>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Słabeusze z Azji, a ja do dzisiaj pamiętam koreańską traumę z 2002 r. ???? Czy ranking ma przełożenie? Czasami koreluje z rzeczywistością: patrz degrengoladę Polski kiedy była na 75 miejscu.
To samo było z Brazylią, kiedy była gospodarzem MŚ. Nie grali meczów o punkty i spadli w okolice 20 miejsca, o ile mnie pamięć nie myli. Żadnego przełożenia na rzeczywistość.
Co do Korei, to jeden taki przypadek w historii i chyba wszyscy pamiętamy, jak sędziowie &quot;wydrukowali&quot; ich awans do półfinału. Drużyny azjatyckie są regularnie chłopcami do bicia w turniejach mistrzowskich. Przypomnę choćby 8-0 Niemców z Arabią Saudyjską czy 7-0 Portugalii z Koreą Północną. Te ekipy praktycznie nigdy nie wychodzą z grupy, w kwalifikacjach jest pełno słabeuszy i jestem pewny na 100%, że gdyby te wszystkie azjatyckie &quot;potęgi&quot; grały w strefie europejskiej, to awans na MŚ osiągałyby raz na 20 lat w optymistycznej wersji ;)
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No jednak w przypadku Polski to miało przełożenie. A w Korei nikt nie musiał w meczu z nami &quot;drukować&quot; - niestety.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
No jednak w przypadku Polski to miało przełożenie. A w Korei nikt nie musiał w meczu z nami &quot;drukować&quot; - niestety.
Oczywiście, że nie, co nie zmienia faktu, że w kwalifikacjach w strefie azjatyckiej większość to słabeusze do nabijania punktów, stąd pozycja Australii w rankingu ;)
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tu częściowo się zgodzę, lekarstwem na to jest fakt, iż ranking &quot;azjatycki&quot; jest inaczej obliczany do &quot;końcowego&quot; FIFA.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Jako,że choroba mnie zmogła i nie mam kompletnie weny do pisania, to tak na szybko : Brisbane Roar - Sydney FC - 2, wiem,że dla Fc to niewygodny teren, wiem, że Roar ostatnio punktując, ale oglądając kilka meczy obydwu drużyn w tym sezonie, jakość zdecydowanie przemawia za FC, więc ja idę tą drogą...dodatkowo patrząc historycznie to w meczach tych mamy albo wysyp bramek albo nudne 0-0 i tutaj tym razem też skuszę się na over 3,5 po zacnym, jak na A-league kursie 3 (BWIN premium).
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Popieram kierunek, ale ostatnio Roar mnie &quot;wyleczyli&quot; ze stawiania przeciw nim kiedy są gospodarzem więc &quot;indywidualnie&quot; nie obstawiam tego meczu. W taśmach na sobotę dam na Sydney x2 po 1,42 lub dnb 1,6 - kursy też z premium (bwin) ale stawki zabawowe. Jakby Roar jednak wygrali (oby nie) to sobie je &quot;poprawię&quot;. Nie wiem, czy uda mi się obejrzeć ten mecz, a więcej teraz nie ma co pisać. Dla przyzwoitości dodam, że składy bez większych osłabień, a Kangury przewidują wynik 2:3 dla Sydney. Może być ????
Taśmy obronione ???? Potwierdza się teza, że trudno wygrać w Brisbane przyjezdnym. Na live lekko pograłem over 2.5 (dla emocji ???? ), okazji bez lika wynik (ku utrapieniu Ninja) underowy ????
Jutro &quot;na sucho&quot; poszedłbym w strone Jetsów, bo co ostatnio CCM grało to &quot;oczy bolały&quot; niestety.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ominąłem mecz Sydney. I dobrze, bo ani tam wygranej gości, ani.
Ale jutro o 7:00 rano to już trzeba grać. Jetsi są przeciętni ale CCM to to są dopiero ogórki. Kurs dla mnie przyzwoity. Można sobie podwoić stan konta ????
Newcastle Jets - Central Coast Mariners 1 @ 2,00 bet-at-home ⛔⛔ 1:1
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wrażenie po Jetsach? Czegoś takiego dawno nie widziałem nawet w lidze australijskiej. Tam powinno paść coś koło 6-8 bramek - 6 to dla samych gospodarzy chodzi tylko o 2 połowę ????
Nie wiem, czy Jetsom trafi się łatwiejszy przeciwnik w nadchodzącym czasie. Chyba dostaną ostre lanie od MV jeśli będą tak marnować stworzone sytuacje. Pozdrawiam i do zobaczenia za tydzień.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Brak slow. Zenada. Dramat. Ilez mozna pudlowac. Niesamowite. Bet uwazam za calkiem dobry bo 99% meczow z takim przebiegiem wchodzi z palcem w ciemnosciach. Niestety ten akurat nie. Masakra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
9.50 Gosford
CCM vs Perth. Gospodarze w ostatnim meczu cudem wywieźli remis z Newcastle (kto oglądał to wie jak to wyglądało - wynik powinien oscylować wokół tego jaki wykręciła Legia w Dortmundzie), obrona osłabiona. Goście po wygranej z aktualnym (choć bez formy) mistrzem kraju i w optymalnym składzie. Autochtoni przewidują wynik 1-2 i ja nie zamierzam cudować. Przed meczem over 2,5 po kursie 1,57 w premium + ewentualna korekta na live (oby nie ???? ). Pozdrawiam i GL!
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie będę wylewał żalów po meczu, szkoda tylko tak po &quot;ludzku&quot; , bo wynik w żaden sposób nie oddaje przebiegu meczu - chodzi oczywiście o over ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jutro pora na kolejny mecz w A-League.
Western Sydney Wanderers - Brisbane Roar
Mecz dwóch ekip na zgoła odmiennych kursach póki co. Gospodarze mają za sobą siedem spotkań i ledwo jedną wygraną. Wygrali szczęśliwie w drugiej kolejce w Adelajdzie. Poza tym dwa wpierdolki (u siebie z Sydney i w Melbourne z Victory) oraz koszmarna seria remisów. U siebie trzy z rzędu. I to z kim? Newcastle - 2:2 - prowadzili 2:0 na 10 min przed końcem by w jakiś niewytłumaczalny sposób zremisować. CCM - 1:1 - dramat, znów prowadzenie, frajersko stracony gol i nie udało się tego odkręcić. Melbourne C - 1:1 - beznadziejny mecz z obu stron i cud w ostatniej minucie. Perth - 2:2 - wyjazdowy remis po niezłej grze.
Z drugiej strony Brisbane. Zespół który w tym sezonie ma więcej farta niż pozostałe dziewięć zespołów razem wzięte. Już w pierwszej kolejce cudem remis z VIctory u siebie. Potem wpierdolek zasłużony w Newcastle (0:4) i seria kolejnych cudów. Trzy wygrane z rzędu jednym golem. W żadnym z tych spotkań nie byli lepsi. Ostatnio dwa remisy. W Adelajdzie i z Sydney u siebie - o dziwo.
Nie kupuje gry Brisbane w życiu w tym sezonie. O ile u siebie jestem w jakimś tam stopniu w stanie im zaufać. O tyle z dala od domu na pewno nie. Oni tutaj nie są w stanie wygrać nawet jeżeli prowadzą 3:0! Pamiętny półfinał z zeszłego roku.
Składy optymalne. Wraca do składu WSW ich najlepszy strzelec - Santalab. U ekipy z Queensland wciąż słabo gra MacLaren. O dziwo to ten duński pomocnik Kristiansen ostatnio strzela dla nich gole. Jutro nie przewiduję kanonady z ich strony. Podoba mi się kurs na wygraną gospodarzy. Brisbane tego meczu na pewno nie wygra.
Western Sydney Wanderers - Brisbane Roar 1 (dnb) @ 1,73 bet-at-home ZWROT 1:1
Kick off. 9:50.
Powodzenia!
Edit: Milion okazji... No ale chociaż nie przegrali...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Strach coś obstawiać ???? , 2 bankowe ostatnio overy udupione, na papierze jutro może być under, czyli będzie over ???? Oglądam Roar i zgadzam się z przedmówcą ale przeciw nim nie stawiam, a na pewno kiedy są gospodarzami. Jutro są w delegacji więc zobaczymy na live. Przed meczem nic nie stawiam. Sam jestem ciekaw jak oba zespoły się zaprezentują.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Nie macie wrażenia, że usytuowanie kamery na meczach WS Wanderers się zmieniło i jest fatalne? Perspektywa oglądania meczu jest dramatyczna. Bardzo ciężko się to ogląda z uwagi na to, że nie jest na wysokości linii środkowej boiska...
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Co tam Panowie eksperci na jutro?
Myślałem myślałem i sobie wymyśliłem takie coś. Proste jak cep.
Dubelek
Victory @ 1,43 + Sydney @ 1,56
AKO 2,23
Generalnie z overów to na jakiś czas jesteśmy wyleczeni. Jutro nie widzę większej możliwości by gospodarze nie wygrali. Victory u siebie potrafi miażdżyć a rywala mają nie dość, że słabego, to jeszcze kontuzjami przetrzebionego. Adelaide wiadomo - mistrz. Kiedyś się przełamią. Niby zapowiedziany jest powrót po kontuzji Henrique jutro, ale nie.... nie w Sydney. Sydney podrażnione stratą punktów w Queensland będzie chciało wrócić na dobre tory. Ja cały czas uważam, że w dalszym ciągu duet Holosko - Bobo nie gra tego co naprawdę potrafi. Oni w końcu odpalą a wtedy to naprawdę będą lać po kolei wszystkich.
Handicapy mogą pokryte nie zostać. Ale czyste jedyneczki liczę, że wejdą jak w masełko. Powodzenia!
Aż żałuję, że jutro od rana do roboty i meczów się nie obejrzy.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jakaś telepatia, bo chcialem napisać to samo ???? Otwieram forum przed chwilą i proszę: nawet o overach ten sam tekst miałem zawinąć ????
Mój tekst: &quot;Nie chce mi się rozwodzić o jutrzejszych meczach, bo na papierze to dwie czyste jedynki - pytanie: czy padną overy pozostawię tym, którzy będą oglądać live. Jedyne co odpycha od stawiania przed meczem to niskie kursy. Pozdrawiam i GL!&quot;
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
A tak na marginesie to zapraszam do komentowania i typowania spotkań tej ligi - czasami wydaje się, że to temat dla 2,3 osób, ale poważnie: tu nikt nie &quot;gryzie&quot; ???? i każdy może mieć swoje zdanie.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Ciągle zmęczony chorobą...na jutro idę w stronę overu w Sydney + zwycięstwo Victory...jak mki przejdzie, to będę bardziej wylewny, na razie wybaczcie...;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom