>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Australian Open (17.01.2022 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
M 2,3K

Mendieta1992

Użytkownik
Sinner nic a nic nie pokazał , aż cieżko uwierzyć że doszedł do ćwierćfinału , Piękny finał będzie , Medvedev - Nadal , ciekawe jak z kursami.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Sinner ewidentnie pełne gacie. Tsitsipas za to serwował świetnie. Pozostaje kibicować Felixowi żeby utrzymał dyspozycję i ograł Danila, bo kurs na Kanadyjczyka będzie na pewno ciekawy w ewentualnym meczu z Grekiem
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Panowie, proszę trochę obiektywizmu, w tym meczu owszem, ale jak jeszcze jest młody?brak większego ogrania na wielkich turniejach, ogólnie też małe doświadczenie w meczach z topowymi zawodnikami ma też OLBRZYMIE znaczenie,Federer i Djoker też jeszcze przegrywali dopiero w tym wieku lub po roku zaczęli na dobre wygrywać,jak można pisać że cudem do ćwierćfinału skoro deklasował przeciwników?jeszcze widać jednak w grze zbyt małe jak na takie turnieje dojrzałość bo wachlarz uderzeń niesamowity, poczekajmy,a co do dalszych meczy to chciałbym żeby Berrettini przegrał (ktory nie potrafi grac z beckhendu)a w finale ktoś przeszkodził Hiszpanowi w WIELKIM WIADOMYM TRIUMFIE nad Fedim i Nole
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Jak Medvedev grał w ważnych punktach w tym meczu to czapki z głów. I te słowa, że przegrywając myslał co by w tej sytuacji zrobił Novak. Niewiele wskazywało na to, że będzie w stanie odwrócić losy tej rywalizacji, ale psychika mistrza okazała się decydująca.. Szacun Daniił. Wielki comeback.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Daniil - Auger jeden z tych meczy w których chciałbym żeby oboje byli wygranymi ale niestety ktoś musi przegrać. Mega dyspozycja Kanadyjczyka szczególnie w tych pierwszych setach.
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Dziś Sinner wyznaczył nowe trendy w tenisowym świecie. Udowodnił, że można grać w 1/4 wielkiego szlema, a nawet być faworytem, już w pewnym sensie ustabilizowanym graczem, a zagrać tak ważny mecz na poziomie zawodników grających w kategorii ,,skrzat" tj. 9 lat i młodsi.
Wychodzi gość na 1/4 Australian Open i jego taktyką na cały mecz jest przebijanie na środek kortu. W jego grze nie było żadnej myśli. Już pomijam fakt, że po dwóch przegranych setach wydawało mi się, że coś spróbuje zmienić w swojej grze, a on od trzeciego seta to samo.
To jest dramat, że tenis nie jest sportem masowym, bo gdyby był to taki Sinner nie miałby racji bytu, a tak człowiek jest zmuszony oglądać Sinnerów i innych tenisowych ,,przegrywów", jak zabijają ten sport.
Grek od początku do końca zagrał swój tenis i zrobił świetną robotę. :) Miło się go oglądało.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Zostało ich czterech. Med i Nadal szykowani do fianlu przed turniejem. Ich mecze ćwierćfinałowe dały wiele wątpliwości. Nadal zagotowany z bólem brzucha przepycha mecz z Shapo. Med broni piłki meczowej, odwraca wynik po pamiętnym spotkaniu. Tsitsi kiepski początek turnieju a mesz z Sinner em bez błędny czy może to Sinner spalony. Beretinni bez backhandu ale z super serwisem jednak dał się nabrać na 5 seta staremu Monfowi. Chciałbym finał Med z Nadalem ale jest wiele wątpliwości. Czy med zagra znowu trochę poniżej swojego poziomu, czy Tsitsi będzie znowu greckim Bogiem, czy Nadal się nie zagotuje jeśli beret postawi opór, no i czy Beretinni jest w stanie odpowiedzieć na świdry forhendowe Nadala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Zostało ich czterech. Med i Nadal szykowani do fianlu przed turniejem. Ich mecze ćwierćfinałowe dały wiele wątpliwości. Nadal zagotowany z bólem brzucha przepycha mecz z Shapo. Med broni piłki meczowej, odwraca wynik po pamiętnym spotkaniu. Tsitsi kiepski początek turnieju a mesz z Sinner em bez błędny czy może to Sinner spalony. Beretinni bez backhandu ale z super serwisem jednak dał się nabrać na 5 seta staremu Monfowi. Chciałbym finał Med z Nadalem ale jest wiele wątpliwości. Czy med zagra znowu trochę poniżej swojego poziomu, czy Tsitsi będzie znowu greckim Bogiem, czy Nadal się nie zagotuje jeśli beret postawi opór, no i czy Beretinni jest w stanie odpowiedzieć na świdry forhendowe Nadala.
To samo miałem napisać o Nadalu i Berrettinim. Te rotację z forhendu Rafy na bekhend Włocha mogą być dla niego zabójcze. Jedyne co może uratować Matteo, to serwis i jeśli by serwował na poziomie 80% z pierwszego podania tak jak z Busta, to ma szanse, ale to półfinał i ręką będzie drżeć, a ściany będą za Rafą. Myślę, że jeśli u Nadała nie wystąpią jakieś kolejne problemy żołądkowe, czy co gorsza mięśniowe, to powinien wygrać i wszelkie winy Rafy z overami powyżej 29,5 jak najbardziej do grania. Martwi mnie tylko godzina meczu, bo 4:30 naszego czasu, to 14:30 w Melbourne, jednak prognozy pokazują, że w piątek w południe jest 95% szans na opady i burze, więc przy zamkniętym dachu Rafa powinien czuć się lepiej, niż w meczu Shapo przy pełnym słońcu.
Jeśli chodzi o Medvedeva, to jakoś się nie martwię. Najgorszy mecz ma już chyba za sobą i będzie tylko lepiej. Ważne jest też to, że nie przepadają za sobą z Tsitsipasem i Medvedev jest podwójnie zmotywowany na spotkania z Grekiem. Rok temu wygrał gładko 3:0 i myślę, że w tym roku Grek maksymalnie co ugra to jeden set. W wymianach z głębi kortu Rosjanin nie ma sobie równych, więc będzie wciągał w swoje Gierki Tsitsipasa. Pomimo tego, że Grek grał dzisiaj naprawdę dobrze, to Sinner nie zagrał nawet w 30% tego co w poprzednich spotkaniach, zero ofensywny tylko nastawiony na przebijanie i czekał na wyrok ze strony Greka, któremu wyjątkowo do tego siedział serwis. Myślę, że Medvedev to weźmie spokojnie w maksymalnie 4setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adik1992 402,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dziś Sinner wyznaczył nowe trendy w tenisowym świecie. Udowodnił, że można grać w 1/4 wielkiego szlema, a nawet być faworytem, już w pewnym sensie ustabilizowanym graczem, a zagrać tak ważny mecz na poziomie zawodników grających w kategorii ,,skrzat" tj. 9 lat i młodsi
Równie dobrze nazwisko Sinner możesz zmienić na Federer i ubiegłoroczny Wimbledon coś Ci mówi? Sądzę że Roger jest bardziej ustabilizowanym i doswiadczonym graczem. Pamiętam też Monfilsa który w 1/2 US Open przegrał szybko z Djokovicem w 3 setach po czym powiedział że przed spotkaniem zdawał sobie sprawę że nie ma szans. A też grał dobry turniej. Takie mecze na tym poziomie zdarzały się i będą zdarzać.

A wymagacie od Jannicka który dopiero ma 21 lat by grał kilka spotkan na mega wysokim poziomie w szlemach. Lepsi od niego mają z tym problem. Dajcie mu czas na spokojny rozwój. Zaczynajac sezon 2019 był w połowie 6 setki rankingu. Dziś, czyli 3 lata później jest w top 10. Także spokojnie z tymi reakcjami.

Od siebie polecam o10,5 1 set Kokkinakis/Kyrgios - Zeballos/Granollers @2,27 7:6
1xbet

Australijczycy idą jak burza przez ten turniej przy okazji robiąc show dla zgromadzonej publiczonsci. Obaj obdarzeni super warunkami i serwis to ich duży atut. Rywale to doświadczona, zgrana para w świecie debla. Spotkanie półfinałowe więc koncentracja na każdym gemie serwisowym ogromna bo jeden break może kosztować przegranie seta
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
W finale debla wystąpi aż 4 Australijczyków. Dość dawno nie było takiej sytuacji, a miejscowi kibice mogą się tylko z tego powodu cieszyć.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Med (1,44 Fortuna)
Sorry za Keys. Przeliczyłem się za bardzo co do niej i pomyliłem finały w WS Barty w grze pojedynczej z grą podwójną. No nic czasem się zdarzy małe niedopatrzenie. Co do meczu Greka z Rosjaninem ten drugi musi być bardzo podbudowany wyciągnięciem meczu z 02 na 32 z Augerem. Tsitsipas dobrze serwował z Sinnerem, ale Auger w tej kwestii też nie ustępował pola. Czy Tipas wygrał czy bardziej Sinner to przegrał? No właśnie. Tu już z nr. 2 tak łatwo nie będzie, zwłaszcza że będzie miał twarda głowę po ostatniej potyczce.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Moje typy na półfinał:
"Nadal wygra 1. set" @1.62
Medvedev @1.44

Krotko. Nadal przy swojej przypadłości brzusznej i zmęczeniu będzie chciał to szybko skończyć a nie ciągnąć godzinami.
Medvedev pokazał klasę wychodząc zwycięsko przy 0:2 z Aliassime. On jest "Top a nie jednym z wielu" jak to ktoś tu pięknie ujął. Tsitsipas jest tu nie dlatego że wygrał z Sinnerem, tylko Sinner przegrał z nim. Nie chcę go demonizować ale do Medvedeva trochę mu brak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Tsitsipas-Medvedev 2 @1.42

Moim zdaniem Medvedev to po prostu wezmie. Medvedev mial ciezki mecz z Augerem i mogl go tez przegrac, ale tez pokazal sile. Medvedev nei spodziewla sie z tak dobrej gry Augera, ale jestem zdania, ze odwrocenie losow tego meczu wyjdzie mu na dobre, a wieczorna sesja pomoze i nie bedzie tak cierpiec po dlugim meczu. Ogolnie za bardzo nie lubia sie z Tsitsipasem i Medvedev uwaza go za swojego najwiekszego rywala, co powiedział mniej wiecej miesiac temu, ale to powinno tylko pomoc w ambitnym nastawieniu.

W ubieglym sezonie w Australii Medvedev wygrał w 3 setach, ale w samym finale Medvedev byl z Djokovicem bez szans. Medvedev chce wrocic do finalu, Tsitsipas pewnie sprobuje postawic na mocny poczatek, ale Rosjanin wydaje mi sie po prostu bardziej gotowy, a w formule best-of-five lepszy gracz zazwyczaj potwierdza swoja przewage i wygrywa. Nie chce tu jakos dodatkow kombinowac pod lepszy kurs i najzwyczajniej wezme ten mecz do akumulacyjnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Zgadzam się z dx2 co do meczu Medvedeva, również uważam, że to weźmie, w drugim meczu już takiego wyraźnego faworyta moim zdaniem nie ma, myślę, że rozsądniej jest zagrać over 3.5 seta w meczu Nadala z Berettinim.
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Miedek -1,5 seta 1,76 STS
Rafa Win 1,51 STS


Co do Miedka to moim zdaniem będzie powtórka z zeszłego roku i Danił gładko wygra, jestem pod wrażeniem jak poradził sobie w ćwierfinale z Kanadyjczykiem... Wielu widzalo go już po za turniejem.
Co do Rafy to myślę że może być wyrównany mecz ( +3,5 seta ) jednak doświadczenie i świetna gra Rafy, miejmy nadzieje bez problemów żołądkowych, pozwoli mu na zwycięstwo ;)

Zieloności

Edit: Gładko weszło ;) Kolejny zysk <3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom