>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Sorry, ty chcesz grać na Adelajdę w Newcastle? Ja ten weekend sobie zgodnie z zapowiedzią odpuściłem zupełnie do grania, ale pierwsze co mi się rzuca na następną kolejkę to Jets po 3,10 u siebie z Adelajdą. Ja rozumiem, że dziś Adelajda może miała swoje okazje, ale grać na ostatni zespół w tabeli (nie czarujmy się, ten sezon nie będzie powtórką poprzedniego z ich nieprawdopodobnym comebackiem) w meczu wyjazdowym z ekipą która właśnie ograła na wyjeździe liczący się w stawce Perth to dla mnie harakiri. I to jeszcze po kursie niewiele ponad 2? Przecież patrząc na tabele i aktualną dyspozycje to kursy na ten mecz powinny wyglądać mniej więcej tak: 2,30 - 3,10 - 3,10.
Żadnego sensu w graniu na Adelajdę nie widzę.
Ale życzę powodzenia oczywiście ????
A ja widzę właśnie przez to, co dzisiaj się działo...a na czyje wyjdzie?To zobaczymy za tydzień...jakościowo, to na pewno nie jest ostatnia drużyna w stawce...i ja idę w tym kierunku... ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
No i trochę jesteś niekonsekwentny...z jednej strony gloryfikujesz Jets za zwycięstwo z Perth, z drugiej strony ciśniesz Adelaide...a patrząc w perspektywie ostatnich meczy, to ta druga drużyna nazbierała więcej punktów...więc ani z Perth taki hegemon ( nawet u siebie to już nie to samo), Adelaide taki outsider, a Jets drużyna, która w dłuższej perspektywie będzie wszystkich po kątach rozstawiać...
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
No i trochę jesteś niekonsekwentny...z jednej strony gloryfikujesz Jets za zwycięstwo z Perth, z drugiej strony ciśniesz Adelaide...a patrząc w perspektywie ostatnich meczy, to ta druga drużyna nazbierała więcej punktów...więc ani z Perth taki hegemon ( nawet u siebie to już nie to samo), Adelaide taki outsider, a Jets drużyna, która w dłuższej perspektywie będzie wszystkich po kątach rozstawiać...
W życiu Jetsów nie gloryfikuje. A gdzie tam. Bardziej mi chodzi o to, że gdyby Adelaide nie było mistrzem to na nich byłby kurs w granicach 3,0. A jako, że są to buki dają jakieś śmieszne 2.30. Żadnego value w tym nie widać. Kompletnie. Granie po zaniżonym kursie tylko dlatego, że ta drużyna (a raczej tylko nazwa pozostała bo kluczowych piłkarzy już nie ma) jest obrońcą tytułu dla mnie jest nielogiczne.

Ale pewnie Adelaide wygra 2:1 i znów się okaże, że znam się na Australijskiej piłce jak na Konkursie Wszechstronnym Wierzchowego Konia ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za tydzień muszę powiedzieć B i za drobne plus monety 2 stopień mojej pseudo progresji na Phoenix, ale spokojnie, przewiduję max 3 stopnie ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
W życiu Jetsów nie gloryfikuje. A gdzie tam. Bardziej mi chodzi o to, że gdyby Adelaide nie było mistrzem to na nich byłby kurs w granicach 3,0. A jako, że są to buki dają jakieś śmieszne 2.30. Żadnego value w tym nie widać. Kompletnie. Granie po zaniżonym kursie tylko dlatego, że ta drużyna (a raczej tylko nazwa pozostała bo kluczowych piłkarzy już nie ma) jest obrońcą tytułu dla mnie jest nielogiczne.
Ale pewnie Adelaide wygra 2:1 i znów się okaże, że znam się na Australijskiej piłce jak na Konkursie Wszechstronnym Wierzchowego Konia ????
To może idźmy lepiej w gole...wszyscy będą wtedy zadowoleni ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Za tydzień muszę powiedzieć B i za drobne plus monety 2 stopień mojej pseudo progresji na Phoenix, ale spokojnie, przewiduję max 3 stopnie ????
STATYSTYKA:
Wellington Phoenix w dwóch ostatnich sezonach nagrali po 4 remisy w 27 meczach. Niezbyt wiele. Trzeci sezon wstecz to remisów 7, ale to nadal nie za wiele, żeby ciągnąć tę progresję. 3 sezony= 15 remisów w 81 meczach. To straszne!!!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
STATYSTYKA:
Wellington Phoenix w dwóch ostatnich sezonach nagrali po 4 remisy w 27 meczach. Niezbyt wiele. Trzeci sezon wstecz to remisów 7, ale to nadal nie za wiele, żeby ciągnąć tę progresję. 3 sezony= 15 remisów w 81 meczach. To straszne!!!
Popatrz z kim grali ???? w minionej kolejce (początek za drobne), z kim teraz zagrają (drobne + monety) i ostatni mecz w mojej 3-stopniowej pseudo progresji (połowa małej stawki). Dalej uważasz, że mój genialny ???? plan jest szalony?
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Szkocki Ross County miał serię 53 meczy u siebie bez remisu, a mimo to udało mi się tą statystykę za fajną kasę w odpowiedni sposób wykorzystać ???? . A wracając do tematu to ja po prostu &quot;widziałem&quot; (i dalej &quot;widzę&quot;) w tych meczach szanse na x. Ja nikogo na progresję nie namawiam dlatego nazwałem to cyt. &quot;3 stopniową pseudo progresją&quot;, bo 4 kolejny mecz Phoenix jest z Adelaidą, a tego spotkania nie zamierzam na dzień dzisiejszy obstawiać. Pozdrawiam i do zobaczenia ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dalej uważasz, że mój genialny plan jest szalony?
Przyznam, że się nie znam. Obejrzałem H2H między tymi drużynami, o których wspominasz i szału nie ma. Ewentualnie za tymi dwoma zbliżającymi się meczami przemawia zbliżony potencjał w aktualnym sezonie (acz to znowu tylko statystyka bo wg tabeli). Pozostaje mi życzyć powodzenia i uznać, że jest &#39;oborotno&#39; niż piszesz wyżej :) czyli, że Twoj szalony plan jest genialny.
Good luck!!!
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
To co Panowie, zaczynamy zabawę z kolejną kolejką w Australii. I na dzień dobry mamy ten mecz który już tydzień temu sporo emocji w nas wywoływał.
Przytaczać wszystkich faktów mi się nie chce ponownie. Ale oficjalnie zgłaszam na jutro
Newcastle Jets - Adelaide United 1 @ 2,92✅✅ 2:1
Kurs w ostatnim czasie wzrósł dlatego też zapewne zagram dopiero jutro z rana.
PS. Eksperty z A-League przewidują remis 1-1... Nawet nie chce mi się tego komentować ????
Do wszystkich fanów Adelaidy gorąca prośba - grajcie już teraz na nich - żeby mi kurs jeszcze podbić!
GO JETS!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisałem 11.12 &quot;Podbijam wnioski prezezo, po dzisiejszej grozie też grałbym na Jets (co to się porobiło Panie ) natomiast zgadzam się co do Sydney (Glory chyba grają na zwolnienie trenera )&quot;,
dzisiaj na papierze dalej poszedłbym w stronę Jets (może 1x dla bezpieczeństwa) oraz (pomimo spadku kursów) w Sydney. Jetsów spróbuję także obejrzeć na live, na Sydney dam do kuponu/ów już teraz. Co do ekspertów miejscowych to korzystam z ich informacji na temat składów, osłabień itd. , a wyniki? Tak jak tutaj ???? raz wejdą, raz nie.
GL!
 
szpaqu 8

szpaqu

Użytkownik
Witam Panowie! Wciągneło mi cąłą analizę jaką pisałem wiec tak w wielkim skrócie : Połowa sezonu już prawie dobiega , każdy punkt powoli będzie na wagę złota, skłądy praktycznie kompletne, młody sędzia Shaun Evans lubi dawać kartoniki.Dla mnie to typowy mecz walki i ostatni gwizdek i szansa na wyższe lokaty . Wybaczcie za taką kiepską analizę następnym razem postaram się bardziej ;)
Reasumując:
Over rożnych 11,5 @ 2
Over karki 4,5 @ 1.66
BTS @ 1.7
wszystko grane w bet365
Życzę sobie jak i wam owocnych typów !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szpaqu 8

szpaqu

Użytkownik
Witam Panowie! Wciągneło mi cąłą analizę jaką pisałem wiec tak w wielkim skrócie : Połowa sezonu już prawie dobiega , każdy punkt powoli będzie na wagę złota, skłądy praktycznie kompletne, młody sędzia Shaun Evans lubi dawać kartoniki.Dla mnie to typowy mecz walki i ostatni gwizdek i szansa na wyższe lokaty . Wybaczcie za taką kiepską analizę następnym razem postaram się bardziej ;)
Reasumując:
Over rożnych 11,5 @ 2
Over karki 4,5 @ 1.66
BTS @ 1.7
wszystko grane w bet365
Życzę sobie jak i wam owocnych typów !!!
Oczywiście chodzi mi o Jets-ow z Adelaide ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Witam zastanawia mi dziś ten poranny mecz patrza na formę obydwu zespołów to nie grzeszą skutecznością h2h tez wygląda bardzo underowo może u2.5 po 1.99 w oddsring wygląda obiecująco ? Co o tym myślicie?
Ja ktoś napisał będzie to mecz walki o każdy pkt a więc i bramki mogą padać bardzo rzadko... chodź z drugiej strony obydwie drużyny w obronie nie są jakimiś murami nie do przejścia wiec i błędy się zdarzają i może paść coś więcej co sądzicie ?
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Na temat rzeczonego spotkania można sobie poczytać od strony 14 &quot;naszego&quot; działu. Wiele się od tamtych wypowiedzi nie zmieniło. Pozdrawiam
PS Ja popatrzę sobie na początek meczu i zobaczę co i jak? Bo przed meczem to j.w.
Oo, kursy spadają mocno na Adelaidę, bo Cirio w wyjściowej 11, a to był bardzo ważny zawodnik. Jak z jego formą po powrocie do składu? Najlepiej obejrzeć samemu.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Spokojnie, tu wszystko może się zdarzyć. Wynik dla mnie ok. , ale gra gospodarzy wcale nie przekonuje. Będą jaja jak wejdzie typ &quot;autochtonicznych przepowiadaczy&quot; i skończy się 1-1.
 
Do góry Bottom