value. Dlatego gram typ:
Dudi Sela +8,5 gemów @2,01 pinnacle✅
Myślę, że ten typ ma duże szanse powodzenia, jeżeli Sela nie ugra nawet seta to myślę, że wynik 6-4 6-3 6-3, lub podobny jest wysoce prawdopodobny.
Za drobne pograłem jeszcze
Sela @ 6.18 pinnacle⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 28

mitch

Użytkownik
Federer to mistrz nad mistrzami i moj ulubiony zawodnik, ale ja polecam sprobowac dodatni handicap na Paire.
Paire ma talent. Ma problemy z glowa, ale jesli bedzie mial dzien to jestem pewien, ze Federer nie pokona go az tak wysoko.
 
C 0

cherli

Użytkownik
Davydenko N. - Sela D.

Nie zgadzam się z kolegą myślę, że Davydenko poczuł wiatr w skrzydłach, nie odda zwycięstwa Seli. Bardziej postawiłbym 3:0 dla faworyta

christopher48 // Mógłbyś napisać przynajmniej jeden, dwa konkretne argumenty przemawiające za Twoim typem.
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Mnie Panowie meczy jeden mecz
Seppi A.(Ita)-Zeballos H. (Arg) 4.4

Argentynczyk wygral z rzedu 15 meczy jest w dobrej formie,a w 2010 roku grali z soba i wygral 2;0 gladko ....

Prosze o jakies opinie
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Mnie Panowie meczy jeden mecz
Seppi A.(Ita)-Zeballos H. (Arg) 4.4
Argentynczyk wygral z rzedu 15 meczy jest w dobrej formie,a w 2010 roku grali z soba i wygral 2;0 gladko ....
Prosze o jakies opinie
Oj tutaj się zdecydowanie nie zgodzę, Zeballos to koleś na poziomie Chelengerów, czasem coś szarpnie w ATP ale raczej na nawierzchni ziemnej... Seppi to inna liga a w Sydney pokazał, że jest mocny i zdziwię się jak Zeballos ugra seta z Seppim ????
To że Zeballos wygrał ileś tam meczy z rzędu to owszem robi wrażenie, ale zerknij z kim on tam grał, kogo ogrywał ???? Nie ograł nikogo kto się liczy w ATP a na pewno takim zawodnikiem jest Seppi. dodatkowo nawierzchnia też faworyzuje Włocha...
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
No to kolejny dzień Australian Open przed nami, a właściwie dla nas noc. Dziś jest troszkę ciekawych spotkań, ale przejdę do rzeczy.

Duckworth - Mitchell
Typ: Duckworth(-3g)
Berankis - Stakhovsky
Typ: over 3,5s
Kurs: 2,84 Stawka: 2j


Na początek taki dubelek, pierwszy mecz to pojedynek dwóch Australijczyków, na pewno każdy z nich się będzie starał, ale moim zdaniem Duckworth jest tutaj faworytem i ogarnie to handi. Obaj do AO przystępują z ujemnym bilansem z tym, że Duckworth po walce przegrał z Istominem Kunitsynema wygrał z Kyrgiosem 2:0, natomiast Mitchell słabo zaprezentował się z Boltem gdzie dostał 2-0 i przegrał też z &quot;Bagietą&quot;. Mój faworyt posiada bardzo dobry serwis, nie jednemu naprzykrzył życie asami i wygrywającymi, sądzę, że Mitchell będzie miał poważny problem przy podaniu rywala, a sam znakomicie nie serwuje.
Drugi typ to pojedynek kwalifikanta z Litwy, Berankisa przeciwko Ukraińcowi Stakhovskiemu. Bukmacherzy faworyzują Berankisa, pokonał tam kilku grajków z półki Challengerów przed AO, ale nie o tym mowa. Mecz moim zdaniem będzie wyrównany, 4 sety moim zdaniem pewne, kurs fajny właśnie na dubelek, obaj potrafią grać w tenisa i powinniśmy zobaczyć ciekawy pojedynek.

Haas - Nieminen
Typ: Haas
Sela - Davydenko
Typ: Sela
Kurs: 8,84 Stawka: 1j


Pojedynek Niemiecko-Fiński zapowiada się dość ciekawie mimo kursu podanego na Haasa.(1,36) Tommy no jest faworytem i sądzę, że wygra, ale uprzedzam, że łatwy win to tu nie będzie, mecz grany raczej na podbitkę, tzw. &quot;pewniak&quot;. Zapewne większość fanów tenisa zna grę obu, są dość dobrze znani, więc pozwólcie, że sobie odpuszczę i zajmę się drugim meczem.
Typ ryzykowny, nie ma co okrywać, Nikolay w dobrej formie, pograł bardzo ładnie podczas turnieju w Doha, gdzie pokonał między innymi Youzhnego czy Ferrera, grał tam bajecznie można powiedzieć i wszyscy zachwycali się jego grą. Niestety wieku nie ubywa, klimat nie odpowiada Ruskiemu i sądzę, że nie musi być kolorowo jak w Katarze. Dudi Sela w Chennai pokonał Rama, po czym został pokonany przez utalentowanego Paire. Przeszedł 3. rundy kwalifikacji, gdzie pokonał Kunitsyna i Berrera. Moim zdaniem nie jest na straconej pozycji Izraelczyk. Plan jest prosty: Nikolay &quot;wyprztykał się&quot; się w Doha, Dudi musi zagrać na optymalnym swoim poziomie, umotywowany na Szlema, grać jak najmądrzej, a może być całkiem miło.​
 
T 16

tommy_krk

Użytkownik
Mamy już kursy na 3 dzień męskiej rywalizacji i wypatrzyłem coś ciekawego, a mianowicie:

N. Almagro - D. Gimeno - Traver
typ: over 3,5 seta
kurs: 2,10
bukmacher: tipico

Almagro ma jakiś syndrom wielkiego szlema, większość jego pojedynków konczyła się conajmniej 4 setami (tylko te przegrane były 3 setowe, a wyjątkiem jest Roland Garros). Nie wiem czemu tak się dzieje ale dla mnie to dobra rzecz bo kurs na over 3.5 seta jest wysoki, a samo zdarzenie bardzo prawdopodobne. Tutaj link do jego występów w 2012 roku

http://www.atpworldtour.com/Tennis/Players/Top-Players/Nicolas-Almagro.aspx?t=pa&amp;amp;y=2012&amp;amp;m=s&amp;amp;e=0#

Zobaczcie sobie też poprzednie lata (tylko tak jak wspominałem Roland Garros jest u niego wyjątkiem bo lubi grać na Clayu). Jak Almagro wygrywa to po ciężkich bojach, jak przegrywa, to najczęściej w 3 setach ???? Dodatkowo obydwaj panowie rozegrali 5 setowe pojedynki w pierwszy dzień, co pokazuje ich możliwości przegrywania i wygrywania na przemian setów ???? Typ bardziej statystyczny, więc proszę się nie czepiać :razz:
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Z Davydenką sprawa jest prosta, a z drugiej strony ciężko tu coś typować. Wszystko zależy od tego czy będzie mu się chciało grać i przechodzić 1. rundę, zarobić kilkanaście patyków i później dostać manto od Federera czy sprzedać sobie mecz i zarobić dużo więcej.
Umiejętności nie ma co porównywać, bo jeśli Denko zagra połowę tego, co w Doha, to Sela może mu naskoczyć, a co dopiero myśleć o urwaniu seta.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Umiejętności nie ma co porównywać, bo jeśli Denko zagra połowę tego, co w Doha, to Sela może mu naskoczyć, a co dopiero myśleć o urwaniu seta.
To prawda w 100%. Fajnie wygląda te handi gemowe na Selę. Myślę, że tu nawet jakby miał Rusek wygrać to nie będzie żadnego pogromu. Ale spójrzmy prawdzie w oczy? Czy opłaca się Ruska grać po kursie 1,15 przy takich okolicznościach? ????
Kursy na Pinnacle na Dawidienkę najpierw rosły do 6,45 teraz jest już 5,76. W bet365 spadły zdrowo o cały jeden punkt kursowy.
W bet-at-home właśnie spadł o -1,20.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom