>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP World Tour Finals - London, 15.11.2014-22.11.2014

Status
Zamknięty.
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik

Bryan B./Bryan M. - Bolelli S./Fognini F. +1.5 seta 2 @1.84 Marathon ::: 2/10j
Typ bardziej przeciw Bryanom niż za Bolkami. Bracia ostatnio słaby mecz z Bopanną i Mergeą i gładko przegrali w dwóch setach. Boli z kolei niezły mecz z Murrayem i Peersem, byli blisko zwycięstwa, ale ostatecznie w STB przegrali do 9. O ile forma Braci jest ciągle taka sama, czyli fatalna, o tyle widać, że Włosi w Londynie odżyli i grają naprawdę nieźle. Oni akurat spokojnie mogą ten mecz wygrać. Kurs na Bryanów w stosunku do tego, co prezentują, jest po prostu śmieszny.

Dla mnie typ ryzykowny, moze i Bryany lekko pod forma, ale to zdecydowanie inna jakosc debla, Bolelli z Fogiem pierwszy mecz zagrali wg mnie slabo, wiecej szczescia niz umiejetnosci, stad przegrana nie tak wyrazna. Co do Bryanow, coz mecz z kategorii must win
wygrali juz w tym roku dwukrotnie 2:0 i nie widzi mi sie, by oddali jutro seta. Na pewno beda chcieli szybko, bezpiecznie zakonczyc pojedynek. Jak bedzie, zobaczymy.
Moj typ
B.Bryan/M.Bryan vs S.Bolelli/F.Fognini. Match Result: B.Bryan/M.Bryan To [email protected] ✅ co do joty...
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
???? ATP World Tour Finals - London
Berdych -3,5gem vs Nishikori nie pykło ⛔
2,7 Pinnacle Sports
Dla mnie ten kurs naprawdę sporo przesadzony. Czech wydaje mi się tutaj bardziej zdecydowanym faworytem. Ostatni pojedynek z zawodnikiem niżej notowanym w rankingu od siebie przegrał 1,5 miesiąca temu. Zaliczając po drodze 8 zwycięstw. Może troche rozczarował w pierwszym spotkaniu z Federerem, gdyz można się było spodziewać bardziej zaciętego pojedynku. Jednakże w ostatnim swoim turnieju w Paryżu zagrał zacięty mecz przeciwko liderowi przegrywając dwa tie-breaki. Nishikori 10dni później urwał Serbowi ledwie 2gemy. Wcześniej w Paryżu skreczował z Gasquetem, chyba jakaś kontuzja. Dyspozycja Japonczyka może być wielka niewiadomą, ale myślę że jest pod formą i Berdych sobie z Nim bez problemu poradzi
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Novak Djokovic vs Roger Federer
Typ - Novak Djokovic 1.30 William Hill ⛔
Kurs moze I nie powala na kolana ale wg mnie to bet pewny I jezeli ktos posiada duzy budzet mozna Inwestowac. Obu graczy raczej przedstawiac nie trzeba Roger jak Roger w miare dobra forma ale mnie osobiscie na kolana nie powala, co innego mozna powiedziec o Serbie ktory jest w niesamowitym gazie ktory zalicza najlepszy sezon w karierze, w jego grze nie ma slabych punktow wszystko funkcjonuje na najwyzszym poziomie bardzo imponuje mi gra Serba I poprostu nie widze tu jego przegranej.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Djokovic - Federer ---- Djokovic @ 1,33 ⛔ Typujcie odwrotnie to zarobicie
Ostatnio kiepskie typy, mam nadzieję, że teraz wejdzie. Nic lepszego na dzisiaj raczej nie znajdziemy - Djokovic gra najlepszy sezon w karierze, a jego forma po US Open jest znakomita. Po świetnych występach w Szanghaju nie chciało mi się wierzyć, że utrzyma tak wysoką dyspozycję na kolejnych turniejach, ale on to zrobił. Serb nie ma słabych punktów - potrafi zagrać wszystko. W tym roku oczywiście przegrywał już z Federerem, ale teraz dyspozycja Djokovica jest zbyt wysoka i Roger raczej tutaj nie wygra. Kurs niski, więc do dubla też może się nadać.
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Berdych vs Nishikori 2 @ 2.5 pinnacle ✅✅
Japoniec sezon na straty i to trzeba jasno przyznać, ale pisanie, że urwał tylko 2 gemy dla Noe to jest słaby pomysł. Noe rozgrywa sezon życia i tłucze każdego. Czasem dla Djoko zdarzały się przestoje, ale teraz jest w formie wybornej. Nadal się rozkręca może coś powalczy z Djokovicem kto wie. Jak dla mnie tylko Nadal może tu coś pokazać bo widać, że chce udowodnić jak cholera, ale nie o tym mowa. Berdych to nerwus na korcie on nigdy nie osiagnie tego magicznego poziomu. Jeżeli ktoś się wytrwale broni to zaczynają się wyrzucone piłki w out co chwila. Jego mecz z Federem był bardzo roczarowujący. Obaj zagrali na poziomie jak dla mnie żałosnym. Oczekiwałem dużo więcej od tego meczu. Japończyk już nie raz pokonywał Berdycha i to kiedy był jeszcze &quot;leszczem&quot; jeżeli można użyć tego określenia. Tomas od paru lat nic nie zmienia ciągle czołówka, ale w jego grze nie widać żadnej poprawy. Ciężko stwierdzić co ma w głowie Nishikori teraz. Może to jest ten moment, że w końcu odpali? Federer bez formy po UsOpen i też jest do ogrania. Komu bardziej będzie dziś zależeć? Dla Berdycha po którym noe przejedzie czy dla Nishikoriego, który może powalczyć z obecnym Federerem. Mam ogromnę nadzieje co chodzi o pana z kraju kwiątnącej wiśni, że przypomni sobie jak gra się w tenisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
Berdych vs Nishikori 2 @ 2.5 pinnacle

Japoniec sezon na straty i to trzeba jasno przyznać, ale pisanie, że urwał tylko 2 gemy dla Noe to jest słaby pomysł. Noe rozgrywa sezon życia i tłucze każdego. Czasem dla Djoko zdarzały się przestoje, ale teraz jest w formie wybornej. Nadal się rozkręca może coś powalczy z Djokovicem kto wie. Jak dla mnie tylko Nadal może tu coś pokazać bo widać, że chce udowodnić jak cholera, ale nie o tym mowa. Berdych to nerwus na korcie on nigdy nie osiagnie tego magicznego poziomu. Jeżeli ktoś się wytrwale broni to zaczynają się wyrzucone piłki w out co chwila. Jego mecz z Federem był bardzo roczarowujący. Obaj zagrali na poziomie jak dla mnie żałosnym. Oczekiwałem dużo więcej od tego meczu. Japończyk już nie raz pokonywał Berdycha i to kiedy był jeszcze &quot;leszczem&quot; jeżeli można użyć tego określenia. Tomas od paru lat nic nie zmienia ciągle czołówka, ale w jego grze nie widać żadnej poprawy. Ciężko stwierdzić co ma w głowie Nishikori teraz. Może to jest ten moment, że w końcu odpali? Federer bez formy po UsOpen i też jest do ogrania. Komu bardziej będzie dziś zależeć? Dla Berdycha po którym noe przejedzie czy dla Nishikoriego, który może powalczyć z obecnym Federerem. Mam ogromnę nadzieje co chodzi o pana z kraju kwiątnącej wiśni, że przypomni sobie jak gra się w tenisa.
Wszystko to prawda tylko, że będzie to mecz o życie, bo ostatni mecz grupowy dla obu panów to będą baty. Berdych jak to Berdych solidny gość, jednak zawsze czegoś mu brakuje, lepszy też już nie będzie. Głośno się zaśmiałem jak przed rozpoczęciem sezonu mówił, że jego celem jest zwycięstwo w turnieju wielkoszlemowym:grin: Brzmiało to jak dobry żart.
Gdyby nie ciągłe problemy ze zdrowiem, gdyby Japoniec był w takiej formie jak chociażby podczas US OPEN 2014 (wiem za dużo &quot;gdyby&quot;) to śmiało grałbym Nishikoriego. Dzisiaj ze względu na jego kłopoty zdrowotne i to jak wyglądał w meczu z Nole stawiam na Berdycha. Przynajmniej jest zdrowy i powinien to wykorzystać w dzisiejszym meczu. Tak jak ktoś wyżej napisał, Japończyk wygląda tu jakby musiał grać za karę.
Berdych (-2,5)1.75 STS 5:7 6:3 3:6⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
acetate 474

acetate

Użytkownik
Roger Federer v Novak Djokovic - 1 (+1.5 Sets) @ 2,00 ✅
Roger Federer v Novak Djokovic - 1 @ 3,79 ✅ (oczywiście NIE polecam grania grubo tego zakładu, ale kurs bardzo ładny więc grając za małą stawkę można zarobić)

Po tym, co wczoraj zaprezentował Wawrinka, czyli nonszalanckie podejście, uderzanie na pałę, gotowanie się, rzucanie rakietą, miałem wrażenie że widziałem zawodnika z top 20-30, a nie top 10. Tragedia, to nie był ten sam Stan co ostatnio. Myślałem, że dojrzał, ale jednak jeszcze nie ma tej mentalności co Nole czy Federer.
Musiałem to wyrzucić z siebie, bo nie przyszło mi do głowy, że na tym poziomie można tak lekceważąco podejść do meczu nie o pietruszkę.
Wszyscy piszą o wybornej formie Serba. Okej, ale zdemolował on beznadziejnego Kei&#39;a, który końcówkę sezonu ma naprawdę słabą, dochodzą do tego problemy ze zdrowiem. Przypominam, że ostatnie mecze Nole we Francji owszem, wygrywał - ale nie była to taka demolka jak wyżej. Wawrinka mu urwał seta. Berdych grał jak równy z równym, gdyby nie czajnik to kto wie co by się stało. Simon Gilles go przełamał kilkukrotnie. Skoro Wawrinka ma gdzieś ten turniej i już grę w tym roku, to tylko jedna osoba może być w stanie obecnie zatrzymać Nole, bądz przynajmniej spróbować - jego zmora, Federer.
Dużo czytalem tutaj o słabej formie Szwajcara. Po genialnych wzlotach na wyżyny w okresie US Open, Roger jakby przygasł, zdarzały mu się wpadki z graczami dużo niżej notowanymi, kazdy wie o co chodzi. Niemniej jednak, ostatni mecz jaki Roger przegrał do zera, był to mecz na clay na RG z jego zwycięzcą, czyli oczywiście Wawrinką. Na hardzie taki mecz był dawno w zeszłym roku (a może jeszcze i dawniej, aż tak daleko nie zagłębiałem się w statystyki). Fajnie ktoś napisał o Szwajcarze, że grał najlepszy technicznie tenis na świecie w tym roku i ja się pod tym podpisuję. Roger powinien postawić mocne warunki Serbskiej maszynie. Pokazał zmiatając Berdycha, że chce mu się grać i jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w tym roku.
Jeśli chodzi o istotne H2H, czyli to na hardzie: ostatni mecz, grając do 2 wygranych setów, Serb wygrał do zera 3 lata temu, własnie na tym turnieju.
 
A 72

antua

Użytkownik
Berdych - Nishikori 2 2,37 BET365 ✅

1. Handi na korzysc Nishikori na twardej nawierzchni
2. Słaba postawa Japońca w meczu Djokoviciem o niczym nie świadczy. Serb jak ktos wcześniej napisał to cyborg w ostatnim czasie, granie na maksa z Djokovicem zeby ugrac 3, 4 gemy w secie mija sie z celem - szkoda zdrowia. Lepiej oszczedzac siły na mecze z Berdychem, czy Federerem, a z nimi Nishikori umie wygrywac. To jest turniej, grupa, 3 mecze. Jak sie nie wymiata jak Djokovic to trzeba oszczedzac sily na nastepne mecze, zreszta podobnie zachowal sie Berdych w 2 secie z Federerem, czy wczoraj Wawrinka z Nadalem.
3. Traktuje te spotkanie w pewnym stopniu jak zaklad bez ryzyka, duza szansa jest ze jak Japoniec bedzie przegrywal zejdzie z kortu, co akurat w jego przypadku czesto sie zdarza. Dlatego jak juz to stawiac tam gdzie zwrot kasy w przypadku kreczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
voloshansky 0

voloshansky

Użytkownik
Na chwilę obecną Berdych jest w lepszej dyspozycji fizycznej od rywala, posiada agresywniejszy i skuteczniejszy serwis i lepiej gra z linii końcowej. Szansą Japończyka jest liczenie na zastój w grze Czecha i wydłużanie wymian. Oglądałem pojedynek Tomasa z Rogerem i przy takiej dyspozycji jak tamtego dnia rzeczywiście Nishikori mógłby mieć jakieś szanse o ile sam zagrałby na wysokim poziomie. Na tą chwilę się na to nie zapowiada w związku z czym proponuję handicap gemowy w kierunku Czecha -2,5 gema @ 1,90 Bet365 ⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Berdych T. - Nishikori K
Berdych T. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
H2H 1:3 z lat 2009-2012. Ich mecze były dość zacięte i na pewno nie były jednostronne. Teraz wydaje mi się, że jest trochę inaczej bo Berdych w ostatnich miesiącach sprawiał o wiele lepsze wrażenie na korcie niż Nishikori. Wydawać by się mogło jakby Kei grał na tym turnieju z musu, być może ta kontuzja z Paryża daje się jeszcze we znaki i nie może Japończyk grać swojego najlepszego tenisa na 100%?
Wszystko zależeć będzie w tym mecz od głowy Berdycha i jego dyspozycji serwisowej, bo jak ta druga opcja jest w świetnej formie to reprezentanta Czech jest niezwykle trudno przełamać. Z Federerem przegrał dość gładko, ale z Rogerem na WTF trudno jest wygrać. Stawiam tutaj po prostu na obraz tenisistów z ostatnich tygodni, a Tomas sprawiał o wiele lepsze wrażenie.
Wynik: 5:7 6:3 3:6
???? Djokovic N. - Federer R.
Powyżej 22 gemów ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
H2H 21:21 i co tu więcej można pisać? Właściwie to nic. Genialny sezon Djokovica i Federera jak na 34 latka. Do tego gramy na WTF gdzie Roger od dobrych kilku ładnych lat gra tutaj niezwykle dobrze i wiele razy wygrał ten turniej. Djokovic depcze mu po piętach w jego życiowych osiągnięciach nie ma co ukrywać, kto wie co pokaże przyszłość. Jest to mecz o awans, znają się doskonale, grali w tym roku ze sobą aż 6 razy! Ich mecze były często zacięte, ale tutaj w Londynie Roger naprawdę może być jeszcze bardziej groźny niż np. na US Open. Djokovic musi w końcu kiedyś przegrać. Kto wie czy nie dzisiaj.
Wynik: 5:7 2:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Novak Djokovic - Roger Federer 1 Expekt 1.30 ⛔
Witam wszystkich fanów ponownie! Przed nami dzisiaj klasyk tenisa w najlepszym wydaniu. Generalnie rzecz biorąc wiem, że ten mecz został już opisany wyżej, ale chce wyrazić swoją opinie. Typuje tutaj zwycięstwo Djoko z prostego powodu. Serb jest w najlepszej formie i z meczu na mecz pokazuje &quot;reszcie&quot; jak bardzo im daleko do jego umiejętności. Technicznie jest po prostu geniuszem, regularność i siła idąca w parze przy bardzo wysokim wskaźniku skuteczności . Fantastyczne wyczucie i bardzo dobre drugie podanie, zarówno jak i pierwsze.
Roger? Tak tak, też w bardzo dobrej formie, ale nie porównywałbym jego dyspozycji do formy Nole. Fed 34 lata na karku i jak na swój wiek gra mega - zgadzam się, ale w meczach dużej wagi Szwajcar spala się w pewnym momencie.. Miało to miejsce nawet w finale z Rafą w Basel gdzie Fed powinien go powieźć na luzie 2:0 bo Nadal grał beznadziejnie, serio, a jednak stracił seta i udało mu się wyciagnąć wynik i wygrał 2:1 z Hiszpanem. Nie zmienia to faktu, że ten turniej jest mln razy bardziej istotny niż ten w Basel a mimo to doszło tam do takiej sytuacji, na co warto zwrócić uwage. Podczas dzisiejszego meczu z Djoko ? Jeśli coś takiego mu się przydaży( a ja uważam, że tak będzie na 100%) to będzie to pewne zwycięstwo Serba. Nole to maszyna , która kiedyś może się zaciąć, wiadomo, ale wg mnie nie nastapi to dzisiaj. Jest to idealny mecz do dubelka - Polecam jutrzejsze spotkanie Murraya z Nadalem i granie oczywiście na Andyiego!
Andy Murray - Rafael Nadal 1 Expekt 1.58 ⛔
Dlaczego Andy ? Gra u siebie można powiedzieć co też jest atutem, ale nie głównym czeynnikiem, który ma świadczyć o jego wygranej oczywiście. Znają się doskonale i czym go może zaskoczyć Nadal ? Niczym ! Bo (bez obrazy) ale tenis Hiszpana w ogóle nie idzie do przodu. Serwis dalej taki jaki był - czyli nijaki, żeby nie powiedzieć gorzej.. Forehandy dalej &quot;kręcone&quot; niczym włoskie lody , ale co z tego ? (...) Backhandy dalej loteria tylko, że teraz z większym prawdopodobieństwem że przejdzie na drugą stronę. Krytyczna ocena pomyślicie.. nie Panowie, realna. Uwielbiam Nadala i sercem jestem zawsze z Hiszpanem, ale martwi mnie brak jakiegokolwiek progresu w jego grze. Pokonał Stana, super, na tym niestety może się skończyć jeśli mówimy o potencjalnych wygranych Rafy . Wawrinka nie wykorzystał tylu szans w meczu, że nawet w challengerach by którąś z nich wykorzystano.. Bardziej wczorajszy mecz przegrał Szwajcar niż wygrał go Hiszpan.
A o Murrayu krótko . Solidny tenis, bardzo dobre podanie i płaski,szybki tenis przede wszystkim. Andy nie odpuści żadnej piłki przy podaniu Hiszpana bo dobrze zdaje sobie z tego sprawe, że tam jest ukryta kopalnia punktów. No i granie na backhand Rafy - stała taktyka . Skoro nie zmienia się taktyki ( nawet Roger robił to samo w Basel) na zawodnika to potwierdza to tylko moja słowa. Panowie.. Życzę powodzenia &amp;
Pozdrawiam fanów!!
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Djokovic Novak - Federer Roger (+1,5s) 2 @ 2.00 Óni ✅
Niejednokrotnie podkreślałem, że typowanie przeciwko Novakowi to samobójstwo i swoje zdanie podtrzymuje, bo to właśnie Djoković jest aktualnie najlepszym tenisistą na całym świecie, który ostatnimi czasy ma mały monopol na całe ATP. Dzisiaj spotkanie dwóch geniuszów czyli właśnie Novaka z Rogerem i w takim spotkaniu można spodziewać się naprawdę całej masy fajerwerków i bardzo dobrego tenisa. Obaj panowie ostatnio spotkali się przy okazji finału US Open gdzie Djoković po raz kolejny wygrał z Rogerem w stosunku 3:1 (wcześniej wygrał z nim identycznym wynikiem na Wimbledonie). Co ciekawe w Cincinatti Roger wygrał spotkanie z Serbem 2:0. Biorąc pod uwagę jeszcze tylko ten rok Federer wygrał 2:0 w Dubaju na hardzie, przegrał 2:1 na Indian Wells (hard) i również przegrał 2:0 w Rzymie na mączce.
Przywołanymi powyżej meczami chciałem zwrócić uwagę, że Djoković nie ma nigdy łatwych meczów z Federerem i często traci przynajmniej tego jednego seta. Gramy aktualnie w hali w której obaj panowie mogą pokazać nam najlepszy możliwy tenis i pełnię swoich umiejętności. W dodatku warto zauważyć, że to nie jest zwyczajny turniej w którym przegrana oznaczałaby odpadnięcie z turnieju tylko faza grupowa, która wyłoni dwóch najlepszych graczy z danej grupy. Nie oszukując się ani Federer ani Djoković nie powinni mieć w następnej kolejce żadnych problemów ze słabym Berdychem i Nishikorim więc obaj powinni pewnie zameldować się w półfinałach tego turnieju. Nie sądzę oczywiście, żeby którykolwiek z panów miał dzisiaj odpuszczać, ale z tyłu głowy będzie mieć, że ten mecz to tylko kolejny mecz zaciętej rywalizacji pomiędzy tymi wielkimi graczami.
Dla mnie faworytem ciągle jest Djoković, ale uważam, że takiego tenisistę jak Federer z całą pewnością stać jest na urwanie przynajmniej seta po takim pięknym kursie jaki oferują nam bukmacherzy, a dodając do tego format rozgrywek ATP Finals jest to bardzo możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Federer vs Noe -1.5 2 @ 1.9 pinnacle ⛔
Co Noe wyprawia każdy widzi. Nie zamierzam pisać po raz kolejny jakim jest geniuszem itd bo to każdy wie. Skupmy się raczej na tym pierwszym Panie. Prawdziwa legenda tenisa. Człowiek geniusz, ale wiek goni i mimo, że grał w tym sezonie wybornie to teraz w końcówce sezonu już tego nie widać i bardzo czekam na jego mecz z Nishikorim. Fedex w czasie usopen grał jak z nut. Każdy był nim zachwycony i sam tam stawiałem, że pokona Novaka w finale, ale niestety wyszło inaczej. W tym roku prowadzi Noe 4:1 i powiedzmy sobie szczerze to właśnie teraz Noe jest w najwybitniejszej formie przy najmniej w mojej skromnej opinii. Do tego proponuje zobaczyć jak Noe nokautuje ten turniej w ostatnich latach. Dla mnie inny wynik niż 2;0 będzie tu zaskoczeniem OGROMNYM, a nawet jestem skłonny powiedzieć, że to będzie ogromna sensacja patrząc na to co obaj panowie w danym momencie prezentują. Jak na razie 2 typy i 2 trafione mam nadzieję, że dziś dojdzie kolejny. Pozdrawiam. Jutro na pewno analiza pod Nadala.!
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Djokovic Novak - Federer Roger, 2 handi -2.5 asów serwisowych, Unibet 2.08

2:6✅✅✅
Roger wow!

VS.


Tutaj nie ma się co rozpisywać. Często gam typy statystyczne na asy jeśli tylko się pojawią i większość z nich wchodzi bez problemu. Sprawia w grupie jest taka, że Djoko pokonał Japończyka 6:1, 6:1 który nie jest w rytmie meczowym oraz w formie. Federer natomiast pokonał Berdycha 6:4, 6:2 bo Czech N-ty raz spalił się psychicznie i nawet nie potrafił serwować. Dzisiaj przeciwko siebie stanie terminator czyli Novak który ma najlepszy bodajże sezon w życiu i arcymistrz tenisa czyli Roger. Jeśli chodzi o asy to Federer serwuje ich zawsze więcej, tym elementem znacznie przewyższa Serba. Ogólnie w ciemno zakładam wynik 2:1 dla Serba ale jeśli Szwajcar będzie trafiał to w statystka asowa powinna być na jego korzyć. Wczoraj wszedł pięknie kurs na Nadala 2:0 i dzisiaj liczę na sukces kolejny raz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Żebyście przypadkiem się nie zdziwili jak Roger ogra Novaka. Udało mu się w karierze już 21 razy i czemu miałby nie zrobić tego ponownie? W szlemach raczej będzie ciężko ograć Novaka natomiast grając 2-setówki szanse Federera rosną. Djokovic wcale nie musi wygrywać dziś ze Szwajcarem bo i tak pewnie zagra w finale. Ostatnia porażka Serba miała miejsce w Cincinnati w finale właśnie z Rogerem.


Federer - Djokovic =&gt; Federer =&gt; 3,75 ✅✅✅ 7:5 6:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Też typuje 2:0 dla Djokovica dzisiaj, ale jaki Noe? Ten, który budował kiedyś arkę?
Ten sam z kozami i żyrafami ????

Noe tam fajnie kiedyś nas poratował ale teraz po kortach chodzi NOLE.
A i tak pozatym to mam nadzieję że Roger wygra.
Tak samo jak była masówa na Berdycha przeciwko Kitajcowi teraz to samo na Djoka.
A te turnieje kończące sezon to są tylko po to żeby buki zgarnęły hajs.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Djokovic-Federer 2:0 1,88 Unibet ⛔⛔⛔ Zdarza sie najlepszym wypadek przy pracy ;)
Mecz już za niedługo a ja postawiłem 2:0 dla Djokovica chodź bardzo lubie Federera ale niestety wyczuwam że głowa nie wytrzyma i jego backhand będzie lądował na siatce.Sadze tez ze Djoko bedzie chciał pokazać że to nikt nie jest w stanie go zatrzymać.Liczę na dobry mecz.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Herbert/Mahut-Matkowski/Zimonjic 2-1(5-7,6-3,10-8)
Herbert/Mahut(-1.5 gema) 1.82 Unibet
✅✅✅
Kurs na czyste zwycięstwo słaby, więc idę troszkę w innym kierunku, ale bardzo z kursu nie zbaczam. U ruskich handi -2.5 przy podobnym kursie, więc postanowiłem pochylić się nad tym, co można znaleźć w Uni. Mahuty bardzo dobry mecz z Dodigami, ale do pewnego momentu. Mamy 6-3 w pierwszym secie i serwis Herberta na mecz w drugim. W jednym gemie młodszy z pary Francuzów robi 3 podwójne błędy, w tym ten najważniejszy przy decydującym punkcie. Co później? Załamka i mimo przebłysku w taju drugiego seta porażka. Myślę, że Francuzi byli już za pewni siebie. Ostatnie gemy przed tym serwisem na mecz Mahut wyraźnie uśmiechał się do swojego partnera, nawet przy wyraźnie przegranych piłkach. Gdyby nie głowa, to moglibyśmy być świadkami wyraźnego triumfu Mahutów nad faworyzowanymi Dodigami. Jednak to tylko gdybanie, jednak staram się z tamtego meczu wyciągnąć pewną informację. Francuzów stać na naprawdę doskonałą grę. potrafią być nie do ruszenia na serwisie, a przy okazji czasem mogą spróbować coś ugrać na returnie. Jeśli chodzi o Matki, to od kilku tygodni jesteśmy świadkami wyraźnego regresu formy. Mega wpadka w Bazylei z Peykami, gdzie Marcin z Nenadem ugrali tylko jednego gema w całym meczu! Starałem się uzyskać informację o co tam chodziło, jednak moje działanie było nieskuteczne. Później szybki wylot z Paryża po w miarę wyrównanym meczu ze Skarpetami. Tutaj w pierwszym meczu brak jakiegokolwiek punktu zaczepienia, aby powalczyć z Rojerami. Wiele słabych serwisów, bądź nieprzemyślanych ruchów w wymianach. We środę będziemy świadkami pojedynku o utrzymanie szans na awans do półfinału. Myślę, że przewaga jest po stronie debla francuskiego. Zdecydowanie ich atutem powinien być serwis, zaś na returnie pomóc może słabość Matek w tym samym elemencie. Zakładając, że zobaczymy tutaj jakieś przełamania, bądź Mahuty będą tutaj górą w dwóch partiach, to minimalne handi gemowe wydaje się ciekawą propozycją na to spotkanie.

Maćko strasznie się zagalopowowales, ciężki typ. Francuzi grają ok, ale Matkowski Zimonjic są lepsza para, 2:0 na Mahuta? Powodzenia, ale chyba nie tędy droga. Nasza para na pewno jutro powalczy, ba dla mnie są minimalnymi faworytami. Widzę ich zwycięstwo, bardziej bym się skłaniał ku overovi...
Nie gram żadnego 2-0, tylko handi gemowe -1.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Maćko strasznie się zagalopowowales, ciężki typ. Francuzi grają ok, ale Matkowski Zimonjic są lepsza para, 2:0 na Mahuta? Powodzenia, ale chyba nie tędy droga. Nasza para na pewno jutro powalczy, ba dla mnie są minimalnymi faworytami. Widzę ich zwycięstwo, bardziej bym się skłaniał ku overovi...
edit. Sorry Macko, atmosfera meczu mi sie wczoraj udzielila, zle przeczytalem Twoj typ, zwracam honor ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom