>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Ok main bet wszedł, Over 2,5 BTS ✅
Do przodu Victory, gol na 2-2 dałby mi.... a wolę nie myśleć, miał być bet for fun a jest całkiem realny ;)
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
No właśnie nie oglądałem tego meczu od początku, ale po statystykach widzę, że Victory szans miało chyba więcej na bramki, no i czerwona też w końcówce nie pomogła żeby dogonić wynik. Szkoda bo mi weszłoby wszystko, nawet bet na dokładny wynik, ale i tak jestem zadowolony bo wszedł główny bet ???? A na remis i bts, było lekko jak pisałem, z kolei na dokładny wynik to dosłownie grosze, więc zysk dzisiaj jest a straty niewielkie. Szkoda też braku drugiego dla Victory bo prezezo miałby pokryty bet na Ov 1,5 VIC.
Podsuma
Over 2,5 BTS ✅
Remis BTS (lekko) ⛔
Dokładny wynik 2-2 (za grosika) ⛔
Zyski większe od strat, ale mimo wszystko szkoda, kurczę 1-2, zabrakło jednej bramki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zgadzam się z kolegą. Jak dla mnie tytuł powędruje do Sydney lub Melbourne. Wiadomo, że to tylko wróżby na początku sezonu, ale piszę teraz, żeby nie było
W ramach ciekawostki ????
Napisałem &quot;coś&quot; takiego 15.10.2016 r. i chyba się nie pomyliłem za bardzo? ???? ???? ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
⛔⛔⛔⛔ - to mnie się czerwono zrobiło... :;/:... jest co odrabiać. trzeba coś na jutro wymyślić
przepraszam za złe typy
pzdr
Stary, nie masz za co. Każdy ma swój rozum. Podajemy tu typy w dobrej wierze, jak wchodzą jesteś bohaterem, jak nie to wiadomo... Ale Australia trzyma poziom nawet jeśli coś czasem nie pójdzie po Twojej/naszej myśli.
Pozdrawiam i głowy do góry ????
PS Spróbuj Jetsów (nawet 1x) jutro za małą stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
na jutro mam pomysł na
ov2,5 + bts - @1,83 ✅
ov 2,5 - @1,57 ✅
obie drużyny potrafią strzelać, obie walczą o playoffy, Jets jest niby słabsze, ale jest gospodarzem
podsumowując - na tą chwilę powinno się udać...
pzdr
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Central Coast Mariners vs Perth Glory
28.01.2017 Początek o 07:35
Sytuacja:
Gospodarze: 8 kolejnych spotkań bez zwycięstwa, play - offy odjeżdżają, chociaż kibice się łudzą, że to ostatni moment aby zdobyć 3 punkty, które przywrócą nadzieję. Mimo, że oglądając CCM w tym sezonie często zgrzytałem zębami to zespół, który często nie zasługiwał na taki wpierd.. jaki widać &quot;po tabeli&quot;. Czegoś zawsze brakowało w trakcie, a teraz już przed meczem są &quot;w plecy&quot;, bo nie zagra najlepszy i jedyny ich napastnik z &quot;wynikami&quot;, czyli O`Donovan. Nadzieją h2h bo u siebie bilans z Perth wygląda tak: 14-3-1. Pytanie: czy to wystarczy aby się z tego gó..na wygrzebać? Wystarczyło
Goście: walczą realnie o wysoką pozycję w play - off, na wyjazdach spotkały ich ostatnio głównie remisy, ale z wartościowymi przeciwnikami. W ofensywie bez ubytków (w dalszym ciągu nieobecni Grant i Griffiths). W obliczu trudności gospodarzy pospadały na Glory kursy z np. bazowego 2,5 w całorocznym do 2,0 w chwili obecnej.
Podsumowanie: wszystko wskazuje za zwycięstwem gości (oprócz h2h ???? ) można jednak zaryzykować, że gospodarze nie poddadzą się bez walki i honorową bramkę strzelą (choćby d..ą) Du..pa niepotrzebna była ???? , a goście wobec tego tym bardziej, więc do rozważenia typy:
over, bts, x2, dnb na gości i wreszcie czysta 2 (ale to na live). Odpowiednio kursy z premium: 1,57; 1,5; 1,33; 1,53 i 2,05. Na live może będzie ew. lepiej.
Można pokusić się o &quot;zyskowniejsze&quot; kombinacje ????
Stawka przed meczem mała. Minus
Sam jestem ciekawy tego meczu i obym mógł go śledzić live ???? , bo mam nadzieję, że gra na x, czy under żadnemu z zespołów nic dobrego nie przyniesie o czym doskonale wiedzą. Założenie częściowo fałszywe, CCM under dał punkty ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
stawiam albo na wygraną gospodarzy dokładnie 1 bramką , albo na remis oraz podział punktów, mam nadzieje iż goście w tym spotkaniu nie wygrają, lecz przeczuwam iż obie drużyny bramki zdobędą.
To przeczucie było najtrafniejsze ???? , bo resztę analizy można było sobie z tabeli &quot;wyczytać&quot; - to nie zarzut z mojej strony broń Boże ???? , sam korzystam ????
Ale do rzeczy. Chciałbym grzecznie zapytać i proszę o szczerą odpowiedź (może być w systemie 0/1, tak/nie): &quot;Czy Pan obejrzał w ostatnich 4 tygodniach chociaż jeden mecz ligi australijskiej od początku do końca?&quot; Proszę nie traktować tego pytania jako jakiś &quot;atak&quot; na Pana osobę, po prostu werbalizuję być może ciekawość nie tylko swojej skromnej osoby. Niezależnie od Pana ewentualnej odpowiedzi serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia.
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Jutro spotkanie Newcastle Jets - Melbourne City. Mecz, który jest dla mnie ciężkim orzechem do zgryzienia i nic nie jest ani odrobinę oczywiste. Gospodarze, którzy chcą się zbliżyć do play-off, ale ich olbrzymią bolączką jest skuteczność, niby strzelają bramki, ale też tracą i nie potrafią utrzymać wyniku, ostatnie ich zwycięstwo u siebie to 2-1 z Adelaide 16 grudnia ub. roku, poza tym same remisy. Po drugiej stronie barykady MC, które ostatnio gra naprawdę słaby futbol, jeżeli już wygrywają to tylko u siebie, ze słabszymi rywalami i w mało przekonującym stylu, na wyjeździe remisują lub przegrywają i podkreślam raz jeszcze, grają kiepsko i bez polotu. W dniu jutrzejszym nie przemawia do mnie zwycięstwo gości, a już zwłaszcza po takim kursie (1,8). Jedno co jest pewne to to, że gospodarzom nie zabraknie ambicji, ale czy wystarczy umiejętności i skuteczności aby wygrać? Nie potrafię tu wskazać faworyta, w over 2,5 po takim kursie (1,57) też nie wchodzę, bo mam przeczucie, że MC wcale nie rzuci się na rywali od początku i nie odsłoni pola gry do kontr, a gospodarzom braknie umiejętności aby szybko postrzelać z ataku pozycyjnego, sami też nie rzucą się na MC żeby szybko nie zostać skarconym, jeżeli nie będzie karnego czy wolnych to nie widzę tam szybkich goli. Myślę, że mimo wszystko będzie to dobry mecz na przełamanie się gospodarzy i zgarnięcie pełnej puli, ale raczej nie za wszelką cenę, remis też ich pewnie zadowoli. W związku z powyższym jutro (dzisiaj właściwie już) gram następująco:

Newcastle lub remis @2,05
Under 2,5FT @2,35 (leciutko) (Tak under w Australii, wiem jak to brzmi ;))
Dokładny wynik 1-1 @7,50 (za grosika)

Powodzenia wszystkim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 30

walsystem

Użytkownik
Wilczek teraz to mi stracha narobiłeś, dałem +3.5 gola w meczu.
A pierwszą połowe +2.5 gola @5.50
Dokładny wynik sądzę że będzie 2-2 @12.00
Pozdrawiam wszystkich ! Elo !
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Newcastle lub remis @2,05
Jest nas dwóch ???? co do 1x, a propos gdzie taki kurs złapałeś? Ja w premium pobrałem za 1,95 a kursy w ciągu paru dni od mojego pomysłu na ten mecz (typ 1) poleciały dramatycznie (sam zakładałem odwrotny scenariusz).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tylko z tego co widze to beda chyba grali na neutralnym terenie
Niestety masz rację, mecz będzie się odbywał w Coffs Harbour, wczoraj nie widziałem jeszcze tej informacji (albo przegapiłem), tym gorzej dla mojego typu, no i takie skoki w kursach na gospodarzy teraz są wytłumaczalne ????
Uwaga! na Flashscore dalej informacja, że mecz Newcastle Jets vs. Melbourne City odbędzie się na stadionie: Hunter Stadium (w Newcastle).
Dzięki dobry ziomku Lubuszaninie za info, a na Flashscore trzeba brać poprawkę!!!
 
W 30

walsystem

Użytkownik
No to dowiadujemy się w ostatniej chwili. Teraz to rzeczywiście Wielka niewiadoma. Ale o miejscu spotkania już było wiadomo wcześniej. Tylko czemu tego nie doczytalosmy. Zwykle niedopatrzenie.
 
Do góry Bottom