>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Podbijam zdanie kolegi prezezo ???? Zgadzam się w 100%. Skład wg. autochtonów (podają COLAZO w składzie wyjściowym) + link do strony z zapowiedziami spotkania:
&quot;Melbourne City FC squad: 1.Thomas SORENSEN (gk), 2.Manny MUSCAT, 3.Josh ROSE, 4.Connor CHAPMAN, 6.Osama MALIK, 8.Neil KILKENNY, 9.Nicolas COLAZO, 10.Anthony CACERES, 11.Bruce KAMAU, 12.Nick FITZGERALD, 17.Tim CAHILL, 18.Paulo RETRE, 20.Dean BOUZANIS (gk), 21.Ruon TONGYIK, 22.Michael JAKOBSEN, 23.Bruno FORNAROLI, 26.Luke BRATTAN, 27.Fernando BRANDAN
http://www.a-league.com.au/matchcentre/Melbourne-City-FC-v-Perth-Glory/854335#cMxTO58UlZJx2hrT.99
Dla mnie super skład MC, poczekam i popatrzę na live. Jeśli będą cisnąć od początku to zagram pewną 1.
GL!
Oficjalny skład: Colazo jednak na ławce, ale to nie ma wpływu na moje typowanie.
Komentarz po meczu: Overy powchodziły, ale jedynki szkoda bo tzw. &quot;momenty&quot; były ???? We wtorek kolejne derby tym razem w ramach Pucharu FFA. Postaram się obejrzeć ten mecz bo zapewne będzie warto. O emocje jestem spokojny ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Osobiście również polecam over 2,5 gola, do dubla jak znalazł. Melbourne jest faworytem rozgrywek Cahilll robi ogromną różnicę. Warto również spróbować te spotkanie na Live. Tym bardziej że Goście przyjadą bez Taggarta oraz Lowryego.
Over 2,5 gola @@ 1,50 Otobet
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Bez opisów, ale po analizie. Po najmniejszej lini oporu ????
22.10.2016
Dubel, mała stawka
08:35 Central Coast Mariners vs Brisbane Roar: jak dla mnie over 2.5 (kurs ok. 1.5)
10:50 Adelaide United vs Melbourne Victory: jak dla mnie x2 (kurs j.w.)
Kurs łączny ok. 2.25 (w zależności od buka)
GL!
Komentarz po 1-ym meczu: festiwal nieporadności. 6 bramek w tym meczu też by nikogo nie zdziwiło.
Pozostaje drugi mecz. Nie odgrywamy się na siłę. Mała stawka. Jak zresztą zwykle w początkowych kolejkach danych rozgrywek.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Idzie nam jak po grudzie ta Australia póki co. Ale nie zrażony niczym próbuję dalej.
Jutro o 8:00 mecz główny tej kolejki.
Wellington Phoenix - Sydney FC 2 @ 1,88 bet-at-home 0:1 (0:0) ✅ ✅
Bardzo przyjemny kurs na wygraną gości. Obie drużyny na przeciwległych biegunach po pierwszych dwóch kolejkach. Tak jak już pisałem, Sydney zyskało snajpera przez duże &#39;S&#39; i z Bobo na szpicy oraz wspierającym go Holosko są w stanie w tym sezonie zajść bardzo daleko. Do tego po rocznej nieobecności w końcu zdrowy jest Bernie Ibini-Isei, która wraca po koszmarnym złamaniu nogi. A to jest gość który kiedyś też potrafił robić różnicę. Czy to w Sydney czy w CCM. Przyznam szczerze, że kompletnie o nim zapomniałem. Nie spodziewam się by Bernie zagrał od początku, ale powinien parę minut dostać i może pod koniec meczu narobić sporo wiatru.
Wellington to cztery-pięć głośnych nazwisk i... to tyle póki co. Bez jakiegokolwiek błysku. Gram Sydney win
********
Dwie godziny później ostatni mecz trzeciej kolejki. Dla mnie faworytem jest Western Sydney i pewnie coś tam w ich stronę zagram w trakcie meczu. Ale nie szalałbym tutaj w żaden sposób. Newcastle ma 4 pkt ale zdobyte na beznadziejnych rywalach u siebie. Na wyjazdach Jetsi nigdy nie imponowali. Na pewno gospodarze będą chcieli się zrehabilitować za wstydliwą wpadkę 0:4 u siebie z pierwszej kolejki w derbach z Sydney. Sądzę, że gospodarze są po prostu lepsi i ogarną ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Panowie, przepraszam, że się w trącę, bo znawca ze mnie żaden, tak tylko śledzę wyniki i komentarze, ale...
Wellington: pamiętam sprzed 2-3 sezonów komentarze związane z faktem, że wyjazdy do nich to jest jednak wyprawa na inną wyspę i wcale nie tak blisko jak nam się wydaje (Nowa Zelandia). Aaa nawet sprawdziłem - z Sydney to jest około 2200 km.Coś jak z Wawy do Madrytu. I nie wiem czy ta odległość, możę nieco inny klimat, a może po prostu magia własnego stadionu, powodowała, że ciężko siętam grało nawet gdy Phoenix nie błyszczało ogólnie w lidze.
Druga sprawa to czy piłkarz, nawet zawodowiec, po koszmarnym złamaniu nogi wróci do swojej pełnej dyspozycji?
pozdrawiam i życzę powodzenia (czasem gram z Wami, ale musi mnie analiza przekonać ;-) )
mariusz
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kiedyś już pisałem, że A-league potrafi być nieprzewidywalna, ale po jakimś czasie zawsze przynosi profity ????
Mała stawka (bo statystyka jest nieubłagana) Wellington x-x (połowa lub koniex) ok. 1,6 chociaż faworytem Sydney! Uprzedzam ????
WS vs Jets - mała stawka po 1.75 na gospodarzy
GL!
mario72k - sam o tym pisałem ???? dlatego idę w remis. Ostrzegam kozaków ???? , mała stawka ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Owszem jest to ekspedycja na inną wyspę, ale bez przesady. Zdecydowanie dalej jest Sydney na Zachodnie Wybrzeże do Perth chociażby. Może nie będzie to znów 4:0 dla Sydney no ale chyba sobie poradzą ;)
Chociaż jak ja podaję tutaj typy to zazwyczaj jest na abarot ;p
A co do powracającego po kontuzji Berniego - na pewno nie gram wygranej Sydney przez perspektywę jego powrotu. To fajny chłopak, wraca po kontuzji, warto było o nim wspomnieć ????
Powodzenia jutro! 8:00 siadamy do streamów i śledzimy!
Pozdro!
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Już miałem się przerzucać na japoński baseball vel badminton w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. A tu jednak Sydney wcisnęło w ostatniej akcji meczu.
Wnioski ze spotkania:
Wellington zaskoczył in plus zdecydowanie. Zaczęli przede wszystkim kreować sytuacje bramkowe. O niebo lepszy mecz Barbarousesa. Generalnie do przerwy powinni 1:0 prowadzić ale sympatyczna pani sędzina (Sarah Jones) zdecydowała się podnieść pod koniec pierwszej połowy flagę w górę chociaż Krishna za nic w świecie nie był na ofsajdzie. Chyba trzeba jej jakiś mały przelew z podziękowaniem wysłać.
Sydney zaskoczenie in minus. Wolno, ślamazarnie. Do przerwy to był dramat, po przerwie ciut lepiej. Złapałem się za głowę jak Arnold najpierw ściągnął Holosko a chwilę później Bobo. Jakoś Simon mnie nie przekonywał nigdy, a jego &quot;strzał&quot; głową chwilę po wejściu był idealnym podsumowaniem. No i gdy się wydawało, że nic mnie nie uratuje to w polu karnym znalazł się Ninkovic...
Za osiem dni Wellington gra w Melbourne z Victory. Kursy zapewne będą wystawione na gospodarzy więc będę próbował polować coś w strone Phoenix. Gola w końcu strzelą. Trzy mecze na zero z przodu to już wystarczająco.
Pora na WSW - Jets!
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No cóż, kolejna seria rozgrywek za nami. W dotychczasowych &quot;wróżbach&quot; jakiejś szczególnej skuteczności nie mogę sobie zarzucić ???? Osobiście trochę jako typera zabolała 92&#39; w Wellington (miałem w taśmie czysty x) chociaż obstawiałem połowa/koniec x więc nie narzekam. Kolega prezezo chyba też? To 17 mecz Phoenix bez remisu (oczywiście nie ma co się podniecać: szkocki Ross County miał ostatnio serię 53 MECZY!!! bez remisu u siebie !!!)
WS nie oglądałem ale przyjdą jeszcze typy na średnią i dużą stawkę na potentatów ???? . We wtorek derby Melbourne w pucharze FFA. Moim zdaniem emocji nie zabraknie. Wstrzymuję się z typowaniem przedmeczowym, zagram coś live. Pozdrawiam i do usłyszenia/napisania ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
W 80 minucie z boiska wiało taką nudą, że wyłączyłem i poszedłem na zakupy z przeświadczeniem, że miano frajerów tygodnia wspólnie zgarniają Adelajda i Wellington za gole stracone w doliczonym czasie gry.
Wracam i cóż, za zmiana. Frajerów weekendu bezapelacyjnie zdobywają WS Wanderers. Ja nie wiem jakim cudem oni to osiągnęli ale przez 80 minut meczu Newcastle nie stworzył choćby pół sytuacji. Gospodarze strzelili dwie, powinni następne dwie. A tak to jakimś sobie tylko znanym sposobem przyjęli dwie w pacynę i skończyło się remisem. Nieprawdopodobne.
Po trzech seriach spotkań również nazwać się &#39;expertem&#39; nie mogę ???? . Najważniejszy typ trzeciej serii wszedł jednak na mega farcie i niech to będzie dobrym prognostykiem na nadchodzące dni.
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Zwróćcie uwagę na kartki w tej lidze z jest to bardzo kartkówka liga można na tych zakładach dużo zarobić
Osobiście patrzyłem również na tę statystykę, jednak Ja osobiście ostatnio testuje sobie 1 lub 2 w pierwszej połowie kursy niezłe i warte ryzyka.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dobra, bez zbędnych ozdobników. Jutrzejszy mecz: Melbourne City vs Adelaida.
Ciekawscy mogą sobie poczytać różne składy, zapowiedzi, analizy itd. Wiadomo jakie to ma czasem przełożenie na efekt - żadne ????
Jak dla mnie za MC:
a) forma (mimo porażki z Perth) za gospodarzami,
b) skład optymalny,
c) warto zaatakować fotel lidera (chociaż na jeden dzień),
d) problemy kadrowe (od początku sezonu) Adelaidy.
Przeciw:
a) Redsi to nadal aktualni mistrzowie a - league,
b) kursy na win gospodarzy rosną,
c) h2h niekorzystne dla gospodarzy,
d) zmęczenie po pucharze.
Kursy słabe, ale przyznaje się bez bicia, że chyba skorzystam, ewentualnie zrobię przyczajkę na live. Dorzucę też do jakiejś taśmy.
W premium: dnb po 1.35; 1x po 1,22; średnia stawka; czysta 1 po 1.78 (ja na live poczekam na kurs 1,9 - 2,0 i wtedy małą stawką).
Jak na live zobaczę, że MC &quot;kwasi&quot; to się wstrzymam z &quot;kozakowaniem&quot;. Pozdrawiam i GL!
 
K 103

kuchar1988

Użytkownik
Melbourne City - Adelaide United
Typ czysto statystyczny. Jesli uznacie, że kiepska analiza to proszę usunąć. Jedna z bardziej overowych lig. Tak jak koledzy wyżej pisali, rownież często gram na bramki juz do przerwy,bo można zarobić. Ale osobiście rownież często uderzam w rzuty rożne do przerwy. Z czegoś te gole muszą padać. Nie będę sie zagłębiał i szukał jaki to ich % pada po rożnych, ale 5 cornerów w 1 połowie to w tej lidze praktycznie pewniaki. Tak też próbuję dziś.
Over 5 rożnych w 1 połowie
2.05
Bet365
4 rożne
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
W premium: dnb po 1.35; 1x po 1,22; średnia stawka;

Jak dla mnie wrzucanie do taśmy typu 1x po 1,22 jest samobójstwem. Wiemy jak gra City. Przy remisie to jest atak i jeszcze raz atak. A jak to się skończylo w meczu z Perth - każdy pamięta. Także albo czysta jedynka albo wcale jak dla mnie.

Ja uderzam w tą jedynkę. A to, że kursy rosną to REWELACJA ???? Więcej się zarobi ;d Ponadto do długiej listy kontuzjowanych dołączył jeszcze mający być liderem ofensywy Henrique. Masakryczny szpital w Adelajdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
&quot;Jak dla mnie wrzucanie do taśmy typu 1x po 1,22 jest samobójstwem.&quot;
Po prostu znając swoje czasami &quot;garbate&quot; szczęście to MC po 17 meczach bez x, właśnie dzisiaj specjalnie dla mnie ???? prowadząc cały mecz np. 1-0 zremisuje w 93 po rzucie rożnym ???? A na poważnie, dużo osób (tak mniemam) korzysta z typów tu zamieszczonych i ja osobiście biorę pod uwagę także aspekty statystyczne danych spotkań. Staram się grać bezpiecznie, a jak wychodzi? Ja nie narzekam ????
Wszystko fajnie weszło i oby tak zawsze ???? Adelaida się postawiła, ale cyrków tym razem brak ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 67

gownowtrawie

Użytkownik
Idąc tropem Kuchara, sprawdziłem ilość rożnych Adelaide. W tym sezonie rozegrali 3 mecze, zdobywali w nich kolejno 11, 6 i 8 rożnych.
Puszczam ov 4.5 rożnych Adelaide po kursie 1.75, unibet.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Brisbane Roar - Perth Glory
30.10.2016, 07:00
Krótko.
Autochtoni wieszczą remis w tym meczu. Ja spokojnie pobieram x2 po 1,62 w premium. Moim skromnym zdaniem goście (tu liczę na Keogha) są w stanie nawet wygrać to spotkanie, chyba, że Brisbane nagle &quot;się obudzi&quot;. Oby nie ????
Mi więcej nie trzeba. Pozdrawiam i GL!
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Właśnie się szykowałem do pisania swojej analizy jutrzejszego meczu.
Panie qowalsky - jesteśmy na kursie kolizyjnym ????
Obejrzałem dwa ostatnie mecze Perth i pomimo tych dwóch wygranych w życiu im nie zaufam. Słaby mecz z Wellington i mega fartowna wygrana w Melbourne. Pora z tym skończyć.
Mnie nęci kurs na Brisbane @ 2,18 bet-at-home.✅ 2:1 (1:0)✅Pora na przełamanie. Statystycy wyliczyli, że Jamie MacLaren odkąd przybył do Queensland nie miał serii czterech meczów bez gola. W pierwszych trzech nic nie strzelił. Jutro zarówno on jak i jego Brisbane ograją Perth. Gram jedynkę!
Jedno jest pewne - ktoś z nas wygra ????
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom