>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Na jutro suche typy, bez analizy bo jestem lekko &quot;weekendowy&quot; ;)
Adelaide zwycięstwo @2,05
Over 2,5 i BTS @1,95 (lżej)
Dokładny wynik 2-1 @8,50 (za grosika)
Pozdrawiam i idę dalej ;)
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
pojde za glosem ludu i tez dam dzis &quot;1&quot;. A dodatkowo over 3.5 ✅ bo w tej kolejce nie bylo wiec moze w ostatnim meczu padnie? ????
a czemu Krishna nie gra?
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
pojde za glosem ludu i tez dam dzis &quot;1&quot;. A dodatkowo over 3.5, bo w tej kolejce nie bylo wiec moze w ostatnim meczu padnie? ????
a czemu Krishna nie gra?
Gra przecież z nr 21
O i 1-0 ????
Piekna brama McGree, a myślałem, że z tej akcji już nic nie będzie ????
Piękna odpowiedź Doyla, klasa bramka ???? 1-1
Niezłe tempo meczu jak na 37 stopni C. Oby Phoenix szybciej spuchli.
Już przy pierwszej bramce chciałem napisać, że Redsi mają sytuacje, ale potrafią je sobie sami skomplikować tak jak przed chwilą ????
Teraz chcieli &quot;prosto&quot;, a powinni &quot;podawać&quot; ,qwa jak z babami, nie zrozumiesz ich sposobu i logiki podejmowania decyzji ????
1-2 kontra Krishny, typ się wali ????
No tak Jetsi musieli-wygrali, Marynarze musieli - wygrali, Redsi muszą - przegrywają ????
I kotłowanina pod bramką gości, wynik bez zmian, jak oni pierd.. sytuację, Guardioli nie ma a chcą się popisywać. A siły tracą bo upał masakra!
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Matko jedyna. Co to jest za skład Adelaide???? Gdzie Carrusca??? Nie no, żenada. Nie ma to jak mieć spier*** niedzielę od samego początku....
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Spokojnie mogło być 2-2 jak nie lepiej, a tak to ch..., tiki -taka dla ubogich, a jak wspominałem powyżej Guardioli już przecież nie ma ???? Teraz znowu prosiło się o strzał, moje dzieci by trafiły w światło bramki, to ... w trybuny.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Oglądam od 40 minuty i dochodzę do wniosku, że jak tylko Adelaide ogarnię się z przodu to wcale tego przegrać nie musi.
Chociaż teraz była setka 1-3 ;/
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dobra, dla emocji dam miedziaka na remis po 3,25 w premium, ale uwaga w Adelaidzie ze 40 stopni C!
Albo utopię miedziaka z dukatem (jeśli Phoenix wygra), albo symboliczny plus będzie/zero ????
Oby Redsi wytrzymali kondycyjnie bo więcej biegali tylko ta ch.. skuteczność, natomiast Phoenix mądrze grają i kłują z kontry. Na dodatek obrona gospodarzy &quot;elektryczna&quot; i gubi się pod naciskiem jakimkolwiek . Ale dopóki piłka w grze ????
PS Pani Rushton (w studiu ) trzyma formę ????
100 dla Phoenix - zmarnowana
Moim zdaniem powinien wejść Kitto, ale i o remis będzie ciężko z taką grą ???? Może trener Amor ma już bilet do domu w kieszeni? Obstawiam Grenadę ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Na boisku jakieś no-name`y typu Merino a Amor ściąga Henrique i wpuszcza kolejnego łamagę...
Adelaide tego nawet nie zremisuje z tym składem.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dobra tam, trzeba sobie jasno powiedzieć, dzisiaj Adelaide nie wygra, prędzej przegra wyżej.
Taka mała rada dla zarządzających drużyną z Coopers Stadium:
Zrobiliście 50% roboty (wywalili Guardiolę) to miejcie jajca i zróbcie następne 50% - czyli wywalcie też Amora. Widać, że to człowiek z Barcelony. Zapatrzony na tiki-takę i inne takie pierdoły. Ale z kim? Z McGree, Mileusnicem czy Kitto? No bez jaj. W zeszłym sezonie byli Mauk, Kamau, Goodwin i inni to mogli tak grać. I jak na Australię to to fajnie wyglądało. Ale teraz? Katastrofa totalna.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dobra tam, trzeba sobie jasno powiedzieć, dzisiaj Adelaide nie wygra, prędzej przegra wyżej.
Taka mała rada dla zarządzających drużyną z Coopers Stadium:
Zrobiliście 50% roboty (wywalili Guardiolę) to miejcie jajca i zróbcie następne 50% - czyli wywalcie też Amora. Widać, że to człowiek z Barcelony. Zapatrzony na tiki-takę i inne takie pierdoły.
Słusznie prawisz, obstawiam, że Amor spotka się z Guardiolą w Grenadzie, ja już nic nie dokładam w tym meczu. Stracę to trudno ???? będzie 2 na 2 w tej kolejce.
Znowu Redsi skaleczyli - specjalnie? Jak ich oglądam to mi noga chodzi żeby kopnąć piłę jak należy, a tu tiki - sraka ???? Nawet jeśli jakimś cudem zremisują to i tak będą czerwoną latarnią ligi!
O ja pie..e tylko złapać się za głowę znowu ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
10 minut nadziei.... Wczoraj cud w Brisbane, może dziś też...
Żeby nie było za łatwo to będą grali jednego mniej. Kontuzja a zmian nie ma już :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Już myślałem że i to spier..ą, ale cuda się zdarzają 2-2 !!!
Tyle strzałów, tyle okazji to chociaż mi ten remis utrzymajcie!!!
K..wa ze 30 albo i więcej strzałów poprzeczki, 100 i Redsi ledwo 2 bramy ???? !!!
Żeby nie było Phoenix też akcji co niemiara. Ostatecznie 2-2. Kolejka australijska na szczęście plusowa, ten remis &quot;podratował&quot; mi utratę dukata. Zwycięstwo Phoenix by mnie mocno zasmuciło, bo kto z nas lubi przegrywać ? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Na jutro mam tylko jeden pomysł i nie jest on super odkrywczy... daje za radą forum Adelaydę.
⛔
no to se pograłem.... Rano wstaje, mam nadzieje, że już pospłacam kredyty, może żonie nowe auto kupię, może jakieś wakacje w ciepłym kraju... a tu znowu w poniedziałek muszę do pracy....
może kolejna kolejka będzie szczęśliwsza... trzeba będzie uważniej dobierać typy.
ps - Meksyk też na razie w plecy.
pzdr.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Prezezo to jest nas już trochę na gospodarzy. Trochę zaczynam się obawiać remisu ale nie pękamy.
Coś Tunezja cieniuje z wynikiem niestety.
I znowu &quot;se&quot; trochę wykrakałem no ale emocje były ????
Majekx ja Meksyk dałem under Pachuca - Toluca i Ci dziękuję za typ ????
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Majekx ja Meksyk dałem under Pachuca - Toluca
to gratuluje... jak tera jestem mądrzejszy i znam wynik to fakt - to był logiczny kurs... a ja byłem za chciwy...
teraz na szybko jeszcze dodam z live&#39;a Thunder - Capalaba ov 2,5... ✅
\\edit - szybko... szkoda, że pewnie nikt nie skorzystał

1:1 padło po 15&#39;... rzadko kiedy w Australii takie wyniki są do końca
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom