>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

W 30

walsystem

Użytkownik
Ja czuje overek teraz. Że mecz na neutralnym terenie oznacza że zespoly będą mniej spięte, pokażą otwarty mecz i bedzie duzo bramek.
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
a ktoś wie czemu nie grają u siebie?...
nie ma to jak mecz ligowy rozgrywać na jakimś boisku treningowym.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Co to jest za boisko? ????
Witam wszystkich, ja po wczorajszej wtopie dziś mówię jedno Wielkie PASS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja już chyba nie będę się dalej denerwować i częściowo skontruję typ główny (działowy). Kurs w premium na City 3,90.
Za miedziaka lub 2 skontruję też taśmę, którą mi zamyka 1x Jetsów - nie mogę zamknąć zakładu w premium ???? Opcja niedostępna teraz, a nie będę ryzykował bo City może jeszcze się obudzić - oby nie.
PS Trochę się już pod koniec &quot;bałem&quot; ????
Brawo Jets, tak trzymać. 2-0. Mogłem poczekać ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
✅✅
kursy nie powalały.. ale plusy są.

pzdr
Gratulacje, ja też już od 2 połowy bez nerwów, chociaż mogłem poczekać z kontrami do 2-0 ???? Ale ogólnie niezależnie od wyniku notuję plus ???? chociaż kibicuję dalej Jetsom!
Two shoots, two kill... jak to mówią przyjaciele z Teksasu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wnioski/zalecenia: mecz nie jest łatwy, typ jest też mocno uzależniony od postawy gości. O zaangażowanie gospodarzy nie trzeba się martwić, pytanie, czy aby nie padnie remis? Dlatego daję podpórkę. Stawka mała. Postaram się obejrzeć i coś na live skrobnąć.
Widok z boku: eksperci miejscowi wieszczą zwycięstwo gości i dużą liczbę bramek (prognozowany wynik 2-3).
Skończyło się 2-1, brawo Jetsi to był pokaz jak &quot;gorsza&quot; drużyna i to na &quot;neutralnym&quot; terenie radzi sobie ambitnie z &quot;gwiazdorami&quot; z Melbourne (City).
Cieszy fakt, że typy w dziale &quot;powchodziły&quot; pod prąd niejako ekspertom miejscowym.
PS Trochę tutaj moich typów powchodziło (czasem był też minus), ale dawno się tak nie ucieszyłem z wyniku jak dziś ???? Na pohybel &quot;gwiazdorom&quot; z Melbourne. Tu jest Australia!
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
to już na jutro coś dodam:

CCM - Perth
Perth ov 1,5 - @1,61 ⛔

Brisbane Roar - WSW
x2 - @1,66 ⛔
Pierwszy typ - ogólna postawa CCM - oni u siebie mniej niż 2 gole stracili tylko w meczu 2 meczach - wygranym z własnie z Perth (2:0) i przegranym z Roar (0:1). Myślę goście teraz będą chcieli się odegrać za tamten mecz, plus pkty są im potrzebne (zwłaszcza po wygranej Jets). Glory gra overowo - wyjazdy 12:17. I na bank coś powinni ustrzelić. Za bardzo nie wierzę atakowi CCM - stąd taki typ a nie ov czy ov+bts.
Drugi mecz - też chwilę nad nim myślałem. Niby Roar jest faworytem. Ale po pierwsze jak chcą to potrafią obrzydzić football nawet takim zespołom jak Phoenix na własnym stadionie. Drugi argument to Roar będzie grało już 31.01 w eliminacjach Azjatyckiej CL. Dlatego sądzę, że do meczu podejdą na jakieś 90%-80% i będą chcieli przez niego przejść jak najmniejszym nakładem sił. Sytuacja w tabeli też im pasuje - mają tylko 2 pkt straty do City i przewagę 4 pkt nad Jets (ostatnim zespołem z miejsca dającego prawo gry w playoffach). Oczywiście to może się zmienić do 3 pkt jeżeli:
a. wygra WSW
b. wygra Phoenix
ale nadal to w miarę bezpieczna przewaga. A taki układ tabeli zmusza z kolei WSW do szukania pkt - a szukanie pkt. Dlatego myślę WSW remis z ciężkiego gruntu w Brisbane też weźmie z uśmiechem.
ps. jeszcze myślę nad remisem.. ale ciągle nie jestem do niego przekonany.

pzdr.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
to już na jutro coś dodam:
CCM - Perth
Perth ov 1,5 - @1,61
Brisbane Roar - WSW
x2 - @1,66
Pierwszy mecz już opisałem, zaufam nawet osłabionym Marynarzom, że jednak coś ustrzelą, bo zdopinguje to gości do odpowiedzi i overy/bts siedzi ???? Czy dam czystą 2? Zadecyduję na live.
2 mecz - nie ma takiego spotkania w mojej &quot;rozpisce&quot;. Po prostu nie ma ???? ???? ????
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Jest nas dwóch co do 1x, a propos gdzie taki kurs złapałeś?
Wszystkie kursy, które podaję są z Bet365 i ich wysokość jest w momencie, w którym piszę posta (analizę), wtedy puszczam kupon.
Newcastle lub remis @2,05
Under 2,5FT @2,35 (leciutko) (Tak under w Australii, wiem jak to brzmi )
Dokładny wynik 1-1 @7,50 (za grosika)
Brawo gospodarze, dobrze czułem, że się w tym meczu przełamią, główny bet ✅✅✅
Under 2,5 ⛔ Szkoda, wczoraj zabrakło mi jednej bramki, a dzisiaj rzut karny zabił mi undera ;)
Dokładny wynik ⛔
Znowu ładny początek dnia z Australią, jest do przodu, z trzech betów główny znowu wszedł, więc jest zysk, chyba pozostanę przy graniu tym sposobem (bet główny grubiej, bet &quot;alternatywny&quot; leciutko i na wynik za grosika) Żałuję tylko, że nie mogłem obejrzeć meczu. Później wrócę i skrobnę coś na jutro, ale muszę się nad tym spokojnie zastanowić. Pozdrawiam.
P.S. Qowalsky gratuluję plusa, Majekx cieszę się, że dziś zielono po wczorajszych czerwach, mam nadzieję, że odrobiłeś z nawiązką ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Został jeszcze niedzielny mecz w Adelaidzie z Wellington Phoenix. Gospodarze (na swoim stadionie ???? ), są w podobnej sytuacji co Marynarze. To też mecz z gatunku jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie u siebie to gdzie? Pytanie czy dadzą radę? Szanse są. Guardiola powraca do Hiszpanii, z przodu jest kim go zastąpić, przynajmniej na papierze. Co do gości to mam mieszane uczucia, podpadli mi i to srogo ostatnio (podobnie jak MC, które &quot;spłaca&quot; mi z nawiązką swoją ostatnio &quot;gwiazdorską&quot; postawę ???? ). Pytanie, czy na wyjeździe, na trudnym terenie postawią się Redsom? Smaczku dodaje fakt, że to po meczu z Adelaidą (w grudniu) pracę stracił trener Merric. Uczciwie trzeba przyznać, że od tamtej pory nieźle się prezentowali. A &quot;podpadli&quot; mi dopiero ostatnio.
Podsumowując idę ponownie pod prąd miejscowym ekspertom (http://www.a-league.com.au/matchcentre/Adelaide-United-v-Wellington-Phoenix/854409?matchpreview#widget-match-day-tabs) i utrzymuję swój kierunek w tym meczu skłaniając się na typy w stronę gospodarzy. Na pewno jednak nie będę atakował tego spotkania dużymi kwotami. Dukat to max. tego co postawię na typ w stronę gospodarzy. Ciężki mecz sytuacji co niemiara, warunki masakratyczne 40 stopni C, dukat minus na live remis plus. Emocje były!Co do overów, czy bts to nie mam wizji ???? , ani przeczuć na ten temat. Niechaj inni użytkownicy &quot;dadzą&quot; może coś od siebie, bo nie za bardzo pasuje mi &quot;monopol&quot; na pisanie w dziale (chylę czoła przed kolegami, którzy się tu udzielają). Chętnie zapoznam się ze świeżym spojrzeniem na opisywane spotkania. Pozdrawiam i do zobaczenia ????
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Jutro czekają nas dwa mecze w A-League, pierwszy z nich pomiędzy CCM a Perth Glory. Gospodarze w bardzo słabej formie, na wyjazdach przegrywają wszystko jak leci, a u siebie wcale nie jest lepiej, ostatnie zwycięstwo CCM miało miejsce w Listopadzie ub. roku właśnie z Perth Glory, bramki strzelają, ale jeszcze więcej tracą, przeważnie ich mecze wyglądają w ten sposób, że najpierw przegrywają a dopiero kiedy drużyna przyjezdna się trochę rozluźni i popełni błąd wtedy CCM coś ukłuje, nie wiem jak wygląda motywacja tego zespołu, ale na dzień dzisiejszy prezentują się zdecydowanie najgorzej w lidze. Z drugiej strony Perth Glory, drużyna, która realnie może myśleć o zajęciu jak najwyższej pozycji przed play-off, drużyna, która miała na jesieni dołek i brak stabilnej formy, a która teraz prezentuje się coraz lepiej i jest na wyraźnej fali wznoszącej potrafią strzelać i wygrywać mecze, choć na wyjazdach ostatnio tylko remisują. Jutro na pewno nie zabraknie im motywacji i pewnie w szatni też panuje dobra atmosfera, jeżeli nie popełnią jakichś koszmarnych błędów to jutro są dla mnie murowanym faworytem do zwycięstwa i uważam, że padnie jutro sporo bramek. Moje typy na to spotkanie:

Zwycięstwo Perth Glory @1,95
Do przerwy Perth Glory @2,40 (lżej)
Over 3,5FT @2,10 (leciutko)

Jeżeli chodzi o drugie spotkanie Roar z WSW, to jeszcze się zastanawiam nad nim, trochę się nabawiłem alergii na stawianie i oglądanie meczów Roar (pozdrawiam qowalsky) ;) Jakiś tam pomysł się kołacze po głowie, ale dopóki tego nie przemyślę to na razie &quot;no bet&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wilczekl, spokojnie ???? , klątwa Roar to chyba tylko moje &quot;nieszczęście&quot; ???? Jedno jest pewne, w tym sezonie nie postawię na mecze z ich udzialem. Rzekłem! Co do CCM to znowu na jednym kursie,
podtrzymuję bts i jakiś over w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom