>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Roar w życiu jutro nie zagra na remis. W życiu. Oni są wniebowzięci. Aloisi mówi, że to najpiękniejsze chwile odkąd przybył do Queensland. A mecz z Szanghajem był najlepszy w jego historii. Podobnie twierdzą zawodnicy. Jutro zrobią z City dżem z nadzieniem Emirates. Zobaczycie.
Oby Mistrzu oby ????
 
C 0

cools

Użytkownik
Dzisiaj pierwszy raz granie Australii za mną i wyszło całkiem okazale. Na jutro wziąłem na tapetę mecz City vs Roar, ale nie wiem co w nim zagrać. Widzę, że jesteście starymi wyjadaczami, jeżeli chodzi o A-League. Ten typ na Roar jutro naprawdę jest tak pewny? Zastanawiam się, czy dać ich win, czy może jeszcze mocniej uderzyć typ X2 po kursie 1.40. Moglibyście pomóc mi z doborem stawki na ten mecz - naprawdę jutrzejsze zwycięstwo ekipy z Brisbane jest tak prawdopodobne?
Pozdrawiam i życzę wielu wygranych!
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ja powiem o sobie. Dzisiejszą wygraną Perth grałem za średnią stawkę. Jutro gram Roar jakieś 15-20 % więcej. Zapewne jest to także spowodowane dzisiejszą wygraną, co przy jutrzejszym ewentualnym niepowodzeniu nie spowoduje u mnie jakichś większych strat. Patrząc na skład City, jutro nie mają oni prawa pierdnąć w oponkę. Nie mają najmniejszych atutów z przodu. Ale wiadomo. Das ist fussball - jakby to Niemcy powiedzieli.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Witam ponownie ???? , ja tylko na chwilę, ale obiecuję,że już niedługo będę się więcej udzielał...w świetle wszystkich informacji odnośnie meczu City z Roar ja proponuję takie coś :
Melbourne City Youth - Murray United - 9 piłkarzy City przeniesionych do pierwszej drużyny, więc u małolatów braki, a do tego United potrafili już tu wygrywać - kurs 3 zachęca (dla mniej odważnych x2 po 1,7), a do dubelka Hume City - Melbourne Knights over 2,5 po 1,65.
Pozdrawiam wszystkich.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dziwne te ruchy kursów. Skłądy już są. W zespole City dwóch juniorów. Ostatecznie nie ma też Jakobsena.
Goście silnym składem z Borrello, MacLarenem i Araną z przodu. Na ławce Oar i Kristensen.
Będzie dobrze ????
Ja ze swojej strony dokładam jeszcze Brisbane strzeli w obu połowach @ 2,9
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam ponownie ???? , ja tylko na chwilę, ale obiecuję,że już niedługo będę się więcej udzielał...w świetle wszystkich informacji odnośnie meczu City z Roar ja proponuję takie coś :

Melbourne City Youth - Murray United - 9 piłkarzy City przeniesionych do pierwszej drużyny, więc u małolatów braki, a do tego United potrafili już tu wygrywać - kurs 3 zachęca (dla mniej odważnych x2 po 1,7), a do dubelka Hume City - Melbourne Knights over 2,5 po 1,65.

Pozdrawiam wszystkich.
Nie zdążyłem ???? over w masło Ci wszedł, czekamy kolego na powrót i do zobaczenia.
PS Co do Roar to ja tu niestety nie pomogę ???? Sami wiecie ????
 
sztachetaa 15

sztachetaa

Użytkownik
Ja wczoraj pograłem handi, w dość słabym momencie, a przed chwilą dołożyłem Brisbane do przerwy i zgodnie z sugestią prezezo Brisbane w obydwu połowach.
Podsumowując:
Brisbane (-1) @3.75
Brisbane do przerwy @3.2 ✅✅✅
Brisbane strzeli w obydwu połowach - tak @3.75

Zatem oglądamy!

EDIT: Pierwszy ✅ ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Po 30 minutach czułem, że jesteśmy w czarnej d***. A tu taka miłą końcówka pierwszej połowy. Karny z kapelusza + ładna akcja na koniec (czy był minimalny spalony?) i 0:2 do przerwy.
Przewidywania na drugą połowę:
Zakładam, że sędzia się pomylił, a nie, że zagrał na Roar. Jak zobaczy w przerwie powtórki najpierw karnego którego dał dla Roar, a chwilę później faulu na Caceresie który był trzy razy bardziej ewidentny to może zacząć w drugiej połowie oddawać.
Z księgowaniem bym nie przesadzał, ale jesteśmy na dobrej drodze. No i miło by było jakby Roar dorzuciło jeszcze jedną po przerwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Karny z gatunku tych miękkich. Gdyby nie gwizdnął w pierwszej połowie dla Roar to tu też by nie gwizdnął.
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Melbourne City - Brisbane Roar
x/x - @5,5
x/2 - @5,5
un2,5 - @2
⛔⛔⛔
no to żem se wymyślił typy... ????
jutro odpuszczam kolejkę... na poniedziałek mam:

Newcastle Jets - Melbourne Victory (0:0)

ov2,5+bts - @1,83 ⛔
pzdr
 
Do góry Bottom