>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
W pizdu z tą całą Australią. Oczywiście - 1:1. Uroczyście oświadczam, że do końca roku nie będę podawał typów w tym dziale. Szkoda waszych i moich pieniędzy. Żenada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Spokojnie, nie jest tak źle ???? , ja gram mocno ostrożnie dlatego mam śmiałość tu jeszcze pisać ha, ha!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
nie będę podawał typów w tym dziale. Szkoda waszych i moich pieniędzy.
A ja sobie cenię Twoje analizy, niezależnie od przegranych typów. Podobnie jak wpisy qowalsky&#39;ego 6. Mam więc jednak nadzieję na kontynuację.
Pozdrawiam
Mariusz
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
To żeście mnie chłopaki pocieszyli ????

Dzięki. Może po Wigilii wrócę ????
Nie po Wigilii, tylko po wódce. Czemu mamy tyle czekać?
Jutro są dwa mecze. Dla mnie Adelaide i Sydney to dobre typy na czyste zwycięstwa. Liczę, że limit remisów na najbliższy czas dziś został już stanowczo przekroczony.

Więc po wódce a nie po Wigilii wróć i mnie , proszę, skoryguj jeśli głupotę planuję jutro okazać ;-P
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney po 1.6 na wyjeździe to nie bardzo, chociaż 2 jest prawdopodobna nawet jak na tą ligę ???? , Adelaida z czystą 1? Dla mnie remis, ale ja już jestem uczulony więc nikogo nie namawiam ????
Na pocieszenie, analizy miejscowych pokrywają się na 100% z kolegi tokiem myślowym. GL!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dobra, za małą stawkę skusze się na live po kursie 2,0 na Sydney, widziałem Bobo na rozgrzewce, no to kto, jeśli nie on? ???? GL!
Oby chociaż 1-0 weszło dla gości ????
O i 0-1 ????
Przez chwilę było na flashscorze też czerwo dla Jetsów, a po chwili brak. (?)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jets vs. Sydney i już o-2 brawo Ibini, gratulacje Mario ????
O i pozdro prezezo ???? ,dobrze, że się nie &quot;boczysz&quot; na Australię, na marginesie Ibini kiedyś był jednym z moich ulubionych zawodników w tej lidze.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Taa nie bocze.... Zagrałem overa w Adelajdzie. I co? Krishna oczywiscie musiał karnego spierd*** ???? Ja to mam szczęście ????
1:0 Henrique!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mój &quot;pomysł&quot; na remis w Adelaidzie był bardzo głupi ???? . Nawet mi się nie chce oglądać. Fajnie, że Sydney &quot;weszło&quot; po fajnym kursie. Do zobaczenia.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ten Krishna to już spierd..... &quot;x&quot; bramek dla Phoenix, a do karnych to niech już nie podchodzi - przy 0-1 mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej, ale to już tylko gdybanie. A już 9.12 hit: Sydney vs. MC! Trzeba zobaczyć ???? A na Phoenix to chyba zacznę progresję na x bo grają z drewniakami z CCM.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzień dobry, to może ja zacznę? Już jutro w meczu Sydney FC vs. Melbourne City, gospodarze otrzymają szansę na rewanż za przegrany finał Pucharu FFA. Oprócz tego jest to pojedynek 1 z 2 zespołem w tabeli i przy okazji klasyk (przynajmniej jak na A-league warunki) związany z rywalizacją 2 największych miast Australii. Oba zespoły (przynajmniej na dzień tego posta) bez jakiś osłabień. Mam nadzieję, że gospodarze postarają się w tym spotkaniu o zwycięstwo, a więc:
a) Dam 1 za drobne po kursie (w zależności od buka) ok. 2,0;
b) dnb (po ok 1,5 - 1,6) i 1x po ok. 1,3 w taśmach
c) Postaram się obejrzeć spotkanie na żywo i wtedy ewentualnie coś podam - jak znam życie to pójdę w over/bts (przy wysokich kursach (tzn. ok. 2,0) na live bo przed meczem to kicha chociaż widzę, że rosną), na papierze ma kto straszyć w ofensywie obu zespołów, ale derby wiadomo rządzą się swoimi prawami. Do zobaczenia ???? i GL
PS
A propos Wellington to rozpocznę na nich progresję, na razie za drobne w meczu z CCM po kursie ok. 4,0. Niech w końcu zremisują ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Z tym, że to Derby to nie przesadzaj ???? Miasta dzieli prawie 900 km ????
Co do meczu. Dla mnie totalny NO BET. Jedyne na co się skuszę to chyba na correct score 1:1. Ostatnio to taki wynik jest blisko w 80% spotkań w Australii.
Dobrze, że jutro wolne. Będzie można spokojnie obejrzeć ten hicior ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem prezezo, jak na warunki australijskie to odległość o wiele &quot;mniejsza&quot; (oczywiście biorąc pod uwagę proporcje) niż np. Zielona Góra vs. Gorzów, a przecież derby, a często jakie fajne ???? Postaram się obejrzeć na live więc do zobaczenia na live czacie.
 
Do góry Bottom