>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open '13 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
solara 38

solara

Użytkownik
Azarenka-Kuznetsova typ:2-0 kurs 1,45 expekt
Postanowiłem odrazu zagrać, bo kurs powinien zniżyć do około 1,3-1,35. W nocy miałem przyjemność oglądać mecze obu ww zawodniczek. Musze przyznać, że Rosjanka wyglądała w pierwszym secie bardzo dobrze na tle Wozniacki, jednak po swietnym pierwszym secie przyszła zadyszka, ktora spowodowała wyrównanie stanu meczu do 1-1 i 3 set, w którym nie ma co ukrywać pomogło jej szczęście. Widać było, że ma swoje lata i w zasadzie frajersko przegrała to Dunka. W drugim meczu Azarenka grała z czarnym koniem- Viesina i szybki mecz 6-1 6-1, jedyne co mnie niepokoi to serwis Białorusinki, do którego mam pewne zastrzeżenia.
Do sedna - uważam, że Białorusinka jest lepszą tenisistką, o lepszej kondycji i jeśli nie prześpi pierwszego seta to już nie będzie co zbierać w drugim. Na pewno cały sztab Azarenki wie, że kluczem do szybkiego zwycięstwa jest pierwszy set. Pomimo dużego szacunku do Rosjanki, uważam, że ma nikłe szanse na choćby seta, kurs spoko więc gram.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Napisałem o Radwańskiej 2 zdania, specjalnie starałem sie napisać jak najkrócej, aby nie wywoływać zbędnej dyskusji, ale jak widać nie dało się.
tak jak już wcześniej pisałem nie przywiązuje żadnej wagi do rankingu WTA, bo jeśli wyznacznikiem tego kto jest lepsza tenisistką ma być to która umie więcej balonów przebić na drugą stronę siatki to ja dziękuję. Skupiam się za to na większych turniejach i patrze patrze i jakoś nigdzie tam nie mogę znaleźć nazwiska Radwańskiej. Tak wygrała turniej w Miami i tu nawet przyznałem, że zagrał dobry turniej, choć głównie chodzi o finał, bo wcześniej nie miała żadnych rywalek. Pewnie powiecie, że był jeszcze Wimbledon, ale tego wolę nie komentować, bo to co zrobiła w 1/4 Kirilenko i to jak skompromitowała się Kerber to płakać się chciało. No ale zaliczmy to na waszą korzyść. To Radwańska ma na swoim koncie aż 2 sukcesy? Po takiej genialnej zawodniczce spodziewałem się, że będę potrzebował więcej nież palców jednej ręki aby zliczyć jej sukcesy, a tu się okazuje, że mogę sobie odciąć 3 palce i ciągle wystarczy mi palców tej reki na zliczenie sukcesów Polki. Kiepsko.
Zobaczmy sobie bezpośrednie spotkania z liczącymi się ostatnio zawodniczkami:
Radwanska Agnieszka 0 - 4 Williams Serena
Radwanska Agnieszka 3 - 5 Williams Venus
Radwanska Agnieszka 3 - 12 Azarenka Viktoria
Radwanska Agnieszka 2 - 8 Sharapova Maria
Radwanska Agnieszka 1 - 3 Kvitova Petra
Radwanska Agnieszka 3 - 5 Wozniacki Caroline
Radwanska Agnieszka 3 - 4 Schiavone Francesca
Radwanska Agnieszka 7 - 0 Bartoli Marion
Radwanska Agnieszka 0 - 2 Clijsters Kim
Radwanska Agnieszka 4 - 5 Li Na
Radwanska Agnieszka 4 - 2 Kerber Angelique
Radwanska Agnieszka 1 - 2 Stosur Samantha
Radwanska Agnieszka 4 - 2 Zvonareva Vera
Radwanska Agnieszka 6 - 1 Errani Sara
Radwańska zniszczyła Errani i Bartoli i tyle, od reszty dostaje łomot. Delikatnie mówiąc to zestawienie nie wypada nie korzyść Polki ???? ???? ????
Także wybaczcie mi, że nie uznaję Polki za czołową tenisistkę świata.
Co do &quot;ładności&quot; gry to też nie wiem jak komuś może się podobać gra Radwańskiej. Rozpaczliwe bieganie od jednej linii bocznej do drugiej, aby końcówką rakiety złapać piłkę i cudem przebić ją na drugą stronę. Odbijanie piłki i jakiś śmiesznych, wygibasowych pozycjach. To nie ma prawa się podobać. I kiedy wreszcie przestaniecie pisać, że Williams napieprza na siłę? Tego to już po prostu znieść nie potrafię. Obejrzyjcie mecz Williams i powiedzcie mi w którym momencie ona uderzyła bezmyślnie na siłę, bo ja takich momentów nie znajduję. Gra Amerykanki jest świetnie ułożona, gra bardzo mądrze, prezentuje tenis kompletny.
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Majestro, ale nie rozumiesz jednej rzeczy. Wiele osób analizuje ten konkretny mecz, bo chyba o to chodzi. Co z tego, że Li wygrała z Radwańską pół roku temu 3 mecze z rzędu. Sam wtedy stawiałem na Li bo lepiej się prezentowała, ale dziś nie ma sensu stawiac na Chinke bo w porównaniu do Agnieszki gra po prostu słabo. Dlatego dziś wygra Polka i to 2:0
 
F 0

fala21

Użytkownik
Azarenka-Kuznetsova typ: powyżej 2,5 seta
kurs 3,75 Bet365


Myślę, że kurs godny uwagi. Azarenka nie gra rewelacyjnie, męczy się głównie przy swoim podaniu. Kuznetsova natomiast ma bardzo dobre momenty, jesli była w pełni skoncentrowana grała efektownie i z łatwością przełamywała rywalki. Oczywiście to pewnie za mało na zwycięstwo, ale myślę że seta powinna Azarence urwać bez problemu.

Godny uwagi jest też zakład:
Kuznetsova wygra 1. seta i przegra mecz
kurs: 7,50 Bet365

Można zauważyć, że Kuznetsova świetnie zaczyna mecz (pierwsze sety w AO zawsze wygrane bez problemu). Rywalki z pewnością dużo słabsze niż białorusinka ale myślę, że po tym kursie warto zaryzykować.
 
P 0

picekbet

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Na Li
stawka 5/10
bukmacher. bet365
typ 1
kurs. 1.53
Nie będę pisał tutaj jakiejś analizy bo już wszystko zostało napisane i powiedziane w tym dziale. Oglądam całe Australian Open i wnioskując po tym co widziałem w spotkaniach Radwańska jest w lepszej formie jak nie w życiowej formie i to ona jest faworytem tego spotkania.

christopher48 // Na przyszłość postaraj się o głębsze analizy. Pozdrawiam.
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
N.Llagostera Vives / J.Zheng - V.Lepchenko / S.Zheng
Oba deble rozpoczęły &quot;kariery&quot; w bieżącym roku na antypodach. Moje faworytki mają na rozkładzie: duet Chan/Chan, utytułowaną deblistkę Kuźniecową z Wickmayer oraz co uważam za najwartościowszy rezultat również utytułowaną Black z Rodionową. Wszystko bez straty seta. Oponentki wygrały z Cirsteą/Paszek, Stosur (kompletnie bez formy) + Goerges oraz niezwykle zapracowaną &quot;babcię&quot; Date Krumm z Parrą Santonją za każdym razem 2:1. Moim zdaniem porównanie poszczególnych zawodniczek wypada na korzyść Hiszpanki ze zdecydowanie bardziej doświadczoną i utytułowaną Chinką Jie Zheng.
typ: 1, 1,55 w Betssonie ⛔ i znów 2:1

Serena Williams - Sloane Stephens : liczba gemów 2-drogowo
W AO wśród 3 największych faworytek trwa swoisty wyścig na jak nawiększe zmłócenie zawodniczek, nazwijmy je, z niższych lig.
Masza, Wika (choć tej raz nie wyszło) i Serena odprawiają przeciwniczki z minimalną liczbą gemów.
O ile amerykańska mistrzyni wobec swej rodaczki i &quot;siostry&quot; nie zastosuje taryfy ulgowej, nie spodziewam się, by stosunkowo miękko grająca młoda Sloane ugrała więcej niż 4 gemy. Zatem panno Williams: zero litości, niech się Azarenka i Szarapowa boją.
typ: suma gemów poniżej 16,5 - 2,00 w Bet365 ⛔
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Jako, że zamieszczam i obstawiam WTA, to tutaj podaję swoją propozycje z mixta.
Shvedova Y./Istomin D. - Yan Z./Gonzalez S.
1.50✅
Potencjał i umiejętności po stronie moich wybrańców. Shvedova to uznana swiatowa marka wszelkich debli i mixtów. Istomin ostatnio w gazie. Swoje nie małe możliwości zapewne przełoży tez na mixta. Do finału niedaleka droga. Przeciwnicy napewno solidni, jednak w zasięgu moich faworytów. Kurs bardzo atrakcyjny! Analiza bardzo lapidarna. Poswięciłem kilka kwadransów i przeswietliłem sobie wyniki i kariere tych dwóch par, wszystko wskazuje na mój słuszny wybór...

@ do końca walczę czy stawiać na Iske, kiedyś pewna seria się kończy, bez żadnych aluzji z mojej strony...

---
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
solara 38

solara

Użytkownik
Godny uwagi jest też zakład:
Kuznetsova wygra 1. seta i przegra mecz
kurs: 7,50 Bet365

Można zauważyć, że Kuznetsova świetnie zaczyna mecz (pierwsze sety w AO zawsze wygrane bez problemu). Rywalki z pewnością dużo słabsze niż białorusinka ale myślę, że po tym kursie warto zaryzykować.[/quote]

Z tym musze się zgodzić - Kuznetsova tego meczu nie wygra, ale pierwszy set jest ewentualnie w zasięgu. Mimo tego, że gram na Azarenke 2-0 to tutaj mozna by sie pokusić po takim kursie to zagrać, szkoda ze na expekt nie ma takiego zakladu. Ciekawy typ! Jak ktoś chce to za drobne mozna spokojnie sprobowac!
 
T 16

tommy_krk

Użytkownik
I jeszcze to głupie określenie, że Aza zabija piękno tenisa. No ***** leże.

Stuknij się w łeb. Azarenka właśnie gra najładniejszy tenis w całym tourze. Nie napierdala tak mocno jak Serena czy Sharapova, ani też nie gra technicznie tak jak Radwańska.
Jak nie umiesz kulturalnie się wypowiadać to może lepiej nie otwieraj ust (i nie dotykaj klawiatury). Nie podoba mi się gra Azarenki, a tym bardziej Williams i takie jest moje zdanie. Masz inne to się podziel nim, a nie odrazu wskakujesz na kogoś i uważasz, że jak ktoś ma odmienne zdanie od Ciebie to jest odrazu jakiś pomylony. Azarena też gra siłowy tenis i chociaż ma szeroki wachlarz zagrań to nie musi ich za często wykorzystywać bo wystarczy, że mocniej przywali ????


Chciałbyś może powrotu drewnianych rakiet lub coś z tym stylu? ????
Nie o to mi chodziło. Bardziej o to, że tenis kobiecy stał się siłowym sportem, a raczej został zdominowany przez wielkie babiska ????
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Zobaczmy sobie bezpośrednie spotkania z liczącymi się ostatnio zawodniczkami:

Radwanska Agnieszka 0 - 4 Williams Serena
Radwanska Agnieszka 3 - 5 Williams Venus
Radwanska Agnieszka 3 - 12 Azarenka Viktoria
Radwanska Agnieszka 2 - 8 Sharapova Maria
Radwanska Agnieszka 1 - 3 Kvitova Petra
Radwanska Agnieszka 3 - 5 Wozniacki Caroline
Radwanska Agnieszka 3 - 4 Schiavone Francesca
Radwanska Agnieszka 7 - 0 Bartoli Marion
Radwanska Agnieszka 0 - 2 Clijsters Kim
Radwanska Agnieszka 4 - 5 Li Na
Radwanska Agnieszka 4 - 2 Kerber Angelique
Radwanska Agnieszka 1 - 2 Stosur Samantha
Radwanska Agnieszka 4 - 2 Zvonareva Vera
Radwanska Agnieszka 6 - 1 Errani Sara

Radwańska zniszczyła Errani i Bartoli i tyle, od reszty dostaje łomot. Delikatnie mówiąc to zestawienie nie wypada nie korzyść Polki ???? ???? ????

Także wybaczcie mi, że nie uznaję Polki za czołową tenisistkę świata.
Ale co ma piernik do wiatraka. Gdyby statystyki grały bukmacherzy dawno by zbankrutowali.

Twoje zdobyte statystyki niestety nie mają zastosowania i już tłumacze:

Agnieszka Radwańska w momencie jak dostawała przysłowiowego łupnia od czołówki dochodziła dopiero do niej. Nie była w takiej formie jak jest ostatnio i już Ci udowadniam.

Agnieszka pokonała ostatnio Vere Zvonareve i Polka rozjechałaby w tej chwili Rosjankę niczym walec. Dlaczego? Dobrze wiemy, Vera już nie gra i może i dobrze bo przegrywała od jakiegoś czasu wszystko po kolei.

C. Wozniacka? Również dostała lanie od Agnieszki ostatnio. Teraz pewnie również dostałaby srogie baty od Polki. Dunka nie jest w formie.

S. Errani? Także dostała baty ostatnio od Polki. Zaraz Zaraz czy to nie Polka ją ograła 6:0, 6:0? A no właśnie..

M. Bartoli nie będę komentować bo Polka ją regularnie ogrywa.

M. Sharapova? Maria również ostatnio przegrała z Polką

P. Kvitova? Czeszka ostatnio dostała też lanie od Polki.

V. Williams? Ona również dostała lanie od Polki ostatnio.

S. Stosur jest w takiej formie że sama siebie by pokonała w tej chwili.

F. Schiavone rownież nie jest w formie i Polka ją ogrywa ostatnio nawet na cegle ją pokonała czyli na terenie Włoszki.

A. Kerber? Polka również ją ostatnio pokonała

S. Williams i V. Azarenka - to są tenisistki poza zasięgiem. Ewentualnie M. Sharapova jeżeli jest w formie. (chociaż w tym turnieju forma Azarenki jest wątpliwa i nie wiem czy Polka nie pokonałaby w tej chwili Białorusinki)


Na Li? dostała baty ostatnio

Jak widać z moich statystyk Polka na chwilę obecną zasługuje na czołówkę światowego WTA i przestań pisać farmazony. To że jej nie lubisz to nie oznacza że możesz ją degradować w osiągnięciach i umiejętnościach. Masz prawo jej nie lubić, ale nie rób z Polki średniaka tenisowego bo dobrze wiemy że nim nie jest.

by scotratez​
 
T 16

tommy_krk

Użytkownik
Jeszcze dodając do posta Scotrateza napiszę, że gdyby Aga miała troszeczkę więcej krzepy i byłaby większa kobieta, żeby nie mówić babą to by i Serene i Azarene posłała do piachu ???? Niestety tak jak już pisałem te zawodniczki zabijają resztę zawodniczek swoją siłą.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Ale co ma piernik do wiatraka. Gdyby statystyki grały bukmacherzy dawno by zbankrutowali.
Twoje zdobyte statystyki niestety nie mają zastosowania i już tłumacze:
Agnieszka Radwańska w momencie jak dostawała przysłowiowego łupnia od czołówki dochodziła dopiero do niej. Nie była w takiej formie jak jest ostatnio i już Ci udowadniam.
Agnieszka pokonała ostatnio Vere Zvonareve i Polka rozjechałaby w tej chwili Rosjankę niczym walec. Dlaczego? Dobrze wiemy, Vera już nie gra i może i dobrze bo przegrywała od jakiegoś czasu wszystko po kolei.
C. Wozniacka? Również dostała lanie od Agnieszki ostatnio. Teraz pewnie również dostałaby srogie baty od Polki. Dunka nie jest w formie.
S. Errani? Także dostała baty ostatnio od Polki. Zaraz Zaraz czy to nie Polka ją ograła 6:0, 6:0? A no właśnie..
M. Bartoli nie będę komentować bo Polka ją regularnie ogrywa.
M. Sharapova? Maria również ostatnio przegrała z Polką
P. Kvitova? Czeszka ostatnio dostała też lanie od Polki.
V. Williams? Ona również dostała lanie od Polki ostatnio.
S. Stosur jest w takiej formie że sama siebie by pokonała w tej chwili.
F. Schiavone rownież nie jest w formie i Polka ją ogrywa ostatnio nawet na cegle ją pokonała czyli na terenie Włoszki.
A. Kerber? Polka również ją ostatnio pokonała
S. Williams i V. Azarenka - to są tenisistki poza zasięgiem. Ewentualnie M. Sharapova jeżeli jest w formie.
Na Li? dostała baty ostatnio
Jak widać z moich statystyk Polka na chwilę obecną zasługuje na czołówkę światowego WTA i przestań pisać farmazony. To że jej nie lubisz to nie oznacza że możesz ją degradować w osiągnięciach i umiejętnościach. Masz prawo jej nie lubić, ale nie rób z Polki średniaka tenisowego bo dobrze wiemy że nim nie jest.
by scotratez​
Mógłbym udać, że nie zrozumiałeś tego co napisałem, ale skomentuję i wyprowadzę cię z błędu. Zacznijmy od końca. To czy Polka zasługuje na światową czołówkę zostawmy. Faktem jest, że zajmuje takie a nie inne miejsce w rankingu, ale nie dlatego, że jest dobra, tylko dlatego, że inne zawodniczki są żenująco słabe(twoje słowa, nie moje). Co do wyników, to po co ty mi piszesz kogo by teraz pokonała Radwańska, czy to jakaś wielka sprawa pokonać teraz Schiavone, Stosur, Wozniacka, Kvitova, które są kompletnie bez formy? Nie rozumiem jak był zamysł, aby nam to powiedzieć. Połowa zawodniczek by teraz pokonała wspomniane gwiazdy bez formy. Także po co nam mówisz, że i Radwańska może je teraz pokonać? Nie rozumiem. A teraz ci powiem co przedstawiają te statystki, które przedstawiłem. Są to mecze Radwańskiej z czołowymi tenisistkami świata. Mecze były rozgrywane w różnym czasie, na różnych nawierzchniach, w momentach w których Radwańska był w najwyższej formie, w momentach w których dana zawodniczka była w najwyższej formie. I teraz tak co my tam widzimy? Radwańska z tymi czołowymi tenisistkami zazwyczaj przegrywa. Są jakieś wyjątki jak Bartoli i Errani(lol, że to ma być czołowa tenisistka, ale dałem ją tutaj bo jest w 10) ale z pozostałymi Polka dostaje lanie. Dlaczego? Nie, nie dlatego, że jak gra z czołówką to zawsze jest w słabszej formie(hahahahh), tylko dlatego, że jest od tych tenisistek słabsza. Sorry ale to jest jedyne logiczne wytłumaczenie. Jak chcecie możecie sobie w mawiać, że jak Radwańska gra z czołówką, to czołówka zawsze jest w życiowej formie, a Radwańska akurat w najsłabszej(hahahha), ale to nie będzie prawdą. Mecze rozgrywane były na przestrzeni jakiegoś czasu i forma oczywiście faluje, raz czołówka jest w lepszej formie raz Radwańska, ale sumując forma wychodzi na 0 i liczą się umiejętności. A bilans Radwańskiej z czołówką ciągle na minus. Sad story.
//Do postu poniżej. Boże, przekręciłeś chyba każde moje słowo, aby udało ci się skleić wypowiedź na swoją korzyść ????
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Ty chyba nie rozumiesz że statystyki którymi się zachwycasz są na przestrzeni wielu lat wstecz tudzież kilku. Polka z roku na rok gra co raz lepiej o czym świadczą jej wyniki. Rywalki z którymi przegrywała teraz ogrywa i dlatego zasługuje na numer swój. Piszesz że czołówka jest bez formy więc Polka ją pokonuje. No właśnie więc skoro Polka jest w formie a one nie to Polka na swoje miejsce zasługuje. logiczne prawda? Tak działa ranking. Prowadzi ten kto ma najlepszą dyspozycję w danym czasie. Piszesz że nawet odległe rankingi pokonałby w tej chwili źle grającą czołówkę. Okej a ja Ci dodam że Agnieszka te odległe rankingi także pokonuje. Więcej nie odpisuje bo mam dość tych herezji.
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Makarova vs Sharapova typ under 18.5
kurs:1.64(unibet)
stawka: 9/10
+25,16
+5.76
__________________
+30.92
Analiza
W meczu tym wielu zagra pewnie typ na win Sharapova lub też że wygra 2:0, ale kursy do okolo 1.3 są dla mnie lekko śmieszne, a takie bywają strasznie niesmaczne jak nie wpadnie. Osobiście po wynikach pięknej Marii wydaje mi się że wygra 2:0, a nawet pokusi się o podtrzymanie dobrej passy licznych przełamań. Do pokrycia wystarczą wyniki typu (6:3 6:3) lub tez(6:2 6:4). Co do Makarovej w ostatnim pojedynku z Kerber miała więcej niewymuszonych błędów, przy podobnej ilości do Marii podwójnych błędów serwisowych(5 błędów). Licze również, wręcz jestem przekonany, że duża ilość podwójnych błędów(11 błędów) Sharapovej w ostatnim ich pojedynku dziś się nie powtórzy, co pozwoli Marii wywalczyć znaczącą przewagę.
Na Li(+3.5) vs Radwańska(-3.5) typ 2 ⛔
kurs:1.95
stawka: 6/10
+30.92
-6
____________
+24.92
Analiza
Jestem bardzo przekonany co do zwycięstwa Isi, wobec czego proponuję typ w którym to w każdym secie przełamie conajmniej raz. Aga jest teraz naprawdę na fali, rozgrywa wspaniałe zawody, do tego twierdzę, że na obecną chwilę jest to najlepszy tenis i turniej w jej wydaniu. Jej dużym mankamentem był serwis, ale tutaj nie uległa znacząco poprawa w jego sile, natomiast precyzyjność, dokładność - szapo ba. Jako dowód ostatnie spotkanie - 1 serwis 150KPH i 7 asów, w ostatnim pojedynku w sydney Isia miała więcej asów od Li. Skoro ograła ją tak dobrze niedawno, w tym klimacie, również na hardzie, to myślę że dziś nic nie stoi na przeszkodzie.
 
T 16

tommy_krk

Użytkownik
Majestro ale czy Ty nie uznajesz czasu i progresu? Jeśli Aga przegrywała 2 lata temu to za 2 lata nadal będzie przegrywać? Własnie wszyscy Ci tłumaczą, że Aga zrobiła ogromny progres, nie tylko jeśli chodzi o umiejętności dotyczące samej fizycznie gry ale także w jej głowie zaszła gigantyczna zmiana. Powinieneś pamiętać Age sprzed paru lat, która potrafiła wygrać z jakąś średniarą gładko seta, po czym bez walki oddać dwa następne. Albo grać na przemian mecze beznadziejnie, z tymi dobrymi (dosłownie na przemian)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Można pisać 100 razy a niektórzy i tak nie zrozumieją ale moja cierpliwość jest w miarę duża. A więc powtarzam: Agnieszka Radwańska zwana Isią wygrywa swoje pojedynki dlatego, że kobiety nie umieją grać w tenis ziemny. Niewymuszony błąd (a tylko jeśli takich rywalka ma więcej niż winersów, obojętnie jaka rywalka) sprawia, że Aga wygrywa mecze. Niewymuszony błąd to taki, który jest popełniany nie z powodu świetnego zagrania Isi ale z powodu braku umiejętności gry jej rywalki i nie ważne czy tą piłkę zagrała Radwańska czy Djokovic jeżeli popełniasz niewymuszony błąd to nie umiałeś grać w danej akcji i koniec. Aga wygrywa przez takie właśnie błędy a nie przez błędy wymuszone bo ona nic nie wymusza na rywalkach one same są nastawione jakoś tak śmiesznie, że jeśli im się przebije 5 razy piłkę, którą one starają się kończyć to w końcu walą w siatkę albo poza kort. Jedyne zawodniczki w światowym tenisie, które mają zdecydowanie więcej piłek wygranych od niewymuszonych błędów to Serena i Aza co sprawia, że Aga z nimi grać kompletnie nie umie. Masza jak ma dzień kiedy trafia to Isi też nie ma ale jej akurat zdarza się nie trafiać i wtedy mają miejsce wielkie sukcesy polskiego tenisa i radość co nie miara. Podkreślę jeszcze raz co by mnie tu zaraz wielcy fani talentu Radwańskiej nie zlinczowali, że ich pupilka wygrywa i będzie wygrywać mecze i zachodzić w turniejach daleko dopóki kobiety nie nauczą się grać w tenis ziemny ot i cała filozofia.
Typ ode mnie:
Radwańska⛔ - Li Na kurs 1,53 bet365
Analiza: Uważam, że obecnie Na Li nie umie grać w tenis ziemny gdyż nie jest ani Sereną ani Azą i w dzisiejszym pojedynku popełni więcej niewymuszonych błędów niż zagra wygrywających piłek. Tak powinna wyglądać analiza do każdego meczu Radwańskiej poza meczami z wyżej wymienioną &quot;wielką&quot; trójką.
Okazuje się, że Isia nie umie grać nie tylko z wielką trójką, wystarczyło, że Chinka zaczęła trafiać i było po zawodach. Dobrze, przynajmniej do następnego turnieju skończy się wypisywania jaka to Radwańska jest genialna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Kolego nie podniecaj się tak. Trafił Ci się typ to dobrze ale pamiętaj że nikt nie jest nieomylny.
Chinka zagrała swoje najlepsze spotkanie w tym sezonie. O dziwo wszystko funkcjonowało o wiele lepiej niż w poprzednich spotkaniach, zwłaszcza serwis. Chociaż trzeba podkreślić że Chinka znowu w pierwszym secie oszukała przeznaczenie i nie przegrała pierwszego seta. Polka niestety nie potrafiła utrzymać podania. Szkoda że Agnieszka żegna się z turniejem, ale z Maria i tak większych szans by nie miała. Trudno idziemy dalej.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Pavlyuchenkova/Safarova - Barty/Dellacqua 1 1.65 Sportbet 8/10

Bardzo wysoki kurs, podoba mi się to. Pavlyuchenkova i Safarova to zawodnicznki któe po pierwsze - są dużo lepiej zgrane od Barty i Dellacqua&#39;y. Po drugie dysponują dużo większą siłą ofensywną. Po trzecie gdyby ten mecz nie był w Australii kursy wynosiłyby nie więcej niż 1.30 B/D to para, której w tym turnieju idzie naprawde nieźle - wyeliminowały już Kirilenko/Raymond ( nic dziwnego, forma Kirilenko i jej serwis wołają o pomstę do Nieba ) i Grandn/Uhlirovą - fajnie, ale ile można. Pavlyu i Safarova to para ( w mojej opinii ) lepsza od każdej z tych par ( no chyba, że Kirilenko byłaby w optymalnej dyspozycji ) i po takim kursie nie mogę tego meczu zostawić w spokoju
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
A ja porównuję Isię do Andy Murraya (trochę). Ile to chłop się musiał namęczyć, żeby ugrać jakiegoś szlema, ile czasu &quot;gnił&quot; :grin: na 4, 5 miejscu w rankingu bo nie dawał rady z czołówką (RF, ND, RN). W końcu przyszedł 2012 rok i co? Złotko na olimpiadzie, Wimbledon dla szkota. Uważam, że w końcu dorósł do czołówki, i na każdym turnieju będzie rywalizacja między 4 tenisistami, a nie jak do tej pory. W WTA jest praktycznie identyczna sytuacja. Serena, Victoria i Maria są poza zasięgiem inncyh tenisistek. Mam nadzieję, że się to zmieni. Poczekajmy jeszcze trochę, a może doczekamy się sukcesów Agi.
P.S.
I takie wasze sprzeczanie się nie ma najmniejszego sensu, nie wychodziło jej dzisiaj i tyle, tak jak Polakom z Węgrami w ręczną (rewelacyjna obrona rywali).
Pozdrawiam :grin:
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Koszmarne widowisko kiedy zaczynalem na poaczatku ogladac mecz nic nie zapowiadalo przegranej polki ale czym glebiej w mecz Aga stawala sie bardziej pasywna i puszczala baloniki przez srodek kortu czy tak powinna grac jedna z najlepszych tenisistek? ,wystawiac kazda mozliwa pilke do zaatakowania wydaje mi sie ze nie ,w polce nie bylo ani troche woli walki ona nawet nie podjela proby przejecia inicjatywy i odwrocenia losow spotkania ,serwis koszmar ,nie mozna grac asekuracyjnie i ciagle czekac na bledy rywalki masakra dobrze ze nie pstawilem nic w strone Isi *******
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom