>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Australian Open (17.01.2022 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
Nadal - Berrettini
Gemy handicap: 1(-2.5) @ 1.69 eFortuna
1(-3.5) @ 1.86 eFortuna
✅✅✅
Większość osób obawia się pewnie stanu zdrowia Hiszpana, ale osobiście odrzucam to na bok. Z takim sztabem i przerwą 3 dniową Nadal powinien dojść do siebie i być znowu w pełni formy. Mimo wieku nie uważam, żeby jego problemy zdrowotne w poprzednim meczu były na tyle poważne żeby wyszedł na kort i miał dostać szybkie 3-0 i żeby w ogóle grał w takim stanie.

Co do typu. Rafa od zawsze był zawodnikiem, który nigdy nie miał problemów z serwismanami. Karlovic (5-0), Raonic (8-2), Isner (7-1) wszyscy mają fatalne bilanse z Nadalem. Oczywiście nie trzeba tutaj suchych statystyk żeby wiedzieć, iż jest on zawodnikiem świetnie returnującym. Do tego dochodzi ta żelazna psychika, która na etapie tie breaków pomaga jak nic innego.
Włoch trafił z formą i trafił z drabinką. Nie można mu odbierać tego, że zasłużenie doszedł do tej części turnieju, ale dla mnie to tylko z Bustą zagrał na poziomie, na którym miałby szanse z Nadalem. Jeżeli utrzyma swój pierwszy serwis na poziomie 70% to ma szanse na tie breaki, jeżeli będzie na poziomie około 60% to nie będzie miał czego szukać.
Hiszpan zajedzie go w wymianach, a Włoch będzie mógł się tylko ratować przy swoim serwisie i szybkich akcjach typu serwis/skrót serwis/volley albo mocne uderzenia na skraju błędu. Nie dotrzyma tempa Nadalowi podczas, gdy wymiany będą przekraczały jakąś liczbę 5 uderzeń wzwyż. Rotacja piłek Nadala i wysokie kozły będą non stop kierowane na backhand Matteo, który jak wiadomo nie jest najlepszy i w momencie, w którym z innymi graczami nie jest to aż tak widoczne to w tym spotkaniu Hiszpan to pokaże.
Nie tak dawno temu, gdy spotkali się na US Open było widać różnice stylu, klas i bezradności. Tam Włoch też dobrze radził sobie na samym początku i z każdym kolejnym gemem i setem było coraz gorzej. Dzieje się tak również za sprawą psychiki i tego, że robisz wszystko co tylko możesz żeby wygrać poszczególne punkty, gemy ale nie jesteś w stanie przeskoczyć pewnego poziomu i wygrać.

Może Matteo ma szanse na seta, i dlatego Nadal 3:1 @ 3.85 eFortuna też jest typem, który można zagrać jak to się mówi for fun, ale dla mnie handi, które przedstawiłem powyżej jest mocniejszym typem. Jeżeli Berrettini ma wygrać seta to raczej w tie breaku w innym przypadku nie widzę tego.
Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
no no Nadaś jak na razie parę zagrań jak z poprzednich lat :D chyba szybkie 3:0 będzie

co do meczu Tsitsipasa z Mevedevem nie grałbym jednak grek wygląda trochę na wyeksploatowanego

wiadomo on gra bardziej atletyczny tenis a ostatnie lata mocno targał żeby wbić i utrzymać się w top jeszcze w poprzednim sezonie nie grałbym nic a teraz jednak rusek powinien go ogarnąć

ale fajnie Rafcio wyjaśnia drewniaka w tym meczu
 
Ostatnia edycja:
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Rafa gładko wygrał, pomimo małych problemów w 3 secie. Wydaje się, że na finał będzie mieć sporo sił. Teraz Med. Jeśli Rosjanin od początku wejdzie na swój poziom, to nie powinien zostawić złudzeń Tsitsipasowi. Danil z głębi kortu może sobie przebijać w nieskończoność ciągle zmieniając kierunki. Tsitsipas będzie popełniał błędy, bo nie jest w tym aspekcie aż tak dobry. Do tego dochodzi fakt, że techniki Meda są trochę nienaturalne i wielu już zawodników się wypowiadało, że nigdy nie wiedzą w którym kierunku odbije piłkę. Jeśli chodzi o serwis to też jest zdecydowanie po stronie Danila. Stefanos nie ma tutaj za wiele argumentów i wierzę w powtórkę z poprzedniego roku.. gram wysoki kurs, bo potrzebuje zrobić większe Ako do Szwedów i Barty. 3:0 Medvedev @2,85 Fortuna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ogolnie polfinaly ladnie rozpracowalismy :)
Final over 3,5 seta widze lekko, a tytul raczej bym obstawial, ze powedruje jednak dla Danila.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
To co Danil się teraz z Rafa umówi że mu odpuści 21 szlem? Już się podobno Djoker umawiał z Medkiem w zeszłym roku. Dobre tutaj teorie ktoś tworzył.
Finał będzie piekny Rafa nie odpuści, ale może kondycyjnie paść jak nie zamknie szybko Mietka.
Under 4,5 do gry uważam.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Bardzo życzę Rafie tego 21 szlema, ale będzie bardzo trudno. Na finał over 3,5 i overki gemowe do 40 jak najbardziej do grania, ale wpadł mi w oko bet na wygraną Rafy w 1 secie. Kursy od 2.15 do 2.30, a do tej pory w każde spotkanie wchodził bardzo mocno i teraz to już na pewno musi to zrobić, bo na dystansie 4, czy 5 setów będzie mu trudniej, więc wygrany pierwszy set jest dla niego bardzo ważny.
 
T 266

tojaking

Użytkownik
Szanowna publiczności!

Czy Wy to widzicie co ja? W finale kurs 2,70 !!! na Nadal 20 triumfatora wielkiego szlema, który swego czasu stworzył z Djokovicem sześciogodzinny spektakl... Brak mi po prostu słów, być może na dniach dodam coś więcej od siebie. Na ten moment i na "szybko" jest to promocja jakiej świat nie widział...

Do tego te H2H 3:1 dla Hiszpana, a jest to niezwykle ambitny człowiek który wie przed jaką szansą stoi, czyli zostać tym historycznym #1 gdzie gonił od lat tego Federera, a przed nim jeszcze Roland Garros i możliwość ucieczki w rekordzie na dwa oczka, a kto wie czy nie na więcej.

Na Rosjanina bym nie postawił nawet złotówki, po tak marnym kursie. Ale to jest tylko moja opinia, więc do niedzieli, typerzy.
W wielkim skrócie: VAMOS NADAL

@Edit:

Jak ktoś się nudzi w ten szary, wietrzny "piątunio" i ma jakieś 6 godziny wolnego to zapraszam:
Djokovic vs. Nadal (AO 2012)
 
Ostatnia edycja:
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Ten post wyżej to jakiś troll? Pisanie o jakimś meczu z przed 10 lat i próbowanie na przykładzie tego meczu zobaczyć grę Nadala+ Pisanie o H2H gdzie w tamtym czasie Rusek nie był tak silny, jak przez ostatnie 2 lata, aktualnie to jest zastępca Djokovica, jeśli chodzi o przyszły numer 1 w Tenisie. Jeżeli by to było French Open spoko... ale już nie słodźcie tak '' Mistrzowi ''
Nadal ma już swoje lata+ to nie jest jego ulubiona nawierzchnia, a wręcz przeciwnie w 2 stronę i na moje Rusek po prostu go zamęczy, ale się zobaczy, jak wyjdzie w praktyce :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
T 266

tojaking

Użytkownik
Ten post wyżej to jakiś troll? Pisanie o jakimś meczu z przed 10 lat i próbowanie na przykładzie tego meczu zobaczyć grę Nadala+ Pisanie o H2H gdzie w tamtym czasie Rusek nie był tak silny, jak przez ostatnie 2 lata, aktualnie to jest zastępca Djokovica, jeśli chodzi o przyszły numer 1 w Tenisie. Jeżeli by to było French Open spoko... ale już nie słodźcie tak '' Mistrzowi ''
Nadal ma już swoje lata+ to nie jest jego ulubiona nawierzchnia, a wręcz przeciwnie w 2 stronę i na moje Rusek po prostu go zamęczy, ale się zobaczy, jak wyjdzie w praktyce :)
Już grubo od ponad dekady się słyszy o kolejnych "genialnych" nowych mistrzach, "drugich rodżerów federerów", nowych talentach i tak dalej i tak dalej... Dimitrovy, Kyrgiosy, Fritze, Berdychy i tak dalej i tak dalej... A jednak - fakty są jakie są, co pokazuje widocznie obrazek.

Szlemy.png

Na ostatnich 18 lat czyli 71 szlemów, wygrało tylko 12 "innych" zawodników z legendarnej żywej trójcy świętej tenisa męskiego, z czego to 3 razy wygrał Andy Murray, 2 zwycięstwa były z przed prawie dwóch dekad, jakieś "genialne" sezony Wawrinki, totalny obłęd na serwisie podczas US Open Cilica w 2014 roku i te zaledwie "DWIE NOWOŚCI" podczas pandemii koronawirusa, gdzie pół zawodników ze ścisłego topu nie grało.

Nie da się ukryć faktu, że takiej ery tenisa zapewne długo już nie zobaczymy - totalnych dominatorów dyscypliny - i ich kariera powoli będzie dobiegać końca, ale to oni rozdają karty - może nie już w przypadku Federera, ale Nadal i Djokovic dobrze o tym wiedzą, że "teraz, albo nigdy", kto ugra więcej i zapisze się na kartach historii tenisa.

Gdyby to był Masters 1000 z kursami typu 1,85-1,85 to można by było pokusić się o win Rosjanina, ale w przypadku finału wielkiego szlema i do tego na NADALA po kursie 2,70 aż grzechem by było nie spróbować. Po prostu w mojej opinii kompletnie nieopłacalne jest grać na Medvedev po kursie 1,48... To nie ATP 250.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Już grubo od ponad dekady się słyszy o kolejnych "genialnych" nowych mistrzach, "drugich rodżerów federerów", nowych talentach i tak dalej i tak dalej... Dimitrovy, Kyrgiosy, Fritze, Berdychy i tak dalej i tak dalej... A jednak - fakty są jakie są, co pokazuje widocznie obrazek.

Pokaż załącznik 15240

Na ostatnich 18 lat czyli 71 szlemów, wygrało tylko 12 "innych" zawodników z legendarnej żywej trójcy świętej tenisa męskiego, z czego to 3 razy wygrał Andy Murray, 2 zwycięstwa były z przed prawie dwóch dekad, jakieś "genialne" sezony Wawrinki, totalny obłęd na serwisie podczas US Open Cilica w 2014 roku i te zaledwie "DWIE NOWOŚCI" podczas pandemii koronawirusa, gdzie pół zawodników ze ścisłego topu nie grało.

Nie da się ukryć faktu, że takiej ery tenisa zapewne długo już nie zobaczymy - totalnych dominatorów dyscypliny - i ich kariera powoli będzie dobiegać końca, ale to oni rozdają karty - może nie już w przypadku Federera, ale Nadal i Djokovic dobrze o tym wiedzą, że "teraz, albo nigdy", kto ugra więcej i zapisze się na kartach historii tenisa.

Gdyby to był Masters 1000 z kursami typu 1,85-1,85 to można by było pokusić się o win Rosjanina, ale w przypadku finału wielkiego szlema i do tego na NADALA po kursie 2,70 aż grzechem by było nie spróbować. Po prostu w mojej opinii kompletnie nieopłacalne jest grać na Medvedev po kursie 1,48... To nie ATP 250.
Wszystko fajnie, ale musisz zrozumieć, że lata lecą. Jak miał 30 lat, Novak zbliżał się do 30, a Roger miał 34, to można było prognozować, że przestaną wygrywać, ale oni dalej mimo kontuzji byli wielcy. Jednak w tym Roku Rafa kończy 36 lat, Federer 40 i on już na pewno nic nie wygra, bo miał piłki meczowe na Wimbledonie 3 lata temu i dał się złapać Djokovicowi, więcej szans już nie dostanie. Novak w tym roku skończy 35 lat i pomimo świetnej dyspozycji fizycznej i mniejszej ilości kontuzji od Rafy i Rogera to też nie zostało mu wiele czasu na top poziomie. Nadal od pokonania Meda w US Open 2019, to wygrywał już tylko w Paryżu, bo na Wimbledonie nigdy nie lubił grać i tam już na pewno nie wygra. Tutaj w Melbourne wygrał tylko raz i ostatnio jak grał to dostał srogie lanie od Novaka za, które zrewanżował się później w Paryżu tym samym. Jednak prawda jest taka, że powoli nadchodzi ich czas. Nadal jest już pokonywany zanim dochodzi do finałów, albo w ogóle nie gra, bo leczy kontuzje, Djokovic przegrał pierwszy finał od wielu lat właśnie z Medvedevem. Obecnie Danil jest już na poziomie Serba, czy tym bardziej Rafy i trzeba to powiedzieć otwarcie. Pomimo słabej gry przy siatce, to Danil z głębi kortu jest morderca i torturuje każdego swojego przeciwnika. Ma niekonwencjonalne techniki uderzeń , których kierunki są bardzo trudne do oczytania. Już na Us Open 2019 męczył Nadala i przegrał w decydującym secie głównie dlatego, bo zjadła go presja pierwszego finału wielkoszlemowego, ale teraz już takiej presji nie będzie czuł. Wydaje mi się, że nawet większa może czuć Nadal, bo to są ostatnie momenty żeby wygrać tego 21 wielkiego szlema. Już nie może być pewien, że wygra w Paryżu, bo rok temu też tak zakładał i w półfinale z Djokovicem kontuzja stopy nie pozwoliła mu grać na najwyższym poziomie. Bardzo bym chciał żeby Rafa wygrał i ogromnie mu tego życzę, stawiam nawet, że pierwszy set padnie jego łupem, bo musi dobrze wejść w to spotkanie, ale nie możesz pisać, że taki kurs na Nadala to promocja. Kursy są wystawione bardzo dobrze i adekwatnie do tego na jakich biegunach znajdują się obaj zawodnicy. Jednak dla Nadala lepiej byłoby tu zagrać z kimkolwiek innym, bo Medvedev będzie go poprostu zamęczał, a im dalej w mecz tym bardziej będą szanse Rosjanina szły w górę. Tutaj może się zdarzyć wszystko, bo nie jest pewne, że Rusek zagra świetnie, ale na pewno jest tutaj faworytem.
Mimo wszystko liczę, że Nadal da radę, ale granie na niego to jednak jest ryzyko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
noone 697

noone

Użytkownik
To co panowie Rafa - Med +3.5s pewniak ? Pamietam jak pograłem grubiej Djoko i Meda na us open i Djoko seta nie urwał :cry:
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Ja tam nie wiem kto wygra, ale z tym wiekiem to wy macie naprawdę ostro w głowie nawalone. Gościu doszedł do finału ale teraz nagle okaże się, że jest za stary xD
4 lata temu Roger wygrał AO mając 36 lat, więc chyba w tym wieku nie trzeba jednak kłaść się do grobu.

Tutaj w Melbourne wygrał tylko raz
A Medv. ile razy wygrał tu?
 
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kokkinakis/ Kyrgios - Ebden/Purcell 1 set o10,5 @2,26 7:5
1xbet

O pierwszej parze pisałem przy okazji meczu półfinałowego. Obie pary są zaskoczeniem że zaszły tak daleko. Wewnątrz australijski finał. Ebden z Purcellem też solidnie wygladają na swoim serwisie. Mają trochę większe ogranie w deblu i lepiej wyglądają w wymianach. Jednak to serwis bedzie decydujacy dla losow wymiany Przy równowadze nie ma decydującego punktu przez co trudniej o brejka. Liczę że sprawa wygranej w secie otwarcia rozstrzygnie się w Tb.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja tam nie wiem kto wygra, ale z tym wiekiem to wy macie naprawdę ostro w głowie nawalone. Gościu doszedł do finału ale teraz nagle okaże się, że jest za stary xD
4 lata temu Roger wygrał AO mając 36 lat, więc chyba w tym wieku nie trzeba jednak kłaść się do grobu.



A Medv. ile razy wygrał tu?
Wiek ma swoje znaczenie zwłaszcza w kontekście tenisistów tak eksploatowanych jak Nadal. On się nie oszczędza, a do tego jest po ciężkiej kontuzji. Akurat trafił w finale na zawodnika, który jest maszyną do grania długich wymian i to ma największe znaczenie. Skoro tego nie rozumiesz, to nie wiem po co w ogóle dyskutujemy.
Nadal gra na najwyższym poziomie od 16 lat i był tu w finale 5 razy, a wygrał tylko raz. Medvedev gra na najwyższym poziomie nie całe 4 lata i to jego drugi finał tutaj. Więc ma jeszcze czas na kolejne finały, czy zwycięstwa.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Moim zdaniem pewnego faworyta nie ma, kurs na Danila trochę zaniżony moim zdaniem powinno być w okolicach 1.7. Szanse oceniam 60:40 dla Rosjanina. Overek gemowy czy 3.5 seta raczej pewny, chociaż to zawsze jest sport i chaty nie ma co na to stawiać 😉
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
A ja się przychylam do wpisu użytkownika bukovina, a wręcz uważam że kurs na Danila jest i tak zawyżony (chociaż pewnie się mylę gdyż przy meczu tej rangi nie zdarza się żeby oddsmakerzy mylili się przy wystawianiu kursów).

Natomiast ja Nadalowi w pojedynku z Rosjaninem nie daję szans. Nie przy takim zdrowiu, nie do 3 setów. Nadal już z Shapovalovem olbrzymie problemy, młody się spalił, bo powinien to skończyć. Później z Berretinim też kryzys w 3 secie, ogarnął się co prawda w 4, ale wspomniana dwójka to nie Medvedev. Tam Hiszpan nie miał nawet promila długich wymian co będzie go czekać z Ruskiem który może przebijać w nieskończoność. To powinno prędzej czy później wykończyć Nadala.

Danilovi może się trafić kilka kiepskich zagrań, ale w przekroju całego meczu jest naprawdę mega solidny i żeby go pokonać trzeba grać na wysokich obrotach przez cały mecz, a dla mnie Nadal w tym momencie nie jest w stanie i uważam że w formule best of five już nigdy nie będzie.

Większe szanse już bym dawał komukolwiek innemu z ćwierćfinalistów (Sinner, Berretini, Shapovalov, Auger, Tsitsipas), bo oni grając swój TOP i przy gorszej dyspozycji Ruska mieliby szansę go ograć bo po prostu starczyłoby im sił. Natomiast jak wiemy Augerowi i Tsitspiasowi się to nie udało i tym bardziej według mnie się nie ma prawa udać Rafie. Oczywiście to tylko sport i na tym poziomie wszystko się może zdarzyć, ale ja dawno nie byłem tak przekonany do grania kursu ok. 1.50 jak w tym przypadku.

Atakuję pewnie Medvedeva, a gdyby się okazało że jednak Rafa wygra to bardzo narzekał nie będę gdyż Nadal to mój ulubiony zawodnik w tourze i smutek mnie ogarnia, że koniec zbliża się nieubłaganie :(

Medvedev @1.52 Unibet

Myślałem jeszcze nad under 4.5seta. @1.38. Uważam to również za dobry typ. ale biorę pod uwagę scenariusz, że Nadalowi uda się wygrać pierwsze dwa sety a potem Rusek wyciąga na 3:2 więc jednak odpuściłem.
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Oglądam finał debla i takie spostrzeżenie. Ebden i Purcell ewidentnie nie pasują do tej trzody na trybunach i do pajaców z drugiej strony kortu. Mam postawionych tych dwóch Greków ale z calego serca życzę im porażki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
A ja się przychylam do wpisu użytkownika bukovina, a wręcz uważam że kurs na Danila jest i tak zawyżony (chociaż pewnie się mylę gdyż przy meczu tej rangi nie zdarza się żeby oddsmakerzy mylili się przy wystawianiu kursów).

Natomiast ja Nadalowi w pojedynku z Rosjaninem nie daję szans. Nie przy takim zdrowiu, nie do 3 setów. Nadal już z Shapovalovem olbrzymie problemy, młody się spalił, bo powinien to skończyć. Później z Berretinim też kryzys w 3 secie, ogarnął się co prawda w 4, ale wspomniana dwójka to nie Medvedev. Tam Hiszpan nie miał nawet promila długich wymian co będzie go czekać z Ruskiem który może przebijać w nieskończoność. To powinno prędzej czy później wykończyć Nadala.

Danilovi może się trafić kilka kiepskich zagrań, ale w przekroju całego meczu jest naprawdę mega solidny i żeby go pokonać trzeba grać na wysokich obrotach przez cały mecz, a dla mnie Nadal w tym momencie nie jest w stanie i uważam że w formule best of five już nigdy nie będzie.

Większe szanse już bym dawał komukolwiek innemu z ćwierćfinalistów (Sinner, Berretini, Shapovalov, Auger, Tsitsipas), bo oni grając swój TOP i przy gorszej dyspozycji Ruska mieliby szansę go ograć bo po prostu starczyłoby im sił. Natomiast jak wiemy Augerowi i Tsitspiasowi się to nie udało i tym bardziej według mnie się nie ma prawa udać Rafie. Oczywiście to tylko sport i na tym poziomie wszystko się może zdarzyć, ale ja dawno nie byłem tak przekonany do grania kursu ok. 1.50 jak w tym przypadku.

Atakuję pewnie Medvedeva, a gdyby się okazało że jednak Rafa wygra to bardzo narzekał nie będę gdyż Nadal to mój ulubiony zawodnik w tourze i smutek mnie ogarnia, że koniec zbliża się nieubłaganie :(

Medvedev @1.52 Unibet

Myślałem jeszcze nad under 4.5seta. @1.38. Uważam to również za dobry typ. ale biorę pod uwagę scenariusz, że Nadalowi uda się wygrać pierwsze dwa sety a potem Rusek wyciąga na 3:2 więc jednak odpuściłem.
Dokładnie tak . Jedyne miejsce, gdzie Rafa może jeszcze wygrywać 5 setówki, to jest Paryż, bo tam po pierwsze gra się inaczej, a po drugie wielu zawodników z topu nie przepada za mączka i np taki Medvedev nie znosi tej nawierzchni. Ja osobiście odpuszczam granie na Medvedeva jakoś grubiej po tym kursie, ale w jakimś Ako pewnie go będę mieć. Grubiej idę w pierwszy set dla Rafy, bo on musi wejść w to spotkanie na najwyższych obrotach, a Med już niekoniecznie, bo dobrze sobie zdaje sprawę z tego, że nie ma sensu się forsować mocno od samego początku, skoro później i tak Nadal będzie słabł, a jemu przyda się sporo siły żeby dalej sobie przebijać w nieskończoność. Kursy na ten 1 set ciekawe, więc warto zaryzykować.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Nadal i obaj zawodnicy ugrają seta kurs 3.7 Value.

Przegra pierwszego seta wygra mecz Nadal 7.5 value za drobne.
Over 1.5 Tiebreacka 3.75
Over 2.5 Tiebreacka za drobne. kurs 9.0
Rankingi nie grają dla mnie Nadal jest faworytem.
Jeśli dzisiaj wygra i zrobi dobre wyniki na mączce i wygra Paryż co jest bardzo prawdopodobne znowu będzie Nr 1 ATP.
Jeśli grać cokolwiek w tym meczu to valu jest w graniu w stronę Nadala.
H2H mówi to samo.
i moze jeszcze jeden maly argument Medvedev mogl odpasc juz z Aliasimem a Nadal kontrolowal wszystkie mecze poza 2:2 z Shapo ale decydujacy set w pelni pod kontrola.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom