>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
To jest właśnie to zjeb*** granie bttsów. Nigdy tego nie grałem, ostatnio zacząłem i się natnę. Wystarczy, że w jednej drużynie ktoś wypadnie (tak jak tu Nordstrand) albo w 10 minucie jakaś czerwona kartka i dupa się robi.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
To jest właśnie to zjeb*** granie bttsów. Nigdy tego nie grałem, ostatnio zacząłem i się natnę. Wystarczy, że w jednej drużynie ktoś wypadnie (tak jak tu Nordstrand) albo w 10 minucie jakaś czerwona kartka i dupa się robi.
Ja dzisiaj &quot;jestem&quot; tylko &quot;dla sportu&quot;, w tym meczu &quot;oficjalnie&quot; nic nie zyskuję, nic też nie tracę. Do &quot;januszowych&quot; taśm wstyd się przyznać ???? Oglądam ten mecz pod kątem przyszłej kolejki bo mimo wszystko myślę by postawić na Jetsów 1x po zacnym kursie. Po dzisiejszej porażce (co mnie o dziwo cieszy ???? ) jeszcze wzrosną. A MC moim zdaniem dalej bez trenera ???? Ale wracając do bts, też nie gram często takich zakładów. Jednym z wyjątków był wczorajszy mecz, byłem bardzo spokojny o wynik przed meczem ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Czas na podsumowanie:
Czysto sportowo to kolejkę widzę tak:
1. MC vs Marynarze - powinna być &quot;spokojna&quot; jedynka z overem 2,5 - z CCM &quot;znowu&quot; wypada Tavarez, gospodarze &quot;powinni&quot; się &quot;odegrać&quot; za porażkę w ostatniej kolejce, ciekawe co na ten mecz &quot;wymyśli&quot; nowy trener?, bo w Adelaidzie to &quot;chyba&quot; nic ciekawego nie wpadło mu do głowy - na razie to &quot;on&quot; jest słabym punktem gospodarzy; plus
2. Sky Blue vs the Reds, jeśli Adelaida zagra tak jak w ostatnim meczu i będzie tak dobrze/szczęśliwie bronić jak WSW w derbach, to lider może mieć &quot;gorszy&quot; mecz i jedynka wcale nie będzie tu &quot;łatwym&quot; rozwiązaniem. Kluczowe słowo to &quot;jeśli&quot; - dla mnie mecz do oglądania i stawiania ewentualnie live;miedziak na minus(live)
Phoenix vs Roar[/b] - tutaj dałbym 1x/dnb, z graniem przeciwko Brisbane &quot;zawsze&quot; mam problemy, skorzystam z &quot;wiary&quot; prezezo w gospodarzy, którzy zaprezentowali się wczoraj b. dobrze i niechaj podtrzymują &quot;swoją&quot; passę.
qwa bez komentarza - minus i dubel ujeb..y za małą stawkę na szczęście Ostatni raz grałem cokolwiek z udziałem Brisbane
4. Glory vs Victory - widzi mi się bts w tym meczu, nie wiem kto wygra ale ten zakład wydaje mi się najbardziej &quot;prawdopodobny&quot;.
Całe szczęście plus, trochę odrobiłem Phoenix
5. Wędrowcy vs Jetsi - na &quot;pierwszy rzut oka&quot; over/bts, ale zaczekam chyba z tym meczem na live, to są zespoły &quot;jak dla mnie&quot; mało przewidywalne. Mogą walnąć standardowe 2-2, albo co pokazało w ostatniej kolejce WSW 0-0. Poczekam też na składy.
Typ nie podany, nie żałuję
To tyle, w telegraficznym skrócie. Pozdrawiam i do zobaczenia ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Na sucho W-League :

Melbourne City Women - Brisbane Roar Women 1 po kursie 2,1
Cholera nie zagrałem ???? Gratulacje kolego!
Teraz grają babki w Perth z Adelaidą. Ciekawe h2h 7-0 dla gospodyń. Zagram sobie za miedziaka po 1,57 dla sportu ????
Ale chamówa było na 2-1 a po chwili znowu 1-1 i blokada betu. Jeszcze śmieszniej 1-2 i czerwo dla Perth - minus to nie dla mnie. Takie piłkarskie WTA ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
U mnie niestety ten tydzień na minus. W czwartek przekombinowałem, w sobotę main bet w łeb, dziś też btts-u się trafić nie udało. Dobre to, że Perth pozwoliło co nieco odrobić.
A teraz już zaczynamy myśleć o następnej kolejce:
Czwartek) Victory - Sydney. Szlagier. 8 pkt różnicy i ostatnia szansa by dogonić Sky Blues dla gospodarzy. Obie drużyny nie imponują ostatnio. Ale no na taki mecz to coś trzeba wymyślić. Victory u siebie jednak piekielnie mocne. Skłaniałbym się ku ich wygranej.
Piątek) Jets - City. Będzie Nordstrand to i będzie gra ofensywna gospodarzy. Jak go braknie to ten mecz może być nudny jak flaki z olejem. City gra taką kaszanę, że się oglądać nie chce. Narazie dla mnie no bet.
Sobota 1) CCM - Perth. Fajny kurs na Perth. Może nie grają ostatnio porywająco, ale punktują. CCM u siebie grać potrafi, ale... jest jedno ale. Nie będzie O`Donovana. A to oznacza, że siła ofensywna będzie poważnie osłabiona. Kieruję się ku Perth.
Sobota 2) Brisbane - WSW. Zaskakująco wysoki kurs na home win. Jakby na to nie patrzeć to Roar wróciło na ścieżkę punktowania po trzech porażkach. Pójdę chyba w jedynkę.
Niedziela) Adelaide - Wellington. Chyba ostatnia szansa gospodarzy na załapanie się do pościgu o play-offy. Wellington mnie zawiódł prze potężnie. Jednak chyba brakuje tam pomysłu na grę. Adelaide ograła u siebie City, może ograć i Phoenix. A kurs bardzo pozytywny.
To narazie tyle - jest pocieszający element. Będę mógł te mecze obejrzeć ???? Kilka dni posuchy i jedziemy dalej z naszą kochaną A-League!
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
U mnie niestety ten tydzień na minus. W czwartek przekombinowałem, w sobotę main bet w łeb, dziś też btts-u się trafić nie udało. Dobre to, że Perth pozwoliło co nieco odrobić.
A teraz już zaczynamy myśleć o następnej kolejce:
Czwartek) Victory - Sydney. Szlagier. 8 pkt różnicy i ostatnia szansa by dogonić Sky Blues dla gospodarzy. Obie drużyny nie imponują ostatnio. Ale no na taki mecz to coś trzeba wymyślić. Victory u siebie jednak piekielnie mocne.
Skłaniałbym się ku ich wygranej.
Może over? Mam nadzieję na dobry mecz i kilka bramek. Były emocje, były bramki, był bts dla mnie ok ???? Plus
Piątek) Jets - City. Będzie Nordstrand to i będzie gra ofensywna gospodarzy. Jak go braknie to ten mecz może być nudny jak flaki z olejem. City gra taką kaszanę, że się oglądać nie chce. Narazie dla mnie no bet.
Za dukata i do taśm tygodniowych na przekór dzisiejszej kiszce 1x po dobrym kursie (obecnie w premium 1,95), który powinien jeszcze rosnąć - na ten czas to pospadały jeśli chodzi o czystą 1 z wyjściowego 4,50 (całoroczny) do 3,7 - 4,0 w innych bukach. Jetsi w domu o wiele lepsi ???? mimo, że statystyki dom/wyjazd tego nie potwierdzają. Tok myślenia jest też przeciw City - niech zatrudnią trenera z autorytetem, bo ten na razie zawodzi.
Sobota 1) CCM - Perth. Fajny kurs na Perth. Może nie grają ostatnio porywająco, ale punktują. CCM u siebie grać potrafi, ale... jest jedno ale. Nie będzie O`Donovana. A to oznacza, że siła ofensywna będzie poważnie osłabiona. Kieruję się ku Perth.

Mimo wszystko (potwierdzono zawieszenie O`Donovana na 1 mecz) bts/lub over ????

Sobota 2) Brisbane - WSW. Zaskakująco wysoki kurs na home win. Jakby na to nie patrzeć to Roar wróciło na ścieżkę punktowania po trzech porażkach. Pójdę chyba w jedynkę.
Nie gram ich qwa, nie ma bata! Mecze z Roar nie istnieją dla mnie ????

Niedziela) Adelaide - Wellington. Chyba ostatnia szansa gospodarzy na załapanie się do pościgu o play-offy. Wellington mnie zawiódł prze potężnie. Jednak chyba brakuje tam pomysłu na grę. Adelaide ograła u siebie City, może ograć i Phoenix. A kurs bardzo pozytywny.
Dnb,1x/1 wszystko w stronę gospodarzy, ale stawka to miedziaki/drobne. A Phoenix niech się smaży w ... ????
Panowie do roboty ???? Prezezo daje przykład ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Cholera nie zagrałem ???? Gratulacje kolego!
Teraz grają babki w Perth z Adelaidą. Ciekawe h2h 7-0 dla gospodyń. Zagram sobie za miedziaka po 1,57 dla sportu ????
ja zagrałem, ale wyszło na zero niestety przez over WSW...zawiedli mnie strasznie...wieczorem idę w stronę overa w meczu Kamerun - Gabon...tu musi być otwarty mecz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
WSW - Newcastle Jets ov2,5+bts - @1,9 1/X (połowa/koniec) - @15 - tutaj for fun
⛔⛔
i na koniec kolejki dwa minusy... było blisko, ale się nie udało. Ogólnie ten weekend w Australii rozczarował. Ale ważne, że jest za co grać kolejną kolejkę.. więc &#39;show must go on&#39; ;)
pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
ja zagrałem, ale wyszło na zero niestety przez over WSW...zawiedli mnie strasznie...wieczorem idę w stronę overa w meczu Kamerun - Gabon...tu musi być otwarty mecz ????
Wziąłem na live po kursie 4,1 za over 1,5 -drobniaka mnie to kosztowało ????
Nagrałem się dzisiaj wynalazków...
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dla mnie dziś jeden z lepszych dni w historii. Kwintesencją wszystkiego pograny grubo over w meczu Mechelen - Westerlo. Pokazałem, że mam stalowe jaja i pomimo tego, że nic na to nie wskazywało to nie zamknąłem i się 89 minucie doczekałem. Będę musiał skrzynkę piwa jednak do Mechelen przesłać do ich bramkarza. Polecam gola na 1-2 dla Westerlo. Futbolowe jajca ????
Ale zarobiony jestem ???? A jeszcze jakby Pittsburgh w hokeja wygrał to w ogóle będzie bajka ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dla mnie dziś jeden z lepszych dni w historii. Kwintesencją wszystkiego pograny grubo over w meczu Mechelen - Westerlo. Pokazałem, że mam stalowe jaja i pomimo tego, że nic na to nie wskazywało to nie zamknąłem i się 89 minucie doczekałem. Będę musiał skrzynkę piwa jednak do Mechelen przesłać do ich bramkarza. Polecam gola na 1-2 dla Westerlo. Futbolowe jajca ????
Ale zarobiony jestem ???? A jeszcze jakby Pittsburgh w hokeja wygrał to w ogóle będzie bajka ????
Moją taśmę zamykały mi Niemcy w ręczną i coś mi kazało zamknąć przy 20-18. Skończyło się 20-22 ???? Niestety bardzo rzadko mam takiego czuja ????
Wcześniej w 2 secie Kerber wygrywała 3-2 i dałem na Coco sam nie wiem czemu, bo chciałem na Andżele ????
A inne wynalazki (Murzyni, Meksy, baby w Perth ???? ) za drobniaki niestety na minus. Pozdrawiam i do zobaczenia ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Wziąłem na live po kursie 4,1 za over 1,5 -drobniaka mnie to kosztowało ????
Nagrałem się dzisiaj wynalazków...
Naprawdę, PNA jest żenującym turniejem...wyleczyłem się z grania tego chociaż jeszcze kupon zamyka mi dzisiaj Algieria...trzeba kontrę puścić...a wracając do tematu i następnej kolejki to tak na sucho liczę na złamanie Sydney przez Victory i zwycięstwo Adelaidy...fajny dubelek...
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
ja standardowo - czekam do ostatniej chwili.. pewnie koło środy coś napiszę.. a do tego czasu pozostaje granie na live stanówek i towarzyskich.. no i powoli rusza LM.. jestem bardzo ciekawe jak pograją Australijczycy na tle zwłaszcza Chińczyków
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Naprawdę, PNA jest żenującym turniejem...wyleczyłem się z grania tego chociaż jeszcze kupon zamyka mi dzisiaj Algieria...trzeba kontrę puścić...a wracając do tematu i następnej kolejki to tak na sucho liczę na złamanie Sydney przez Victory i zwycięstwo Adelaidy...fajny dubelek...
Adelaida ma problem w &quot;łatwych&quot; sytuacjach. Chodzi o obronę. Czasami lepiej się nie bawić i zagrać jak cyt. &quot;topory z Queensland&quot; ???? niż &quot;pseudomistrzowsko&quot; rozgrywać piłkę. Co do drugiego meczu to liczę na over, jak do Victory wróci Geria i Fahid Ben &quot;Kalafonia&quot; ???? to jest też szansa na 1, ale ja &quot;chcę&quot; ładnego meczu z 3 co najmniej bramkami ???? O Jetsach już pisałem.
Na razie to tyle.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
ja standardowo - czekam do ostatniej chwili.. pewnie koło środy coś napiszę.. a do tego czasu pozostaje granie na live stanówek i towarzyskich.. no i powoli rusza LM.. jestem bardzo ciekawe jak pograją Australijczycy na tle zwłaszcza Chińczyków
Adelaida leci do Chin 1 marca, na razie tracą ten sezon to może pokażą się z lepszej strony na arenie międzynarodowej? Ale to spekulacje, za to jeśli przegrają najbliższy mecz to o play offach mogą chyba już zapomnieć.
01.03.2017 r. Jiangsu vs Adelaida pieniądze &quot;nie grają&quot;, ale takie zestawienie robi wrażenie:
http://www.transfermarkt.pl/spielbericht/index/spielbericht/2806482
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Adelaida leci do Chin 1 marca, na razie tracą ten sezon to może pokażą się z lepszej strony na arenie międzynarodowej? Ale to spekulacje, za to jeśli przegrają najbliższy mecz to o play offach mogą chyba już zapomnieć.
01.03.2017 r. Jiangsu vs Adelaida pieniądze &quot;nie grają&quot;, ale takie zestawienie robi wrażenie:
http://www.transfermarkt.pl/spielbericht/index/spielbericht/2806482
A tu cyk,Gaurdiola trzy zapakuje i jeszcze pójdzie za miliony :cool:
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
A-League wraca jutro. I to wraca z przytupem!
Melbourne Victory - Sydney FC
Wielkie derby Australii. Mecz, zachowując zdrowe proporcje, porównywalny w kraju Kangurów do wielkiej rywalizacji Barcelony z Realem, Borussii z Bayernem czy Ajaxu z PSV ???? Wiadomo, nie ten poziom, nie to zainteresowanie świata, ale oni (i my) naprawdę tym meczem żyją.
Sytuacja w tabeli jest prosta. Osiem punktów przewagi Sydney. Praktycznie to ostatnia szansa dla Victory na nawiązanie walki. Walki o to by ewentualny finał Play-offs zagrać u siebie.
Nie jest to najlepszy moment dla Victory na ten mecz. W ostatnich dziesięciu dniach byli w różnych zakątkach kontynentu i dostali dwa razy baty. Ale Victory u siebie to zupełnie inny zespół. Niesiony przez kibiców (mam nieodparte wrażenie, że na meczach Victory jest o wiele lepsza atmosfera niż na City) idzie po zwycięstwo w każdym meczu. W tym sezonie u siebie 6-1-1. Przegrali na samym początku sezonu okrutnie bo aż 1-4 derbowy mecz z City i się wtedy wydawało, że to Fornaroli i spółka będą w tym sezonie karty rozdawać. Nic bardziej mylnego. Od tego czasu tylko Perth dało radę z wizyty w Victory wywieźć punkt (1:1). Do składu wracają Geria, Bozanic i Ben Khalfallah. W pierwszym składzie powinien ponownie wystąpić Rojas. Siła ognia i ataku będzie mocna.
Z drugiej strony jednak najlepsza defensywa ligi. Która na wyjazdach wygrało w tym sezonie prawie wszystko! Jedynie w Brisbane był remis 1:1. Kosmos. Chociaż ostatnio pomimo wygranych forma jest przeciętna. U siebie ledwo 0:0 z WSW i 2:0 wymęczone z Adelaide. Ale na jutrzejszy mecz będą odpowiednio przygotowani i zdeterminowani. Oni też wiedzą o co grają. Skład bardzo mocny. Nie ma jedynie zawieszonego za kartki Rhylla Granta, ale choć to podstawowy zawodnik, to jednak nie kluczowy dla tej ekipy.
Warto też zwrócić uwagę na H2H. W historii tych Wielkich Derby Australii Sydney wygrało w Melbourne w ciągu tych kilkunastu lat tylko 3 razy! Dwa razy to wyczyny prehistoryczne (2008 i 2009). Ostatnie odniesione zostało.... 26 stycznia 2014 roku. A więc dokładnie trzy lata mijać będą gdy obie drużyny wyjdą jutro na boisko! A był to mecz który do dziś pamięta się w Australii. 0:5! Nokaut - dwa gole Alessandro Del Piero.
Eksperci typują na jutro 2-1 dla gospodarzy. Zgadzam się z nimi. Na jutrzejszy mecz jestem podobnego zdania. Sydney nie zostanie w tym sezonie &#39;The Invincibles&#39; o czym już się mówi. Jutro idę ze średnimi stawkami w stronę Victory.
Melbourne Victory - Sydney FC 1 @ 2,40 betano ⛔⛔1:2
Edit: Żenada. Czerwono.
Ponadto
Melbourne Victory over 1,5 gola @ 2,10 ⛔⛔
Nie ma jeszcze kursów na strzelca goli, ale jeżeli dostanę 2,00 na Berishę ⛔ to też biorę.
Jutro od 09:50 wielkie emocje. I aż żal, że czas antenowy trzeba będzie dzielić z hitem odbywającym się... dosłownie kilka kroków od stadionu ???? . Bo przecież Federer - Wawrinka od 09:00 będą walczyć!
PS. Znamy już rywala Brisbane w drugiej rundzie kwalifikacji LM. Roar zagrają z filipińskim FC Global. Z całym szacunkiem dla tej ekipy to Roar musi ich wciągnąć nosem. Bo to będzie kompromitacja jeżeli tak by się nie stało. Mecz już w najbliższy wtorek.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Pisaliśmy z prezezo w tym samym czasie ???? Przypadek? Telepatia ????
Melbourne Victory vs Sydney FC
26.01.2017 09:50
Fakty i opinie:
Mecz na szczycie tabeli. 8 pkt. przewagi Sydney nad gospodarzami - patrząc na te zestawienie przychodzi na myśl powiedzenie: &quot;gdyby Babcia miała wąsy...&quot;. Gdyby MV nie wjeb.. tak szkaradnie 2 ostatnich meczy (szczególnie ten w Nowej Zelandii wypadł im tragicznie, bo w Perth była walka do końca), to byłby mecz sezonu zasadniczego pewnie. A teraz? Większa presja na MV, jeśli przegrają 3 mecz pod rząd to Sky Blue im definitywnie &quot;odjedzie&quot;. Trener gości spokojnie podchodzi do spotkania, oczywiście chce wygrać, ale który trener tak nie musi mówić? Pytanie jak zareagują zawodnicy biorąc pod uwagę specyfikę tego meczu? Czy wytrzymają ciśnienie? Gospodarze nie wytrzymali, chociaż walczyli do końca.
Statystyki: bilans h2h dla meczy domowych MV vs SFC: 9-8-3, Sydney na wyjeździe tylko 4 stracone bramki (co ciekawe lepiej &quot;statystycznie&quot; prezentują się na wyjazdach), MV natomiast zdecydowanie w tym sezonie &quot;domowy&quot; potentat, w porównaniu do osiągnięć w delegacji.
Sytuacja kadrowa:
MV: Geria i Fahid Ben Khalfallah powrót do kadry,
Sky Blue: w kadrze pojawił się nowy zawodnik Jordy Buijs, wypadł natomiast Grant
Oba teamy w najmocniejszym (możliwym) obecnie zestawieniu.
Przewidywania/wróżby:
a) gospodarze ostrożni (bojący się przegrać to spotkanie), goście oczekujący na dogodną do ukłucia sytuację, w efekcie mecz nudny jak flaki z olejem, na dodatek remis i under;
b) gospodarze rzucają się na przeciwnika, mecz robi się otwarty, goście nie pękają, akcja za akcję i mamy elegancki over/bts i fajne spotkanie ???? , w końcu to bardzo prestiżowe dla obydwu zespołów krajowe derby.
Decyzja: wybieram opcję &quot;b&quot; ????
Typ: over i bts w meczu, w zależności od buka można kombinować. Plus, mimo iż początek wyglądał na opcję &quot;a&quot; (pierwsze minuty), to ostatecznie wyszło na moje ????
Stawka: przed meczem mała.
Zalecenia: Oglądać i obstawiać na live.
 
Do góry Bottom