>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
no cóż.. kolejna kolejka zbliża się wielkimi krokami. Zaczynamy od meczu w którym wszystko się może zdarzyć...
ja osobiście wchodzę w:
Berisha score - @2,05 - b365 (typ Prezezo) ⛔
1 - @2,4 - b365 (znowu typ Prezezo) ⛔
o meczu praktycznie zostało już dużo powiedziane.. ja tylko dodam, że po prosku każda passa się kiedyś kończy. A Victory po ostatnich 2 wyjazdach ma coś do udowodnienia swoim kibicom.
Dodatkowo oba zespoły już mają praktycznie zapewnione miejsca odpowiednio 2 i 1.. więc może i bramek być tutaj sporo - dlatego jeszcze dla zabawy za końcówkę dodam dwa typy:
ov3,5 - @2,75 ⛔
1+bts - @4,33 ⛔
????
pzdr.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Witam, witam...niestety czas ograniczony, nie analizowałem jeszcze tej kolejki...wiec pewnie grubiej coś dopiero na weekend pójdzie...jak na razie, zgodnie z tym co napisałem wcześniej, gram na pierwszą porażkę Sydney, Berisha i spółka podrażnieni, mecz z Perth przegrany na własne życzenie...a Fc od kilku kolejek gra bez polotu...jak nie Victory, to nie wiem kto miałby ich serię wykręcić...no i Adelaide z a Phoenix...widziałem tą ich mizerię w ostatnim meczu ( na ja poszedłem pod prąd, jakoś mi ta jedynka Prezezo nie pasowała tam ???? , ale nie spodziewałem się,że to Phoenix zagra tak tragicznie), tak więc Guardiola ich ukłuje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Australia
Godz: 09:50
Spotkanie Melbeurne - Sydney FC
Typ: 1/1
Kurs 3.90
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Australijskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym wicelider na swoim stadionie będzie podejmował lidera, gospodarze muszą w tym spotkaniu szukać kompletu punktów, bowiem ich strata do lidera w tym momencie wynosi aż 8 punktów, głównie dzięki spotkaniom w dwóch poprzednich kolejkach wyjazdowych gdzie drużyna gospodarzy poniosła dwie porażki. Melbeurne Victory na swoim stadionie w tym sezonie zagrało 8 spotkań wygrało 6 z nich zanotowało po 1 remisie oraz porażce,goście natomiast na wyjazdach grają w tym sezonie bardzo dobrze, również w 9 dotychczasowych spotkaniach zanotowali 7 wygranych oraz 1 podział punktów, moim zdaniem jednak Sydney gra na stadionie Melbeurne Victory nie układa się już od kilku sezonów, nie wygrali tutaj od 2014 a ogólnie ich bilans na tym terenie to tylko 3 wygrane , 9 podziałów punktów oraz 9 porażek , gospodarze w tych spotkaniach zdobyli łacznie 33 bramki, stracili ich 25, w tej kolejce moim faworytem głównie ze względu na grę na swoim stadionie będzie ekipa gospodarzy, która po 2 porażkach będzie miała doskonałą okazję do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie z obecnie najlepszym zespołem w tej lidze, stawiam albo na wygraną gospodarzy dokładnie 1 bramką , albo na remis oraz podział punktów, mam nadzieje iż goście w tym spotkaniu nie wygrają, lecz przeczuwam iż obie drużyny bramki zdobędą.
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Na szybko i bez analizy, czysto informacyjnie co typuję na jutro.

Over 2,5 i BTS @1,95 - główny bet.
Remis i BTS @4,33 - lekko

Dokładny wynik 2-2 @12 - dla zabawy za &quot;grosika&quot;.

Dzięki, dobranoc (w miarę możliwości wpadnę live).
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Niedługo ruszamy z Big Derby!
Full skład gospodarzy! Goście też nie próżnują. Zadebiutuje wspomniany przez qowalskyego Jordy Bruijs. Gościu jak na Australię to ma naprawdę niezłe statsy. Ponad 200 spotkań w Eredivisie w barwach NAC Bredy, Heerenveen i Rody. Ostatnie pół sezonu spędził w Rumunii w Pandurii. Zobaczymy.
Największy problem z obejrzeniem jednocześnie tego meczu i Australian Open :/ Kobieta akurat dziś w chacie i za cholerę nie ogarnę panowania i nad TV i nad kompem ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro 09:50
Newcastle Jets vs Melbourne City
Przemyślenia:
Ten mecz upatrzyłem sobie już w tamtym tygodniu. Kto ogląda regularnie A - league widzi wyniki MC i ich ch.../słabą grę, która nie jest do nich adekwatna. U siebie jeszcze się starają, ale ich ostatnie wyjazdy, to na prawdę oczy bolały. Tym bardziej, że grali z zespołami, które kończyły mecze w 10. Słabym punktem jest (moim zdaniem) trener Valkanis. To nie ten rozmiar na gwiazdorów pokroju Cahilla, czy (zachowując skalę) Fornaroliego. Pozycja w tabeli może ich demotywować. Pierwszego miejsca już raczej nie zajmą, a poza fazę play - off nie wypadną.
Jetsi, ambitni do końca, u siebie grają odważną piłkę, którą nieźle się ogląda. Bolączką jest skuteczność, a co za tym idzie słabe domowe wyniki. Teraz sytuacja w tabeli wymaga poświęceń i najlepiej zwycięstwa, ale i po remisie płaczu nie będzie.
Kadra: do Jetsów wraca Nordstrand, goście bez osłabień.
Kursy: Wszędzie w tygodniu nastąpiły spadki na 1, w premium twardo trzyma się 1x po 1,95, który wcześniej pobrałem. Brawo Jetsi! Na pohybel &quot;gwiazdorom&quot; Plus
Wnioski/zalecenia: mecz nie jest łatwy, typ jest też mocno uzależniony od postawy gości. O zaangażowanie gospodarzy nie trzeba się martwić, pytanie, czy aby nie padnie remis? Dlatego daję podpórkę. Stawka mała. Postaram się obejrzeć i coś na live skrobnąć.
Widok z boku: eksperci miejscowi wieszczą zwycięstwo gości i dużą liczbę bramek (prognozowany wynik 2-3).
Zapalonych czytelników odsyłam do poniższego linku:
http://www.a-league.com.au/matchcentre/Newcastle-Jets-v-Melbourne-City-FC/854406?matchpreview#widget-match-day-tabs
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
W kwestii Newcastle najważniejsza jest obecność Nordstranda. Bez niego ten zespół w ofensywie nie istnieje, co było widać w poprzedniej kolejce. Sam Nabbout nic nie zrobi.
Ale od przyszłego sezonu Jetsie mogą rosnąć w siłę. Wczoraj pojawiła się informacja, że do Newcastle od nowego sezonu przechodzą bracia Kosta i Dimitri Petratos.
I news szokujący: Sergi Guardiola NIE JEST już zawodnikiem Adelaide United. Za porozumieniem stron rozwiązano kontrakt!
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W kwestii Newcastle najważniejsza jest obecność Nordstranda. Bez niego ten zespół w ofensywie nie istnieje, co było widać w poprzedniej kolejce. Sam Nabbout nic nie zrobi.

Ale od przyszłego sezonu Jetsie mogą rosnąć w siłę. Wczoraj pojawiła się informacja, że do Newcastle od nowego sezonu przechodzą bracia Kosta i Dimitri Petratos.

I news szokujący: Sergi Guardiola NIE JEST już zawodnikiem Adelaide United. Za porozumieniem stron rozwiązano kontrakt!
Czytałem, że wraca po prostu z wypożyczenia do Granada CF B (taka 3 liga) i chciałem podłączyć do analizy Redsów, ale mnie ubiegłeś ????
http://www.transfermarkt.pl/sergi-guardiola/profil/spieler/256429
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Przewidywania/wróżby:
a) gospodarze ostrożni (bojący się przegrać to spotkanie), goście oczekujący na dogodną do ukłucia sytuację, w efekcie mecz nudny jak flaki z olejem, na dodatek remis i under;
b) gospodarze rzucają się na przeciwnika, mecz robi się otwarty, goście nie pękają, akcja za akcję i mamy elegancki over/bts i fajne spotkanie , w końcu to bardzo prestiżowe dla obydwu zespołów krajowe derby.
Decyzja: wybieram opcję &quot;b&quot;
Na razie to ewidentnie źle wybrałem opcję ???? Chyba za miedziaka puszczę under 2,5 i remis w spotkaniu ???? czyli opcję &quot;a&quot; ???? , bo nie da się tego na razie oglądać ????
Jak &quot;postraszę&quot; to od razu ???? ???? ???? 1-0
Mogłoby już być 2-0
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ok, ale honorowy dla Sydney też może być ????
W 93 minucie. Zeby nerwów nie było.

PS. O Guardioli to trzeba pisać jak najszybciej. A nie chomikować info do niedzieli ???? W końcu mamy (mieliśmy?) tutaj swego rodzaju kult tego nieudacznika ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W 93 minucie. Zeby nerwów nie było.
PS. O Guardioli to trzeba pisać jak najszybciej. A nie chomikować info do niedzieli ???? W końcu mamy (mieliśmy?) tutaj swego rodzaju kult tego nieudacznika ????
Ooo wypraszam sobie ???? , ja widziałem kiedyś jego fajną asystę i od razu o tym bezstronnie napisałem, jednocześnie ogłaszając ten fakt światu.
PS Teraz to kursy na Redsów pospadają ????
PS2 Już spadają:
http://www.oddsportal.com/soccer/australia/a-league/adelaide-utd-wellington-phoenix-zRjsmGYk/
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Cześć Wam. Widzę, że jak narazie jest super, 1-1 ???? Jak teraz ktoś strzeli, to wchodzi mi Over 2,5 i BTS, a jak nie strzelą to wchodzi mi remis i bts, komfortowo. A jak w ogóle meczyk w pierwszej połowie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Przewidywania/wróżby:
a) gospodarze ostrożni (bojący się przegrać to spotkanie), goście oczekujący na dogodną do ukłucia sytuację, w efekcie mecz nudny jak flaki z olejem, na dodatek remis i under;
b) gospodarze rzucają się na przeciwnika, mecz robi się otwarty, goście nie pękają, akcja za akcję i mamy elegancki over/bts i fajne spotkanie , w końcu to bardzo prestiżowe dla obydwu zespołów krajowe derby.
Decyzja: wybieram opcję &quot;b&quot;
Początek meczu (1 - e minuty) scenariusz &quot;a&quot;, potem na szczęście dla mnie opcja &quot;b&quot; ????
Ja już swoje wygrałem w tym meczu (niedużo, ale nie jestem zachłanny ???? ), teraz oglądam dla &quot;wiedzy&quot; i sportu ????
 
Do góry Bottom