>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Napisał prezezo:
&quot;Bardzo chętnie, myślę, że nie tylko ja, zobaczyłbym w fazie grupowej rywalizację Australijskich ekip z drużyna z Emiratów Arabskich, Iranu czy Arabii Saudyjskiej. Ale niestety. Jest to póki co niemożliwe.&quot;

Odległości, logistyka, pieniądze ????
Przykład:
lot z Melbourne do Szanghaju &quot;tylko&quot; 10 h i 7900 km,
lot z Melbourne do Abu Dhabi 15 h i 11 600 km do przebycia.
No właśnie, skoro mogą polecieć 8 tysięcy to 11 tysięcy też mogą. Ponadto o ile jestem w stanie zrozumieć fazę grupową &#39;strefową&quot;, to już od 1/8 finału jednak powinno być misz-masz. No bez jaj, że czołowych zespołów z tej strefy nie stać na cztery dłuższe podróże w roku. Jakoś dużo biedniejsze ekipy z Armenii czy Kazachstanu też potrafią zapierdalać na rundę przedwstępną do Andory czy Islandii w Europie ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Australia
Godz: 09:50
Spotkanie Brisbane Roar-WS Wanderers
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 4.00
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Brisbane Roar podejmowała będzie drużynę WS WAnderers, gospodarze według mnie jak i bukmacherów są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie , patrząc w ich statystyki przed własną publicznością grają na prawde dobrze a co najważniejsze potrafią punktować . W poprzednich 10 spotkaniach zanotowali 7 wygranych 2 podziały punktów oraz tylko 1 porażkę goście na wyjazdach grają w kratkę i moim zdaniem będzie im cięzko w tym spotkaniu zdobyć punkty . Na chwilę obecną Brisbane jest na 3 pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 20 punktów na swoim koncie, natomiast goście zajmują pozycję 7 i tych punktów ugrali zaledwie 12 . W obecnym sezonie gospodarze na swoim boisku grali już 5 -krotnie i ich bilans to 3 remisy oraz 2 podziały punktów, stawiam iż w dniu jutrzejszym okażą się ekipę o jedną bramkę lepszą , moim kolejnym jest opcja iż obie druzyny strzelą bramki, stawiam tutaj na dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
A ja zagram remis i obie strzelą po kursie 4,33. Spotykają się dwa zespoły najczęściej remisujące w lidze. Niby Roar są ostatnio w lepszej formie - dwie wygrane pod rząd ale z kim oni grali? Z CCM i Adelajdą - dwoma zespołami zamykającymi tabelę. Niecały miesiąc temu WSW grało z Brisbane u siebie i był remis 1:1. Liczę na powtórkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dziwny skład gości na dziś. W ataku bliżej nieznany Lachlan Scott, a Santalab na ławce. Nadal nie ma kontuzjowanego Buluta. Wiadomo, że Santalab jest najgroźniejszy z ławki, ale i tak jestem zaskoczony jego brakiem. Nie ma też pomocnika Martineza (również ławka), który przecież miał być ich mózgiem. Generalnie jak Roar ogarną Nichollsa i tego Japońca Kusukamiego to powinno być dobrze. Tym bardzie, że w końcu wychodzą porządnym składem. Kristensen, McKay, Petratos, MacLaren, Oar. Rozjeb**ą ich ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisałem:
&quot;Wracając do meczu Roar, tak jak prezezo uważam, że gra Brisbane jest &quot;taka sobie&quot;,w stosunku do osiągniętych wyników. U siebie są groźni nawet jak im się gra &quot;nie klei&quot;. Ja postaram się pójść następującym tokiem myślenia: skoro zespołowi WSW bramy ładuje Wellington to czemu nie Roar? Dla mnie mecz do obejrzenia i ewentualnego postawienia na over. Najlepiej, żeby do przerwy było 0:0, wtedy (jeśli obraz gry potwierdzi kierunek ) załaduję over 1,5. Może jutro wpadnie taki prezent?&quot;
1 poł. nie obejrzałem, ponoć kicha była, w przerwie na over 1,5 było 1,95 i się nie zdecydowałem. Za ochłapy zagrałem jak padła pierwsza bramka, na czacie liczyłem, że kurs może &quot;dojdzie&quot; do 1,7 i się nie doczekałem ???? Potem za aikmenem dałem under 2,5 (symbolicznie), a jak na złość zaczęły się robić akcje. Na koniec weszło i symboliczny &quot;plus&quot; na Święta. Pozdrawiam i do zobaczenia!
PS prezezo, tak to jest z tym Brisbane ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ja również składam wszystkim fanom piłki australijskiej serdeczne życzenia Zdrowych i Spokojnych Świąt. &quot;Widzimy się&quot; w drugi ich dzień mam nadzieję. Już od 7:30 Jetsi - Wellington. A potem Adelaide - Sydney!
Cieszę się, że ten wątek tak się fajnie rozwija. Kiedyś to tu posucha straszna była. A teraz to jedna z czołowych pozycji tego forum!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Newcastle Jets - Wellington Phoenix BTS &amp; over 2,5 @ 2,00 Bet365 ✅

Na ten typ naprowadziło mnie spojrzenie w historię spotkań obu zespołów. Siedem z dziesięciu ostatnich meczów ogólnie i cztery z pięciu rozgrywanych na boisku Jets spełniało ten warunek. Nie wydaje mi się żeby Jets byli dużo mocniejsi od Phoenix. Ostatnio strasznie męczyli się z Adelajdą i wygrali po golu w doliczonym czasie gry a wcześniej jakoś udało im się wygrać z Perth, które obecnie jest oczko niżej. Ogólnie jednak nie mają problemów ze strzelaniem goli na własnym boisku - w 6 meczach trafiali do bramek rywali 8 razy. Wellington na wyjazdach nie błyszczy, bilans 1-0-4 i tylko 4 strzelone gole na wyjazdach mówią wszystko. A ta jedyna wygrana to z przedostatnimi obecnie CCM. Ale na początku listopada ograli u siebie właśnie Jetsów, więc jak widać da się im strzelać. Do tego właśnie dołączył do nich Shane Smeltz - trzeci najlepszy strzelec w historii A-League. Warto też wspomnieć, że w Phoenix zagra będący w świetnej formie Roy Krishna. W ostatnich 7 meczach zanotował 7 trafień i zajmuje drugą pozycję (ex aequo z 3 innymi graczami) na liście najlepszych strzelców. W listopadowej wygranej z Jets dwa gole Krishny przesądziły o wyniku.
Podsumowując - Jets strzaciło prawie tyle samo bramek ile strzeliło w meczach na własnym stadionie, Phoenix ma problemy z defensywą, w dodatku strzelali niewiele ale dostali solidne wzmocnienie. Do tego historia spotkań tych zespołów pokazuje, że tam się sporo dzieje - myślę, że typ warty zagrania.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jets vs Phoenix: legenda (jak na Australię oczywiście ???? ) Smeltz jutro nie zagra, ale poza tym wszystko wskazuje na over w tym meczu. Ja mam tylko wątpliwości czy &quot;w Święta&quot; będą chcieli piłkarze się &quot;zabijać&quot;? Obejrzę na live 1 poł. i zobaczymy, może over 1,5 (jak ostatnio w Brisbane) będzie się opłacało postawić po ht?
Reds vs Sky Blue: kursy szaleją, ostatni zespół gra z liderem wiadomo jak się to kończy ???? . Dla mnie &quot;sportowo&quot; goście są lepsi, a kurs 2,0 zaczyna kusić, ale Święta, to czas prezentów ???? . Nie postawię nic przed meczem. GL!
PS Sorry za lakoniczne wpisy, ale w Święta komu się chce pracowć? ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Apropo jutra. Dwa propozycje bez rozpisywania się ode mnie:
Jets - Phoenix over 2,5 @ 1,69 ✅ ✅ 2:2
Adelaide - Sydney 2 @ 1,95✅ ✅ 0:4
bah
W pierwszym meczu trzeba się spodziewać goli. Natomiast w drugim znowu mamy casus tego, że Adelaide jest mistrzem. Gospodarze ostatnie miejsce 1-3-7. Sydney lider, bez porażki 8-3-0. Przypominam, że Adelaide to tylko papierowy już mistrz. Gdyby nie ten fakt to na mecz ZDECYDOWANIE ostatniej ekipy ligi, ze ZDECYDOWANYM liderem były by kursy w granicach 5,00 - 3,50 - 1,50.
Dodatkowo Sydney odzyskuje rytm. Zaczął strzelać Bobo. Zaczął i Holosko. Skoro wygrali 4:1 w Perth to dlaczego nie mają wygrać w Adelajdzie?
Do jutra!
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Też uważam, że Sydney ma w ręku wszystkie argumenty żeby rozjechać Adelajdę ale osobiście tego nie gram. Argumenty? Po pierwsze kurs - ostatni zespół gra z liderem i na lidera 2,05? Dla mnie coś tu mocno nie gra. Ile razy traciłem kasę na takich spotkaniach stawiając właśnie na faworyta... Drugi argument to pierwsze spotkanie tych zespołów w tym sezonie i niespodziewany remis 0:0. Trzeci to spojrzenie w przeszłość - SFC nie wygrało w Adelajdzie od lutego 2012 roku. Prawdopodobnie tego nie ruszę a jak już to poszukam niespodzianki - po głowie chodzi mi 1X albo DW 1:1.
Edit: Faktycznie Smeltz nie zagra jeszcze w meczu z Jets ale mimo wszystko podtrzymuję typ na pierwszy jutrzejszy mecz.
 
maer 272,2K

maer

Typer A-League
Moje zdanie jest takie że na 1 z meczy a mianowicie Jets-Phoenix szukałbym jednak czystej jedynki bo kurs do tego zachęca i ktoś powie że goście mają lepszych snajperów i będzie miał trochę racji bo jeden z nich strzelił kilka bramek i jest w czołówce lecz gospodarzom strzela kilku zawodników a jak wiadomo w zespole jest siła bo jednego można bardziej przykryć ale pięciu już nie.
Zaś 2 mecz Adelaide-Sydney jak już wcześniej wspomnieliście mecz zagadka ale reguła na takie ligi jak Australijskie, Brazylijskie, Argentyńskie i tak dalej jest jedna tak zawsze gospodarz stawia opór i żeby gość wygrał to musi być o klasę lepszy albo i o więcej a tym meczu na pewno tak raczej nie będzie.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Pierwsza połowa w Newcastle za nami. Oglądałem od 30 minuty i sporo się działo. Są w stanie pokryć ten over, chociaż statystyki z początku meczu tego nie zapowiadały. Jetsi po stracie gola ruszyli do ataku i będą okazje w tym meczu się pojawiać w obie strony mam nadzieję.
Kurs na Sydney jeszcze wzrósł co mnie cieszy niezmiernie. Dlaczego kurs na lidera jest taki to już pisałem kilka razy. Trzeba też pamiętać, że Sydney straciło póki co raptem pięć goli. Kto ma im strzelić dziś? Ten pachołkowaty Guardiola? Henrique to jest jedyny gość który może im krzywdę jakąś zrobić. Sydney w formie. Zaczął grać Bobo. Pobieram tą dwójkę z pocałowaniem w rękę. W BAH już 2,10.
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Pierwsza połowa w Newcastle za nami. Oglądałem od 30 minuty i sporo się działo. Są w stanie pokryć ten over, chociaż statystyki z początku meczu tego nie zapowiadały. Jetsi po stracie gola ruszyli do ataku i będą okazje w tym meczu się pojawiać w obie strony mam nadzieję.

Kurs na Sydney jeszcze wzrósł co mnie cieszy niezmiernie. Dlaczego kurs na lidera jest taki to już pisałem kilka razy. Trzeba też pamiętać, że Sydney straciło póki co raptem pięć goli. Kto ma im strzelić dziś? Ten pachołkowaty Guardiola? Henrique to jest jedyny gość który może im krzywdę jakąś zrobić. Sydney w formie. Zaczął grać Bobo. Pobieram tą dwójkę z pocałowaniem w rękę. W BAH już 2,10.
już 2,30 w bet,ja odradzam granie na sydney, takie mecze przewaznie źle się kończą, myśle ze 1DNB @2.0 to najlepszy wybór
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Wolę zagrać i przegrać. Niż nie zagrać i potem żałować przez najbliższy tydzień. ????
A Adelaide to ja w życiu nie zaufam. Po 2,35 zagrałem ????
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
Ja tez pogralem na lidera Sydney ze wzgledow ze sa oni najlepsza druzyna wyjazdowa tej ligi , 5.1.0. i mysle ze z takim przecwnikiem jak Adelaide powinni ugrac ten mecz.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Pierwsza połowa w Newcastle za nami. Oglądałem od 30 minuty i sporo się działo. Są w stanie pokryć ten over, chociaż statystyki z początku meczu tego nie zapowiadały. Jetsi po stracie gola ruszyli do ataku i będą okazje w tym meczu się pojawiać w obie strony mam nadzieję.
Kurs na Sydney jeszcze wzrósł co mnie cieszy niezmiernie. Dlaczego kurs na lidera jest taki to już pisałem kilka razy. Trzeba też pamiętać, że Sydney straciło póki co raptem pięć goli. Kto ma im strzelić dziś? Ten pachołkowaty Guardiola? Henrique to jest jedyny gość który może im krzywdę jakąś zrobić. Sydney w formie. Zaczął grać Bobo. Pobieram tą dwójkę z pocałowaniem w rękę. W BAH już 2,10.
Zaczął grać Holosko a i Ninkovic szybko wrócił do wysokiej formy... ???? o Gaurdioli mamy podobne zdanie widzę...dodatkowo koleś ma ego na poziomie naszego Marciniaka ( o sędziego mi chodzi, nie piłkarza ???? ), to machanie rękami, po stracie stoi jak kołek, a te próby dryblingów na stojąco, to wywołują tylko uśmiech politowania na twarzach obrońców...jutro idę w stronę City z Perth, 1,6 do złapania...co mimo wszytko dla mnie jest zadowalającym kursem...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W końcu kolejny tydzień bez sensacji i niespodzianek (przynajmniej jak dla mnie), cieszy, że dział stał się chyba najbardziej aktywny na tym forum. I co najważniejsze wygrany!
Dziękuję i pozdrawiam. O tym co jutro to może wieczorem do tego usiądę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Elegancja Francja, Australia! Drugi dzień Świąt Na piękny plus. Szkoda jedynie tego, że nie zrezygnowałem z gry na live i trochę wtopiłem na Jetsach. Ostatecznie jednak fajny Plus!
Teraz Adelaide w Nowy Rok jedzie do Wellington. Jak nie zwolnią Guillermo Amora to trza wchodzić w &#39;jedynkę&#39; ???? Krishna i spółka zaczną w końcu wygrywać ????
Jutro City pewnie wygra. Ale po 1,6 brać ich nie będę. Może do 30 minuty będzie remis to na live się złapie coś lepszego.
Edit: A właśnie teraz mi przyszedł taki pomysł. Co prawda mecze będą rozłożone w czasie ale puścić można:
City - Perth 1 @ 1,51 ⛔ 3:3
Victory - CCM (0-1,5) 1 @ 1,62 ✅ 4:1
AKO: 2,43 ⛔
BAH
I to proponuję na zakończenie ostatniej tegorocznej kolejki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom