>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open '11 - turniej główny

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
co radzicie postawic dzisiaj w nocy w meczu Djoko - Federer ??
Ja radzę postawić jednak na Serba. Prezentuje się świetnie na tym turnieju. Ograł dobrze grającego Berdycha dwa razy w setach po 6:1. A Federer powoli się wypala, chociaż nadal trzyma poziom. Nie ma co się sugerować meczem z Wawrinką, bo ten ewidentnie miał nie swój dzień. Serb to jednak inna liga. Obaj dobrze wiedzą, że Nadal już odpadł i oni są teraz głównymi kandydatami do zdobycia AO.
A Murray przez swoją nonszalancje zrobił sobie 4 setówkę. Chociaż sety mogły być po 6:2. W pierwszym było już 4:1 dla Murraya, ale dał się przełamać i ostatecznie skończyło się na 7:5. Później już nie oglądałem, ale w pierwszym secie Murray wcale mi się nie podobał, ile razy mu serw nie wchodził to ja nie wiem. Do tego Ukrainiec zrobił 77 niewymuszonych błędów w 4 setowym meczu.
A ja chciałbym zapytać jak widzicie mecz Ferrera z Murrayem ?
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Ja radzę postawić jednak na Serba. Prezentuje się świetnie na tym turnieju. Ograł dobrze grającego Berdycha dwa razy w setach po 6:1. A Federer powoli się wypala, chociaż nadal trzyma poziom. Nie ma co się sugerować meczem z Wawrinką, bo ten ewidentnie miał nie swój dzień. Serb to jednak inna liga. Obaj dobrze wiedzą, że Nadal już odpadł i oni są teraz głównymi kandydatami do zdobycia AO.
A Murray przez swoją nonszalancje zrobił sobie 4 setówkę. Chociaż sety mogły być po 6:2. W pierwszym było już 4:1 dla Murraya, ale dał się przełamać i ostatecznie skończyło się na 7:5. Później już nie oglądałem, ale w pierwszym secie Murray wcale mi się nie podobał, ile razy mu serw nie wchodził to ja nie wiem. Do tego Ukrainiec zrobił 77 niewymuszonych błędów w 4 setowym meczu.

A ja chciałbym zapytać jak widzicie mecz Ferrera z Murrayem ?
Dobrze grającego Berdycha ? Czech przegrał ten mecz na własne życzenie,mnóstwo UE,nie potrafił wygrac zadnej dłuższej wymiany,o konczeniu akcji nie wspominając.Djokovic nie gra nic wielkiego na tym turnieju mecz z Dodigiem był fatalny w jego wykonaniu,z Almagro zagrał przyzwoicie ale co to za rywal.Federer był blisko odpadnięcia w meczu z Simonem z którym gra mu sie bardzo niewygodnie,ale w pore się otrząsnał i od tej chwili gra na wysokim poziomie.Nie wierze żeby serb mógł tutaj poważnie zagrozic Szwajcarowi.

Co do meczu Ferrera z Murrayem,nie widze innej możliwości jak awans Szkota do kolejnej rundy.Na pewno Ferrer bedzie walczył,ale nie jest on w stanie pokonac Szkota głównie dlatego ze nie dysponuje dobrym konczacym uderzeniem a Murray dysponuje całym wachlarzem swietnych zagran.Myśle że Murray w 4 lub 5 setach.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jak dla mnie finał Ferrer - Djoković . O ile o zwycięstwo Hiszpana to dla mnie sprawa pewna o tyle w meczu Djoka może być różnie. Murray jest beznadziejny, miał najłatwiejszą drogę, powinien dzisiaj odpaść, niestety Ukrainiec miał najgorszy mecz w turnieju. Ferrer w styczniu super forma, nie powinien stracić więcej niż seta. Djoko nie należy do grupy zawodników z Wawrinką na czele, którzy tylko zobaczą Federera w szatni to już zapominają jak się gra w tenisa. Djoko potrafi walczyć z Rogerem, potrafi nawet zwyciężać, zwłaszcza w półfinałach GS. Kurs w ok. 3 to value na Serba, który w tym momencie jest dla mnie faworytem tej imprezy. Aide Nole !
Co do meczu Ferrera z Murrayem,nie widze innej możliwości jak awans Szkota do kolejnej rundy.Na pewno Ferrer bedzie walczył,ale nie jest on w stanie pokonac Szkota głównie dlatego ze nie dysponuje dobrym konczacym uderzeniem a Murray dysponuje całym wachlarzem swietnych zagran.Myśle że Murray w 4 lub 5 setach.
Przestańcie powtarzać te głupoty, że David nie ma kończącego uderzenia! Popatrz sobie chłopcze ile razy dzisiaj &quot;kończył&quot; w meczu z Nadalem, a ile Murray na tle Dołgopołowa. Swoją drogą przed meczem ćw. Murraya, któryś z was też pisał, że Dołgopołow nie będzie w stanie kończyć akcji wygrywającym uderzeniem ????
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Tak samo mówiliscie ze nia ma innej mozliwosci jak wygrana Nadala z Ferrerem a tu nawet 5 setówki nie było.
Ludzie ogarnijcie sie....wszystko możliwe.
Federer przejdzie Djoka...jeśli natomiast Ferrer przejdzie Muraya to Federer bedzie mistrzem...jesli to Murray przejdzie do finału....sprawa będzie otwarta....wszyscy wiemy ze Murray czesto radzil sobie z Fedkiem.
Ze zdrowym Nadalem zapewne także skończyłby tyle piłek!
Przed meczem Nadal powiedzial ze z jego zdrowiem wszystko jest ok i czuje sie swietnie. Robil symulke podczas meczu bo byl bezradny ???? hehe
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Haha no dzisiaj to sobie pokończył jak Nadal nie dobiegał do połowy piłek bo grał na 10 % swoich możliwosci.A poza tym Djokovic zdecydowanie należy do grupy zawodników którzy przegrywają mecze z Federerem jeszcze przed wyjsciem na kort,jak Federer gra swój tenis to Djokovic nie ma nic do powiedzenia najlepszym przykładem jest Szanghaj gdzie wszyscy mówili że Djokovic w życiowej formie a jak przyszło do meczu z Federerem to nie istniał.Jeśli Federer wytrzyma ten mecz psychicznie i nie bedzie wyrzucał metrowych autów to spokojnie ogra tego hipochondryka Djokovica któremu a to wyleci soczewka,a to ma problemy z oddychaniem albo jeszcze cos innego &lt;lol&gt;
 
gju 134

gju

Użytkownik
:browar565: ta, super symulka. nadal przed meczem był pewny, że wygra więc powiedział, że wszystko ok, a jak go raz ferrer złamał to poprosił o lekarza i już wiedział, że trzeba puścić ten mecz i pieprznąć symulke pod publike, żeby nie było, że jest słaby.
undisputed - istnieje coś takiego jak emotka, którą się używa po to żeby wyrazić coś czego się nie da wyrazić tylko słowami. co oznacza przymrużone oczko pozostawiam to twojej interpretacji ???? ale fakt faktem kupon siadł a jak sprawdzałem wynik na livesports po pierwszym secie to się przeraziłem, że pewnie 3:1 dla Rafy się skończy.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Djokovic - Federer over 39 (1.85)
Nie widzę scenariusza, w którym któryś z panów wygra w 3setówie. Co więcej, scenariusz, w którym nie ma tiebreaka albo 12gemowego seta też jest mało prawdopodobny biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności i aspekty. Mecz zapowiada się podobnie do zeszłorocznego w USO. Djo to nie Wawrinka, który jak się okazało sra pod siebie na samą myśl spotkania z Fedem (nawet będąc w wyśmienitej formie). Linia 39gemów dla mnie wygląda na super pachnący kąsek.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Djokovic, Novak - Federer, Roger
Typ: 2
Kurs: 1,45
Buk: Unibet
Stawka: 6/10
H2H 6:13, ostatni mecz 1:6,4:6... No ale to możecie sobie sami sprawdzić. Czemu ja tu gram na Fedra? Otóż na spółkę z Nadalem są poza zasięgiem wszytskich są oczywiśćie wyjątki ale nie teraz kiedy Szwajcar gra swój najlepszy tenis od wielu tygodni. Już podczas turnieju masters w Londynie, gdzie wygrał po świetniej grze wiedział, że to zwiastun dobrego sezonu i jak na razie to sie sprawdza. Federer gra fantastycznie, wczoraj w staciu z nim Wawrinka nie mógł nic zrobic, nic. Djoko oczywiście rakieta nr 3, ale to nie ma znaczenia, gra dobrze ale to za mało- to Roger będzie dyktował warunki od poczatku do konca meczu.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
:browar565: ta, super symulka. nadal przed meczem był pewny, że wygra więc powiedział, że wszystko ok, a jak go raz ferrer złamał to poprosił o lekarza i już wiedział, że trzeba puścić ten mecz i pieprznąć symulke pod publike, żeby nie było, że jest słaby.
undisputed - istnieje coś takiego jak emotka, którą się używa po to żeby wyrazić coś czego się nie da wyrazić tylko słowami. co oznacza przymrużone oczko pozostawiam to twojej interpretacji ???? ale fakt faktem kupon siadł a jak sprawdzałem wynik na livesports po pierwszym secie to się przeraziłem, że pewnie 3:1 dla Rafy się skończy.
To, co wy tutaj wypisujecie to po prostu żal dupę ściska i jeśli mają tu być pisane takie głupoty, to lepiej zamknąć ten dział, albo przynajmniej dać dostęp ludziom, którzy co nieco chwytają w tym sporcie. Co w tym dziwnego, że Nadal powiedział przed meczem, że wszystko ok? Gdyby nie było to, by nie wychodził na kort. Poza tym - nie wiem czy możesz sobie wyobrazić - ale to, że nie miał żadnego urazu przed meczem, nie znaczy, że nie może go doznać w TRAKCIE meczu. I tak właśnie było. Miał problemy z (lewym?) udem i to całkowicie przeszkadzało mu w grze. W tenisie ustawienie do piłki jest kluczowe, tym bardziej na takim poziomie. U Nadala cały ciężar spoczywał na jednej nodze, to było bardzo dokładnie widać. Poza tym z samego stylu gry - chodził do siatki normalnie jak Llodra, a każdy wie, że Rafael mimo, że bardzo dobrze sobie radzi przy siatce, to do niej bez powodu nie lata.
Naprawdę myślisz, że Nadal się spękał po jednym przełamaniu? To chyba masz coś z głową, tym bardziej, że mecz dopiero się rozpoczął, a poza tym gra się do 3 wygranych setów, więc przełamanie na początku kompletnie nie ma znaczenia. Zresztą za moment Nadal przełamał Ferrera, z tego, co pamiętam.
Jeśli faktycznie Ferrer byłby lepszy to nie zajmowałby miejsca w rankingu, które zajmuje i by, nie przegrał 8 ostatnich spotkań z Nadalem (oczywiście nie licząc dzisiejszej porażki Nadala). Sam po meczu mówił, że ze zdrowym Nadalem niemożliwe byłoby wygrać 3-0.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Przeczytałem kilka postów i ręcę opadły.
Gadanie o tym, że Ferrer jest w wybitnej formie na podstawie meczu z Nadalem jest śmieszne. Rafa grał bez nogi... Nie ma się czym podniecać. Natomiast to, że David ogólnie gra na wysokim poziomie jest prawdą, bo o tym świadczą jego poprzednie mecze. Z Rafą w takim stanie po prostu musiał wygrać. Ewentualna symulacja, spisek Rafy, dobre ???? Po 3 gemach miałby zacząć symulować i oddawać wymiany tylko po to, żeby przegrać szybko z powodu kontuzji, a nie przegrać, bo jest gorszy od Davida... świetna teza. Twórcy tej teorii chyba nie wiedzą, że każdy ból w nogach ogromnie ogranicza możliwości poruszania się po korcie, a na stojaka to się w tenisa grać nie da. Rafa nie jest waleczny? :O Żarty. Sam fakt, że dograł do końca ten mecz o tym świadczy.
Podobne njusy są nt. Djoka. Świetną forme to on może mieć, ale to nie znaczy, że ogra Federera, bo po 1. jesteśmy na Wielkim Szlemie, po 2. Szwajcar ma ogromną rezerwę. Szkoda, że spotykają się w tej fazie, bo moim zdaniem na ogarnie Federera największe szanse ma Serb, ale i tak są niewielkie. Roger po odpadnięciu Nadala nie ma rywali w tym turnieju. Djoker jest wstanie nawiązać walkę, tylko nie wyjdzie z niej zwycięsko.
Federer win AO @2.10 9/10, nie mówiąc o meczu z Nole.
Murray - Ferrer, to będzie ciekawe spotkanie. Kurs na Hiszpana jest spory i nie trzeba prowadzić głębszej analizy by postawić na Davida, handi +5.5g @2.00 też jest korzystne.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Federer-Djokovic 3-1 lub 3-0 1,86 (poskładane z 3,65 za 3-0 51% i 3,8 za 3-1 za 49%) betfair
O tym że Federer się kończy/się skończył słyszę od 2008 roku... i nadal(nomen omen ???? ) nic. Roger zaczął rok od wygrania 250 u szejków, gdzie 2 pierwsze mecze zagrał fatalnie totalnie olewając przeciwników, no ale mając taką przewagę po co się przemęczać. AO też zaczął niezbyt rewelacyjnie, choć kiedy pojawił się pierwszy rywal (wawrinka) który miał z nim podjąć walkę, rozjechał swojego rodaka aż niemiło było patrzeć( zwłaszcza że się specjalnie wstało w środku nocy :|). Novak gra bez jakiegoś wiekiego błysku, dużo brakuje mu do tego co grał w 2010 czy 2008 roku. W takiej formie szansa na pokonania Rogera możliwa byłaby tylko gdyby ten kompletnie olał przeciwnika- a i to przy niefunkcjonującym tak jak zwykle forehandzie Novaka mogłoby niewystarczyć. Nie spodziewam się powtórki sprzed 3 lat, nie sądze też żeby doszlo do 5 setówki. Typ wydaje się też pewniejszy niż over/under
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Niektóre analizy i stwierdzenia jakie tu czytam - zwłaszcza na temat Nadala i Murraya przyprawiają mnie o ból głowy. Niektórzy w ogóle chyba nie mają poczucia rozsądku nie wspominając o zdrowych tenisowych poglądach.
Uważam że w tegorocznym zestawie półfinałów panów wszystko może się wydarzyć - zarówno gładka wygrana papierowych faworytów jak i zacięte mecze z niespodziewanym finałem i ten kto ma trochę tenisowej wiedzy w głowie (i dobry instynkt) przyzna mi racje. Ci którzy będą chcieli obstawiać te mecze (np. ja) będą mieli niełatwy orzech do zgryzienia i spore ryzyko więc raczej odradzałbym obstawianie na zwyciężców a raczej na inne &quot;parametry&quot; meczu.
ROGER FEDERER - Prezentuje formę stabilną ale bez rewelacji (jego średnia optymalna forma w AO 2011 to 7/10). Sporo przestoji i drzemek, a gdy tylko rywal po drugiej stronie siatki ma ochotę walczyć i wywiera presję jest szansa na okresowe posypanie się gry Federera - a gdy tym przeciwnikiem będzie klasowy rywal który nie odpuści, powstać na nowo w meczu może być trudno (choćby pamiętny półfinał US Open 2010). Mnie forma Federera nie przekonuje na tyle bym na niego postawił mimo iż na papierze ma najwięcej argumetów by wygrać w tym roku w Australii
NOVAK DJOKOVIC - Podobnie jak Roger Federer (jego średnia optymalna forma w AO 2011 to 8/10) z tą różnicą że jest troszkę bardziej stabilny od Federera -z kolei momentami za mało agresywny. Stać go na wiele ale wszystko będzie zależeć od motywacji, dyspozycji dnia i dyspozycji fizycznej Novaka. Wg mnie on ma największe szanse z pozostałych półfinalistów aby pokonać Federera. Z kolei nie oczekuję że zrobiłby to w 3 setach. Czy po ewentualnej wygranej nad Federerem starczy mu sił na finał ?? Nie wiadomo kto wygra ale z dużym prawdopodobieństwem zobaczymy 4-5 setów.
ANDY MURRAY - (Jego średnia optymalna forma w AO 2011 to 6/10). Uważam że to co pokazał dotychczas Murray średnio plasuje go jako głównego pretendenta do tytułu. Sporo wahań formy, długimi momentami zbyt pasywna gra i podejrzewam że kondycyjnie nie jest zbyt rewelacyjnie. Zauważyłem też spore problemy z efektywnością serwisu, długimi fragmentami nie trafia pierwszym. Jak dla mnie - półfinał może i przejdzie ale AO nie wygra - przynajmniej tego mu nie życzę gdyż przez jego niefrasobliwość straciłem sporo kasy w meczu z Dolgiem. Niech się buja ..
DAVID FERRER - (jego średnia optymalna forma w AO 2011 to 10/10) - facet od jakiegoś czasu jest w życiowej formie. Nie miał tak naprawdę jakiegoś poważnego kryzysu w żadnym meczu. Obawiam się że takowi może nastąpić gdy przyjdzie walczyć o konkretną stawkę (finał? wygrana ao?). Trudno mi uwierzyć aby mógł pokonać Murraya ale nie jest to nie możliwe - choć mało prawdopodobne gdyż jego tenis nie jest tak nieszablonowy, niejednorodny jak Dolgopolova choć fizycznie stać go na dużo lepszą defensywę od Ukraińca. Naprawdę sam już nie wiem ..
 
midel 189

midel

Użytkownik
Chciałbym poznać argumenty przemawiające za Murray&#39;em. Jak dla mnie to jedynie ranking i jakieś wyimaginowane wyobrażenia niektórych o tym zawodniku.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Chciałbym poznać argumenty przemawiające za Murray&#39;em. Jak dla mnie to jedynie ranking i jakieś wyimaginowane wyobrażenia niektórych o tym zawodniku.
Też nie wiem co on takiego gra na tym turnieju, że się tak nim podniecacie...
O wiele lepiej podoba mi się Ferrer, a Murray w tym Ao dla mnie to zwykły przebijak. Ferrer grał z kontuzjowanym Nadalem, ale kto oglądał to widział, że znakomicie przyspieszał grę i wypracowywał sobie okazje a potem tylko smecz i koniec.

Dla mnie Ferrer @4,60 Sportingbet
 
midel 189

midel

Użytkownik
Też nie wiem co on takiego gra na tym turnieju, że się tak nim podniecacie...
O wiele lepiej podoba mi się Ferrer, a Murray w tym Ao dla mnie to zwykły przebijak. Ferrer grał z kontuzjowanym Nadalem, ale kto oglądał to widział, że znakomicie przyspieszał grę i wypracowywał sobie okazje a potem tylko smecz i koniec.
Dla mnie Ferrer @4,60 Sportingbet
Nie pisz lepiej o meczu z Nadalem, bo zaraz będzie płacz, że Rafa bez nogi grał ???? W pozostałych spotkaniach David prezentował się fantastycznie, strata seta z genialnie serwującym Raoniciem na wlasne życzenie - chwila dekoncentracji i z 40-0 stracił gema. Murray nie ma argumentów by Davida bombardować, a w wymianach lepszy od niego był Dołgopołow, więc taki specjalista jak Ferrer zamiecie nim. Stawiajcie jednak na Szkota, kursy na Davida jeszcze wzrosną ????
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Djokovic - Federer
2
1.40

Dla mnie mecz bez żadnych zbytecznych spekulacji. Novak będzie walczył w każdy możliwy dla siebie sposób. Pewnie zniszczy niejedną rakiete, poprawi pare razy &quot;kontakty&quot;, będzie mnóstwo gestykulował, walił się w serce aby sie nakręcić. Mnie to nie rusza ! Szwajcar wygra ten mecz w 100%, nie wiem czy łatwo, czy trudno. Kazdy mecz jest inny, każdy mecz innaczej się &quot;rozwija&quot;. Jezeli Ferdek bedzie tego dnia dobrze dysponowany to pokona serba! Nie będę na siłę kogoś przekonywał do swoich racji, ale dla mnie KRÓL jest w finale ! Andre@

ps. wracając do Rafy, po prostu serce mnie boli i bedzie boleć, pare setek poszło w strone, wiadomo kogo, ostatni mecz na kuponie, przecież mozna się załamać ! gdyby Rafa miał sprawną noge i był zdrowy to dałbym sobie palucha odrąbać że wygra, takich Fererków przy zdrowiu &quot;zagania, dobija i wykańcza&quot; i przechodzi do następnej rundy ! a tak łaże cały dzień struty i rozmyślam o tej całej sytuacji.⛔


---
 
smith90 0

smith90

Użytkownik
Witam,
Czytając wszystkie Wasze analizy i przepychanki jestem zdruzgotany lecz powracając do meczu Djoko z fedem zauważyłem typ na live 1 set miara sił z obydwu stron i zacięta walka +10.5 gema w secie 1 jest kuszącą propozycją na ten mecz.
Djoko moim skromnym zdaniem jest w stanie nawiązać walke oglądam go od początku AO i jego gra mi imponuje. Fed to człowiek który osiągnął wszystko lecz jest nadal na fali i watpie by sie juz wypalil. Oboje mają sukcesy djoko puchar Hopmana fed sydney.
Z sercem za Nico rozum za fedem a liczę na niespodzianke i twardą walke w tb.
Pozdrawiam smith.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
ja także dziś mam zły humor - wtopiłem praktycznie 80% tego co ugrałem przez caly zeszły tydzień. Sporo kasy .... myślałem że rzucę szklanką o ścianę ze złości jak widziałem że Nadal nie podaje meczu tylko gra do końca..-a widać było że mu nie zależy więc stres tym większy ....

Wiesz, ja też jestem na duzej załamce, w kuponie z przed paru dni została mi Henin, - ostatnie spotkanie, myslałem że spokojnie - a tu dramat ! pare setek do tyłu. A dzisiaj Henin oswiadczyła że kończy kariere, no to bede ją długo pamiętał.

I dzisaj ostatni mecz na kuponie NAdal, i z radia się dowiaduje że wtopa, grał do końca ale z kontuzją, po prostu szok, miałem kontre paru setek na wyzerowanie, a Nadal mi taki numer szczela, co mam powiedzieć, łaze struty jakbym miał kaca po kilkudniowym przepiciu ! Andre@
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :Novak Djokovic (SRB) - Roger Federer (SUI)
WILL R. FEDERER WIN 3-0?
Typ: Yes
Kurs : 3,56
Bukmacher : Pinnacle
Data: 2011-01-27 09:30

Analiza:

Federer z meczu na mecz gra co raz lepszy tenis.Z Wawrinką zagrał bardzo pewnie i dla tego wygrał 3-0.Oddał rywalowi 27% piłek przy własnym podaniu, dobry wynik jak na 24 UE. Sam natomiast potrafił zdobyć 43% piłek gdy serwował Wawrinka.
Moze i Wawrinka przegrał ten mecz już na starcie, w swojej głowie bo tak to wyglądało ale Federer zrobił wszystko by choc na chwile nie dac nadzieji Wawrince że ten mecz moze wygrac.
Moze słabszy wynik jeżeli chodzi o skutecznosc w pierwszym podaniu bo miał tylko 72% ale drugi serwis to 76%.
Djokovic wygrał w ostatnim meczu z Berdychem.Czech również jak i Wawrinka nie pokazał swoich atutów na korcie z Djokiem.Grał za bardzo pasywnie co serb wykorzystywał w wymianach.
Serb gra bardzo dobrze gdy pierwszy serwis wchodzi, jednak gdy go nie ma to zaczynają sie schody.Grajac z Federerem czesto rywalom włącza sie taka blokada że ten pierwszy serwis szwankuje.Ostatnie 3 pojedynki miedzy tymi tenisistami wygrał szwajcar tracąc zaledwie jednego seta.
Myśle ze Federer dobrze pamieta właśnie 1/2 finału w 2008 roku gdy to Djokovic rozjechał szwajcara 3-0 75 63 76.
Gdyby nie ten ładny mecz Ferdka z Wawrinką to prawdopodobnie stawiał bym na Djokovicia ale serb jednak nie gra jakos perfekcyjnie.
Typuje szybkie zwycięstwo Federera, moze typowanie 3-0 na szwajcara to troche ryzykowny typ ale przed meczem z Wawrinką tez typowano że Wawrinka spokojnie urwie seta Federerowi a tak sie nie stało.
Natomiast handicap -6,5 mysle ze spokojnie Federer pokryje jesli zagra tak jak potrafi.Czyli nie śpieszyć sie z kończeniem wymian bo to z Simonem źle sie kończyło,a z Wawrinką własnie grał z głową a rywal błedy popełniał.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Kolego zauwaz jedno. Roger gra wspaniale jednak z 3-0 bym sie wstrzymal. Spojrz na prawidlowosc tego wyniku w drodze RF do polfinalow. 3-0 ... 3-0 ... Ten ostatni wielokropek (mecz z Nole) jest wielka zagadka. Puscilbys czysta 1 po kursie 1,50 i mialbys spokoj a tak stresuj sie... Sadze ze Novak bedzie w stanie za te 8h urwac Mistrzowi seta. Pozdrawiam fanow tenisa!
Federer @1,50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom