>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP World Tour Finals - London, 15.11.2014-22.11.2014

Status
Zamknięty.
N 0

ndegndgngrs

Użytkownik
David Ferrer - Andy Murray
Typ: 1 ⛔
Kurs: 3.50
Bet365
Spotkali się ostatnio w półfinale w Paryżu gdzie górą był Andy 2-0 (6-4, 6-3). Było tam sporo przełamań, Ferrer w drugim secie już miał 3-1 i serwis jednak potem przyszło załamanie gry i Andy dwukrtonie przełamywał Hiszpana i wygrał mecz. W ostanich 4 meczach górą był Murray. Ostatni raz Ferrer pokonał Murraya w Szangahju w zeszłym sezonie po trzech setach. Co ciekawe dwa razy spotykali się w finałach Masters- w 2010 roku wygrał Andy rok później Ferrer.
Murray po US Open zagrał tylko w dwóch turniejach ATP i dwa mecze w Pucharze Davisa- dwukrotnie w finale przegrywał z niesamowitym Djokoviciem. Ferrer grał więcej- Wygrana w Malezji, przegrany półfinał z Djoko w Pekinie, wtopa tydzień później z Tomiciem. Wygrana w Wiedniu, a w Paryżu odpadł właśnie z dzisiejszym rywalem.
Myślę, że David wyciągnął wnioski z tego ostatniego spotkania, ugrany set to będzie minimum, to Andy będzie pod presją zwycięstwa.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
David Ferrer - Andy Murray
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bet365
Spotkali się ostatnio w półfinale w Paryżu gdzie górą był Andy 2-0 (6-4, 6-3). Było tam sporo przełamań, Ferrer w drugim secie już miał 3-1 i serwis jednak potem przyszło załamanie gry i Andy dwukrtonie przełamywał Hiszpana i wygrał mecz. W ostanich 4 meczach górą był Murray. Ostatni raz Ferrer pokonał Murraya w Szangahju w zeszłym sezonie po trzech setach. Co ciekawe dwa razy spotykali się w finałach Masters- w 2010 roku wygrał Andy rok później Ferrer.
Murray po US Open zagrał tylko w dwóch turniejach ATP i dwa mecze w Pucharze Davisa- dwukrotnie w finale przegrywał z niesamowitym Djokoviciem. Ferrer grał więcej- Wygrana w Malezji, przegrany półfinał z Djoko w Pekinie, wtopa tydzień później z Tomiciem. Wygrana w Wiedniu, a w Paryżu odpadł właśnie z dzisiejszym rywalem.
Myślę, że David wyciągnął wnioski z tego ostatniego spotkania, ugrany set to będzie minimum, to Andy będzie pod presją zwycięstwa.
Co to za bełkot? Typowa analiza pod typ.
Murray gra mało po US Open, ale jak już gra to wygrywa (poza meczami z Nole). Ostatnio bez większych problemów pogonił Dawida, h2h też na jego korzyść. Jest lepszy, gra u siebie, forma jako taka. Pogoni dziś hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
professional. 622

professional.

Użytkownik
Murray vs Ferrer
Murray 2:0 = 1,80 = Ónibet ✅✅

Króciutko. Jak dla mnie sprawa jest prosta i nie rozumiem kompletnie ludzi grających na Hiszpana, on dziś dostanie szybkie 2:0 jak dla mnie. Ferrer dziś tego meczu nie wybiega jak wiele innych, Murray go zdecydowanie przewyższa i to nie podlega dyskusji. Nie dawno grali w Paryżu gdzie Ferrer dostał do 3 i do 4, wcześniej w Hiszpanii , również szybkie 2:0 dla Andiego. Jak dla mnie jest między nimi spora różnica i dziś nie widzę innego wyniku jak 2:0, bardzo się zdziwię jak Hiszpan ugra tutaj seta, ale bardzo bardzo w to wątpię i tak kurs 2:0 uznaję za value i wchodzę jak woda w gąbke. POLECAM !
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Wawrinka - Nadal ---- Wawrinka @ 2,4 ⛔ zbyt wiele niewymuszonych błędów
Bilans bezpośrednich meczów tych panów to 3-13 dla Nadala, jednak biorąc pod uwagę tylko lata 2014 i 2015 to sytuacja wygląda zupełnie inaczej, bo ten bilans to 3-1 dla Stana. Jedyna porażka Wawrinki przydarzyła się w Szanghaju kilka tygodni temu i przegrał wtedy wyraźnie. Nadal jak wiadomo to już nie ten sam tenisista co dawniej i prawdę mówiąc wątpię, że w przyszłym sezonie będzie w stanie odbudować się w 100%. Szwajcar natomiast od niedawna jest czołowym tenisistą i w ostatnich 2 latach wygrał 2 turnieje wielkoszlemowe. Najlepiej czuje się na wolnych nawierzchniach, dobrze mu się atakuje z wysokiej piłki. Być może styl Nadala mu odpowiada właśnie dlatego, że Hiszpan gra z dużą rotacją. W poprzednich 2 sezonach Wawrinka na turnieju kończącym prezentował się nieźle. Jeśli nie będzie popełniał zbyt wielu błędów to może tu wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Moim zdaniem jedne z ciekawszych meczów to będą:
Ferrer vs. Wawrinka
Murray vs. Wawrinka
Bo ciągle są odgrzewane kotlety po raz &quot;enty&quot;. ;)
???? Wawrinka S. - Nadal R.
Nadal R. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
H2H 3:13 z lat 2007-2015. Jednak na 4 ostatnie mecze ten bilans wygląda 3:1 na korzyść Szwajcara. Co lepsze grali w tym roku ze sobą aż 3 razy, przykładowo w Szanghaju Wawrinka ugrał tylko 3 gemy, za to już w Paryżu wygrał po bardzo dramatycznym i zaciętym meczu. Tak szczerze to na ostatnim Mastersie tego roku o zwycięstwie zadecydowały dosłownie detale. Uważam też, że Nadal jak to on ma w zwyczaju będzie bardzo chciał się zemścić i wymazać z pamięci tego kompletnie nieudanego smeczu w drugim tie-breaku. Z tego co pamiętam to Hiszpan prowadził również w 1 secie z przełamaniem, ale w kluczowym momencie Stan odrobił brejka. Po drugie moim zdaniem Wawrinka to taki mocno nieobliczalny zawodnik, nigdy nie wiadomo czy będzie miał dzień konia, a najważniejsze jest dla mnie to, że on podczas turnieju długo się rozkręca, a najlepsze mecze gra właśnie w końcowych fazach turnieju. O wiele gorzej idzie mu na początku w pierwszych rundach.
Wynik: 3:6 2:6
???? Murray A. - Ferrer D.
Ferrer D. +1,5 seta ::: 2,03 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
H2H 11:6 z lat 2006-2015. Grali ze sobą na Mastersie w Paryżu gdzie grałem podobny zakład, niestety okazał się nietrafionym typem. Jednak w wielu spotkaniach ich mecze były zacięte, a Ferrer urywał często sety. Tak też było i ostatnio pomimo wyniku 2:0 z Murraya, mecz miał wiele przełamań, David wiele razy odrabiał przełamanie, w drugim secie nawet prowadził bodajże 3:1.
Andy ma świetny sezon to prawda, ale on z tego co pamiętam jakoś nigdy tutaj w Londynie nie odniósł jakiegoś większego sukcesu. Pierwszy mecz, bardzo solidny przeciwnik i wszystko się może zdarzyć. Ferrera każdy zna jak gra, moim zdaniem zagra jeszcze lepiej niż w Paryżu i będzie chciał się zemścić. Kurs dość atrakcyjny.
Wynik: 6:4 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Ferrer vs Murray under 1.5 asa Ferrera @2.34 1xbet ✅ //0 asów
Typowy bet statystyczny w spotkaniu Ferrera, który lubię sobie pograć, jak jest ku temu okazja. Siłą Davida jest regularność i dobra defensywa, a z szybkości uderzeń (jakiegokolwiek rodzaju) nigdy za bardzo nie słynął. Serwis jest z pewnością całkiem dobry, ale nie są to dokładne torpedy, które pozwoliłyby mu zdobywać tym elementem punkty regularnie w meczach z takim odbierającym, jakim jest Szkot. W ich dotychczasowych meczach (w formacie BO3), bilans asów Ferrera wygląda następująco: 0, 1, 1, 0, 4, 5, 1, 2, 2, 0, 1, 1, 1. Prosta matematyka, 9/13 meczów gdzie zakład by wszedł, co daje ok. 69%, a kurs @2.34.
Typ statystyczny, więc w przeciwieństwie do reszty zakładów z meczów, gram to lekko (zresztą limit 25 euro nie pozwala na wiele :mrgreen ????

PS
Jak ktoś ma możliwości grania z paru kont na 1xbet i betano, to jest surebet 14.7%:
over 1.5 asa @2.25 betano
under 1.5 asa @2.34 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Murray – Ferrer 1 @ 1.38 Fortuna superoferta ✅

Choć Ferrer złapał niezłą formę, to nie od niego będzie zależał wynik i przebieg tego meczu. Murray jest zwyczajnie lepszym graczem w wystarczającej formie, aby ograć Hiszpana. Szkot gra kątowo jak mało kto, a to jest właśnie recepta na Davida. Myślę, że będzie powtórka z Paryża sprzed nieco ponad tygodnia, ale nie odważę się postawić na 2:0 znając momenty dekoncentracji Szkota. Murray da z siebie wszystko pod koniec roku, będzie chciał wycisnąć ile się da z Londynu, aby zmazać hańbiącą porażkę z ubiegłego roku z Federerem, a potem wygrać Puchar Davisa. A teraz trochę offa i gdybania - coś tak czuję, że Andy będąc świadomym, że czas leci, z ewentualnych kontuzji szybko się nie wychodzi, grać wiecznie się nie będzie i jeżeli chce być numerem 1 to trzeba po prostu grać a nie grymasić. A nie wierzę żeby nie miał takich ambicji. Także myślę, że odkąd wrócił na 2 miejsce rankingu, będzie w ciągu najbliższych dwóch lat walczył o detronizację Novaka. Czy mu się to uda to nie wiem, ale na pewno będzie jednym z głównych postaci przyszłego sezonu.

Nadal – Wawrinka 2 @ 2.28 Fortuna ⛔

Bo obecnie Stan jest po prostu lepszym graczej i to od niego będzie zależał wynik tego meczu. Jak zagra tak jak w Paryżu, to ma duże szanse na wygraną, a myślę, że zaangażowania nie zabraknie. Trochę niepokoi mnie, że to jest pierwszy mecz turnieju, ale liczę, że Szwajcar nie popełni falstartu, musi być przecież świadom, że to będzie mecz decydujący o wyjściu z grupy, bo liczę, że z Ferrerem to Stan sobie poradzi. Góruje nad Nadalem backhandem i serwisem – oba uderzenia ma po prostu silniejsze. Rafa, mimo lepszej gry niż pół roku temu, to wciąż cień samego siebie, backhand na przebicie, serwis bez mocy, od święta odpali forehandem albo zachwyci minięciem jak za dawnych lat.

Dodig/Melo – Herbert/Mahut 1 @ 1.47 Fortuna ✅

Nie lubię grać debli, bo wg mnie jest mniej przewidywalny niż singiel. Jednak biorąc pod uwagę słabą formę Mahuta w ostatnim czasie, liczne porażki ze słabszymi graczami w singlu, liczę, że i w deblu przełoży się to na słabą grę. A Dodig wyraźnie odżył, wygrany czalek w singlu we Francji, już w deblu wygrali turniej w Paryżu i wart zwrócić uwagę, że grając jedynie 13 turniejów w tym roku nadłubali sporo punktów rankingowych.
 
gracz17 56

gracz17

Użytkownik
Wawrinka-Nadal
Typ:1 ⛔
Kurs:2.3
Nie będę owijał w bawełnę to spotkanie wygra Wawrinka i tak będzie. Jest to turniej Masters a w największych turniejach Stan zawsze gra na pełnej za przeproszeniem kurwie. Jest moim zdaniem faworytem lepszy serwis, większa siła uderzeń kątowe zagrania jedną rączką. Nadal w hali 02 nigdy nie prezentował się za dobrze. Dziś gram sporę pieniądze na Wawrinke.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Praktycznie same typy na Wawrinke... troche mnie to dziwi, bo Nadal dla mnie jest faworytem. Rafa nie ma problemu z wejsciem w mecz, ze Stanem jest roznie, zanim sie obudzi moze byc juz 6:2 w pierwszym secie. Rafa ma sporo do udowodnienia sobie przede wszystkim. Dobrze napisal Aka, ze to msciwy gosc, motywacji mu dzisiaj na pewno nie zabraknie, a regularnosc, zaangazowanie i chec zwyciestwa widze po jego stronie. Stan to bardzo chimeryczny gosc, kurs na niego bardzo zacheca, ale wlasnie, zeby nie za bardzo...
Nadal win ✅
Stan obudz sie, grasz mecz!! ;)
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Berdych vs Nishikori
Berdych @ 1.60 ⛔ ⛔ ⛔
Berdych 2:0 @ 2.50 ⛔ ⛔ ⛔
Bryan/Bryan vs Bolleli/Fognini
Bolleli/Fognini +1.5 seta @ 1.94 ⛔ ⛔ ⛔

Na mecz mocarzy nie ma za bardzo co patrzeć. W wygraną Federera nie wierzę, a kurs 1.32 na Djokovica też nie zachęca.
Dlatego wiele lepszą opcją jest zagranie w strone zawodnika z Czech, który jest obecnie po prostu w lepszej dyspozycji od Japończyka. Kei mimo, że grał oczywiście z Nole to wynik 6:1 6:1 wszystko obrazuje w jakiej On jest obecnie formie i to nie tak, że gra wygląda lepiej niż wynik. Japończyk jest w podobnej sytuacji jak Matkowski/Zimonjic, czyli do bicia. Berdych mimo, że z Federerem powalczył tak naprawdę tylko w pierwszym secie to nie powinien mieć większych problemów w jutrzejszym pojedynku.
O klonach i ich faworyzowaniu przez buki pisałem już w piątek, sprawdziło się tak jak podejrzewałem, gładziutka porażka 2:0 z parą Bopanna/Mergea. Dzisiaj patrze na wystawione kursy i co ? dalej to samo ;) kurs 1.38...
Włosi wczoraj zaliczyli bardzo zacięty mecz z parą Murray/Peers przegrywając po dobrym spotkaniu 2:1, ale generalnie nie ma co tutaj dużo o nich się rozpisywać, ponieważ to jest typ przede wszystkim przeciwko zawodnikom z USA. Tutaj jednak zabezpieczam się +1.5 seta, ponieważ Włosi jednak nie przekonują mnie tak jak para Bopanna/Mergea, a kurs nadal zadowalający.
Przypomnienie
Dodig/Melo vs Herbert/Mahut
Dodig/Melo @ 1.55
Dodig/Melo 2:0 @ 2.30
Dodig/Melo -2 gema @ 1.94
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Wawrinka Stan - Nadal Rafael 0:2, Pinnacle Sports 2.92

3:6, 2:6✅✅✅

VS.


Stasio ma dobry sezon lecz na pewno mógł go mieć o wiele lepszy. Wygał 54 mecze ale też i 18 przegrał. Wygrał w Chennai, w Rotterdamie, w Tokio czy oczywiście dodał do swojego konta kolejny turniej wielkiego szlema a mianowicie Rolland Garos. Mimo, że zagrał wiele dobrych meczów ale niestety dla niego miał wiele wtop z serii żenada. Ostatnio grał w Paryżu gdzie pokonał po drodze właśnie Nadala 7:6, 7:6 w ćwierćfinale aby później przegrać z Djokiem 6:3, 3:6, 6:0. Nie od dzisiaj wiadomo, że Wawrinka motywuje się na największe turnieje a ten na pewno się do takich zalicza.

Nadal ma najgorszy sezon w karierze od czasów kiedy się wybił. Ostatni raz miał tyle porażek w 2003 roku. Początek jak i środek sezonu był w jego wykonaniu tak fatalny, że wyglądał często na tenisstę z top 30 a nie na wielkiego mistrza. W każdym bądź razie końcówkę sezonu starał uratować się tak jak mógł i udało mu się to ponieważ gra w tym turnieju. Teraz na pewno gra o wiele lepiej niż w środku sezonu ale ciągle to nie jest TO.

Turniej mistrzów czyli wszystko może się zdrzyć. Hala nie jest ulubioną nawierzchnią Hiszpana lecz go to nie skreśla. Stawiam tutaj na ładny bój i wygraną tym razem Nadala w dwóch setach. Szwajcar często pali się psychicznie, nie tak jak kiedyś ale ciągle w głowie mu to siedzi. Czekajmy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
professional. 622

professional.

Użytkownik
Stan vs Nadal
Tie Break = 1,93 = Ónibet ⛔
Króciutko. Buki poszalały z kursem na Murrayego i teraz jak zobaczyłem kurs 1,93 na to że będzie choć jeden tie break to nadal nie mogę w to uwierzyć. Co do zwycięscy to ciężko cokolwiek powiedzieć i jak dla mnie mecz 50/50 i granie na Nadala 2:0 jest totalną głupotą, takie jest moje zdanie, ale nie o tym mowa. Panowie nie dawno spotkali się we Francji gdzie wygrał Stan 2:0 i oba sety po tie breaku. We Włoszech też między nimi doszło do jednego tb, jeszcze wcześniej w Abu Zabi również panowie grali tb. Panowie mierzyli się po koniec 2013 roku również w World Tour Finals i wygrał Rafa 2:0 i po dwóch tb. Nadal ma przebłyski formy i wszystko będzie zależało od jego dyspozycji dnia, u Stasia jest podobnie, chodź dziś w jego stronę bym kierował typy, i mam pograne +1.5 na niego. Tak że typ na tie breaka jak najbardziej POLECAM!
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Nadal-Wawrinka 2 2,20 Unibet ⛔
Jak wszyscy to ja ???? .Zagrałem na wygraną Stasia bo liczę ze utrze nosa bukmacherom oraz samemu Nadalowi.O Stasiu już bylo pisane ale powtórze bo ma bardzo dobry serwis,dobrze ułożony forehand ale też nieziemski backhand jednoreczny chodź zdarza sie że zawodzi go ale miejmy nadzieję że będzie dzisiaj nieomylny.Co do Nadala tak już to niektórzy pisali dość słaby serwis,backhand jak backhand,forehand też go znamy no i oczywiście gra forehandowa.Ciekaw jestem czy będzie grał tak z Rogerem forehand Nadala na Backhand Federera ???? .Ostatnio też słyszalem że Backhand Stasia jest o 15km/h szybszy niż forehand Tsongi więc to coś musi oznaczać.Ostatnio grali ze sobą i góra był Wawrinka
P.S Stawiałem w tym turnieju już na 1,2,3 rakietę świata. Czy 4 Dojdzie do kolekcji?Przekonamy się niebawem ????
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Rafa nie ma problemu z wejsciem w mecz
Totalna głupota. Tsonga, Rosol, Cilic, Roger, Anderson - oni w ostatnich meczach Rafy urywali set jako pierwsi. Powiedziałbym że jest totalnie na odwrót i to Rafa musi &quot;wyczuć&quot; przeciwnika.
Ja pograłem bezpieczną opcję handi +1,5 seta dla Stasia @ 1,48 ⛔ i myślę, że właśnie pierwszy set padnie jego łupem. Później się powinno już rozkręcić widowisko jak Rafa weźmie drugiego seta, ja tak to widzę.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Totalna głupota. Tsonga, Rosol, Cilic, Roger, Anderson - oni w ostatnich meczach Rafy urywali set jako pierwsi. Powiedziałbym że jest totalnie na odwrót i to Rafa musi &quot;wyczuć&quot; przeciwnika.
.
fajnie, Ty oceniasz Nadala po ostatnich meczach patrzac na statystyki, a ja jako teniste tym sie &quot;lekko&quot; roznimy. A z tym wyczuciem przeciwnika to juz w ogole poleciales bez sensu...
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
fajnie, Ty oceniasz Nadala po ostatnich meczach patrzac na statystyki, a ja jako teniste tym sie &quot;lekko&quot; roznimy. A z tym wyczuciem przeciwnika to juz w ogole poleciales bez sensu...
Oceniam po ostatnich meczach, bo AKTUALNIE Rafa ma z tym jak widać problem (wejściem w mecz). Nie ma sensu przywoływać tutaj meczy sprzed 3 lat, jak to Rafa wygrywał wszystko po 2/3:0. Dziś mamy dziś i patrzmy na dzisiejszego Rafę. W końcu aktualna forma jest bardzo ważnym elementem w typowaniu tenisa. I Rafa właśnie jako &quot;tenisista&quot; DZIŚ ma z tym problem.
PS: kilka ostatnich meczy Rafy widziałem i statystyki odzwierciedlały jego grę w pierwszym secie wg. mnie.
ok spoko, moze i Rafa ma jakis tam problem wg Ciebie, choc ja tak nie uwazam, popatrz na najwazniejsze turnieje, a nie te &quot;o pietruszke&quot;, poza tym jesli nawet Rafa jak sadzisz ma jakies problemy z wejsciem w mecz to i tak jest w tym mistrzem w porownaniu ze Stanem.
Oczywiscie, nigdzie nie napisalem, ze Nadal wygra mecz 2:0, czy 1 seta, napisalem tylko, ze moze sie zdazyc, ze zanim Stan sie obudzi bedzie juz 6:2, a wcale tak byc oczywiscie nie musi. Moze nas panowie zaskocza i zobaczymy tie breaka w pierwszym secie? Nie wiadomo.
To fakt, że u Stana też różnie bywa z wchodzeniem w mecz. Zaraz zaczynają, zobaczymy jak będzie.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
ok spoko, moze i Rafa ma jakis tam problem wg Ciebie, choc ja tak nie uwazam, popatrz na najwazniejsze turnieje, a nie te &quot;o pietruszke&quot;, poza tym jesli nawet Rafa jak sadzisz ma jakies problemy z wejsciem w mecz to i tak jest w tym mistrzem w porownaniu ze Stanem.
Oczywiscie, nigdzie nie napisalem, ze Nadal wygra mecz 2:0, czy 1 seta, napisalem tylko, ze moze sie zdazyc, ze zanim Stan sie obudzi bedzie juz 6:2, a wcale tak byc oczywiscie nie musi. Moze nas panowie zaskocza i zobaczymy tie breaka w pierwszym secie? Nie wiadomo.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Djokovic + Berdych @2.15 1xbet ::: 3/10j ⛔
Nie wyobrażam sobie porażki Novaka w tym meczu. Roger mimo wieku wciąż udowadnia, że potrafi grać na najwyższym poziomie. Zresztą - 2 finały wielkoszlemowe mówią same za siebie. Jednak ostatnio forma nieco poszła w dół - porażka z Ramosem-Vinolasem, straty setów z Kolbą i Goffinem. Generalnie Roger jest zawodnik kompletnym z wyjątkiem backhandu, który jest zwyczajnie słaby, chociaż z wiekiem trochę się poprawił. Dobry serwis, stara się atakować w wymianach i ich nie przedłużać. Dobry return. Tylko jak to wszystko się ma do Novaka Djokovicia, który gra po prostu fenomenalnie? Potwierdził to tylko z Nishikorim, którego wręcz zdemolował na korcie. Średni serwis, ale za to kapitalny return, znakomita gra w wymianach, bardzo dobry forehand jak i backhand. Gra na bardzo wysokim poziomie od długiego czasu i nie schodzi poniżej niego.
Berdych zagra z Nishikorim. Wczoraj przegrał z Rogerem, ale akurat z czołówką rzadko szło mu dobrze. Jednak Kei jest po kontuzji, gra słabo, przegrywał ostatnio z takimi graczami jak Paire czy Anderson, tracił seta z Chardym czy Coriciem. Berdych nie potrafi za bardzo zagrywać piłki w biegu, ale za to posiada jeden z lepszych backhandów w tourze, dobry forehand, bardzo dobry serwis i przyzwoity return. Na słabego Keia powinno wystarczyć.

Bryan B./Bryan M. - Bolelli S./Fognini F. +1.5 seta 2 @1.84 Marathon ::: 2/10j ⛔
Typ bardziej przeciw Bryanom niż za Bolkami. Bracia ostatnio słaby mecz z Bopanną i Mergeą i gładko przegrali w dwóch setach. Boli z kolei niezły mecz z Murrayem i Peersem, byli blisko zwycięstwa, ale ostatecznie w STB przegrali do 9. O ile forma Braci jest ciągle taka sama, czyli fatalna, o tyle widać, że Włosi w Londynie odżyli i grają naprawdę nieźle. Oni akurat spokojnie mogą ten mecz wygrać. Kurs na Bryanów w stosunku do tego, co prezentują, jest po prostu śmieszny.
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Djokovic-Federer 1 @1.3 ⛔
Tylko jeden typ pograłem na wygrana turniejowa Djokovica, ale skoro daja tutaj 1.3 na Novaka do czegos do kombinacji poszukam. Djokovic bedzie chciec zalatwic sobie awans do polfinalu jak najszybciej. Federer zawsze bardzo dobrze pogrywa na WTF, czasem wygra z Djokovicem, tykle ze nie na poziomie szlemu, ale Djokovic w ostatnim sezonie jest po prostu bezkonurencyjny i wyprzedza reszte o cala dlugosc głowy, takze nawet ten maly kurs w kombinacji wydaje mi sie oplacalny.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Berdych -2,5gema @ 1,85 ⛔
unibet
Pobieram z pocałowaniem reki. Kei to na 99% najsłabszy na te chwile zawodnik turnieju ( chyba,ze udar mozgu Wawrinki jest powazny xd). Od dłuzszego czasu słaba forma i problemy zdrowotne. Tomasz jezeli nie gra przeciwko Djoko, Fedowi oraz Murrayowi moze spokojnie rozwalac kazdego innego tenisiste, wyglada wtedy spokojnie, dostojnie i ładnie rozrzuca rywala po korcie. Mysle, ze powinno byc tak tez teraz.Wygrana podtrzyma jego ( oczywiscie tylko matematyczne) szanse na awans. Nishikori wyglada jakby grał w tym turnieju za kare po prostu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom