>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
3. Phoenix vs Roar - tutaj dałbym 1x/dnb, z graniem przeciwko Brisbane &quot;zawsze&quot; mam problemy, skorzystam z &quot;wiary&quot; prezezo w gospodarzy, którzy zaprezentowali się wczoraj b. dobrze i niechaj podtrzymują &quot;swoją&quot; passę.
4. Glory vs Victory - widzi mi się bts w tym meczu, nie wiem kto wygra ale ten zakład wydaje mi się najbardziej &quot;prawdopodobny&quot;.
Dla porządku ????
Phoenix minus
w Perth plus
Były emocje ????
Dubel w piach, bts trochę odrobił ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Żyje!!!!!!!!!!! Jeah!!!!!!!!!!!!! Zamykam i żyję ????
Hehehe, farciarz :) ...
ale tak na poważnie to nawet jeśli farciarz to należało się i cieszę się razem z Tobą.
Stawiam pytanie: co sądzicie o poście 693 ? Nie oglądam meczu, ale w ciemno po przeczytaniu (jeszcze przed edycją z wpisem o nieuznanym golu na 2:0) przy stanie 1:1 zagrałem over 2,5 i win Perth (dwa oddzielne single). Over z kursem 2.07 żeby nie stracić zakładów w razie gola &quot;nie do tej bramki&quot;).
Jutro zakładam, że WSW wygra pierwszą połowę. kurs 2,32 w betsson.
WSW nie ma szczęścia do drugich połówek spotkania u siebie Nie wiem dlaczego. Nie wygrali jeszcze u siebie meczu, ale w dwóch przypadkach (na siedem meczów) wygrali pierwsze połowy i dali sobie wydrzeć tę zaliczkę. Dużo lepiej to wygląda na wyjazdach, ale jutro...grają u siebie. Oczywiście moga tę passę przerwać i wygrać obie połowy lub utrzymać się nad wodą w drugiej połowie. Dla mojego zakładu to bez znaczenia. Kurs mi odpowiada.
No i dodatkowe podzękowania za over 1,5 Perth. Zagrałem over 1,25 w Pinnku. A nie mogę dać reputy, bo kurde socjalizm nie pozwala, musiałbym najpierw komuś spoza grupy &quot;australijskiej&quot; podziękować.... Hmmm, może poszukam, a nuż komuś jestem winien.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 307

tomekk25

Użytkownik
jakże szkoda tego pierwszego meczu i wyniku bo byla by gruba kasa na sobote ???? ale dobrze ze drugi szczęśliwie wygrany w koncowce. dzieki
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W końcu po &quot;mojemu&quot;. Honor uratowany!

Prezezo mówisz i masz ????
Jeszcze z nami nie jest tak źle. Romeo12345 wracasz do Australii ? ????

Jutro mecz z gatunku spoko 2-2, a i 0-0 nie zdziwi. Do obejrzenia! Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No i dodatkowe podzękowania za over 1,5 Perth. Zagrałem over 1,25 w Pinnku. A nie mogę dać reputy, bo kurde socjalizm nie pozwala, musiałbym najpierw komuś spoza grupy &quot;australijskiej&quot; podziękować.... Hmmm, może poszukam, a nuż komuś jestem winien.
Mam ten sam problem. To, że trzeba &quot;dać&quot; innym to już komunizm nawet ???? Dzięki wszystkim i pozdrawiam. Fajnie, że się w dziale robi tłoczno ???? Będę mógł trochę odpocząć ???? GL!
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Qowalski, jutrzejszy mecz napewno odpuszcze. Tydzień temu 0-0. Dzisiaj 0-1 w samej końcówce. Teraz co prawda 2-1 ale zaczeli strzelać dopiero od 60 minuty. Jak na Australie to bieda. Wczoraj w Ligue2 która jest underowa i dobrze zarabia się na overach w 4 meczach do przerwy strzelili wiecej bramek niż w Australi do 90 minuty. Napewno do piątku nie tkne ligi Australijskiej. Musi być dla niej jakaś kara;)
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ja na jutro widzę bardzo fajny kurs na over+btts @ 1,93. Chyba się na to skuszę. W sumie i jedni i drudzy grą defensywną nie grzeszą. Powinno wejść.
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Po dzisiejszej huśtawce nastrojów na jutro wymyśliłem takie coś:

WSW - Newcastle Jets

ov2,5+bts - @1,9 ⛔
1/X (połowa/koniec) - @15 - tutaj for fun ⛔
Typy może ciut sprzeczne, ale główny typ to ten pierwszy. Oba zespoły nie są najmocniejsze w obronie, w meczach obu zespołów często jest bts. Jetsi mega overowy team. Dużo strzela, dużo traci. Potrafił wygrać z Roar 2:3 (przy 2 celnych strzałach Roar), strzelić po 2 gole Victory, Perth i Phenix. Z drugiej strony mamy WSW na własnym stadionie. Jeszcze nie wygrali ale zawsze coś tam ustrzelili. W większości meczy jednak trochę tych strzałów oddali na bramkę przeciwnika, a że obrona Jetsów to nie jest jakaś opoka, to liczę tutaj na typowy mecz dla tej ligi.

@Prezezo:
Ja na jutro widzę bardzo fajny kurs na over+btts @ 1,93. Chyba się na to skuszę. W sumie i jedni i drudzy grą defensywną nie grzeszą. Powinno wejść.
hehehe... ubiegłeś mnie - zgadzam się w 100% i gram to.

pzdr
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
No dzisiaj moje przewidywania się sprawdziły...chociaż zaskoczył mnie przebieg meczu Phoenix z Roar, my stawiając na gości, myślałem,że to oni zarżną mecz, a zrobiło to Phoenix, na swoje życzenie, z Roar trzeba grać szybko, a oni oddali pole gościom...no taktyczne samobójstwo...na jutro, też podtrzymuję swój typ i gram WSW, był fix z FC, czy nie to i tak gra się poprawiła i powinno na Jets starczyć...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No dzisiaj moje przewidywania się sprawdziły...chociaż zaskoczył mnie przebieg meczu Phoenix z Roar, my stawiając na gości, myślałem,że to oni zarżną mecz, a zrobiło to Phoenix, na swoje życzenie, z Roar trzeba grać szybko, a oni oddali pole gościom...no taktyczne samobójstwo...na jutro, też podtrzymuję swój typ i gram WSW, był fix z FC, czy nie to i tak gra się poprawiła i powinno na Jets starczyć...
Ja dzisiaj na małym minusie, bts mi d... uratował. Nie wiem czy bierzecie moje zdanie pod uwagę, ale ja już nie zagram meczu z Roar w tym sezonie. Amen! Wnioski przekazywałem dzisiaj na bieżąco. Jutro moze napiszę coś na live. Mam nadzieję, ze mimo wszystko moje opinie sa dla Was pomocne. Do zobaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 76

crouch

Użytkownik
Jestem wlasnie po lekturze całego tematu. Brawo Panowie, robicie tu na prawdę dobrą robotę! Sam chętnie spróbuję zapoznać się lepiej z realiami tej ligi. I tu moje pytanie, w jaki sposób śledzicie te rozgrywki? Zdaje się, że żadna z stacji tv dostępnych w naszym kraju nie transmituje tych rozgrywek. Opieracie się jedynie na streamach? Jakieś polecane linki?
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Stawiam pytanie: co sądzicie o poście 693 ? Nie oglądam meczu, ale w ciemno po przeczytaniu (jeszcze przed edycją z wpisem o nieuznanym golu na 2:0) przy stanie 1:1 zagrałem over 2,5 i win Perth (dwa oddzielne single). Over z kursem 2.07 żeby nie stracić zakładów w razie gola &quot;nie do tej bramki&quot;).
#693
Przepraszam, że zaśmiecam, potem do usunięcia... widzieliście sam na sam piłkarza Melbourne z 67 minuty? Nie żebym się wkurzał, bo nie obstawiałem overów, ale jak tą ligę lubie za w miare sprawiedliwe podejście, to ta akcja zaśmierdziała ustawką. Przecież piłkarz na takim poziomie nie kończy tak sam na sam. O co tu chodzi ????
edit:
nie uznany prawidłowy gol ze spalonego na 2:0
teraz bramka na 1:1
nie mam więcej pytań
Szukałem teraz tej akcji z 67 minuty, przy stanie 1:0, jednak nie mogę znaleźć całego meczu a w sieci są tylko wycinki i co ciekawe tamtej sytuacji nie było w żadnym z highlists :? (przypadek???) . Tak jak pisałem wcześniej, gość dostał długą piłę na 16 metr i z 14 metrów, nie atakowany , nie miał na plecach obrońcy, wykonał lekki strzał klepką w bramkarza, który stał gdzieś na 5 metrze :grin: każdy amator grający na szpicy wie, że się szuka rogu LUB prowadzi piłkę dalej by oszukać bramkarza, puścić mu między nogami, lobować COKOLWIEK LUB oddaje mocniejszy strzał LUB łukiem ją uderza... ale nie, on prostym podbiciem uderzył klepką w bramkarza jak na treningu :grin: obłęd.
Potem nieuznany gol, gdzie powtórki wyraźnie wskazują, że tam czołg by się zmieścił jeszcze. Już nie będę mówił, że ta bramka na 1:1 z wolnego i ustawienie muru, to... ???? zawiodłem się poziomem piłkarskim :grin:
No cóż, ktoś powie takie piękno futbolu, też tak zwykle to tłumaczę sobie, chociaż zagotowałem się po tym meczu bardziej, niż kiedy wtapiam jakąś grubszą kasę. Nie jestem fanem doszukiwania się jakichś spisków i teorii ustawkowych, nie traktujcie tego wpisu w ten sposób, ale poczułem się oszukany po tym spotkaniu. Melbourne kolejny mecz amatorka. Zespół bez charakteru, przestraszył się Perth, przestraszył się nowozelandczyków i łatwo
daje sobie wbijać bramy w końcówce tracąc kontrolę nad przebiegiem meczu.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jeśli ktoś przeczyta caly temat jak kolega Crouch to wiele mu się rozjaśni. Ta liga po prostu jest trudna do typowania. Tutaj nawet kwestia podroży z racji specyfiki kontynentu to nie bułka z masłem. Ktoś powie, ale o co chodzi? Jest samolot wiec luz. Ile Panowie spędziliscie godzin w powietrzu? Ja mało, ale czasami po 3 h lotu jestem nie do życia, nie mówiąc o aktywności. Ale ja jestem stary może dlatego ???? Niuansów jest bez liku. Powaznie warto poczytać, za prywatne wycieczki z góry przepraszam, czasami jest mocno nie na temat, ale ten dział może dlatego jest żywy. Pozdrawiam ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Ja dzisiaj na małym minusie, bts mi d... uratował. Nie wiem czy bierzecie moje zdanie pod uwagę, ale ja już nie zagram meczu z Roar w tym sezonie. Amen! Wnioski przekazywałem dzisiaj na bieżąco. Jutro moze napiszę coś na live. Mam nadzieję, ze mimo wszystko moje opinie sa dla Was pomocne. Do zobaczenia.
Ja to jestem na sporym minusie przez inne moje wynalazki...chyba muszę ograniczyć się do grania tylko poza Europą...
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Jeśli ktoś przeczyta caly temat jak kolega Crouch to wiele mu się rozjaśni. Ta liga po prostu jest trudna do typowania. Tutaj nawet kwestia podroży z racji specyfiki kontynentu to nie bułka z masłem. Ktoś powie, ale o co chodzi? Jest samolot wiec luz. Ile Panowie spędziliscie godzin w powietrzu? Ja mało, ale czasami po 3 h lotu jestem nie do życia, nie mówiąc o aktywności. Ale ja jestem stary może dlatego ???? Niuansów jest bez liku. Powaznie warto poczytać, za prywatne wycieczki z góry przepraszam, czasami jest mocno nie na temat, ale ten dział może dlatego jest żywy. Pozdrawiam ????
Nie no wiadomo, to samo można przenieść na nasze podwórko. Tacy np piłkarze jagi, którzy wszędzie mają daleko, pokonują trasy autobusem ???? fakt, wygodny, można rozprostowac nogi, ale to wciąż podróż kilku kilkunastogzodzinna autobusem.
w a league często te wahania temperatury sa znaczące moim zdaniem.
Nie przynudzam. Dzięki za odp , jak znajdę i bede przy komputerze, na pewno przeczytam. Sorki za offtop.
Na jutro chciałem coś over 2.5 ale dla mnie to mecz nie do typowania. Po glebszej analizie, bardziej mi pasuje po prostu remis, np 1-1
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaczynam miec obawy o BTTS i over. Jetsi bez Nordstranda do tego. Nie wiedziec czemu.
Chciałem napisać, że bliżej do 0-0 w tym meczu niźli 2-2, ale ta bramka daje nadzieję na over. Miałem postawić po przerwie na gole, a teraz to poczekam do 60-65 min. Bts po pierwszej połowie nie widzę. No ale zostało jeszcze 45 min.
Miałem napisać ale nudy ???? (jak polskie filmy co zasadniczo słusznie zdiagnozował inżynier Mamoń oceniając kondycję polskiej kinomatografii w wiadomym kultowym filmie ???? ) dam miedziaka na over bo ma wejść Santalab. A tu gol ???? I dobrze bo flaki z olejem ten mecz ????
Bts -a dalej nie widzę.
 
Do góry Bottom