>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
11.02. 09:50 Melbourne City - Brisbane Roar: .......................(x) ale i tak nie gram,
Teraz to nawet x2 by pasowało, ale x dalej &quot;byłby&quot; aktualny ????
Za 10 min. mecz w Adelaidzie powinien ruszyć ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Reds vs Glory 0-1 samobój
Tak trzymać
prezezo widzę że Ci się bramka też spodobała 1 klasa!
Teraz Redsi ze stałego mieli szansę.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Nie żebym krakał ale Perth gra tak beztrosko w defensywie, że mam obawy czy dadzą radę to wygrać....
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Mi jeszcze bts pasuje a potem 2 i .... muszą się postarać ????
Ale kontrę zjeb...li ????
Wesoło sobie oba zespoły pogrywają!
I 0-2 ????
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
ale ich tłuką... dziękuję za typy
mi jeszcze jednej bramy dla Adelaidy brakuje by było 100 na 100, przy utrzymaniu 2 Glory
mi też.. ale już jest + ???? Jak widać ta temperatura Glory nie przeszkadza...
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Sądząc po tym jak prezentują się rezerwy Adelaide trudno przypuszczać by rezerwy Melbourne City jutro były w stanie podjąć walkę z Brisbane. Różnica poziomów, szczególnie w taktyce jest widoczna gołym okiem. Trzeba chyba na jutro skorzystać z gry na Brisbane.
 
typowy-janusz 112

typowy-janusz

Użytkownik
Co do jutrzejszego spotkania chciałbym zwrócić uwagę na historię spotkań... chciałem zobaczyć kiedy ostatnio Perth wygrało z Adelaide, gdy Adelaide było gospodarzem. To było 8 rywalizacji temu... ALE zobaczcie, że Adelaide w poprzednich sezonach było bardzo dobre, a teraz 2 wygrane na 18 spotkań w tym sezonie. Ja pobiorę sobie x2 na Perth za 1.66 do dubelka płaską stawką w zielonoszarym becie - tak na przełamanie tej historii.
:cool:
Zabawa na tablicy wyników :cool: ... ✅ gospodarze nie potrafili nawet strzelić honorówki (a było blisko)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Szans na gola Adelaida miała z 10, szkoda mojej perełki ???? bts i 2 (4,75 koło nosa), jeśli ktoś miał opcję cashout to mógł zamykać z 200% zyskiem ???? przy 0-3, wszystkie typy w stronę Glory na +, więc jestem zadowolony ???? Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Nie no, czym dłużej nad tym myślę, tym bardziej staje się to oczywiste.
Melbourne City - Brisbane Roar
Jutro bezpośredni pojedynek o trzecie miejsce w lidze. Miejsce niezwykle istotne bo dające grę w Lidze Mistrzów w następnym sezonie (a właściwie w jej eliminacjach). Gorszego momentu na to spotkanie ekipa City wymarzyć sobie nie mogła. Rozbita psychicznie po zeszłotygodniowej porażce w derbach z Victory. Rozbita do tego kadrowo doszczętnie. Jutro nie zagrają NA PEWNO:
- Dean BOUZANIS (podstawowy GK)
- Manny MUSCAT (solidny defensor)
- Osama MALIK (od miesiąca podstawowy stoper)
- Luke BRATTAN (lider pomocy)
- Fernando BRANDAN (płuca zespołu, środek pola)
- Bruno FORNAROLI (przedstawiać nie trzeba)
- Tim CAHILL (jak wyżej)
Dodatkowo problemy zdrowotne mogą przeszkodzić w grze Michaelowi JAKOBSENOWI (podstawowemu obrońcy)
Co dalej. Według mnie sensownego zastępcę, a chyba nawet lepszego ma bramkarz. Do gry wróci doświadczony Thomas Sorensen. Ponadto do składu zapewne wskoczą: uznawany za jeden z większych talentów w Australii obrońca Ruon Tongiyk, chaotyczny i nieprzewidywalny skrzydłowy Bruce Kamau, oraz niemrawy napastnik Nick Fitzgerald. No dobra, jest jeszcze Paulo Retre który coś tam zagrał w tym sezonie. Do niech dochodzi czterech zawodników (żadni tam wirtuozi, po prostu solidni kopacze któzy rozpoczęli mecz z Victory) czyli Caceres, Colazo, Kilkenny i Franjic.
No to mamy dziewięciu lub dziesięciu (Jakobsen) gotowych do gry. Reszta to juniorzy którzy albo nie zagrali w tym sezonie nic, albo jakieś totalne ogony. Tej drużyny do przodu jutro nie będzie miał kto poprowadzić. Bez Brattana, Brandana, Cahilla, Fornarolego ta ekipa z przodu nie istnieje. Wymienieni przeze mnie piłkarze strzelili 23 z 28 goli dla City w tym sezonie. Czy nie przypomina wam to Adelaide z dziś? Wypisz wymaluj.
Z drugiej strony mamy Roar. Jak oni grają tak grają w tym sezonie. Ale na pewno skutecznie. Owszem odbyli podróż do Szanghaju w tygodniu. Ale w jakim humorze wrócili! No kosmos. Awansowali do LM, chociaż mało kto na nich stawiał. Kadrowo w porównaniu do gospodarzy to wyglądają bajecznie. Nie ma defensora Jade Northa, ale to przecież nie problem. City nie ma ataku na jutro. Nie ma także pomocnika Jacka Hingerta. Reszta do dyspozycji. Oni już wiedzą jak smakuje Liga Mistrzów. W tym roku zagrają. W przyszłym też chcą. Jutro mają ogromną szansę uciec City na pięć oczek, a wiadomo, że goni ich jeszcze także Perth.
Melbourne City - Brisbane Roar 2 @ 2,22
dodatkowo:
City - Roar (-1) 2 @ 4,33
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
City bez zębne, Roar zmęczone po meczy w Chinach - to minusy. Plusy natomiast takie, że mecz w Melbourne, oraz Roar na fali zwycięstw. Dodatkowy fakt - City w ostatnich kilku meczach praktycznie roztrwoniło bezpieczną przewagę pkt i pozycję w górnej części tabeli. Ich sytuacja robi się coraz bardziej nerwowa. No i jeszcze terminarz - przed City w najbliższym czasie ciężki wyjazd do Nowej Zelandii czy mecz z Sydney na własnym stadionie. Co do Roar - to przed nimi przede wszystkim zmagania w LM. Ciężko znaleźć jakiś oryginalny typ. Dlatego patrzę jeszcze na ten mecz z szerszej perspektywy i co widzę? - City w dołku i bez podstawowych graczy i Roar w gazie. Dlatego myślę to goście będą atakować i starać się zdobyć kolejne 3 pkt - a to może w przyszłości umożliwić atak na 2 pozycję w tabeli. Do typów już podanych ja dodaje jeszcze trzy:
Melbourne City - Brisbane Roar

x/x - @5,5 ⛔
x/2 - @5,5 ⛔
un2,5 - @2 ⛔

\\edit - to to żem wymyślił

ostatni typ to myśl z przed chwili... dla City 1 pkt to też będzie sukces... bez ataku mogą chcieć postawić autobus w bramce. Jak gra Roar jak chce osiągnąć remis - chyba wszyscy wiemy.
pzdr
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Cytat:
Napisał qowalsky6 -&gt;
11.02. 09:50 Melbourne City - Brisbane Roar: .......................(x) ale i tak nie gram,
Teraz to nawet x2 by pasowało, ale x dalej &quot;byłby&quot; aktualny

Podobnie kombinujemy ???? tylko że ja w tej kwestii ???? wiadomo ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Roar w życiu jutro nie zagra na remis. W życiu. Oni są wniebowzięci. Aloisi mówi, że to najpiękniejsze chwile odkąd przybył do Queensland. A mecz z Szanghajem był najlepszy w jego historii. Podobnie twierdzą zawodnicy. Jutro zrobią z City dżem z nadzieniem Emirates. Zobaczycie.
 
Do góry Bottom