>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Australian Open '13 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
macu90 20

macu90

Użytkownik
Anderson, zapomniałeś dodać, że rozegrała 9 pojedynków singlowych i 4 w deblu! :grin:
Odda jej najwyżej 4 gemy, właśnie z racji tego, że to niby kumpele, czorne i z Usa ;)
btw, tak z ciekawości: jak dałbym w b365, że zawodnik +1,5 seta, przy meczu do dwóch wygranych, mój zawodnik wygyrwa pierwszego seta a na początku drugiego seta krecz. pewnie zwracają kasę, nie?
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Jakbyś jeszcze nie zauważył to Serena jest poza zasięgiem wszystkich zawodniczek; jeśli do tego czuje się na siłach to może zrobi ładną promocję swojej rodaczce i przyjaciółce i podaruje jej seta, nic nie jest niemożliwe ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jakbyś jeszcze nie zauważył to Serena jest poza zasięgiem wszystkich zawodniczek; jeśli do tego czuje się na siłach to może zrobi ładną promocję swojej rodaczce i przyjaciółce i podaruje jej seta, nic nie jest niemożliwe ????
Tak szczególnie zrobi jej promocję jeżeli wcześniej Azarenka na luzie wyeliminuje Kuznetsova... I Williams będzie tracić siły bo z kumpelą zagra, dlatego under tutaj nie ma co stawiać, bo być może dostanie po 1 przełamaniu od Williams w każdym secie i skończy się po raz drugi 6:3 6:4, ale bez jaj, że ugra seta, do tego jakie zmęczenie jeżeli 3 mecze deblowe to były treningi co najwyżej... Aha i piszesz, że Williams sporo grała już, a jej przeciwniczka co odpoczywała na plaży ? Naliczyłem 11 singlowych, debla nie chce mi się sprawdzać.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Serena Williams – Sloane Stephens 2(+1.5 sets) @ 4.50
Expekt
Argumenty są dwa. Po pierwsze to stosunek przyjacielski, który łączy obie tenisistki. .
hahah. Wielki Szlem a Ty wyskakujesz z argumentem - przyjacielski stosunek? Może jeszcze jej ręcznik będzie przynosić?. Jak masz pisać takie farmazony to lepiej napisz - szukam niespodzianki byłby spokój... Victoria Azarenka czeka na nią prawdopodobnie w półfinale i Serena nie będzie traciła sił aby oddawać cały set nawet jeżeli jak to ujmujesz &quot;przyjecielskie stosunki&quot; ich łączą, góra odda jej parę gemów. Pytanie ile. Dlatego linia na handicap jest ryzykowna. Twoja cała nadzieja w krecz (tylko pytanie kogo, masz zapewne informację z dobrej ręki pewnie że Serena się poślizgnie na korcie i coś sobie zrobi?). Bez komentarza.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Pełna zgoda z Typpero czego Wy szukacie w tym meczu? Kursy na Williams mizerne bo i wygra na 100% Wymyślacie jakieś pierdoły, że się lubią, pewnie jeszcze ta cała Stephens jest tak naprawdę 3 siostrą Williams, że będzie show i tak dalej. Jak nie macie dużo kasy, żeby grać na Serene i mieć z tego jakikolwiek zysk to po prostu odpuście mecz. Z Venus jak przychodziło co do meczów to Serena grała tak żeby wygrać to z jakąś młodą lalą będzie świrować i pozwalać jej wygrywać seta? Djoko z Tipsą też się kochają i co robią show pod publikę na ważnym turnieju? To, że będą się do siebie kielczyć cały mecz to nie znaczy, że zagrają na pół gwizdka. Co do rzekomej kontuzji Sereny to nawet nie mam ochoty pisać bo jest to jeszcze głupszy argument niż wielka przyjaźń Amerykanek. Grajcie na Serene i Masze i nie cudujcie.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Do Coolmena i Ziarnaa: w przypadku zrezygnowania po jednym gemie przez Williams zakład byłby ważny gdybyś zagrał czystą 2, w takim wypadku jeśli chcesz zagrać 2(+1,5) musi zostać rozegrany set(wygrany przez Stephens)aby wypłacili ci wygraną, potem Williams może kreczować, ale nie byłbym tego taki pewny, wygra to. Coolmen ma rację co do waszej &quot;Isi&quot; że nie wygra się wielkiego szlema przebijając piłki i czekając na błąd przeciwniczek, nie chodzi o to że to jest żenujące dla oka ale że jest nieskuteczne-było by skuteczne w turniejach niższej rangi i jest dlatego występuje w tak wielu by sobie podbić punkty&quot; 4 RAKIETA ŚWIATA&quot;, popatrzcie na którym miejscu w rankingu jest Kuzniecowa lub inne zawodniczki które ogrywają naszą bez większych kompleksów?, proszę was ja SZCZERZE NIE PISZĘ TEGO Z ZAZDROŚCI CZY INNYCH POWODÓW tylko naprawdę nie da się oglądać tego co ona prezentuje,tego stylu, siły, dlatego tego nie oglądam, jak można się zapisać w historii nie wygrywając 1 szlema???popatrzcie na zawodniczki z 10 czy 20 niektóre potrafiły nieraz a nasza już wiele razy udowadniała że nie daje rady w tych najważniejszych momentach-to nie jest pech tylko za słaba gra na czołówkę, na silniejsze dziewczyny, niestety.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Zgadzam się z Typpero i Anderson Silva. Nie ma sensu stawiać na taki rodzaj zakładu. Kto oglądał ten wie jak trudno jest przełamać choć jednego gema przy podaniu Sereny. Ponad 80 procent wygranych piłek przy podaniu Williams to świetny wynik. SZTUKI tej dokonała tylko Japonka Morita. Stosunki przyjacielskie? Nie ma mowy. Serena nie lubi przebywać na korcie zbyt długo, bardzo się motywuje na każdy gem, czy to swój, czy przeciwniczki. W meczu z Hiszpanką Murguzą, po 1 gemie w 2 secie (przełamanym przez Williams 15:0, 30:0, 30:15, 30:30, 30:40, 40:40, A:40 BP, 40:40, 40:A, 40:40, 40:A, 40:40, 40:A, 40:40, 40:A, 40:40, 40:A, 40:40, 40:A, 40:40, A:40 BP, 40:40, A:40 BP, 40:40, A:40 BP), Serena cieszyła się jakby wygrała cały turniej. Każda piłka, każdy gem jest na wagę wygranej w meczu dla niej!


Ja gram w tym meczu typ poniżej 16,5 gemów w meczu po kursie 2.1. Jednak wstrzymam się jeszcze i obejrzę 1 gem serwisowy Stephens. Dzisiaj też się powstrzymałem ze stawianiem na Agnieszkę i na dobre mi to wyszło. :grin:

Cytat z wczoraj:
Ja zgram jeszcze na zwycięstwo Djoko + Isii + Maszy AKO 1.87. I to chyba zagram gruuuubo. :grin:
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Peszke,Matkowski 1.60✅
Kveta i Marcin w ubiegłorocznym szlemie w Nowym Jorku zagrali w finale ulegając minimalnie w końcówce. Widać, że jest jakaś dobra chemia między tymi graczami. Czeszka to swiatowa marka debelków, Marcin takze niczego sobie. Ich przeciwnicy napewno są wymagający, ale są do ogrania. Trzymam za moich wybrańców...lekko nie będzie, mecz o 4 nad ranem...
---------------------------------------------------------------

Łapie jeszcze co jest do złapania. Kurs 1.20 dla rosjanki jest do przełknięcia. Mam ogromny szacunek do chinki. Fantastyczna dziewczyna, gra tenis taki jaki lubie, odważny i do przodu. Widać w tym rękę nieocenionego trenera z Argentyny. Jednak na bok sentymenty, to jest bukmacherka - tu się wydziera pieniądze tym, którzy chcą je od nas wyciągnąć...

rosjanka jest w gazie! ładuje amunicje i odpala te swoje pociski. Nie widzę szans dla Li, nie poradzi sobie z takim tenisem...rosjanka według mnie wygra w 95 procentach...

@ a co do Iski, to trzymam kciuki że kiedyś się uda...wszystko jest na dobrej drodze, według mnie w jej życiu musi się coś fajnego wydarzyć...żeby dojrzeć do czegoś...do czegoś wielkiego! Ona kiedyś wygra szlema...jak wygra to wtedy moja misja na forum się skończy...

1.20 Szarapova⛔:;/:


--- ---
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
ok szukam niespodzianki spoko, gram ten typ wirtualnie to tym bardziej mam prawo; Wy tak pewnie stoicie za Williams 2-0 to proszę podeślijcie jakieś skany/screeny swoich zakładów na taki wynik po oszałamiającym kursie max 1.19 to wtedy uwierzę, że na prawdę w to wierzycie; a prawda jest pewnie taka, ze po takim kursie to Wam się grać nie opłaca, bo..

christopher48 // To czy ktoś gra na serio czy wirtualnie nie powinno być przedmiotem dyskusji w działach sportowych na forum. To może prowadzić tylko do niepotrzebnej napinki. W każdym bądź razie życzę powodzenia przy Twoim typie i pozdrawiam.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Uważam, że Serena wygra ten mecz w dwóch setach niekoniecznie pokrywając handi gemowe. Argument, że to może byc mecz przyjaźni jest tak żenujący, że nie mam zamiaru go komentowac... Serena lubi Stephens, więc odda jej seta, tylko po to żeby zabrakło jej pary w meczu z Azarenką! :grin: ????
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
czemu każdy neguje mój typ, a sam pisze bzdury w stylu:
- karmol2 &quot;Jeśli Stephens jakimś cudem wygra seta to..&quot; - to dopiero kompromitacja hahaha, zaprzeczasz sam sobie w jednym zdaniu, nieźle
&quot;a jeśli dla Ciebie bukmacherka to jedynie gra na wirtualne pieniądze to może usuń konto na tej stronie&quot; - wklej screen swojego zakładu i pokaż na co Cię stać..
-scotratez &quot;Dlatego osobiście odpuściłem dzisiaj under gemowy który często w tym turnieju skutecznie typuje w stronę S. Williams. Chociaż w pewnym momencie under 17,5 wydawał się jeszcze kuszący. Teraz widzę jest co raz częściej podawany under 16,5. Tutaj może się dużo wydarzyć..&quot; - widzisz sam jesteś w strachu ruszać tego spotkania;
wklejcie jakieś konkretne analizy z konkretnym typem, bo jeśli będzie 7-6,7-6 czy 6-0,6-0 będziecie mówić, że mieliście rację i duma Wam klatki rozniesie
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
-scotratez &quot;Dlatego osobiście odpuściłem dzisiaj under gemowy który często w tym turnieju skutecznie typuje w stronę S. Williams. Chociaż w pewnym momencie under 17,5 wydawał się jeszcze kuszący. Teraz widzę jest co raz częściej podawany under 16,5. Tutaj może się dużo wydarzyć..&quot; - widzisz sam jesteś w strachu ruszać tego spotkania;
Kolega Ziarnoo nie widzi różnicy między handi gemowym a setowym? Gdyby to był mecz przyjaźni to by Stephens dała walkowera, żeby się Serena nie musiała męczyć z wychodzeniem na kort ze swoją poskręcana i połamaną w 10 miejscach kostką innej oznaki przyjaźni w tym meczu logicznie nie dało by się wytłumaczyć. Serena miała by oddać seta? A po co, żeby Stephens mogła się szczycić, że jako jedyna ugrała z nią seta bo chyba gratyfikacji pieniężnej za tego seta nie otrzyma?
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
widzę różnicę - w Brisbane zagrałem na gemowe, argumentując przyjaźnią i nie pomyliłem się ani o włos, bo dla sereny to była czysta zabawa, jej umiejętności pozwoliły kontrolować pojedynek w zupełności; teraz kursy są zbliżone a mecz może znów być w pełni kontrolowany przez williams, ale dla odmiany typuje handi setowe
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Azarenka vs Kuzniecowa typ over 18.5 wynik 19 gemów
kurs: 1.7
stawka: 7/10
+33.12
+4.9
____________________
+38.02
Analiza
Typ ten jest po części konsekwencją tego co napisałem wcześniej o Azarence, w meczu z Vesnina nie zeszła poniżej swojego poziomu minimum. Ze skrótu meczu który widziałem, rosjanka zagrała poprostu fatalne zawody, sporo trafień w siatkę. Wydaje mi się, że dzisiaj Kuzniecowa postawi trudniejsze warunki, w grze stara się przejąć inicjatywę, podobnie do Hampton, wobec czego liczne niewymuszone błędy które mnie martwią, jest ich zbyt dużo! Popełnia ich około 2- krotnie więcej od Azarenki, - co daje około 5 gemów na mecz. Na jej korzyść wypada regularniejszy serwis, choć i tu białorusinka odnotowała niewielki progres (1st Serve Points Won 78% (21 of 27)), bardziej mimo wszystko wydaje mi się, że to zasługa fatalnej Vesniny (bo nie odnotowała natomiast progresu w DF).
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Sharapova - Li DW 2:0 1,62
S. Williams - Stephens DW 2:0 1,12

AKO 1,81

Li pomimo, że wygrała z Agą to i tak grała marnie pełno niewymuszonych błędów, serwis też na niskim %, jedna i druga grała beznadziejnie na swój sposób, czyli ilość kończoncych piłek w pewnym momencie wynosiła 15:1 dla Chinki i odwrotnie w niewymuszonych błędach, ale nie dlatego że Li grała dobrze tylko że Aga przebijała w środek kortu i w 1/10 wymian przejmowała inicjatywe w pozostałych czekała aż Chinka skończy lub popełni błąd, nie wiem co sie z Polką stało jakby nie chciała lub sie bała półfinału... Z Sharapovą będzie inny mecz, jej mocne uderzenia będą rozrzucać Chinke po korcie, co chwile będą wędrować mocne returny, jak dla mnie to będzie szybki mecz w strone Sharapovej. A tak na marginesie kończąc lekko żartem (nie wiem czy też to zauważyliście) że Isia poświęciła chyba więcej czasu wczoraj na makijarz niż na przygotowanie i rozgrzewke do meczu ????

Jeśli chodzi o Serene to poprzedniego wyniku nie brałbym pod uwage, to jest wielki szlem, jeśli Williams wyjdzie od poczatku skoncentrowana (a na pewno tak będzie) to powinna skończyć ten mecz tak samo jak ich ostatni lub jeszcze szybciej co jest bardziej prawdopodobne.






Zbliżamy się już ku końcowi AO, które było dla mnie dość owocne ????

IRINA-CAMELIA BEGU - ARANTXA RUS 1.39✅
JAMIE HAMPTON - URSZULA RADWANSKA 1.43✅
IVO KARLOVIC - TIM SMYCZEK 1.79⛔
SIMONE BOLELLI - JERZY JANOWICZ 1.35✅
Madison Keys - Tamira Paszek 1.36✅
Janowicz - Dev Varman 1.18✅
Irina-Camelia Begu - Agnieszka Radwanska 1.15✅
Handicap na sety ( 1,5: 0 )
Jie Zheng - Samantha Stosur 1.89✅
Handicap na sety ( 1.5 : 0 )
EVGENY DONSKOY - KEI NISHIKORI 1.90⛔
over 32,5
Victoria Azarenka - Jamie Hampton 1,75✅
Games Handicap ( 0 : 7 ) , Zakład złożony na: 2
Almagro N. - Janowicz J. 1.45✅
Anderson K. - Verdasco F. 1.65✅
Sharapova - Venus Williams 1.23✅
Kuznetsova - Suarez Navarro 1.21✅
Stephens - Robson 1.52✅
Agnieszka Radwańska - Watson 1.06✅
Serena Williams - Morita DW 2:0 1.08✅
Agnieszka Radwańska - Li Na 1,64⛔
Serena Williams - Maria Kirilenko (DW 2:0) 1,16✅
A. Radwańska - Na Li (DW 2:0) 2,70⛔
D. Ferrer - N. Almagro 1,17✅
A. Murray - G. Simon (DW 3:0) 1,30 ✅
plus kilka z kwalifikacji i możliwe, że pominełem jakieś, bo spisywałem z kuponów z buka, łącznie dało mi to niezły +++ ???? [/size]

Nie piszę tego by sie chwalić. Poprostu w kilku typach mi pomogliście, wasze analizy rzuciły czasami lepsze światło na mój pomysł na typ, za co wielkie dzięki, mam nadzieje, że i moje wam się na coś przydały, wysyłam dzisiaj tylko typy na WTA więc i całe podsumowanie zrobiłem tutaj ;)

&lt;Peace&gt;
 
franiobanio2 18

franiobanio2

Użytkownik
A co myślicie nad:
Serena Williams – Sloane Stephens 2 (+7.5 gema) @ 1.72
S. Williams traci bardzo mało gemów i dotychczas nie straciła 5, które by mnie satysfakcjonowały, jednak patrząc na ostatnie spotkanie tych zawodniczek (6:4; 6:3), jest prawdopodobieństwo tego wydarzenia, a kurs niczego sobie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Mamy odpowiedź dlaczego Azarenka wycofała się przed ostatnim meczem z Sereną podając ten śmieszny powód z pedicure. Ona jest bez formy , przynajmniej takiej &quot;mistrzowskiej&quot;. Okropny tenis gra Azarenka dziś. Obserwuje ją od początku roku i już wcześniej miałem wrażenie że te jej wyniki nie odzwierciedlają jej formy. Drażni mnie jej osoba, buzia, gesty, inteligencja kortowa (a raczej jej brak), nieporadność w piłkach sytuacyjnych lub zagraniach spod siatki. Życzę jej jednak by wygrała mecz ze Svietą. Dlaczego ? Bo usiądę z chipsami i coca colą przed TV i obejrzę z uśmiechem na ustach jak obsra się na rzadko przed Sereną. To powinna być miazga totalna.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Trzeba przyznać wprost że S. Williams w pierwszych gemach obdarowywała S. Stephans. Problemy zaczęły się dziać po nieszczęsnej akcji pod siatką podczas której S. Williams nabawiła się urazu.. Kursy wtedy nadal się trzymały wysokie na S. Stephans. Pewnie sporo osób skorzystało i uderzyło na młodą Amerykankę. S. Williams przegrała ten mecz przez uraz, taka prawda. Chociaż trzeba również docenić znakomitą dyspozycję S. Stephans.
Zwracam honor Ziarno którego tutaj się między innymi czepiałem o abstrakcyjny typ na urwany set przez S. Stephans. Szkoda tylko że nic nie wygrał. No to teraz kursy się powywracają W Australian Open u kobiet. Moim zdaniem to najlepszy mecz kobiecy w obecnym turnieju jak do tej pory. Niektóre wymiany obu Amerykanek stały na najwyższym poziomie. No to mamy czarnego konia imprezy.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Zwracam honor Ziarno którego tutaj się między innymi czepiałem o abstrakcyjny typ na urwany set przez S. Stephans. Szkoda tylko że nic nie wygrał.
Dokładnie, swoje trzeba oddać, szkoda tylko, że to wirtualny typ :] Ale z takimi kłopotami Williams za dużo z Azarenka by nie ugrała, także może specjalnie ostatecznie przegrała to spotkanie, ale to tylko &quot;głupia&quot; teoria ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom