>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie tylko statystyki były do d...bani. Trener gości zapowiedział po meczu, że muszą trenować nowe rozwiązania do schematu MC gra w piłkę a przeciwnik stawia przysłowiowy autobus. Mam nadzieję, że jutro Sydney wygra, a przynajmniej nie przegra ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Twardo dalej przy swoim - Wellington Phoenix vs Newcastle Jets 1 po kursie 2,05, wracają podstawowi obrońcy Doyle i Rossi,z kolei teraz to Jetsi mają problem ze środkiem obrony i przewiduje się,że zagra niedoświadczony
Johnny Koutroumbis (poza grą Ben Kantarovski, Daniel Mullen, Lachlan Jackson).Więc dla mnie, mimo tragicznego startu, więcej jednak przemawia za Phoenix.
Poboczne typy na ten mecz : Phoenix gole w obydwu połowach - 2,55,Phoenix over 2 -2,59.
W meczu Sydney FC z Victory, dla zabawy - obie drużyny strzelą gola w obydwu połowach - 9,9 - wszystkie kursy z Marathonbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dawid Carney i wejście smoka ???? daje zwycięstwo gospodarzom i chociaż Victory (nie tym razem) dzielnie walczyło (jak zawsze) to punkty zostały w Sydney. 5 meczy - 5 zwycięstw, choć dziś nie było łatwo.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Ważne,że typy na over 2,5 i zwycięstwo Phoenix weszły...szkoda tylko,że nie trafili trzeciej bramki w drugiej połowie...wtedy byłbym w pełni zadowolony, a tak zwrot na overze i wtopa z bramkami w obydwu połowach...co sądzicie o jutrzejszych meczach?Skłaniam się ku typowi na Perth...
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Australia zawsze mi się kojarzyła z wygranymi gospodarzy. Początek tego sezonu był zupełnie inny. W pierwszej i trzeciej kolejce nie było żadnej wygranej gospodarzy. W drugiej i czwartej po trzy. Daje to 6/20 czyli raptem 30%. Trzy zwycięstwa gospodarzy w tej kolejce podbijają ten procent. Jak dla mnie jutro tendencja powinna zostać podtrzymana. Myślałem nad graniem dubelka Adelaide + Perth. Ale jak zobaczyłem te żenujące kursy na Mistrza to chyba porzucę ten pomysł. Singiel na Perth wydaje się fajną opcją. No i nadal za dużo goli nie padło w tej kolejce. A przecież gole też lubią tutaj padać. Najprawdopodobniej spróbuję singla na Perth i dubla na over 2,5. Kurs trochę ponad 2 powinien być z tego.
Powodzenia!
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Nie widziałem dzisiejszych meczów także dopiero teraz odpaliłem sobie gole. No i na pięć trafień to zauważyłem co najmniej trzy kontrowersje. A raczej jedną kontrowersję i DWA babole sędziów.
1) Gol Krishny na 1:0 z metrowego spalonego
2) Gol Carneya na 1:1 po ewidentnym zagraniu ręką
3) Gol Carneya na 2:1, tam chyba chwilę wcześniej przy prostopadłym podaniu był spalony wg mnie.
A Berisha to w bramkę nie trafił z jedenastki? Tak można po statsach wywnioskować.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Berisha po prostu nie trafił w bramkę (przeniósł nad poprzeczką) - trochę kompromitacja, ale z tego co pamiętam to on zawsze się pchał do jedenastek i nie zawsze wychodziło mu to na dobre ???? . O tendencjach &quot;gospodarskich&quot; myślałem przed i w trakcie derbów Australii, ba jeśli Sydney dziś by przegrało to ja bym się &quot;urlopował&quot; od pisania w tym dziale przed jakimkolwiek meczem na jakiś czas ????
Aha, co do jutrzejszych meczów to będę grał overy na live. Ewentualnie w meczu Perth bts. Zobaczę kursy w trakcie i &quot;porównam&quot; do &quot;obrazu&quot;. Pozdrawiam i GL! Bez odbioru do jutra ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No i mamy sensację. Odwróć tabelę mistrz na czele ???? Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało katastrofy dla Redsów. Przyznaję bez bicia, że prędzej spodziewałem się wyniku 2-1 dla gospodarzy, ale 2 połowa to dobra gra Mariners i beznadziejna bezradność mistrza kraju. W przerwie dałem over 2,5 i chociaż zwyczajowo w końcówkach meczów (tak od 80 min.) obstawiam dodatkowo overy (pro forma), ale widząc mądrą obronę gości i niemoc gospodarzy tym razem wstrzymałem się - i miałem nosa. No cóż, oby overowo było także w Perth. Pozdrawiam
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Myślę, że o overa w Perth martwić się nie trzeba zbytnio ???? Coś tutaj czuje jakieś 5-3 albo coś w tym stylu. Perth lubi takie mecze u siebie czasami grać.
A co do Adelaidy. Pomimo prowadzenia do przerwy to w żadnym momencie wg mnie oni nie kontrolowali tego meczu. Oglądałem ich rok temu, kiedy zaczęli bardzo podobnie. I wtedy można było mówić o tym, że mieli w meczach pecha itp. W tym sezonie grają dramatycznie. A początek drugiej połowy to już totalna katastrofa, Błąd za błędem.
Dziękować Opatrzności za to, że tak niski kurs na Adelaidę był i że się nie skusiłem ????
Za tydzień Adelaide - Brisbane. I bądź tu mądry. Jedni i drudzy ciency jak Polsilver. Tylko, że ci drudzy mają jakimś cudem 10 punktów już ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja opisywałem, że Adelaida będzie miała kłopoty, ale przegranej z CCM to już nie zakładałem. Na szczęście także poszedłem w overy i dobrze ???? a w Perth bts ???? w 5 min. Bomba!
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Reds (Adelaida) vs Roar (Brisbane) - jutrzejszy poranek ????
Hmm co tu napisać? Gospodarze fatalny początek, dalej osłabienia, po 5 kolejkach mistrz na ostatnim miejscu. Goście bez Mclarena (repra) i bez niego mnie nie przekonują (chociaż wyleczyli mnie z gry przeciwko nim kiedy są gospodarzami ???? ). Kursy to w jedną to, w drugą stronę i różne możliwe scenariusze, których trafność ocenię po 15-20 minutach jutrzejszego meczu.
Podsumowując - nie pomogłem. Do jutra i pozdrawiam.

No i 6 mecz Redsów bez zwycięstwa. Prawdopodobnie chcą pobić swój rekord z poprzedniego sezonu, ale tym razem nie będzie szczęśliwego zakończenia. 18.11 grają wyjazdowe spotkanie w Perth i na pewno pójdę w stronę gospodarzy. Obecnie kurs na czystą jedynkę wynosi od 1.85 do 1.91.
Pozdrawiam
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Słabe te overy w tej australijskiej od paru kolejek próbuje trafić over 3.5 i nie da rady :p Dzisiaj nawet przy 2-1 po połowie nie strzelili
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Tak na szybko,przy okazji oglądania Brazylii z Argentyną, ja na dzisiaj zagrałem zacny dubelek z overami 2,5 w meczach United - Roar i Rumunów z Polakami, dodatkowo w singlu, tak jak tydzień temu z Phoenix, idę w stronę zwycięstwa United...Roar z tą swoją mizerną grą, jak dla mnie w ostatnich dwóch kolejkach trochę zaciemniło obraz własnych możliwości...i mam nadzięję,że za parę godzin się to potwierdzi :cool:.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutrzejsze mecze
CCM vs Phoenix typy: 1,dnb, 1x takie konfiguracje bo: Moss (gk), Durante (c) i Barbarouses są na kadrze. Gospodarze powinni dać radę. Martwi mnie tylko seria Wellington bez x
MV vs WS: no może w końcu &quot;pooveruje&quot; ta Australia ????
GL!
Po meczach: ze stawiania na CCM też się wyleczyłem, dobrze, że over w Melbourne wszedł, a na live zagrałem po kursie ok. 2,0 dokładkę za drobne ????
Do zobaczenia jutro.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ja jutro idę w overa 3,5 w Melbourne. Victory lubi u siebie postrzelać. Besart jest w formie, coś tam zapakuje. Sądzę, że na zero z tyłu gospodarze nie są w stanie zagrać. Wanderers coś też pykną. Podoba mnie się też kurs na wygraną gospodarzy.
Victory - Wanderers over 3,5 @ 2,55 bet-at-home ⛔ 3:0
Pierwszy mecz totalny no bet. Nie mam zielonego pojęcia co tam się może wydarzyć. Pomimo absencji w życiu nie zaufam CCM-owi.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Do Ninja: spokojnie to dopiero początek, jutro over 2,5 powinien &quot;spokojnie&quot; siąść. Gospodarze bez osłabień, do kadry wraca Ibini (kiedyś mój ulubiony piłkarz, taki trochę jeździec bez głowy, ale nieźle szarżował), goście też mocni więc GL!
PS
Miejscowi przewidują 2-1 i ja ich popieram ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak tak to musiało się w końcu stać - klasyk overowy jak się patrzy ???? Kolega Ninja mam nadzieję pokrzepiony? 18.11 Perth u siebie gra z Adelaidą, po dzisiejszej porażce kursy pójdą w górę i to mi odpowiada. Pozdrawiam i do zobaczenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom