>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ech, mam nadzieję, że większość zdążyła pozamykać, pokontrować. Ja sam zamknąłem po golu Kamau. Można było grając na Roar zarobić na tym meczu. Tylko trzeba było w miarę sensownie pograć w trakcie.
MacLaren sam mógł z pięć goli strzelić. A teraz to już cud się musi wydarzyć...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 367

romeo12345

Użytkownik
Nic nie zamykałem. Ba, nawet dołożyłem na Roar przy 1-2 :;/: Naszczęście zagrałem zaraz po przerwie na City @23 i XCity @9 i jestem tylko troche na minusie. Ale gruuuuba kasa uciekła. :;/:
 
ehe 11

ehe

Użytkownik
Nic nie zamykałem. Ba, nawet dołożyłem na Roar przy 1-2 :;/: Naszczęście zagrałem zaraz po przerwie na City @23 i XCity @9 i jestem tylko troche na minusie. Ale gruuuuba kasa uciekła. :;/:
podobnie u mnie a najlepsze ze połasiłem się na &quot;parę zł&quot; i czekałem na delikatnie więcej niż proponowali za zamknięcie...
ale tak zazwyczaj jest... następnym razem zarobimy
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Cytat:
Napisał qowalsky6 -&gt;

11.02. 09:50 Melbourne City - Brisbane Roar: .......................(x) ale i tak nie gram,
Teraz to nawet x2 by pasowało, ale x dalej &quot;byłby&quot; aktualny


Podobnie kombinujemy ???? tylko że ja w tej kwestii ???? wiadomo ????
Niestety Panowie, ale chyba miałem rację.
 
sztachetaa 15

sztachetaa

Użytkownik
Ja wczoraj pograłem handi, w dość słabym momencie, a przed chwilą dołożyłem Brisbane do przerwy i zgodnie z sugestią prezezo Brisbane w obydwu połowach.

Podsumowując:

Brisbane (-1) @3.75 ⛔⛔⛔
Brisbane do przerwy @3.2 ✅✅✅
Brisbane strzeli w obydwu połowach - tak @3.75
⛔⛔⛔

Zatem oglądamy!

Niestety w drugiej połowie nie miałem dostępu do bet365, więc nie mogłem zamknać. Całe szczęście, że stawka była płaska, więc jest mini plusik.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
To ja pierwszy zabiorę głos...
Zdziwiłem się gdy zobaczyłem kursy, gdyż najpierw rozpocząłem analizę, a dopiero potem zerknąłem na liczby w becie...
Ja to widzę jako mecz z gatunku &quot;musimy to wygrać, bo gramy o play-off&#39;y i na pewno musimy golić ogórków, którzy przecież nie tak dawno okupowali ostatnie miejsce w tabeli&quot; i dlatego są takie kursy a nie inne (bardzo niskie na Sydney) i ja bym bał się stawiać po 1.40 na gospodarzy. Fakt, że h2h w ostatnim czasie przemawia na korzyść WS Wanderers, ale Central Coast Mariners wygrali swoje ostatnie, domowe spotkania z Adelaide i z Perth, więc na pewno są podbudowani i pewni siebie, że mogą i w tym meczu namieszać, zrobić niespodziankę, więc ukłują jakiegoś gola, bo umieją to zrobić. Przepaść pomiędzy zespołami w tabeli nie jest jakaś duża.
Jeszcze nie analizowałem absencji w podstawowym składzie, ale jeśli są takie, na pewno pomogą w wejściu tego typu.
Bardzo szybko do głowy mi wpadło przyjemne zdarzenie btts. Kurs 1.61 jest dla mnie bardzo dobry do gry. Odległości między klubami nie duże i liczę na otwartą grę i lekkie przeczucie na niespodziankę, ewentualnie, że nie będzie to na pewno jednostronne widowisko, tak jak to kursy nam podpowiadają!
Reasumując :
WS Wanderers - Central Coast Mariners
btts (1.61)
bet zielonoszary ⛔
Ale jaja, gospodarze nie potrafili nic zmieścić xD
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
12.02. 07:00 WS Wanderers - Central Coast Mariners: tak jak &quot;ostatnio&quot; ? wszystko możliwe, ekipy nieobliczalne.
Nic się nie zmieniło. Gospodarze &quot;muszą&quot;, goście tak samo. Gospodarze u siebie wynikami cieniują, goście beznadziejni na wyjazdach. Gospodarze bez osłabień, goście tak samo ????
Obie ekipy potrafią tracić bramki z niczego, potrafią też strzelać. Teoretycznie powinien być bts lub over, ale przed meczem martwi mnie trochę h2h (chociaż to tylko statystyki oczywiście) bo na ostatnich 9 spotkań gdy Wędrowcy byli gospodarzami to z 8 razy był under. Jedynki nie biorę przed meczem, handi bez oglądania także, pozostaje live i wtedy się zobaczy. Ten mecz (dla mnie) jest klasycznym no betem ???? I na siłę przedmeczowo nic nie postawię. Nacieszę się tym co na razie udało się zarobić ???? Pozdrawiam i chętnie poczytam innych opinie. Do zobaczenia.
PS A propos Brisbane to dzisiaj &quot;pokazali&quot; dlaczego ich nie gram, chociaż kierunek &quot;wywróżyłem&quot; całkiem nieźle ????
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
HA ja po ostatnich meczach CCM na których ładnie zarobiłem poszedłem.jeszcze raz za Marynarzami. Co prawda delikatnie ale zagrałem.
2 @9✅
X2 @3,25✅
-1 @13✅
X/2 @13✅
1/1 @21⛔
2 +0,5 @3,2✅
Under 2,5 @2,7✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzisiaj zaspałem na mecz i co ja &quot;paczę&quot; ???? , Marynarze dali czadu. Och Romeo, opowiadaj jak? co? dlaczego? Marynarze Cię tak ujęli i te zjawiskowe wydarzenia w kilku choć słowach (jeśli oczy twe widziały ten spektakl) opisz jeśliś łaskaw. Starszy kolega grzecznie Cię prosi ????
PS i padł 9 under na 10 meczy w tej konfiguracji ???? Czasem statystyka popłaca ????
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
No powiem Ci Qowalsky, że mimo grania za nieduże stawki to ładnie zarobiłem:grin: Ostatnio na meczach CCM ładnie zarobiliśmy. Uważałem, że obie ekipy mają równe szanse a kursy na WSW mocno przesadzone i jeszcze raz poszedłem w CCM. Meczu nie oglądałem ale napewno wieczorem wypije sobie ich zdrowie mojego ulubionego Jacka Danielsa. CCM postawiło mi dzisiaj kilka butelek. A akurat w lidlu promocja jest 99zł za 1l:grin:
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wypij za moje zdrowie, CCM kiedyś pisałem (gdy zamykali tabelę) cyt. nie grają źle tylko coś zawsze im przeszkadzało w zdobywaniu punktów, szczęścia też nie mieli. Wydaje się, że przełomowe były mecze u siebie z Glory i Redsami. Dostali Marynarze wiatru w żagle ????
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
No chyba wkońcu się odblokowali.
Wypije za zdrowie każdego udzielającego się w temacie. Jem śniadanko i pędze do Lidla na zakupy:]
A Ty pomyśl nad jutrzejszym meczem.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
No pełen szacun. Kosmos typy. Ja tam ten dzisiejszy mecz odpuściłem zupełnie. Na jutro też póki co za bardzo pomysłu nie mam.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ładne typy Romeo, szkoda, że nie poranny ptaszek ze mnie... kurde, i dzięki za namiary na promocję, zajadę dzisiaj ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No chyba wkońcu się odblokowali.
Wypije za zdrowie każdego udzielającego się w temacie. Jem śniadanko i pędze do Lidla na zakupy:]
A Ty pomyśl nad jutrzejszym meczem.
Pomyślałem tydzień temu ???? i zdania nie zmieniłem. W obliczu wzrostów kursów na 1 tym bardziej wezmę 1x bo coś czuję, że Victory, które nie musi zabijać się o 3 pkt. zadowoli się remisem. To jest ten etap, że przed fazą play off nie wszyscy grają na maxa, a goście mają praktycznie zapewnione dobre miejsce - wystarczy u siebie wygrywać, a na wyjeździe nie przegrywać i gotowe ???? Ponadto oba zespoły są dosyć bramkostrzelne więc over/bts i Berisha strzeli też wydaje się dobrym typem. Kursy różne, wybierzcie sobie najkorzystniejsze. Kadra obydwu zespołów w możliwie najmocniejszym zestawieniu, nastroje u gospodarzy bojowe no i oni bardziej chyba są zmotywowani.Stawka na 1x mała, pozostałe propozycje (over, bts, Besart) odpowiednio dukat, miedziak i moneta. Pozdrawiam i GL!
PS Mam nadzieję, że pomogłem ????
Proszę Państwa (teraz zobaczyłem) mamy post numer 1000 !!! Ale zleciało ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 367

romeo12345

Użytkownik
, Dzisiaj nie bede szalał ze stawkami. Coś czuje, że tu remis będzie. Ale postawie na przekór samemu sobie:grin:takie typy
Głowny
o2,5 i bts @1,8⛔
Pośredni
1x @1,9✅
Ht/ft x/1 @15⛔
Delikatnie
1HA -1 @6,9⛔
Ht/ft 1/1 @6⛔
Za grosze
Ht i bts 1 @19⛔
Ht/ft 2/1 @29⛔
 
Do góry Bottom