>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Adelaida vs Melbourne City. Oba zespoły spotkały się 8.04 w rundzie zasadniczej. Dzisiejsi gospodarze wygrali 2:0 (na wyjeździe). Od tamtej pory Adelaida &quot;odpoczywała&quot;, a MC musiało wygrać ćwierćfinał z Perth (17.04) aby ponownie zmierzyć się z United. Tym razem w półfinale play off - jednak dzisiaj (dla odmiany) przegrywający odpada. Oba zespoły bez osłabień. Na papierze poszedłbym w stronę Adelaidy i overu. Btts też jest możliwy - MC chce się odegrać za porażkę z 8 kwietnia br. Osobiście postaram się obejrzeć chociaż 1 połowę na live i wtedy coś postawię. Pozdrawiam!

Live
Po pierwszej połowie wynik 0:0. Sytuacje były, przewaga po stronie Adelaidy. Ja sobie spokojnie obstawie over 1,5 w Premium (bwin) po kursie 1,6.
Do tego zapewne pojawią się w drugiej połowie żółte kartki (do tej pory były 2).
Za drobne Adelaida win po 1,87. Oby druga połowa obfitowała w gole czego Wam i sobie życzę! GL!

I oby tak zawsze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Komentarz po meczu
Na szybko ???? WS vs Brisbane. Tak jak wspominałem wcześniej limit szczęścia dla Brisbane chyba się wyczerpał. Ja &quot;idę&quot; w stronę gospodarzy. Szczegółowa analiza Knagurów tutaj:

http://www.a-league.com.au/article/preview-hyundai-a-league-semi-final-western-sydney-wanderers-v-brisbane-roar/e7j1gcb8414z1xcggypmr8m7g

GL!

To tyle jeśli chodzi o przedmeczowe dewagacje ???? Jak widać Brisbane ma jeszcze dużo szczęścia w zapasie. Karny, samobój - nokaut! ????


To był mecz! Brawo Wędrowcy! Przyznaję, że zwątpiłem widząc 0:3 po dwudziestu paru minutach ???? Mea culpa. Szacunek Panowie i ukłony ????
PS Finał rozgrywek z Adelaidą. To trzeba obejrzeć!
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Finał. Adelaida vs WS. Przy stanie 2:0 chciałem napisać, że bramki w tym meczu na pewno jeszcze padną. I proszę ???? W tej chwili WS wróciło do gry! Kartki też pewnie się posypią!

Fajny mecz, Adelaida moim skromnym zdaniem zasłużyła na tytuł mistrzowski!
Do zobaczenia w przyszłym sezonie ???? Brawo, brawo Adelaida United!!!
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Liga: NPL Victoria

Pascoe Vale - Oakleigh

Od jakiegoś czasu bawię się w typowanie meczów, głównie pod kątem ilości goli, w niższych ligach australijskich. Mecze są tam mega overowe, a czasem można wyłapać fajne kursy. Ja, jeśli dobieram już jakieś mecze pod kątem over 2,5, to nigdy nie schodzę poniżej kursu 1,4. Z reguły wybieram sobie dwa mecze z kursami 1,4 - 1,5 i walę to w dublu. I muszę przyznać, że idzie to całkiem nieźle. Oczywiście wszystko jest na podstawie statystyk ponieważ nie mam czasu śledzić dokładnie poczynań tych zespołów ale mimo wszystko wydaje mi się, że prawdopodobieństwo trafienia jest dosyć spore.

Dziś wziąłem pod lupę spotkanie pomiędzy Pascoe Vale - Oakleigh Cannons. Zaczniemy od gospodarzy, którzy średnią strzelonych goli mają na poziomie 2,6 - w 22 meczach w 12 padało więcej niż dwa gole. Może nie jest to jakiś super wynik jednak jeśli spojrzymy na mecze przed własną publicznością to wygląda to o wiele lepiej - w 11 meczach aż w 9 przypadkach over 2,5 był pokryty, a średnia goli to 3,5 (bilans 19:19). Warte uwagi jest jeszcze to, że w pięciu ostatnich meczach przed własną publicznością padał over.

Jeśli chodzi o gości to średnia goli to 3,5, w 22 spotkaniach w 15 meczach był pokryty over. Na wyjeździe ta średnia wygląda jeszcze lepiej bo aż 3,8 gola na mecz, na 11 spotkań w 8 padało więcej niż dwa gole (bilans 20:22). I tak jak w przypadku Pascoe Vale i ich meczów u siebie, ekipa Oakleigh w pięciu ostatnich wyjazdowych meczach pokrywała linię over 2,5.

Wiadomo, że typowanie na podstawie statystyk nie do końca jest prawidłowe jednak bawię się tak od kilku miesięcy i efekt jest całkiem niezły. Powodzenia!

Over 2,5 @ 1,53 ✅ 2:1
B365
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
AUSTRALIA: NPL Queensland - Play Offy - Półfinał 28.08.2016 10:00
Brisbane Strikers - Redlands
Ostatnio zagrałem na Redlands w meczu decydujący o awansie do fazy play off i się nie zawiodłem ???? Dzisiejszy przeciwnik to już inna półka, a że Redlands słabo się prezentują w meczach wyjazdowych stąd idę w kierunku gospodarzy. Ponadto Brisbane Strikers dobrze zaprezentował się w meczu pucharowym z samym Melbourne City, trener gospodarzy oczywiście jest pewien wygranej swojej drużyny, no i na koniec pozostały stare rachunki do wyrównania pomiędzy zespołami. Pomimo rosnących kursów na gospodarzy (teraz około 1.7) to ja w to wchodzę. Nie zdziwię się jak padnie wynik 2:1 więc over także prawdopodobny. Jak będzie? Zobaczymy już za jakieś 3 godziny. Pozdrawiam
I po meczu. Komentarz miejscowych jest jednoznaczny. Brisbane przeważało, momentami nie schodziło praktycznie z połowy przeciwnika, ale cóż z tego skoro meczu nie wygrało. A potem dogrywka, karne i wiadomo: kicha. Trudno. Może pomyślę coś o finale.
 
D 11

demois

Użytkownik
Jakby kogokolwiek to, w ogóle interesowało oprócz mnie to już wiem i odbędą się w najbliższą sobotę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś ćwierćfinał pucharu FFA Bentleigh Greens v Melbourne Victory. Ostatnio gospodarze w różnych rozgrywkach (rzeczony puchar, play - offy stanowe) 2 razy zaliczali dogrywki. Mam nadzieję, że dzisiaj tego nie zobaczę bo przeciwnik z zupełnie innej półki. Melbourne Victory (patrząc na drabinkę) ma szansę zatrzymać się w finale tych rozgrywek, gdzie może spotkać się w derbach z Melbourne City. Taki mecz by &quot;wszystkim&quot; pasował ???? Ale to już &quot;australian fantasy&quot; w moim wykonaniu ???? Kurs na MV słaby bo tylko 1.3, ale warto złapać coś na livie. GL!
Trochę kopaniny było, szkoda, że do przerwy nic nie wpadło. Na live dało się coś ugrać po lepszych kursach niż przed meczem. Tak jak wspomniałem oby doszło do finału pomiędzy ekipami z Melbourne ????
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Witam!
Już jutro startuje nowy sezon w Australijskiej lidze A-League.
Rzuciło mi się w oczy sobotnie spotkanie miedzy ekipami z Sydney a mianowicie :
WS Wanderers - Sydney FC. Kursy strasznie poleciały z 3.5 na 2.7 na ekipe Sydney FC , zastanawiam się dlaczego ? Ma ktoś jakieś info ? Bo wątpie że chodzi tutaj o składy obu zespołów , a po 2 w poprzednim sezonie drużyna Wanderers zakonczyła sezon na 2 miejscu a ich rywale na 7. Więc raczej można by się spodziewać raczej odwrotnych kursów na sobotnie spotkanie.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Część zawodników jednej i drugiej drużyny pojechało na mecze reprezentacyjne, u gospodarzy zabraknie filara defensywy (w pucharze wyleciał z boiska Topor-Stanley), ponadto mecz będzie się odbywał na stadionie dotychczas dla obu drużyn neutralnym i na koniec dla przypomnienia derby to derby. Nie dziwota, że kursy wariują, teoretycznie po 3,3 3,5 warto było grać &quot;gości&quot;, teraz to już kwestia uznania każdego gracza. Moim zdaniem mecz &quot;zagadka&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Ok , dzieki za informacje ???? właśnie wczoraj tak spojrzałem na ten mecz i troche mnie on zaciekawił , masz rację po kursie 3.3 warto było pograć na gości teraz sam już nie wiem ale w sumie 2.7 tez nie jest najgorszym kursem do gry , wiadomo nie za wielkie pieniądze ale za 2/3 stówki można spróbować ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak to anglosasi nie mają kompleksów ???? , co do nowego wątku chyba jest niepotrzebny z racji małego zainteresowania tematem. Do tej pory ten zupełnie wystarczył.
Co do meczu WS v SFC, ja w takich wypadkach (jak już) to daję remis. Chyba, że na live od razu widać kto będzie dostawał baty ???? Jednak ta liga co do zasady jest bardzo wyrównana.
Pozdrawiam
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ta liga co do zasady to według mnie jest bardzo &quot;gospodarska&quot;. Gospodarze zazwyczaj w meczach teoretycznie wyrównanych ekip dominują. I tego też spodziewam się jutro. Myślę nad zagraniem na Brisbane. W końcu zeszły sezon zakończyli z bilansem 12-2-1 u siebie. Kadrowo wyglądają nieźle.
Jednak jak dla mnie typ weekendu to:
Wellington Phoenix - Melbourne City 1 @ 3,13 bet-at-home
Wellington poczynił przed sezonem bardzo ciekawe wzmocnienia. Przybył przede wszystkim z Victory pomocnik Guilherme który wespół z Bonevacią będzie trzymał środek pola. Szkoda, że nie zagra Barbarouses, którego nowozelandczycy również pozyskali z Victory. Natomiast w City przepotężne rotacje kadrowe. Tak naprawdę to ostał im się jedynie król strzelców Fornaroli z tego hiper ofensywnego składu. Najlepszy piłkarz ligi Mooy wyjechał do Huddersfield. Nie ma już też skrzydłowych Zullo (Sydney) i Novillo (gdzieś do Europy). Co prawda ściągnęli kilku zawodników w ich miejsce ale nie wierzę w to, że od pierwszej kolejki to wypali. Na początku września w sparingu Phoenix walnął City 4:1.
W niedzielę natomiast zainauguruje rozgrywki mistrz Adelaide. A tam to już w ogóle dzieję się nie za dobrze. Z mistrzowskiej ekipy nie pozostał praktycznie żaden ślad. Super-duo-bambo-Bruce-napastników czyli Djite i Kamau zawinęli żagle. Do Holandii wyjechali pomocnicy Mauk i Goodwin. Do kraju ojczystego wrócił też inny napastnik Pablo Sanchez (Llagostera). Do tego poważnego urazu doznał lider drużyny Carrusca. Ich rywal to oczywiście jedna ze słabszych ekip ligi. Ale Newcastle gra u siebie, może się udać.
Polecam więc na weekend
Brisbane Roar - Melbourne Victory 1 @ 2,30 4/10
Wellington Phoenix - Melbourne City 1 @ 3,13 4/10
Newcastle Jets - Adelaide United 1 @ 3,47 2/10
Będzie ciekawie. Naprawdę brakowało mi tych poranków ze streamami z Australii. Idealne wypełnienie piłkarskich weekendów! Nareszcie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Potwierdzam ???? (co do poranków), rodzina chrapie, a ojciec ma chwilę dla siebie ha ha. Co do meczów na szybko:
Roar - MV jak dla mnie wynik powinien ???? oscylować wokół remisu ze wskazaniem na gospodarzy,
Phoenix - MC tutaj widzę ???? zwycięstwo gości i dla mnie kurs powyżej 2 jest ok. No może w taśmie z dnb. W składzie MC podany jest występ Fornaroliego i to na razie do mnie trafia,
Jets - Reds - nie mam pojęcia ???? , może over ale na siłę nie gram. W poprzednim sezonie Adelaida nie wygrała 8 (!) pierwszych meczy z rzędu a została Mistrzem!
Pozdrawiam i dziękuję za włączenie się do aktualnego tematu. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Phoenix - MC tutaj widzę ???? zwycięstwo gości i dla mnie kurs powyżej 2 jest ok. No może w taśmie z dnb. W składzie MC podany jest występ Fornaroliego i to na razie do mnie trafia,
Oczywiście, Fornaroli będzie w składzie. Tylko to nie jest piłkarz a`la Messi który weźmie piłkę okiwa całą defensywę i wpierdzieli gola. On potrzebuje kogoś kto mu będzie dogrywał. W zeszłym sezonie lwia część tych goli padła albo po dograniach ze stałych fragmentów przez magika w tym elemencie Mooya, albo po dograniach ze skrzydeł lub z głębi pola (od Novilo lub Mooya). Owszem Fornaroli to gość genialny pod względem finishingu jeżeli chodzi o A-league. Praktycznie w zeszłym sezonie nie marnował okazji. Ale ktoś mu je musi stworzyć. Ja tam dalej twierdzę że Guilherme z Bonevacią zablokują środek pola jutro i zdobinują mecz. A Krishna będzie strzelał dla Wellington ????
Zaczynamy! MacLaren, Borriello, McKay, Broich i nowy nabytek Kristensen poprowadzą ekipę z Queensland do triumfu! Oby!
 
Do góry Bottom