>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Ja z kolei oglądałem mecze Brisbane z CCM i Jets, i skoro twierdzisz,że w punktującym MC Perth jest mało jakości, ti jak wypowiesz się o drużynie Roar z tych meczy?Wolne tempo, Holman, Broich,Oar wyglądają jakby z workiem ziemniaków na plecach grali, obrona przyjmująca 4 sztuki od Jets się kompromituje...to ta jakość?Ja skłaniam się ku graniu na x2,a za mniejsze pieniądze, łącznie z ciekawie wyglądającymi overami JL2 (Cerezo Osaka, JEF United), zagram zwycięstwa Glory.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Punkt dla kolegi prezezo ???? Szkoda (dla mnie), że Brisbane się dzisiaj obudziło. Szczerze mówiąc to do 25 min. kiedy to zszedł kapitan Perth, ani przez chwilę nie wątpiłem w powodzenie swojego typu. Nawet potem uważałem, że remis jest do wyciągnięcia. Jak widać myliłem się ????
Jutrzejszy mecz będę oglądał i wtedy zadecyduję, czy coś postawić. Kusi remis (statystyka dzisiaj pokazała swoją moc!) po dobrym kursie. No ale zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Gratuluję prezezo.Coś w tym sezonie jeszcze mniej przewidywalnie niż w poprzednich...jedynie Sydney FC, na razie nic nie robi sobie z kolejnych przeszkód...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Udało się, chociaż statystyki i gra Brisbane nadal nie przekonują nikogo.
Jutro szukam gola dla Wellington. Wystarczy już tych meczów bez trafienia. Krishna czy wracający na stare śmieci Barbarouses są w stanie skierować piłkę do siatki. O tym, że Victory też trafi jestem przekonany.
BTTS @ 1,64 bet-at-home 6:1 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Dobra opcja, ja jednak pograłbym tutaj jakiś over rr (kto wystawia linie na AJ?), mam nadzieję,że w pełni sprawny Krishna i wyjście trójką w ataku przez Victory ( wtedy więcej akcji z boku Rojasa,mniej gry środkiem Berishą) da nam trochę rożnych...
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Witam! Z racji tego, iż nie oglądam meczy ligi Australijskiej chciałbym zapytać was o opinie odnośnie poziomu tej ligi w porównaniu do lig europejskich. Jak np: Ekstraklasa czy Ligue1. Dowiedzieć się jakie są plusy, a jakie minusy, oraz jakie ma tendencje
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Liga jest nieprzewidywalna ???? . Poprzedni sezon: Adelaida po pierwszych 8 meczach bez zwycięstwa zostaje mistrzem (!) bez zmiany trenera ????
Tendencje:
1) overy na live mocno opłacalne,
2) gospodarze się spinają (patrz dzisiaj),
3) derby lokalne i krajowe zażarte = kartki,
4) Gole w ostatnich minutach - to lubię ???? .
PS Oglądam z 10 lat ???? - pasują mi godziny spotkań ????
Kolegom baduraff i prezezo dałbym więcej &quot;+&quot; tylko system &quot;każe&quot; mi &quot;dawać&quot; &quot;innym&quot; -
taki &quot;forumkołchoz&quot; ????
PS2 Błędy zamierzone ???? wpisuję się w &quot;konwencję&quot; ???? systemu. Ale to już zupełnie inna historia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Odnośnie poziomu ligi to nie ma się co czarować. Na pewno nie jest to liga na poziomie Ligue 1. Świadczy o tym chociażby fakt zawodników którzy &quot;tutaj&quot; są gwiazdami, a w innej części świata znikają w przeciętności. Chlubnym póki co wyjątkiem ostatnich miesięcy jest etatowy reprezentant Australii Aaron Mooy, który zbiera dobre recenzje za grę na zapleczu Premier League - w Huddersfield. Niestety na przykład do Europy wyemigrowali także z Adelajdy Goodwin i Mauk (odpowiednio Sparta i NEC Nijmegen) i żaden z nich szału tam nie robi.
Z drugiej strony gwiazdą niezaprzeczalną ligi jest Bruno Fornaroli - supersnajper, który wcześniej nigdzie nie potrafił olśnić.
Żeby jednak nie było, to w tym sezonie dwie ekipy zagrały w fazie pucharowej azjatyckiej LM. Wstydu ani Sydney ani Melbourne Victory nie przyniosły, aczkolwiek obie pożegnały się na etapie ćwierćfinałów.
A co w tej lidze przyciąga? Jej magia. Ja się w niej zakochałem jakieś trzy lata temu. W ogóle uwielbiam Australię. Pewnie nigdy tam nie zawitam, ale klimat i życie musi tam być wspaniałe. Tak samo jak wspaniały jest klimat na stadionach. Te mewy fruwające na płycie w Melbourne. A przede wszystkim stadion w Newcastle i ludzie siedzący za bramkami na kocach jak na pikniku. A i wyrównany poziom zespołów powoduje wzrost emocji.
I to co pisaliśmy już tutaj - godziny gry są fantastyczne. W weekend żona śpi, dzieci śpią a ty o siódmej rano odpalasz streama i oglądasz to co się dzieje na drugiej stronie świata. Aż żal że żaden Eurosport albo inny kanał z Polski nie ma tej ligi w swej ofercie. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
A co w tej lidze przyciąga? Jej magia. Ja się w niej zakochałem jakieś trzy lata temu. W ogóle uwielbiam Australię. Pewnie nigdy tam nie zawitam, ale klimat i życie musi tam być wspaniałe. Tak samo jak wspaniały jest klimat na stadionach. Te mewy fruwające na płycie w Melbourne. A przede wszystkim stadion w Newcastle i ludzie siedzący za bramkami na kocach jak na pikniku. A i wyrównany poziom zespołów powoduje wzrost emocji.
Tak, to jest zdecydowanie ta magia...z jednej strony nowoczesnośc, z drugiej folklor...uwielbiam te poranki, jak kolega wspomniał,kobieta śpi, dziecko śpi, a ojciec od 7 naprzemiennie z J-League i K-league sobie na streamach śmiga...
Co do gwiazd, ikon, dla mnie od zawsze A-League kojarzy się głownie z Besartem Berishą...swego czasu szlaki migracyjne z Europy przecierał Thomas Broich, grać w piłkę przypominał sobie Romeo Castelen...samemu uwielbiam patrzeć na grę Diego Castro z Perth...jak komuś nudno weekendowe poranki + chce to przekuć w jakiś zysk, to zdecydowanie polecam A-league.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Overy różnych pochodziły,over 3,5,over 2 po przerwie,bramki obu drużyn też (teraz tylko czekam na podobne kombinacje grane w meczu Stoke ze Swansea),ale wielka szkoda, że nie udało się złapać singla,że obie drużyny strzelą w obydwu połowach po kursie 9 w marathonbet,byłby dobry początek dnia...szkoda,z innej beczki polecam grać hc na Jeonbuk z Sangju +Seoul, walka o mistrzostwo trwa w najlepsze po podziale na grupy...żadna z drużyn nie może sobie na wpadkę pozwolić...
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
No przecież napisałem,że to akurat nie siadło ???? szkoda bo WP mieli swoje szanse w pierwszej połowie też...ale generalnie przy każdej kolejce gram minimum dwa-trzy single na takie zdarzenia (o ile kurs &gt;7) lub,że w obydwu połowach będzie over 1.5 gola ( gdy kurs od 3,5 ), jako takie bardziej opłacalne alternatywy dla over 3.5 gola, które w Australii zazwyczaj na 2,3 - 2,5 jest wyceniane...
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
AAaa. Źle to odczytałem. Myślałem, że żałowałeś tego, że nie zagrałeś BTTS w obu połowach. A ty niestety zagrałeś.... ????
I jaki żal że trzeba czekać do piątku na kolejne mecze....
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
W środę K-League, polecam mecz Jeonbok, fajnie się ich ogląda...a co do następnej kolejki to w oko jak na razie wpadł mi dubel Wellington Phoenix - Newcastle Jets - 1 na przełamanie po kursie 2,05 i over 2,5 w meczu Sydney FC z Victory po wysokim kursie 1,75 (gdy gospodarzem są FC w ostatnim czasie między tymi drużynami zawsze było overowo)
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
04.11. 09:50
Brisbane Roar vs Melbourne City.
Początek 5 kolejki, w której Brisbane zmierzy się z MC. Kursy odrobinę szaleją ???? i powoli spadają na gospodarzy, chociaż faworytem wg. bukmacherów dalej jest zespół z Melbourne. Ja wykorzystam sytuację i pobiorę &quot;bezpieczne&quot; ???? x2 (~1,45) i dnb (~1,6), które powrzucam do kuponów z LM i LE. Nie znam składów więc o &quot;poważniejszym&quot; graniu wypowiem się po ich ogłoszeniu. A sam mecz? Mnie Roar nie przekonują mimo ostatniego zwycięstwa, (po tym meczu Mclaren dostał powołanie na mecz reprezentacji z Tajlandią) i myślę, że City tego spotkania nie przegra. Dla mnie tradycyjnie ważne czy zagra Fornaroli i od tego też uzależniam swoje decyzje. To tak ogólnie i na sucho dzisiaj.
Kursy lecą dalej na gospodarzy, nie wiem o co chodzi bo MC bez osłabień. Może chodzi o fakt, iż od 18 meczy nie było x dla gości? Ja pobieram dnb MC po ~1.8 za małą stawkę. Do taśm itp x2 po ~1,5 mi też odpowiada. Postaram się obejrzeć i jakby była okazja to może jakaś kontra ????
W sobotę w Wellington widzi mi się remis (gospodarze też z 18 meczy bez x), ale to zagram tylko dla zabawy w ramach 1 (jedno) - stopniowej progresji za symboliczną końcówkę ???? - kursy od 3,5 do 3,8. Żaden zespół mnie nie przekonuje, a spokój Merrica działa mi na nerwy - prezes Phoenix musi mieć stalowe nerwy ???? Trzy lata bez większych sukcesów, a ostatnie mecze (to było widać) mocno słabe.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Komentarz do meczu Roar vs MC. MC przeważało przez cały mecz, ale co z tego skoro gospodarze po strzeleniu gola umiejętnie się bronili. Taktyka &quot;1000&quot; podań okazała się nieskuteczna. Czasami się aż prosiło aby przyp... w piłkę a`la Rado ???? chociaż. Więcej przeciw Roar u siebie nie będę stawiał. Dzisiejszy mecz mnie z tego skutecznie wyleczył.
Jutro zabawowo x w Nowej Zelandii jak wyżej wspomniałem i to na razie tyle. Pozdrawiam
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Sobota, 9:50.
Sydney FC - Melbourne Victory 1 @ 1,82 ✅✅ 2:1 (0:1)
W mękach i bólach, ale do przodu. Viva Sydney! Jeszcze nie patrzyłem na terminarz następnej kolejki, ale pora chyba zacząć grać przeciwko Sydney. W końcu passa się zakończy.
Jutro w drugiej potyczce dnia dojdzie po raz pierwszy w tym sezonie do Wielkich Derbów Australii.
Wszystkim zainteresowanym wiadomo, że kiedyś wspaniała passa Sydney skończyć się musi. Ale jestem przekonany, że jeszcze nie jutro. Nie w &quot;The Blues Derby&quot;. Ze znienawidzonym rywalem zrobią wszystko by zainkasować kolejne punkty. Tym bardziej, że nie wygrali z nimi od dawien dawna. Pełen skład. Własny stadion. Bilans 4-0-0 11:0. Gola stracić pewnie mogą. Wiecznie na zero z tyłu grać nie będą. Ale punktów nie stracą. W kadrze znowu Bernie Ibini. Czas wielki by wrócił i zaczął grać. To też może dodać drużynie POWERA.
Z drugiej strony Victory, które po niemrawym początku rozjechało ostatnio Wellington. Ale bez przesady. Jakoś nie widzę ich w roli prowadzących grę jutro. Dominować powinno Sydney. I z tej dominacji bramki wpadną. Ponadto w Victory zabraknie podstawowego defensora - Macedończyka Georgievskiego.
Sydney jutro ogra u siebie Melbourne. Polecam!

-----
Meczu dzisiejszego nie widziałem. Ale statystyki są przerażające. Ledwo trzy niecelne i żadnego celnego strzału City? Żenada. A miałem kurde grać na to Brisbane tak jak ostatnio ;p Ale się wystraszyłem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom