>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
I po finale. Pierwsza połowa to katorga w wykonaniu obydwu zespołów, sędzia pozwalał na ostrą grę, w drugiej po golu dla City, Cahill musiał zejść z boiska. Obraz gry jakoś &quot;super&quot; się nie zmienił. Wybicie z &quot;pustej&quot; bramki City było, a w ostatnich minutach wynik mógł &quot;wskoczyć&quot; na 2-0, ale Australia &quot;chłoszcze&quot; overowców w tym rozdaniu ????
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Faktycznie 4 kartki, a przysiągłbym, że dwóch z Sydney wyłapało kartkę po 80 minucie. W każdym razie tak jak pisałem, Green znowu się &quot;popisał&quot;, w meczu było wystarczająco chamskich zagrań, by pokazać nawet 6-7 kartek, żeby wspomnieć tylko wejście w Cahilla, po którym musiał opuścić boisko.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro Melbourne Victory vs. Perth. Wydaje się, że taka sobie spokojna jedynka, kursy pospadały i teraz po ok. 1,65 - nie wiem, czy warto brać. Goście trochę osłabieni, chociaż ma kto u nich strzelać bramki. Trochę boję się też remisu, ale dalej typowałbym w stronę gospodarzy. Niestety nie obejrzę tego meczu więc &quot;oficjalnie&quot; go nie stawiam. Gdybym mógł być na live to poczekałbym, aż kurs wskoczy na 1,9 i wtedy lekko zagrał, chyba, że od razu byłoby widać, że będzie kopanina (tak jak w finale FFA Cup) to bym odpuścił ???? Pozdrawiam i poproszę o relację pomeczową ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
co za nieprzewidywalna liga. Zerknąłem na kursy bukmacherskie kilkanaście meczy wstecz. Faworyt bukmacherów wygrywa ostatnio dość rzadko. Dwa mecze z pięciu w kolejce, a i to przy dość niskich kursach czyli wyraźnych wskazaniach na faworyta. A raczej się oddsmakerzy nie wiele mylą bo i aktywni uczestnicy tego tematu mają problem mimo rozsądnych analiz (za co dziękuję) mecze układają się &quot;po swojemu&quot;.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Trochę boję się też remisu, ale dalej typowałbym w stronę gospodarzy.
Po statystykach &quot;widzę&quot;, że MV mieli przygniatającą przewagę (towarzystwo &quot;z zapisu&quot; na czacie także to potwierdza), może ktoś się wypowie kto oglądał całość?
PS Coś się tego remisu &quot;obawiałem&quot; ????
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Ktoś prosił o przemyślenia. Oglądałem mecz i gospodarze grali dużo lepiej. Perth strzelilo z kontry i tyle z ich gry. Melbourne klepali podania, utrzymywali sie przy piłce non stop stwarzając sobie okazje ale.... marnowali setke za setką a mieli ich z 10. Zeby tyle strzałów spudłowac z 11 do 16 m to głowa mała. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Niezrażony nieprzewidywalnością A-League, pomimo kłód rzucanych przez zawodników tej ligi nam pod nogi próbuję po raz kolejny.
Wybaczcie wszyscy, że tak późno, toć mecz już za trochę ponad godzinę.
Serdecznie zapraszam do Melbourne. W nim dziś spotkanie:
Melbourne City - Brisbane Roar
Gospodarze w tygodniu zdobyli puchar Australii i na pewno ich morale wystrzeliło w górę. Mecz z Sydney piękny nie był, ale wygrać się wygrało. A radość po meczu była olbrzymia. City u siebie ostatnio wygrywa. Bez szału, ale wygrywa. W lidze trzy razy po 2:1. Szału nie ma, ale są w stanie wygrywać mecze u siebie.
Z drugiej strony Brisbane. Po raz kolejny powtarzam: To jest niemożliwe, że ta ekipa jest tak wysoko i ma tyle punktów. Nie przegrali w lidze od sześciu meczów! No bez jaj. Tam ich golkiper to co mecz bohaterem musi być. Kiedyś się ten fart skończy. Tym bardziej, że w ofensywie prezentują się bardzo przeciętnie. Dziś w ich barwach nie zobaczymy podstawowego pomocnika Bretta Holmana. Pora przegrać ekipo z Queensland! Zasługujecie na porażki od samego początku sezonu.
Melbourne City - Brisbane Roar 1 @ 1,89 bet-at-home ⛔⛔
Chyba się zastrzelę jak znowu będzie jakieś 1:1 ???? 1:1 OCZYWIŚCIE
Dla bardziej odważnych proponuję jhandicap @ 3,18. Mam przeczucie, że dziś może być wysokie zwycięstwo gospodarzy. Są lepsi, w lepszej formie, morale strzeliło do góry po zdobyciu Pucharu.
Do boju Melbourne!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
Moulbourne City strzeli powyżej 1,5 gola @1,83

Dla mnie mecz overowy, faworytem są gospodarze którzy myślę strzela minimum 2 bramki .
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Cześć kolego, ja również z optymizmem podchodzę do powyższego spotkania. Właśnie obejrzałem sobie CCM vs. WSW i stara Australia &quot;powróciła&quot; ???? Czysto sportowo 1 wchodzi bankowo ???? , ale ja zagrałem jak &quot;Janusz&quot; to spotkanie w kilku taśmach w opcji dnb, jak uda mi się obejrzeć mecz to zagram coś w stronę gospodarzy na live ????
Pozdrawiam i GL!
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Trochę mnie martwi wyjściowy skład gospodarzy. Brandan, Kamau i Cahill na ławie. No ale cóż - pograne. Trza wierzyć!
Z tym overem bym uważał. Brisbane do najbardziej overowych ekip w lidze nie należy ????
 
Do góry Bottom