>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Witam,
Brisbane Roar - Sydney FC (0:0)
x - @3,4
x ht - @2,25
x/x - @5,5
un2,5 - @2
✅✅✅✅
fart jakich mało... bo mogło być dużo gorzej i dużo więcej bramek..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 367

romeo12345

Użytkownik
Majekx, mogłeś powiedzieć że dostałeś cynk jaki bedzie wynik. Jak przeczytałem Twojego posta to spojrzalem na remis 0-0 i kurs był 11. Miałem puscic za drobne ale malo prawdopodobne mi sie to wydało.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Co gram. Tylko for fun

Brisbane Roar - Sydney FC correct score 1:1 @ 6,25 betano

W końcu muszę to spróbować. Jeżeli miałbym coś doradzać to może jeszcze Sydney DNB @ 1,67 - ale ten kurs taki jakiś nędzny...
Prezezo znowu blisko ???? No to mamy rekordy Sydney po tym meczu ????
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Dla mnie to kompletna egzotyka, ale spróbować można:

4.02, godz. 12:00
Perth Glory - Newcastle Jets 1 połowa powyżej 1.5 bramki 2.25 ✅✅✅ bet365
Póki co, obie ekipy 6/8 takich wyników zarówno w odniesieniu do home, jak i away.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Trochę ostatnio mam mało czasu, także bez zbędnych słów podam co spróbuję na jutro.
Tak jak już wielokrotnie pisałem, Australia to jednak zawsze były overy i home winy. Jutro idę w kierunku dwóch wygranych gospodarzy.
Melbourne Victory win @ 2,22
Perth Glory win @ 2,00
Bardziej skłaniam się ku temu drugiemu meczowi i jeżeli będą ku temu przesłanki to być może nawet spróbuję Perth z handi.
Aczkolwiek również wierzę w wygraną Victory. Trzy porażki z rzędu i wystarczy. Derby to derby. City nie przekonuje. Są w stanie ich pierdyknąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Suche typy na jutro, bo późno już.
Phoenix - WSW Over 2,5 i BTS @2,00 - lekko
Victory - City 1 @2,25 oraz Over 2,5 i BTS @1,80 - Oba lekko
Perth Glory - Jets 1 @2,05 oraz Over 3,5 @2,20 - Drugi typ lekko
Powodzenia.
E: Leciutko jeszcze dorzucę Perth Win i BTS @3,25
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisałem:
&quot;Uwaga, mój kierunek na 1 osłabł, bo mecz odbędzie się w New Plymouth, a nie w Wellionngt!&quot; oraz:
&quot;Typy - z jedynką teraz (przed meczem) bym uważał, ale kombinacje do taśm z dnb/1x, lub ewentualnie w trakcie meczu jak najbardziej. Stawki symboliczne. Wobec faktu gry na neutralnym terenie (choć to dalej Nowa Zelandia) najlepiej samemu ocenić jak się sprawy mają na live.&quot; i:
&quot;Mam nadzieję, że jednak gospodarze nie przegrają tego spotkania, piłkarsko jak dla mnie są po prostu lepsi, goście nierówni ale...?&quot;
Tylko to mam na swoją obronę, było duże &quot;ale&quot;, Phoenix bramki potracili jak dzieci na boisku szkolnym, na dodatek we mgle. Trafiają na moją czarną listę zespołów, których nie obstawiam trzydrogowo. Mam nadzieję, że nikt tego nie pograł mocniej. Ja (tak jak napisałem) stawkę przegrałem symboliczną i dlatego ch...i mocno po tym &quot;popisie&quot; nie rzucam!
 
W 30

walsystem

Użytkownik
Czekam do 11:30 na wiecej info dotyczącego meczu o godzinie 12:00. Derbów nie gram bo już na derbach się przejechałem. Dzięki Kowal za info bo brałem też to pod uwagę. Pozdrawiam !
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Czekam do 11:30 na wiecej info dotyczącego meczu o godzinie 12:00. Derbów nie gram bo już na derbach się przejechałem. Dzięki Kowal za info bo brałem też to pod uwagę. Pozdrawiam !
Ja w derbach podtrzymuję bts, a w Perth over. Na razie.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ale gluty w Melbourne, czas na &quot;taśmową&quot; - live kontrę bts ????

PS Często jak tak robię to bramy/bts się sypią ????

No właśnie ???? tak! Karny!
Aha, jeszcze trzeba go umieć strzelić ????

Powtarzam nie pierwszy raz : Berisha z Fornarolim nie powinni strzelać karnych!

I 0-1, a tak by już był bts qwa! Moje kontry zawsze działają ???? Za miedziaka dam 1-1 na live ????

Troszkę się czuję oszukany, ale bts w końcu siadł ????

Ale jaja 2-1 koniec! Victory na farcie, ale czy zasłużenie? Nie jestem przekonany.
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Dobra 0-0 koniec z tą ligą
E: Napisałem to sie przebudzili , ale co z tego jak 20minut a do overa 3 gole :p
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ale jaja, Berisha najpierw nie trafił w piłkę w 100% sytuacji na 5 metrze, później zmarnował karnego i kiedy wydawało się, że już łatwiejszej sytuacji mieć nie będzie, dostał piłkę jak na tacy, żeby wpakować ja praktycznie na pustaka. Później był na pozycji spalonej, ale na jego szczęście obrońca przeciął piłkę i uprzedzając go, strzelił samobója. City elegancko przewaliło ten mecz na własne życzenie. Cała liga australijska ;)
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dobra 0-0 koniec z tą ligą

E: Napisałem to sie przebudzili , ale co z tego jak 20minut a do overa 3 gole :p
Zawsze wracamy ????
Podsumowanie: miedziak na live (dokładny wynik 1-1) minus, live taśma - kontra bts miedziak minus, typ działowy (bts) mała stawka plus.
Niech wejdzie over w Perth i będę zadowolony ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wczoraj majekx, dzisiaj wilczekl rozbijają bank. Mogę spokojnie iść na emeryturę ???? Gratulacje Panowie!
PS Nie zapominamy też o naszym prezezo ????
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Dzięki panowie za ten bts w Melboerne.
Wilczekl - dzięki Twoim typom już mam plus - gratuluje i dziękuję ????
pzdr
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzięki panowie za ten bts w Melboerne.

Wilczekl - dzięki Twoim typom już mam plus - gratuluje i dziękuję ????

pzdr
Jeszcze over w Perth i będzie ok ???? Pzdr
2-1
Dziekuję za uwagę ???? W końcu bez stresu i zgodnie z planem ????
 
Do góry Bottom