>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Wimbledon 23.06-06.07 - analizy

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
... ale masowka na Verdeasco. Troche nie rozumiem. Berdych przy pierwszym serwisie nie do zlamania. Ja mysle, ze 51% szans na Czech ale pisze o tym tylko dlatego, ze widze same typy na Hiszpana i przestrzegam przed hurraoptymizmem. Tomas jest troszke lepszym graczem.
Teoretycznie masz rację, że Tomas jest lepszym zawodnikiem, ale akurat na tym turnieju przynajmniej jak dla mnie na takiego nie wygląda. To Verdasco we wczesniejszych spotkaniach był w lepszej dyspozycji i mam nadzieję, że tak też będzie i dziś. Co do serwisu to już Karlovic w pierwszej rundzie pokazał, że to jednak nie wystarczy... (przegrał ze Stadlerem). Pozyjemy, zobaczymy jak to będzie...ja daję więcej szans na zwycięstwo Hiszpanowi, ale... nie jakoś super więcej ;) Stąd stawka na cały kupon 2/10 ;)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Gusto szanuje twoją pracę, jednak takie pisanie że gdyby odpadł to przygotowanie do Wimbledonu poszło by na marne, nie jest argumentem.
Polska też się do ME przygotowywała i na pewno nie chcieli żeby ich wysiłek poszedł na marne, a wyszło jak wyszło .
Czytaj ze zrozumieniem. Zdanie poprzedzające mówi jasno, że widać, że trafił z formą i to jest argument. Potem piszę, że gdyby odpadł z takim przeciętniakiem a nie gdyby odpadł w ogóle. Poza tym nie porównuj tenisa do piłki nożnej, gdyż tutaj wszystko jest w rękach jednego człowieka a w sportach zespołowych to sprawa wszystkich zawodników razem wziętych.
 
P 15

panasik

Użytkownik
... ale masowka na Verdeasco. Troche nie rozumiem. Berdych przy pierwszym serwisie nie do zlamania. Ja mysle, ze 51% szans na Czech ale pisze o tym tylko dlatego, ze widze same typy na Hiszpana i przestrzegam przed hurraoptymizmem. Tomas jest troszke lepszym graczem.

nie zgodze sie ze dzisiaj jest to masowka.. bo jak widac to kursy na berdycha spadaja nawet 1.6 juz widzialem.. berdych nie do zlamania? a co zrobil korelev 2 razy i hanescu 1 raz?? byc moze z koncentracja slabo u berdycha.. nie widzialem berdycha na zywo w tym turnieju, wiec ciezko mi sie wypowiedziec ale skoro mial spore problemy z teoretycznie duzo slabsyzmi rywalami, wiec czemu mialby odprawic verdasco, ktory jest w formie o czym swiadcza wyniki.. widzialem go live w turnieju przed wimbledonem, gral swietnie jak na clayowca.. ja to rozumuje w ten sposob, ze skoro berdych ogolnie srednio gra i nie jest w swietnej formie, wiec trudno aby odprawil verdasco, ktory jest w formie i trudno temu zaprzeczyc.. co do serwisu, zawsze myslalem ze gulbisa ciezko zlamac.. ale jak widac mozna, wiec czemu verdasco by mial go nie przelamac, ale w sporcie roznie bywa moze byc 7;6 7;6 7;6 dla berdycha lub odwrotnie, ale forma obu panow wyraznie wskazuje na verdasco.. ale zobaczymy stawka niska 2/10
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
A ja na waszym miejscu poważnie zastnowiłbym sie nad typem na Lopeza ... Na BAHU jest kurs 1.3 i w ogole nie warto ruszać tego meczu po takim kursie. W tym sezonie nie raz oglądałem hiszpana w akcji, oczywiście nie jest on dla mnie jakiś słaby, gra solidny tenis. Jedyne co mnie zastanawia to jego skłonność do slajsowania połowy piłek które odgrywa, żadko ryzykuje, taki cierpliwy przebijak idealny na mączke. Serwis u niego wygląda dobrze więc nie ma sie co dziwić że jest w kolejnej rundzie i odesłał do domu cienkiego Dabula (3-1) i Karanusica (3-0). Reynolds to bardzo solidny gracz i bardzo leży mu ta nawierzchnia. Świetny serwis i pełno asów, do tego w każdym meczu idealna gra przy siatce (od 60 do 75% wygranych piłek pod siatką). Zwycięstwo z Volandrim było pewne, a że ograł Dancevica który postawił mu i tak ciężkie warunki to świadczy ze Reynolds jest w stanie dążyć do kolejnego zwycięstwa tym bardziej że drabinka ułożyła mu na dziś mecz z Lopezem. Dodam ze Feliciano ostatnio zupełnie nie błyszczał, w RG odpadł w 1 rundzie z Vassallo, wcześniej porażki z Bollelim i Minarem. Ja tu skłaniałbym sie ku 2 po dobrym nawet kursie 3.25, kurs na Lopeza zupełnie nie opłacalny według mnie. Jak będzie zobaczymy, a póki co na kortach leje deszcz ...
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Baghdatis - Stadler 1 @ 1.15✅

Cypryjczyk Marcos Baghdatis zagra z mało znanym niemcem Stadlerem. Niemiec jest sewgo rodzaju objawieniem tegorocznego Wimbledonu, w którym to pokonał znakomitego chorwata Ivo Karlovicia 3:1 oraz Belluciego 3:2. Jest już zapewne bardzo zmęczony. Bagieta natomiast miał dwa dosyć proste pojedynki - z niezłym w tym sezonie Darcisem 3:1 oraz szybki mecz z Johansonem 3:0. Dziś przychodzi mu grać z młodym zawodnikiem, który oprócz zwycięstw w obecnym turnieju nic na arenie międzynarodowej nie osiągnął. Stadler już dużo w tym turnieju osiągnął i wydaje mi się, że świeżość i dośiadczenie cypryjczyka wezmą górę nad młodością niemca.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tipsarević - Tursunov 1.72 3/10

Dima jest specjalista od gry na trawie, jeśli byłby w bardzo wysokiej formie to bym ten mecz odpuściła lecz wydaje mi się, że w bardoz wysokiej formie jest Serb Tipsarević. Wygrana z Roddickiem to nie przypadek, bardzo mocno serwował, grał dokładnie i płasko co na trawie ma duże znaczenie. Trudny do złamania, w ważnych momentach sięgał po asy serwisowe. Andy Roddick był bez szans. Rosjanin również ma atomowy serwis, jest ciut gorszy z błębi kortu, gra monotonnie, cały czas jednym stylem i przez to może przegrać chociaz Janko też jakoś bardzo nie nie urozmaica gry, na pewno ma troche szerszy wachlarz zagrań. To może miec kluczowe znaczenie w długim meczu, spodziewam się 3:1 (wariant troche optymistyczny) lub 3:2, tylko się boję o kondycje Serba dlatego stawka jest nie za duża, miewał on już kłopoty w 5 setach spotkań.

Stepanek - Youzhny 1.69 5/10

Rosjanin jest troche bez formy, długa męczarnia z Galvanim na trawie?! Kto by pomyślał. Radek znów magiczny, walczacy, ambitny - wszyscy fani Czecha własnie kochaja go za te cechy. RG odchodzi w niepamiec, mimo, ze grałam Troickiego w poprzedniej rundzie to teraz zmieniam zdanie. Wyciągnał mecz ze stanu 6-7 6-7 0-2 i wygrał w 4 setach nie dajać juz potem żadnych złudzen rywalowi kto jest lepszy. Wielka ambicja i wola walki. Zawsze świetny serwis, ataki, woleje. Mikhail jest cieniem samego siebie, nawet Roitman miał 3 bp, strasznie duża liczbą błędów niewymuszonych z BH Rosjanina, to właśnie wykorzysta Stepanek, zaatakuje drugi serwis. Czech zrobił 11 błędów mniej mimo tak trudnego meczu z poważnym rywalem. Zdecydowanie stawiam na Radka.
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Jak najbardziej popieram powyższe typy, szczególnie typ na Janko. O wynik byłbym spokojny jedyne to ta kontuzjogennośc Tipsarevica ale uważam że powinien spokojnie wytrzymać, Tursunov nie nalezy do tych co rozrzucają przeciwnika na korcie.
Uważam że jutro powinien awansować także Mathieu, Cilic calkowicie mnie załamał 5 setówką z Nieminenem, jeśli będzie popełniał tyle niewymuszonych błędów to możliwy scenariusz 3 setowy z korzyścią dla Francuza.
Ciekawy mecz Melzler - Clement, szczerze to nie spodziewałem się że obaj zajdą tak &quot;daleko&quot;. Szczególnie Clement, który moim zdaniem miał trudniej ułożonych przeciwników niż Melzler (nieobliczalny chociaż stary Bjorkman i mlody niemiec Becker), Melzler uporał sie z nienajlepiej ostatnio dysponowanym Ljubicicem i w wielkich meczarniach ograł kwalifikanta Levinea. Mimo to uważam że jutro reprezentant Austrii odprawi Clementa do domu. Napewno nie bedzie to mecz do jednej bramki ale uwazam ze Melzler jest lepiej przygotowany do tego meczu.
Jutro postawiłbym także na Garcie Lopeza w meczy z Schuettlerem. Hiszpan zrobił dla mnie o wiele wieksza niespodzianke pokonujac Almagro niż Niemiec, który ograł Blakea. James juz dawno gdzies zgubil forme a do tego mecz z Schuettlerem przegral na wlasne zyczenie. Garcia Lopez zaskoczyl mnie na plus, bardzo konsekwentna gra, mało niewymuszonych bledow, dobry procent 1go serwisu...Jak dla mnie powinien jutro uporac się ze zmeczonym &quot;dziadkiem&quot;.
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Nicolas Kiefer - Rafael Nadal
Typ: Kiefer @9.60 betfair 1/10
A czemużby nie spróbować zagrać na Niemca? Dla mnie po takim kursie do wzięcia i to jak najbardziej. Wiem że wszyscy będą mówić, że to jednak gra Nadal że dużo biega, walczy itd. , ale ja i tak gram przeciwko niemu. Dla mnie Kiefer w życiowej niemalże formie, no i jego ulubiona nawierzchnia to właśnie Grass. Hiszpan wiadomo klasa sama w sobie. Jego marzeniem jest wygrać Wimbledon, ale sądzę że to prędko nie nastąpi. Już w meczu z Gulbisem się męczył. Łotysz popełniał zbyt dużo błędów i przegrał ten mecz. Rafa wiadomo świetny fh, ale nie czuje się dobrze na tej nawierzchni. Receptą na ten mecz powinno być &quot;gonienie&quot; Nadal po korcie. Widzieliśmy kilka upadków numeru 2 w poprzednim meczu, ale to tylko zasługa świetnych zagrań Gulbisa była bo rozrzucał go po korcie. Niemiec dobrze gra przy siatce i często się do niej wybiera. Typ moim zdaniem warty ryzyka, a zyskać można wiele.

Co do Tipsarevica to nie mam co praktycznie dodawać. Już sam fakt że pokonał Roddicka, który myślał że mecz wygra serwisem o czymś świadczy. Co do Stepanka i Youzhnego to dla mnie no bet obaj zmęczeni po śmiertelnie wyczerpujących bojach w ostatnich meczach i tu się cuda mogą dziać ale solidniejszy wydaje się być Czech. Rosjanin często chimeryczny odpuszcza spotkania jak mu nie idzie, aczkolwiek w formie jest nie złej.
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
Ze swojego tematu:
Garcia-Lopez Guillermo - Schuettler Rainer [1.90]
Mathieu Paul Henri - M. Cilic [1.75]
Najpewniejszy według mnie typ w meczu Garcia-Lopeza z Rainerem Schuettlerem. Niemiec rozgrywa naprawdę świetne zawody i nie wyobrażam sobie by poniósł klęskę z bardzo słabym Hiszpanem. Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Schuettler, który jak walec, rozjeżdża kolejnych rywali, nie powinien mieć większych problemów z przebrnięciem do 4 rundy. Tym bardziej nie powinien mieć kłopotów, że na jego drodze stanął Garcia-Lopez, który do tej pory może poszczycić się jedynie zwycięstwem z rodakiem, Almagro (6:3,3:6,5:7,6:1,6:2). Duma według mnie niesłuszna, bo on nie wygrał tego spotkania. Tą potyczkę po prostu przegrał Nicolas. Almagro popełniał mnóstwo błędów, nie działała tak jak powinna jego zagrywka, był przełamywany jak junior. Po trzecim secie jego gra stanęła. O ile zrozumiałe było odpuszczenie seta czwartego, w którym to bardzo szybko został przełamany, tak już porażka w secie ostatnim była czymś kuriozalnym. Oddał po prostu ten mecz. Nie wiem czy to było już aż takie zmęczenie czy po prostu nie mógł znaleźć sposobu na rywala. Jednak pierwsze można obalić tym, że po to sobie dał odpuścić tego 4 seta by te siły uregulować, a drugie tym, że w jakiś sposób te dwa sety wygrał. Zdecydowanie największą jego bolączką był serwis plus stabilny serwis rywala, którego nie był w stanie po trzecim secie przełamać. Miał Lopez szczęście, że trafiał stosunkowo często pierwszą zagrywką (63%), po której wygrywał 82% piłek! Asów mieli tyle samo - po 12, ba Garcia-Lopez miał o 3 więcej podwójnych błędów (Almagro - 6) i kiepskie 2 podanie (41% wygranych piłek). Jutro będzie wiele zależało od dyspozycji dnia. Czy trafi się w ten pierwszy serwis czy nie - na pewno pod tym względem Schuettler nie będzie miał kompleksów w pojedynku z nim. O tym dlaczego, za chwilę. Almagro popełnił aż 35 niewymuszonych błędów, co jest porównywalne do dzisiejszych ekscesów Safina, który potrafił oddać gema po żadnej wygranej piłce rywala. Garcia-Lopez mimo, że często przełamywał Almagro, to równie często te okazje marnował. Wykorzystał jedynie 7 z 15 takich możliwości - dla porównania Almagro 4 z 7. Obaj podobnie sobie radzili pod siatką, jednak obaj równie rzadko (jak to Hiszpanie) biegali pod siatkę. To będzie główna różnica, która pozwoli Niemcowi wygrać to spotkanie. On korzysta z tej możliwości, może nie często z powodzeniem ale na pewno zadecyduje ta lepsza postawa na trawie od rywala. Niemiec wyeliminował w poprzedniej rundzie samego Jamesa Blake&#39;a (6:3,6:7,4:6,6:4,6:4) czyli zostawił również sporo sił co i Garcia-Lopez. Pytanie, tylko którego z nich więcej sił kosztowały te spotkania. Jeśli chodzi o czas gry to zdecydowanie dłużej trwała potyczka Amerykanina, gdzie rzadziej dochodziło do przełamań. Na pewno da też w kość wiek Niemca i te uregulowanie sił potrwa nieco dłużej. Jestem pewien jednak, że na tym etapie rozgrywek, to odegra mniejszą rolę i w pełni sił Schuettler podejdzie do tego pojedynku. Wspomniałem wyżej, że Niemiec nie powinien mieć kompleksów jeśli chodzi o serwisy w meczu z Garcia-Lopezem, ponieważ ma za sobą właśnie Blake&#39;a, który świetnie serwuje i to zresztą pokazał (18 asów - 9 asów Schuettlera i obaj po 6 podwójnych błędów). Szybkość serwisu mieli bardzo porównywalną (najszybszy serwis obaj po 129mph, średnia pierwszego - lepszy nieco Niemiec: 118mph - 115 Amerykanin, i drugiego: 97mph-98mph). Schuettler popełnił zdecydowanie mniej niewymuszonych błędów (28, przy 37 Blake&#39;a), więcej zdobywał piłek po swoich serwisie (76% wygranych piłek po pierwszym serwisie, 57% po drugim - 71%, 48%). Miał jednak małą niedużą skuteczność pierwszego serwisu - tylko 59%. Jestem przekonany, że ta statystyka będzie zdecydowanie lepsza w meczu z Hiszpanem. Warto również przypomnieć, że w pierwszej rundzie, Niemiec pokonał innego Hiszpana, Santiago Venturę, który biję o klasę Garcia-Lopeza (muszę przyznać, że w tym meczu doszukiwałem się sensacji, jednak gładko po trzech setach wygrał Niemiec - 6:3,6:2,6:4 i dał mi jakiś obraz swojej gry. Już po tym spotkaniu wiedziałem, że coś musi w jego grze bardzo dobrze działać, nie byłem przekonany jednak, że na tyle dobrze by ograć Blake&#39;a. Po tej wygranej jednak jestem spokojny o jutrzejszy rezultat. Na koniec dodam, że obaj panowie nie grali ze sobą nigdy. Jutro w tym pierwszym pojedynku lepszy będzie Niemiec.
Drugie spotkanie to świetnie spisujący się Paul-Henri Mathieu rozstawiony z numerem 14, który zagra z Chorwatem, Marin Cilicem, który pokazał się z dobrej strony w turnieju Nottingham, gdzie odpadł dopiero po spotkaniu z Fernando Verdasco w półfinale. Miałem jednak okazję widzieć jego mecz ćwierćfinałowy z Johanssonem i to był typowy mecz na stojaka w wykonaniu Szweda, dlatego tak nie gloryfikowałbym jego sukcesu na tym turnieju. We wcześniejszych rundach wygrywał z Bogdanovicem i... właśnie z Mathieu na starcie (1:6,6:4,6:3). Ale nie ma co brać do głowy tego rezultatu, ponieważ nie wszyscy podeszli do niego jak wlaśnie Chorwat. Część grała na pół gwizdka i wśród nich był właśnie Mathieu. To była jedyna wygrana między tymi dwoma zawodnikami. W pozostałych trzech meczach górą był Francuz, wygrywając między innymi w Londynie na trawie (6:3,3:6,6:4). Co ciekawe wszystkie spotkania miały miejsce w 2008 roku czyli są ze sobą na bieżąco (żart sytuacyjny). Jeśli chodzi o Wimbledon to obaj sobie radzą do tej pory bardzo dobrze. Cilic ogrywał Roger-Vasselina i Nieminena rozstawionego z 24. Ten ostatni mecz wiele go kosztował sił ale na pewno również zmobilizował. Wygrał w pięciu setach - 6:4,3:6,6:3,6:7,7:5. Nie ma jednak co ukrywać, Nieminen minął się z formą. Popełnił 40 niewymuszonych błędów a rywal dotrzymywał mu kroku - 36. Bardzo dobrze jednak serwował (19 asów - 5 podwójnych; przeciwnik 3-4). Skuteczność pierwszego serwisu to 59% czyli nie najgorzej jak na tak efektywny serwis ale również nic nadzwyczajnego. Miał świetną skuteczność jeśli chodzi o wygrywane piłki po pierwszym serwisie - 80%, przy drugim już zdecydowanie gorzej - 57%. Świetnie sobie radzi pod siatką, bardzo często do niej startuje (74% wygranych piłek pod siatką - 33 z 43). Nie pokazał jednak niczego co miałoby wskazywać na jego zwycięstwo w tym spotkaniu. Ta wygrana w Nottingham, powtarzam, o niczym nie świadczy. Cilic włożył w ten mecz więcej serca i więcej sił i musiał je wygrać. Mathieu natomiast przygotowywał się w zaciszu do jego jednego z ulubionych turniejów, gdzie w poprzedniej rundzie zaszedł do 4 rundy. Teraz czas to poprawić a przynajmniej wyrównać to osiągnięcie. Nie ma mowy o porażce z Cilicem. Jest bardzo młody, ma jeszcze czas na spektakularne zwycięstwa. Co miał zrobić w tym turnieju - już zrobił. Mathieu właśnie w ten sposób zgasił młodzieńcze szaleństwo w spotkaniu z fantastycznym (może nie na trawie ale uogólniając) Jeremy Chardym, którego pokonał w trzech setach (6:3,7:5,7:6 - tie break wygrany do jednego!) - co daje mi wnioskować, że w tym meczu powinno być podobnie, przynajmniej jeśli chodzi o wyłonienie zwycięzcy. Mathieu ma jednak problemy z serwisem. Rzadko kiedy przegrywa swoje podanie ale równie często co serwuje asy, popełnia podwójne błędy. Tak przynajmniej było w meczu z rodakiem, Chardym gdzie zaserwował 7 asów i popełnił 6 podwójnych błędów. Gra również rzadziej przy siatce, co może również wpłynąć na wynik tego spotkania. Jeśli jednak wybiera się pod siatkę, rzadko kiedy psuje zagrania (8/10). Ma podobną skuteczność pierwszego serwisu co Cilic - 59% i równie dobrą skuteczność wygranych piłek po pierwszym - 80% i drugim podaniu - 59%. Zdecydowanie częściej natomiast wykorzystuje okazje do przełamania - wygrał 4 z 6 break pointów w meczu z Chardym; Cilic tylko 6 z 16. Statystyki są bardzo podobne i w niektórych przypadkach przemawiają za Cilicem. Również ta, że w tym roku obaj spotkali się z Kieferem i to właśnie Chorwat urwał seta a nie Mathieu, Niemcowi. Jednak zupełnie inaczej się gra na Wielkim Szlemie, dlatego śmiało mogę zaryzykować stwierdzenie, że w tym spotkaniu górę weźmie doświadczenie i Mathieu rozprawi się z Cilicem.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Tipsarevic Janko - Tursunov Dmitry 1 @ 1.67✅

Serb Tipsarevic zagra dzis z Dimitrym z Rosji. Panowie spotkali się już raz w 2006 roku, ale na nawierzchni betonowej (hard). Dziś przyjdzie im się zmierzyć na trawie. Janko wbrew pozorom nie miał aż takiej prostej drogi do tego meczu, gdyż w pierwszej rundzie pokonał niezłego Ascione w 3 setach, a w kolejnej amerykanina Andiego Roddicka 3:1 (6:7, 7:5, 6:4, 7:6). Może to dla wielu zaskoczenie, ale mnie wydaje się to całkiem normalne. Roddick nigdy pionierem na trawie nie był, a Janko całkime nieźle sobie tam radzi (bilans 15:11). Rosjanin to zawodnik obdarzony dobrym serwisem, który jednak jak się go przyciśnie popełnia sporo niewymuszonych błędów. W pierwszej rundzie po długim spotkaniu ledwo pokonał Mahuta, w drugiej rundzie łatwa przeprawa z młodym brytyjczykiem Eatonem 3:0. Dziś myślę, że zaważy dobra skuteczność pierwszego serwisu serba i lepsza gra z głębi kortu.

Gasquet Richard - G. Simon 1 @ 1.2✅

W spotkaniu zagrając dwaj francuzi. Spotkanie będzie więc tym bardziej interesujące. Ale do rzeczy - grali ze sobą dwukrotnie i oba spotkania wygrał Richard. W 2006 roku na trawie w Nottingham 2:0 i także w 2006 roku gładziutkie zwycięstwo na hardzie 3:0. Gasquet to zawodnik, który uwielbia grać na trawie (bilans 29:11). W zeszłym roku doszedł aż do półfinału Wimbledonu i myślę, że jeśli nie wpadnie na Federera to może ten wyczyn powtórzyć. Simon w drodze do 3 rundy pokonał polaka Dawida Olejniczaka 3:0 i Calleriego 3:1. Na kortach trawiastych czuje sie średnio. Zdecydowanie bardziej lubi grę na clayu, gdzie odnosił swoje największe sukcesy. Moim zdaniem zapowiada się dzisiaj krótki mecz, w którym to górą będzie Richard.
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
dodam że do &quot;kobietek&quot; jak to powiedziałeś jest osobny temat. I nie zgodzę się z typem na Azarenke, ale to opisałem gdzie indziej. Zgodzę się natomiast z typem kolegi wyżej na Schuettlera według mnie również Niemiec powinien sobie gładko poradzić, zwłaszcza że Hiszpan to też nie ta nawierzchnia. Jest to dla niego chyba życiowy sukces w Wimbledonie wcześniej odpadł w pierwszych, drugich rundach. Rainer gra solidnie i dla mnie jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Pokonał Blake, Amerykanin jest słabiutki na Grassie ale to jest Blake zawsze groźny. Niemiec walczył i wywalczył awans i tak samo będzie dzisiaj. Pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
????JANKO TIPSAREVIC-DMITRY TURSUNOV????

Typ: 1
Kurs : 1,65 Milenium
✅✅ WYNIK 76 76 63 ✅✅


Pogromca Andy&#39;ego Roddicka Serb Tipsarevic w kolejnej rundzie podejmował będize Rosjanina Tursunova. Obaj spotkali sie w pojedynku raz w Katarze w 2006r i górą okazał sie Tursunov wygrywjąc 2:0. W rankingu dzieli ich zaledwie 7pozycji. Jednak w tym meczu faworytem jest Serb posiadający bardzo dobry serwis i pokazał że na trawie grac potrafi eliminujac Roddicka własnie. Tursunov w drodze do tego meczu pokonał Mahuta i Eatona, a więc mniej wymagającyh rywali. Szczególnie w 1rundzie z Francuzem miał problemy. Jednak nie wolno lekceważyc Rosjanina bo trawa nalezy do jego ulubionych nawierzchni. W moich oczach ale nie tylko bo jak widzialem na forum dużo osób typuje serba do zwycięstwa mecz ten rozstrzygnie sie po naszej myśli;)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
W tym dziale poziom obnizyl sie zdecydowanie w ostatni czasie, ludzie co wy wygadujecie? :jezora: Roddick nie jest dobry na trawie? to kto jest? Wczesniej przeczytalem ze F.Lopez nie jest dobry na trawie, niby dlaczego ? bo jest Hiszpanem? S &amp; V Hiszpana powinien tlumaczyc wszystkim ze trawa to miejsce gdzie czuje sie on najlepiej. Kolega wyzej podaje suche typy w dodatku po czesci z damskich rozgrywek. Panowie, zwracajcie uwage na to co piszecie bo jak widze to waszymi typami i analizami kieruja sie gracze ktorzy nie maja pojecia o tenisie i licza tylko na dobre typy (np . mwrona87 - o myślicie o meczu murray - Haas ? Czy tutaj takim murowanym faworytem jest Murray ? Nic nie wiem o jego grze, za to wiem, że Haas spisuje się tutaj bardzo dobrze.. a kurs ok 2,30.) Polecam krotsze analizy jak np ta od RobsonUnited (do Krzysztopis) ktore nie zawieraja przede wszystkim statystyk bo to kazdy moze sobie zobaczyc , Prasa pisze analizy po ktorych nawet gosc ktory nie zna sie na tenisie moze wychaczyc dobre spotkatnie. Tyle z mojej strony na temat analiz.
 
voodo154 0

voodo154

Użytkownik
Murray- Haas
typ-Haas
kurs-2,9

Murray to typowy gracz na trawe trzeba powiedzieć ale haas także prezentuje sie bardzo dobrze na tym turnieju. Murray jak dotąd mial slabych przeciwnikow deblowca santoro i malisse o ktorym pierwszy raz slyszałem takze nie byl to sprawdzian jego umiejjętnosci. Przychodzi kolej na bardzo trudny mecz z Haasem ktory w pierwszym meczu stracil tylko seta z Canasem ale potem jego gra wygladala juz bardzo ladnie , drugi przecownik Robredo nie byl dobry na trawie ale to zawodnik ktory walczy wszedzie. Hasse popelnia mniej bledow widac ze wlasnie trafia z formą a sądze ze Murray mimo ze jest dobry to psychika czasem mu odmawia posluszenstwa moze to sie stac dzisiaj. Haas to moj faworyt jak na razie i mysle ze moze zajsc jeszcze troche dalej. Mozna takze zagrac +1,5 na Haasa przy ciezkim meczu 5 setowym jak znalazl a kurs 2 w bet at home.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Richard Gasquet - Giles Simon 3:0 @ 2.05 7/10
ogladalem mecz Gasqueta z Fishem i sledzilem wynik spotkania z Grosjeanem. Francuz bez watpienia wrocil do wysokiej formy, problemy z kolanem (nieoficjalnie podobno chodzilo o cyste) przez ktore nie zagral we French Open to juz przeszlosc. W meczu z Fishem Gasquet gral spokojnie, gral swoj tenis natomiast Fish probowal doslownie wszystkiego. Raz czesto uderzal z glebi kortu, by nastepnie duzo biegac do siatki. Probowal tez zawsze ryzykownych akcji typu serw and volley. Probowal wszystkiego ale byl od Gasqueta o klase slabszy. Gasquet bardzo dobrze czuje sie na trawie (polfinal Wimbledonu przed rokiem) natomiast Simon na trawie czuje sie raczej srednio (bilans kariery na trawie 10 wygranych i 9 porazek) W pierszych dwoch rundach Simon mial szczescie w losowaniu. Najpierw gral z co by nie mowic outsiderem Olejniczakiem a nastepnie z typowym ziemniakiem Callerim. Dodatkowo Gasquet bedzie wypoczety bo narazie gral w tym turnieju tylko 5 krotkich setow. Obaj tenisisci zmierzyli sie ze soba dwukrotnie. W 2006 roku na grassie w Nottingham Gasquet rozbil rodaka 6:3 6:1, wygral tez na hardzie w 2006 roku podczas US Open 6:0, 6:2, 6:3. Gasquet w wywiadzie przed Wimbledon zapewnial ze czuje sie bardzo dobrze, jest w wyskiej formie i mysle, ze z Simonem nie bedzie mial problemow.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Przesadzasz maroon, jest bardzo duzo analiz dobrych, tematy zyja jak nigdy wiec po co narzekac? Nie napisales sam dawno zadnej analizy a krytykujesz innych. Skoro znasz sie na tym sporcie to daj cos od siebie a potem krytykuj. Kazdemu jest latwo wejsc, napisac 2-3 zdania ogolne krytykujace i koniec.

Dlaczego ktos mialby nie pisac o statystykach? Jedni uwazaja, ze to podstawa analizy, inni batalizuja, kazdy ma prawo do wlasnej oceny. Ja lubie czytac i takie i takie analizy, kazda z nich cos wnosi jesli jest rzetelna. Z wieloma teza sie nie zgadzam, np. z tym ze Tursunov nie gra swietnie na trawie, ja podkreslam, ze jest inaczej, albo z tym, ze GGL to slaby gracz zdecydowanie gorszy od Rainera Sahuettlera ale po to jest forum aby wymianiac poglady. Co z tego, ze F.Lopez ma dobry styl na trawe jak nie odnosi sukecow? Wiecej luzu kolego.

Jeśli sie ktos z czyms nie zgadza moze napisac wlasna naalize lub tylko cos wtracic. Ja wczoraj tak wlasnei zroblam jesli chodzi o mecz Berdych - Verdasco. Widzac same analizy na Hiszpana a majac troszke odmienne zdanie, wtracilam swoje trzy grosze zamiast krytykowac analizy innych. Dzis zrobie to samo, uwazam, ze Garcia-Lopez to lepszy gracz niz Rainer Schuettler i jest faworytem, 51%-49% kurs na Hiszpana 2.12 raczej nie zagram lecz dziwie sie, ze faworyzujecie mocno Niemca.

Celem Rainera był awans do Pekina, mial dobrze ulozony plan. Rozmawialam z nim we Wroclawiu, nie zakonczyl kariery glownie dlatego, ze chce jechac na IO. Pomoc w tym mu mialy wystepy udane w challengerach, a jak sie uda, to wiekszych turniajch. Wiem jak bardzo mu na tym zalezalo, nisstety forma która prezentował ciągle spadała. Jeszcze przed Wrocławiem zawiodł przegrywajać z Gabą mecz w Heilbronn a to była pierwsza runda. Po Wrocławiu bardzo słaby występ w Bergamo i Besancon (2 i 1 runda) a potem aż do turnieju w Dreznie prakrtycznie same porazki oprócz krecza Koubka i wygranej nad Bastlem. Przegrał na przyklad z Martinem Fischerem ale największa wtope zaliczył w Monachium gdzie musial uznać wyższość Gianluci Naso w pierwszej rundzie, beznadziejna grą pogrzebał swoje szanse w tym roku na sukces. Drezno, mimo, ze 4 runda tez nie udane. Pokonany Westerhof, Mertl i H.-Maurer a przegrał na własnym terenie z Junem, bardoz przecietnym Azjatą. Berrer i Guccione w ostatnich tygodniach jakby mały plus lecz z przebiegu całego sezonu wniosek jest jeden, Rainer Schuettler to gracz obecnie słaby, nawet bardzo i tylko momentami wspina się na poziom średni lub dobry. Blake bez formy, sam ze sobą przegrał bardziej niż z rywalem. Garcia Lopez ten sezon ma troche bardziej udany. Najważniejsze jest jednak co innego, styl gry. Rainer odnosił wielkie sukcesy bo potrafił grać praktycznie na linie z jednej i drugiej strony, stylu gry zabardzo nie zmienil a zamieniło się to w błędy niewymuszone, może mieć nadal super dzień w którym wygra z kimś z czołówki ale czy to się utrzymą długo? Czy to kwestia formy ogólne czy formy dnia? Wedlug mnie decyduje dany dzień. Dziś będzie z GGL zupełnie inny mecz, Blake sam dużo gra ryzykownie, Garcia-Lopez gra bardzo mocno i równie dobrze to jemu może sprzyjać szczęście. Podusmowując 2.12 1/10 zastanawiam się czy zagrać. Jesli zdecyduje się grac to poinformuje edytując wpis.

Marat Safin wygra Wimbledon kurs: 36.96 1/10
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Roxanne - F. Lopez bez sukcesów na trawie.:jezora: bez komentarza, nie sprawdzajac w archiwach lecz tylko z pamieci jesli chodzi o Wimbledon: Safin , Henman , Canas, Youzhny , Ancic takich graczy ma na rozkladzie i to za ich najlepszych czasów. Pare razy 4 runda i raz Q . Wiec nie mow mi takich rzeczy. Pozdrawiam.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Multum graczy soiaga 4 runde na trawie to jest sukces dla kogos z czolowki ATP? Zartujesz mam nadzieje? Clement ktory mu nie dorasta do piet obecnie ma kilka finalow na koncie, nawet kaleka Wessels zrobil final Hercogen wiec co to za argumenty? Mylisz sie bardzo, umiesz tylko krytykowac innych. Lopez nie ma sukcesow na trawie i miec raczej nie bedzie z taka psychika, mimo, ze ta nawiechnia jest idealna pod jego gra, na jedno uderzenie z returnu i s-v. Zamykam ten temat, wiecej rzetelnosci wlasnej mniej krytyki.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
O czym ty mowisz? Ja mowie o Wimbledonie,a nie o jakich turniejach 2 kategorii. Tam Lopez mial pare razy 4 runde i raz Q . To jest sukces. Oczywiscie propocjonalny do klasy gracza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom