>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Australian Open (17.01.2022 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Nadal i obaj zawodnicy ugrają seta kurs 3.7 Value.

Przegra pierwszego seta wygra mecz Nadal 7.5 value za drobne.
Over 1.5 Tiebreacka 3.75
Over 2.5 Tiebreacka za drobne. kurs 9.0
Rankingi nie grają dla mnie Nadal jest faworytem.
Jeśli dzisiaj wygra i zrobi dobre wyniki na mączce i wygra Paryż co jest bardzo prawdopodobne znowu będzie Nr 1 ATP.
Jeśli grać cokolwiek w tym meczu to valu jest w graniu w stronę Nadala.
H2H mówi to samo.
i moze jeszcze jeden maly argument Medvedev mogl odpasc juz z Aliasimem a Nadal kontrolowal wszystkie mecze poza 2:2 z Shapo ale decydujacy set w pelni pod kontrola.
Nie no poleciałes za bardzo moim zdaniem. Jeśli wygra to czy tamto to będzie numerem 1... Tak samo można nawet napisać o Hurkaczu że jeśli wygra 3 szlemy w tym roku to będzie numerem 1 a tym bardziej o Medvedevie bo jest wyżej w rankingu

Nadal poza Shapovalovem kontrolował wszystkie mecze, no ok tak samo Rusek poza Augerem więc argument słaby. Wręcz to prędzej Nadal powinien polecieć z Kanadyjczykiem niż Medvedev

Można się spierać kto jest obecnie lepszym tenisista, dla mnie Danil, ale jestem w stanie przyjąć do wiadomości że ktoś może uważać że Rafa, natomiast styl gry Medvedeva powinien być w tym meczu zabójczy dla Hiszpana i według mnie żadnego valju w graniu Nadala nie widzę. Gdyby mecz był toczony w best of 3 - predzej, w best of 5 uważam że Nadal przegra 1:3

Jeśli u Nadala w meczach z Shapo i Berretinim widać było wyraźnie gorsza grę po dwóch pierwszych setach to co dopiero będzie z Ruskiem który w porównaniu do tych dwóch panów powyżej jest nieśmiertelnym przebijaką i kończenie akcji przez Rafę będzie wymagało dużo więcej energii a przecież zmęczenie z każdym meczem powinno narastać, u Nadala regeneracja już nie jest taka sama jak choćby kilka lat temu
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
I super to w tym jest najpiekniejsze .Ty uwazasz tak ja tak za kilkanascie godzin bedziemy znali wynik.Zagraj zwyciestwo Medvedeva 3;1
Calkiem dobry kurs 4.00 mozna zlapac .Powodzenia.
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
To jest tenis, czynników jest wiele. Uważam że o ile Medvedev jest faworytem, to daję mu jakieś 55% szans na zwycięstwo, więc jeśli szukać jakiegoś value to też uważam że chyba w stronę Nadala. Przychylam się odrobinę w stronę typów na 1. set na Nadala, over gemowy i setowy i długi mecz. Over 180,5 minuty, over 3,5 seta i over 0,5 tie-breaków wyglądają dobrze.

Doceniłbym psychikę i doświadczenie Nadala. Wiadomo, że to już było ponad 2 lata temu, ale warto zobaczyć przebieg 5. seta ich meczu Finals w Turynie. Nadal nie jest głupi i jeżeli będzie faktycznie tracił w długich wymianach z Medvedevem, to będzie zmieniał tempo i sposób gry i maksymalnie go urozmaicał i komplikował. Nie odpuści też do końca i jeśli ktoś w tym meczu może się zagotować w decydujących momentach to raczej będzie to Danił. Natomiast rzeczywiście jeśli Rafa nie uzyska przewagi w pierwszej fazie meczu, będzie mu trudniej go wygrać. Aczkolwiek fizycznie obydwaj mieli szansę odpocząć i myślę że nie kondycja tutaj będzie decydująca a koncentracja i skuteczność w decydujących momentach. Zobaczymy jak dobrze Medvedev będzie serwował, bo różnica z Nadalem 1. serwis vs 2. serwis może być znacząca.

Podsumowując: nie wiem kto wygra, ale skłaniam się w kierunku predykcji, że to będzie raczej długi mecz i trudniejszy dla faworyta (którym w oczach bukmacherów jest Medvedev) niż wskazują kursy. Odstawiając na bok obiektywizm i analizy szans to będę jednak bardziej kibicował Nadalowi, bo swoją karierą i postawą na korcie zasłużył na "oczko" w Wielkim Szlemie.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
I super to w tym jest najpiekniejsze .Ty uwazasz tak ja tak za kilkanascie godzin bedziemy znali wynik.Zagraj zwyciestwo Medvedeva 3;1
Calkiem dobry kurs 4.00 mozna zlapac .Powodzenia.
To już nie lepiej handicap setów -1,5 dla Medvedeva ? Bezpieczniej a kurs leciutko ponad 2. Z Tsitsipasem był zdecydowanie lepszy, przegrany set z braku koncentracji, jak każdy widział. Wg mnie ten over 3,5 seta nie jest jakimś super pewniaczkiem.
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
louisarmstrong chłopcze co ty tu jeszcze uskuteczniasz?! Postawiłeś się poza nawias poważnych ludzi, typując zwycięstwo Andy Murraya w całym AO! Więc idź swoje "jechowe prawdy objawione" głosić gdzie indziej.

A teraz do meritum
Faworytem jest Ruski. Wiek i forma przemawiają za nim, ponadto w całym turnieju miał bardziej wymagających rywali, jeśli tylko nie zagotuje mu się czajnik to on to weźmie. Rafa wrócił z czego się bardzo cieszę, ale kto oglądał jego dotychczasowe spotkania ten wie, że do topowej formy mu brakuje, poza tym wieku i przebytych urazów nie oszukasz. Tak czy owak sercem jestem za Hiszpanem.

forbet ma powyżej 5,5 przełamań po kursie 1.70 i uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chodzi o to spotkanie.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Med ma dziwna manierę. Potrafi jęczeć przy swoim uderzeniu jakby już nie miał siły, ale to tylko pozory, bo dalej przebija. Tsitsipas długo prezentował świetny tenis aż się nie spalił a Med go połamał i doserwowal swoje na swoim wysokim poziomie. Nadal może zgubić serwis ze zmęczenia a Meda przełamać jak jest skoncentrowany nie jest łatwo. Moja propozycja to łamak Nadal/Med po kursie 5,00 na Betclicu i oczywiście over 3.5 seta po 1,54 na PZbuk oraz Med 1,56 Fortuna. Nadal jak się zepnie to może nawet 2 sety ugra, ale na wygranie 3 setów chyba nie starczy sił a szkoda.
 
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
louisarmstrong chłopcze co ty tu jeszcze uskuteczniasz?! Postawiłeś się poza nawias poważnych ludzi, typując zwycięstwo Andy Murraya w całym AO! Więc idź swoje "jechowe prawdy objawione" głosić gdzie indziej.
Nie ma co dyskutować z trąbkarzem.Kompromitował się co post i typami, i teoriami LL, i pisownią nazwisk i wywodami.Nikt nie traktuje go na poważnie.Dziwne ze jeszcze go za te brednie nie wyeksmitowali stąd.Kto czyta i ma rozeznanie kto co pisze to się tym nie przejmuje.Nie ma co karmić trola.

Tutaj tak jest.Jedni piszą mądrze,jedni piszą bzdury, jedni nie umieją obsługiwać wikipedii,a jeszcze inni się kompromitują.Jak się śledzi na bieżąco to po kilku postach już wiadomo co czytać,a co odsiewać.(y)
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nadal i obaj zawodnicy ugrają seta kurs 3.7 Value.

Przegra pierwszego seta wygra mecz Nadal 7.5 value za drobne.
Over 1.5 Tiebreacka 3.75
Over 2.5 Tiebreacka za drobne. kurs 9.0
Rankingi nie grają dla mnie Nadal jest faworytem.
Jeśli dzisiaj wygra i zrobi dobre wyniki na mączce i wygra Paryż co jest bardzo prawdopodobne znowu będzie Nr 1 ATP.
Jeśli grać cokolwiek w tym meczu to valu jest w graniu w stronę Nadala.
H2H mówi to samo.
i moze jeszcze jeden maly argument Medvedev mogl odpasc juz z Aliasimem a Nadal kontrolowal wszystkie mecze poza 2:2 z Shapo ale decydujacy set w pelni pod kontrola.
Nie no szanujmy się. Jestem wielkim fanem Nadala, ale nie można napisać, że on kontrolował 5 seta z Shapo, bo tam Kanadyjczyk wyrzucał proste piłki, czy winnery w aut z własnej winy. Rafa tam nie biegał do niektórych piłek, bo wiedział, że nie ma sensu tracić siły. Gdyby po drugiej stronie był taki Medvedev to by wygrał tamtego 5 seta 6:2
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Też mi wielka umiejętność obsługa Wikipedii.
A tak naprawdę gdybyś umiał obsłużyć wikipedię to byś wiedział że Trębacz , a nie Trąbkarz . 21 zwycięstwo wielkoszlemowe padnie za kilkanaście godzin w Melourn na Rod Laver Arena i wszyscy będą szczęśliwi że to właśnie u nich Rafa Nadal wyprzedzi Rogera i Nowaka , kibice , sponsorzy organizatorzy.A ta wiadomość przykryje nieco smród zwiazany z deportacją Djokovica. Mam nadzieję że nie będzie szybkiego 3:0 bo na US Open 2019 było całkiem blisko.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Medvedev @ 1,56 ....i to jest wlasnie sport INDYWIDUALNY

Szacun dla Nadala za ten turniej. Dojscie tutaj do finalu jest mila niespodzianka. Wrocic po pólrocznej przerwie
po wyleczeniu kostki i zameldowac sie w finale to jest cos. Ograł Shapo z niemalymi klopotami, ale ogral.
Mysle, ze Covid przebyty w grudniu, tez tu nie pomaga w optymalnym przygotowaniu fizycznym. Troche Rafa pływał
w tym meczu. Z Włochem tez sobie poradzil, ale Berrettini ma ogromną dziure po lewej stronie, której nie
potrafil zrownoważyć serwisem i forhendem. Pokazal Rafa tym mlodym, nieraz duzo szczekajacym, ze jeszcze
mentalnie sa w pampersach. Niespodziewanie zagra o swoj XXI szlem,nie w Paryzu, a juz tutaj w Australii.
Czy on to zrobi? Nie sądze. Jest kłopot, a tym kłopotem jest Medviediev. Rusek juz poczuł krew, jest tak pewny
siebie, ze moze wygrywac zarówno Australie jak i NY. Czuje sie pewnie na betonie. Fajny, szczery, nie zblazowany
chlopak. Nie szukajacy poklasku, robiacy swoje, to co najlepiej potrafi. Jego technika tenisowa, raczej sie nie
nadaje do pokazywania w szkółkach tenisowych. Jak on odbija te pilki to chyba tylko on sam wie. Rusek wie, ze
nie jest wirtuozem tenisowym, nie sili sie by byc perfekcyjnym, jego gra przy siatce jest żadna.Nie wypuszcza sie by grac w korcie. Nie sili sie, na
poprawe tego elementu, skupia sie na tym co robi najlepiej, serwis i fenomenalne krycie kortu. I przygotowanie
fizyczne, moze biegac maratony, po nim nie widac zmeczenia. Rusek zrobil sie twardy, potrafi sobie radzic grajac
przeciwko publicznosci, potrafi sie wylaczyc i skupic tylko na sobie. Perfekcyjnie wyciaga pilki przy ziemi pięć
metrow za kortem. Recepta na Ruska, moze by byla gra ofensywna. Tylko kto w dzisiejszych czasach potrafi
grac dobrze przy siatce? Tsitsi probowal nieraz biegac po serwisie, by Rusek nie mogl swobodnie returnowac
daleko za kortem, wymuszac bardziej ryzykowne returny, tylko biegal za rzadko i przewaznie nie w te miejsca.
Nie widze Rafy grajacego ofensywnie, a na przerzut Ruska nie skruszy. Za bardzo nie widze jakby mial to Rafa
wygrac. Medvediev czuje sie bardzo pewny swojej gry. Z Rafą nie przegra.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
To jest sport i wszystko jest mozliwe , rzeczywiscie Rusek zmeznial i jest Twardy to 3:0 na US Open z Djokovicem tez mowi wiele , ale 1.5 takich kursow nie gram od davna nawet do dubelka .Hiszpan wyscisnie z siebie wszystko co ma na pokladzie , niemal 20 lat doswiadczenia w Tourze , 1031 wygranych meczow 209 przegranych .
Rosjanin bedzie mial publike przeciw sobie , sedziow po tym jak obrazil sedziego w meczu z Tsitsipasem.
Lubie Medvedeva , mozliwe ze uniesie to wszystko ale dzisiaj stawiam na Nadala.Nie tylko z racji sympatii i kursu , Nadal jest nadal grozny ,
Ok 50/50 w finale szanse po rowno , ok Buki daja wieksze szanse Rosjaninowi ok , niech daja
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Co do NY to nieoczekiwanie Djokovic obniżył swój poziom w finale i głównie dlatego Med sięgnął po tytuł. Tu sprawa jest bardziej klarowna. Nadal i beton to nie do końca dobre połączenie.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Co do NY to nieoczekiwanie Djokovic obniżył swój poziom w finale i głównie dlatego Med sięgnął po tytuł. Tu sprawa jest bardziej klarowna. Nadal i beton to nie do końca dobre połączenie.
Nie do końca Djokovic obniżył swój poziom. Medvedev grał tam jak maszyna i Djoko nie był w stanie odbijać z nim w nieskończoność. Rosjanin go torturował az wkoncu Novak zaczął słabnąć.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Nadal i beton to nie do konca dobre polaczenie.
Hm 5 zwyciestw US open , 1 w Australian open - to jest dobre polaczenie , oczywiscie nie tak perfekcyjne jak Nadal i Cley ale nie tak zle jak Medvedev i cley czy Medvedev i trawa.
Oczywiscie Medvedev i hard to bardzo dobre polaczenie ale nie tak perfekcyjne jak Nadal i cley .
I mozemy sie przerzucac takimi tekstami ale moim zdaniem tutaj faworytem jest Rafa.
Jakiegos wielkiego majatku nie postawilem 120 euro , przegram nie zbiednieje jakos dotkliwie , wygram zaimprezuje delikatnie .
To tak jak bym kupil bilet na mecz tyle ze obejrze przed telewizorem .
Jak ktos chce grac w singlu Mevedeva po kursie 1,5 i widzi w tym ses to ja nikomu nie bronie , wolny wybor.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
Panowie,

Specjalistą od tenisa nie jestem ale zastanawiam się nad postawieniem na asy - jest kurs na handicap +9,5 na nadala po 2.15. Jak oglądałem półfinały to medvedev jakiegoś szalonego serwisu nie ma. co myślicie?
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Przed turniejem pisałem ze według mnie turniej wygra Medvedev lub Zverev. Sasza odpadł a Danil gra w finale i liczę że wygra. Osobiście stawiałbym też -1,5 seta. Takie przeczucie. Widzę sporo argumentów za Medvedevem i Nadalem i ciężko się z nimi nie zgodzić. Jednak wszystko zweryfikuje kort. Dla mnie Danil to jest połączenie całej wielkiej trójki. Znakomity na serwisie jak Roger. Wytrzymały w wymianach jak Nadal I potrafiący wykonać trudne zagranie jak Novak.
Pamiętam jak przed finałem US open w 2019 gdzie grałem na Medvedeva który dopiero wchodził do czołówki pisałem ze kluczem do wygranej będzie szybkie kończenie wymian bo Nadala to król przebijania. Jednak on poszedł na wyniszczającą wymianę nawet gdy wynik się nie układał dalej grał swoje. Na moje oko Rafa był wtedy w lepszej dyspozycji I 2,5 roku młodszy. Medvedev natomiast nabrał doświadczenia w grach z najlepszymi i dziś jest nr 2 a w przyszłości pewnie nr 1.

Jedyne czego się obawiam to jego psychika. Podobnie było rok temu z Djokovicem gdzie po wyrównanym 1 secie później coś w nim pękło i nie był w stanie nawiązać walki.

Dla Danila będzie to 4 finał WS. Dwa zagral w US Open i drugi w Australi. Dwa zagral z Djokovicem, najpierw porażka w AO i wygrana w Nowym Jorku. I będzie to drugi z Nadalem. Najpierw porażka w NJ i liczę że będzie udany rewanz jak w przypadku Nole i wygrana w Australii.

Widzę argumenty ze Rafa stoi przed szansa na wygranie 21 szlema i wyjście na prowadzenie. Tylko ze Djokovic kilka miesięcy temu też był tego bliski. Co więcej mógł zgarnąć kalendarzowego szlema ale Medvedev do tego nie dopuścił i tym samym przeszedł do Histori. Danil ma 26 lat w tym roku i przy dobrym prowadzeniu i omijaniu przez kontuzje ma conajmniej 10 lat gry. Może za dekadę zbliży się do Wielkiej trójki.

A na ostatni dzien gram
U3,5 gemow serwisowych wygranych do zera przez Nadala @2,41
W dublu z u20,5 w deblu kobiet @1,52
Ako: 3,66
1xbet

Liczę że zobaczymy wielkie widowiskowo godne finału jak ich mecz w US Open
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP - Australian Open
Godzina: 9:30
Spotkanie: Rafael Nadal - Daniil Medvedev
Typ: Daniil Medvedev wygra 3:2
Kurs: 5,75 było 3:2, ale dla Nadala
Bukmacher: etoto
Analiza:

Będzie to wielki finał tegorocznego Australian Open. Zaskoczenia nie ma i jest to chyba najbardziej spodziewany finał jaki mógł być po tym jak się okazało, że Novak Djokovic nie zagra w tym roku w Australii. W tym finale faworytem jest Daniil Medvedev i ja też uważam, że wygra on to spotkanie, choć spodziewam się długiego meczu i pięciu setów. Rosjanin jakiś czas temu zrobił ogromne postępy, zwłaszcza na kortach twardych. W zeszłym roku w imponującym stylu wygrał US Open ogrywając w finale Novaka Djokovica nie dając mu żadnych szans. Medvedev ma wszystko, by wygrywać turnieje wielkoszlemowe- umiejętności, warunki fizyczne, psychikę, odpowiednią wytrzymałość do rozgrywania kilkugodzinnych spotkań. Pewnie, że jakieś słabe punkty zawsze można znaleźć, zawsze jest coś do poprawy, ale jest to piekielnie trudny do pokonania tenisista. Daniil Medvedev świetnie serwuje, mocno uderza, do tego jest dobry w wymianach i umiejętnie rozgrywa najważniejsze punkty.

Jeśli chodzi o grę Medvedeva na tym turnieju, to poważne problemy miał tylko w spotkaniu przeciwko Augerowi-Aliassime. Tam nawet musiał bronić piłki meczowej, więc było naprawdę gorąco, jednak zdołał przezwyciężyć wszelkie problemy i wygrał po pięciosetowym boju. Rosjanin tamtym meczem udowodnił, że posiada to co powinni posiadać wielcy mistrzowie, czyli w sytuacji zagrożenia prezentować grę na najwyższym poziomie, dobrze rozgrywać kluczowe punkty. W innych meczach Medvedev gubił czasami pojedyncze sety, ale zagrożony porażką nie był.

Rafael Nadal prezentuje dość wysoką formę. Podobnie jak jego rywal poważne kłopoty miał w jednym spotkaniu, a było to w starciu z Denisem Shapovalovem. Pierwsze dwa sety zapowiadały raczej łatwe zwycięstwo Nadala, jednak potem Hiszpan zaczął mieć jakieś problemy zdrowotne i dwa następne przegrał. W piątym secie zdołał się jednak pozbierać i awansował do półfinału, gdzie w czterech setach pokonał Włocha Matteo Berrettiniego. Nadal z Berrettinim zagrał solidnie, ale według mnie Włoch zagrał poniżej oczekiwań, zwłaszcza w pierwszych dwóch setach, może stawka meczu miała na to wpływ. Daniil Medvedev z pewnością się nie przestraszy, bo on wie jak smakuje zwycięstwo wielkoszlemowe i psychikę ma naprawdę mocną. Pamiętam jak Rosjanin doskonale serwował w finale US Open przeciwko Djokovicowi. W wielu momentach Djokovic był bezradny na returnie, a Medvedev potrafił sobie wypracowywać szanse na przełamanie Serba i niektóre z nich wykorzystał.

Moim zdaniem Daniil Medvedev wygra swój drugi kolejny turniej wielkoszlemowy. Spodziewam się, że to spotkanie będzie jednak bardziej zacięte niż finał zeszłorocznego US Open. W przypadku ewentualnej pięciosetówki aktuanie lepszą wytrzymałość ma raczej Rosjanin i jak dojdzie do piątego seta, to on będzie moim faworytem w tym decydującym secie.
 
Ostatnia edycja:
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Ja się tutaj zakręcę koło dokładnego wyniku. Typowałbym zwycięstwo Rosjanina w stosunku albo 3:0 albo 3:1. Bliżej mi do 3:0, ale przeczucie mam, że będzie to 3:1. Którego seta mógłby Hiszpan wygrać? Prawdopodobnie pierwszego, bo Rosjanin w kolejnych potrafi wchodzić na wyższy level. Czy Nadal ma jakiekolwiek argumenty? Poprawił serwis, ale gra z głębi kortu to już nie ten poziom co kiedyś. Rosjanin to maszyna, do tego bardzo inteligentny gracz, któremu jak nie idzie to jest w stanie momentalnie zmienić taktykę gry.
Nie bez znaczenia jest fakt, że za młodu Daniił był bardzo ambitnym młodym człowiekiem, który był świetny w przedmiotach ścisłych, a zwłaszcza w matematyce oraz fizyce. Z tego, co pamiętam to dostał się na jeden z najlepszych (jak nie najlepszy w Rosji) państwowy uniwersytet w Moskwie na matematykę. W młodości również jego rodzice kładli nacisk na naukę języków obcych, przez to zna perfekcyjnie m.in. angielski oraz francuski. To jest jeden z niewielu przykładów w świecie tenisowym, że gdyby Rosjaninowi nie poszło w tenisie, to z powodzeniem mógłby zostać wybitnym naukowcem. Zresztą w jego tenisie często widać pewną myśl, taktykę. Te uderzenia, a zwłaszcza bekhend nie jest idealny, ale już za młodu Daniił technikę nadrabiał zawziętością i ambicją.
Patrząc na czysto sportowe argumenty to dość niedawno odprawił w US OPEN Djokovica 3:0. Tutaj z Kanadyjczykiem wprawdzie już jedną nogą był poza burtą, ale rywal grał tego dnia mecz życia do taja w III secie. Rosjanin odprawił Greka, który moim zdaniem wygrałby z Hiszpanem w 4 setach.
Natomiast Nadal, z Shapalovem mało co nie przegrał, a Kanadyjczyk wcale nie grał wielkiego tenisa. Mecz półfinałowy w sumie niczego nie potwierdził, bo z całym szacunkiem dla Włocha, ale dla mnie nie jest to grajek wybitny z tego top5.

Biorąc wszystkie argumenty pod uwagę obstawiałbym albo 3:0 albo 3:1 dla Rosjanina.

W sumie to nic w tym spotkaniu nie jest pewne, bo to finał i każdy wynik jest możliwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom