>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Australian Open (17.01.2022 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dzisiaj wszystkie mecze Pań i Panów skończyły się 3:0 jak i 2:0 nigdzie nie siadł over setowy, ciekawe jak będzie jutro a najbardziej zaciętym meczem może być Cilica z Kanadyjczykiem, jeden jak i drugi często ma swoje przestoje i wątpię żeby to skończyło się w 3 setach dla którejś ze stron @1.49. 3:2 Cilić @6.40 za drobne.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Fritz - Tsitsipas
Każdy zawodnik ponad 15 asów w meczu.
KURS 4.0 WILLIAHILL
W H2H 2 do 2 ale pierwszy raz grają na dystansie do 3 setów.Obaj drągale dobrze serwują gorzej z returnem.
Tsitsipas posłał 21 asów w meczu z Paire gdzie były 4 sety I jeden tiebreack.
Fritz posłał 19 asów w meczu z Agutem
Było 5 setów i ani jednego Tiebreacka.
Mecz tej pary powinien być wyrównany, powinno paść po secie z obu stron a może i po 2 sety.Jakiś choć jeden Tiebreack też tu się może zdarzyć.
16 asów przy czterech setach wychodzi 4 asy na set przy pięciu nawet ciut mniej.W przypadku wyrównanego meczu linia over 15 możliwa do pokrycia przez obu kurs 4.0 smakowity.
2 mecze grali na trawie oba mecze 2:0 Fritz 2 mecze na hardzie oba wygrał Tsitsipas raz 2:0 w drugim decydował super Tiebrek.
Mecz wieczoru i mam nadzieję że dostarczą więcej emocji niż Berettini z Bustą , osobiście liczę na 5 setów i 2 Tiebreacki.
Coś za dużo tych 3:0 wczoraj czy dzisiaj
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
De Minaur-Sinner
Typ:2
Kurs :1.50(Z wczoraja)

Dziś bardzo ciekawy typ do zagrania, tj w nocy z niedzieli na poniedziałek, uważam że żadne banki,insytucje nie dadzą ryle zarobić co typ ma Włocha, głównego pretendenta do wygranej turnieju po Miedviedievie, uważam że jeśli psychika nie zawiedzie to stać go przy obecnej dyspozycji,forhend jak i beckhend na kosmicznym poziomie,moc uderzeń również, i to wszystko wchodzi,coś pięknego, po Rusku główny potencjalny zawodnik do wygrania,i znowu to przeczucie, przy tym kursie(który szybko spada)warto, De Minaur nie będzie miał sposobu na niezwykle skutecznego Jannicka,oglądałem jego mecze i oprócz jedynego seta z Johnsonem to była deklasacja i nic więcej i tak będzie dalej,POLECAM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Skupski/Koolhof-Giron/Kwon 2-0 @ 1,95

III runda debla na AO. Amerykanin z Koreanczykiem zrobili juz chyba co mogli. Wygrali az dwa mecze.
Debla graja rzadko, a jesli graja to bez powodzenia. W 1 rundzie ograli Bublika z Zielinskim. Pol/Kaz para
była kompletnie nie zgrana, Polak biegl do siatki to Kazach spacerowal po koncowej linii. W 2 rundzie ograli
Nedovysova/Quereshi i to przy duzym szczesciu. Teraz rasowi deblisci. Skupski w tamtym roku wygrywal
turnieje duzej rangi z Evansen i Salsburym. Holender gral z Rojerem. W tym roku Skupski/Koolhof maja
bilans 9/0/. Nie widze zeby dzisiaj stracili seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +145
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Australian Open panowie
Godzina: 03:00
Spotkanie: Medvedev vs Cressey
Typ: Cressey
Kurs: 12
Bukmacher: betclic
Analiza: Typ z gatunku za drobniutkie w kilka kuponow trixie.Bo na pierwszy rzut oka to nie ta liga i jakby po jeszcze blizszym przyjrzeniu sie kompletnie nie ta liga .Ale kiedys niejaki Totto Skilachi krol strzelcow serie B w ostatniej chwili zabrany na mistrzostwa zostal ich krolem.Zaczne od tego ze zdziwie sie bardzo jesli wejdzie ale na razie u panow nie ma jakiejs sesacji.Zverev odwalony przez Shapo niespodzianka , duza ze 3:0 , Hurkacz niespodzianka , Monflis w tej fazie szlema niespodzianka ale senscji nie ma.
Medvedev jest bardzo pewny siebie ale miewa slabsze mecze .Na przestrzeni kilku miesiecy przegrana z Hurkaczem na Wimbledonie ,
Z Careno Busta w Tokio na Igrzyskach , Z Djokiem w Paryzu i ze Zverevem w Turynie , w Indian Welss z Dimitrovem , w Cincinati z Rublevem we wszystkich tych meczach byl faworytem ,
No i ostatnio w Australi 21 dni temu w ATP Cup porazka z Humbertem , kurs byl 7.
Miewa slabsze wystepy co jakis czas.Kolejna sprawa graja kolo 13.00 lokalnego czasu niebo bezhmurne , ponad 30 stopni ma byc.
Tyle o Medvedevie .
Cressey? nie znam chlopa prawie niczego z jakis wiekszych dokonan nie znalazlem w H2h .Moze dwie rzeczy Pierwsza runda wygrany morderczy mecz z Isnerem 5 dlugich setow 3 Tiebreacki w tym dwa przegrane , 31 -39 dla Isnera w asach.
Druga interesujaca rzecz wywalil w ubieglorocznym US open Carreno Buste tego samego ktorego kilka tygodni wczesniej wywalil Medvedeva z Tokyo.I ta informacja mnie ostatecznie przekonala do zagrania .
Ale powiadam za drobne i zdziwie sie ale nie jeden murowany faworyt juz zawiodl.......
Oczywiscie jeden murowany faworyt sie nie zaszczepil i skonczylo sie sensacja ale to bardzo negatywna sensacja , przydala by sie jakas pozytywna.

ps u kilku bukmacherow nawet wyzszy kurs
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Mamy cwiercfinaly, narazie bez większych sensacji. Zverev miał odpaść w najmniej oczekiwanym momencie i to zrobił.
Nadal Shapovalov
Monfils Beretinni

Sinner Tsitsipas
Medvedev Auger

W pofinalach widzę Nadal Beretinni i Medvedev Sinner, przynajmniej po tym co widziałem. Może najmniej pewny jestem Monfa.

Finał Sinner Nadal to tak daje 75% szans na taki finał, jeśli ktoś ma odpalić Medvedev przed finałem to właśnie Sinner.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Mamy cwiercfinaly, narazie bez większych sensacji. Zverev miał odpaść w najmniej oczekiwanym momencie i to zrobił.
Nadal Shapovalov
Monfils Beretinni

Sinner Tsitsipas
Medvedev Auger

W pofinalach widzę Nadal Beretinni i Medvedev Sinner, przynajmniej po tym co widziałem. Może najmniej pewny jestem Monfa.

Finał Sinner Nadal to tak daje 75% szans na taki finał, jeśli ktoś ma odpalić Medvedev przed finałem to właśnie Sinner.
ł
Fajnie kolego, ze Ty tak to widzisz, ale to nie ten dział. Prosze podac kursy i napisac analizy do tych meczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Monfils-Berrettini over 36,5 gema @1.62

Oczywiscie probuje to troche zabezpieczyc nizsza linia. Taka to nawet przy 4 setach powinna raczej zostac pokryta. Szykuje sie ciekawe starcie. Jak wspominalem wczesniej, dla Monfilsa to moze byc najlepszy AO od lat. Akurat sporo ogladalem tego turnieju Auckland 1 i Monfils byl znakomity. Naprawde takiego luzu i pewnosci siebie to dawno nie pokazywal. Swietnie sie bawił, jak ktos widział tam jego polfinal z Kokkinakisem to mysle, ze bedzie wiedziec o co chodzi i te jego pozerskie reakcje graniczace z ekstrawagancja po minieciach rywala...

Berrettini z kolei serwuje tutaj fantastycznie, znakomicie i wybornie, co doglebnie pokazal w meczu z Carreno. Czasem to nie ma czego zbierac po serwisie i forhandzie. Hiszpan w tym meczu to w wielu gemach musial po prostu tylko stac, bo nie bylo czego odgrywac. Jednakze Monfils swietnie sie rusza, dobrze returnuje i zakladam ze to bedzie bardzo ciekawy mecz.
Daleko nie trzeba szukac, ich ostatnie starcie na US Open skonczyło sie 5-setowym horrorem, wygranym w decydujacym secie w tie-breaku przez Berrettiniego. Monfils w formie, Monfilsz szuka rewaznu, Berrettini w formie z zabojcza sila. Powienien ten mecz troche potrwac. Sercem za Monfilsem, ale taki typ wydaje mi sie najrozsadnieszy, bo Berrettini jest na papierze faworytem.

Oczywiscie nie mozna nie wspomniec, ze sesja wieczorna, takze bedzie sie dzialo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Czy ktoś widział gdzieś zakład, że obaj panowie wygrają po secie i któryś z nich wygra? latam i szukam ale nie mogę nic znaleźć.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Szczerze mówiąc mocno zastanawia mnie Monfils. Ciekawy kurs na niego, dosyć szybko ogrywał przeciwników, więc sił zachował sporo i w wymianach będzie gonił Berrettiniego po korcie. Serwuje też świetnie i to może być kluczowe.
Reszta to myślę, że bez niespodzianek
Nadal z małym overkiem
Sinner może nawet z handicapem -1,5 seta
Medvedev w sumie nie do grania, bo słaby kurs, ale wątpię, że Auger się jakoś mocno tutaj postawi. Może Danil z jakimś małym overkiem, bo Kanadyjczyk swoje pewnie wyserwuje
 
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Monfils-Berrettini
over 23,5 asa @1,9 Totalbet
Berretini over 12,5 1,88 Totalbet
Berrettini @1,7 Totalbet


Moim zdaniem Berrettini w ostatnim meczu wyglądał zdecydowanie lepiej, zaserwował jak dobrze pamietam 29 asow w 3 setach. Monfils w 3 secie co punkt podpierał się rakietą i odpuszczał ciężkie piłki zarówno z serwisu Kecmanovicia jak i z ataku. Spodziewam się dużej ilości asów jak i długich przynajmniej dwóch pierwszych setów. Myślę że asy mogą wejść spokojnie nawet w 3 setach tym bardziej że w tym meczu większość spodziewa się overu gemów. U innych buków są wyższe linie na over obu panów (np betclic 28,5) więc myślę że over 23,5 asa jest to najlepszy typ na ten mecz.

Nadal-Shapovalov
Nadal over 3,5 asa @1,57 Totalbet

Ciężki mecz do obstawienia, Shapovalov jezeli zagra swoj najlepszy tenis to może wygrać z Nadalem, spodziewam się też dużej ilości gemów więc overek 3,5 asa na Nadala wydaje się być dobrym typem bo nie ma co zagrać zbytnio w tym meczu. Nie ma też co się sugerować meczem ze Zverevem bo Zverev zagrał taką padake że nawet nie chciało mu sie rozwalać rakiety.

Sinner-Tsitsipas
over 36,5 gemów @1,6 Totalbet
over 3,5 seta @1,5~


Większość stawia na Sinnera, jak dla mnie to o wygranej rozstrzygnie 5 set. Nie wierze w to by Sinner pokonał greka 3-0, moim zdaniem meczyk 50/50. Widziałem też linie 12,5 asa u Tsitsipasa ale w tym meczu zrezygnuje z asów bo linia nie jest jakaś porywająca.

Edit: Monfils i Beret zgodnie z przewidywaniami ale mało asów, o ile 23,5 siadlo to 12,5 brakło jednego asa tak samo jak u krejcikovej więc szkoda, Nadal zgodnie z przewidywaniami a mecz Tsitsipasa z jednej strony tak jak myślałem ale nie sądziłem że Sinner nic nie ugra biorąc pod uwage to co grał Tsitsi w poprzednich meczach, niestety oba typy minus pomimo że były teoretycznym pewniakiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP - Australian Open
Godzina: 10:15
Spotkanie: Gael Monfils - Matteo Berrettini
Typ: co najmniej jeden zawodnik skorzysta z pomocy medycznej
Kurs: 3,33 trzeba było grać po prostu over setowy albo gemowy, a nie kombinować
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Patrząc na to co obaj grają na tym turnieju uważam, że to może być długie spotkanie, nie widzę tutaj gładkiego zwycięstwa żadnego z nich. To już jest ćwierćfinał, więc panowie już trochę sobie pograli, w końcu mogą pojawić się jakieś problemy. Jest to całkiem możliwe zwłaszcza u Gaela Monfilsa. Monfils ma już 35 lat, w czasie jego kariery kontuzje go nie omijały. Fakt, że Monfils wygrał wszystkie swoje wcześniejsze mecze wynikiem 3:0, ale i tak może pojawić się jakiś problem, zwłaszcza jak spotkanie będzie trwało długo. Matteo Berrettini w przeciwieństwie do swojego rywala stracił już trochę setów. Jedynie w swoim ostatnim meczu wygrał do zera. Wcześniej Berrettini miał pięciosetówkę z Alcarazem. Przerwa medyczna może być też czysto taktycznym zagraniem, np. żeby wybić rywala z rytmu. Coś mi w tym spotkaniu pachnie przynajmniej jedną przerwą medyczną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +288
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Chyba możemy namaścic Shapovalova " Zverevem roku " przegrał z Rafa, który naprawdę nie był to stanie ruszyć do wielu piłek i ewidentnie mocno walczył z bólem. Szczerze mówiąc nie wierzyłem w to, że Rafa jeszcze to wygra i już się pogodziłem z przegranym kuponem.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Sinner-Tsitsipas
Typ:1
Kurs:1.70

Bardzo ładny kurs, brać póki co bo spadnie, Grek 3 ostatnie spotkania(pomimo 4setów w dwóch z nich)miał bardzo wyrównane i nie byli to jacyś mega, lub w mega super formie zawodnicy, ja wiem że mecz meczowi nierówny ale skoro taki Baez, kto to?lub nie do końca zrównoważony(jeśli chodzi o tenis)Benoit potrafili mu urywać sety a spotkanie z Fritzem mogło się zakończyć 2 każdą stronę to co będzie z REWELACYJNIE grającym, przede wszystkim równo Sinnerem?Jannick go wystrzela tymi potężnymi uderzeniami, im dłużej w mecz tym będzie gorzej bo to właśnie Grek miał dłuższe spotkania i w małym procencie(dodatkowo) to również się przyczyni do przegranej, Włoch może przegrać tylko z głową (myśląc ojej jestem bliski półfinału(za2dni z Miedwiedievem)ale patrząc na pewność swoich uderzeń i po twarzy brak większego stresu,niepokoju, myślę że to ogarnie i to być może w łatwy sposób, Grek jest równy ale nie przeskoczy swojego poziomu,poprostu trafiając na lepszych zawodników(pomimo 4czy 5 pozycji w rankingu będzie z nimi w większości przegrywał,POLECAM TEN TYP MOCNO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Sinner handicap -1,5 seta @ 2,24 Fortuna
Sinner niesamowicie trafił tutaj z formą. Męczył się tylko w jednym secie z Danielem, który wyglądał tutaj naprawdę dobrze. Bekhend Włocha jest na wyśmienitym poziomie, ale Forhend również nie odstaje, do tego świetnie serwuje. Przed turniejem byłem pewien, że Medvedev, ewentualnie Nadal przy mega formie mogą tylko wygrać tego Szlema. Jednak jak patrzę na to jak gra tutaj młody Włoch to jestem pod mega wrażeniem i uważam, że przy bardzo dobrej dyspozycji dnia mógłby nawet ograć Medvedeva w półfinale. Jeśli chodzi o Tsitsipasa, to jest typ zawodnika, który pewnego poziomu nie przeskoczy, tak jak Berrettini. Mogą wygrywać mnóstwo spotkań i zachodzić daleko w Wielkich Szlemach, ale jeśli dojdą do półfinału, czy finału i tam trafią na kogoś z topu, to po prostu nie wygrają ( chyba, że będzie to Zverev 🙃 ) Matteo ma za mały repertuar zagrań, a Tsitsipas pomimo, że ma jednoręczny bekhend, to nigdy nie będzie on tak dobry jak bekhend Wawrinki, czy Federera. Serwis też mógłby mieć lepszy przy swoich warunkach, a Forhend często zawodzi. Jeśli Grek miałby gdzieś kiedyś jakimś cudem wygrać Szlema, to będzie Paryż, bo na Mączce wygląda zdecydowanie lepiej, niż na betonie, czy trawie. W tym turnieju miał dosyć łatwo i Fritz powinien pluć sobie w brodę, że go nie wyeliminował, bo miał drugie tyle BP co Grek, ale na tym etapie wygrało doświadczenie. Sinner pomimo swojego wieku gra już bardzo dojrzale i ma tutaj zdecydowanie więcej argumentów od Greka. Ogólnie uważam, że Szlema wygra ktoś z tej połowy drabinki, czyli Sinner, lub Medvedev, bo chociaż bardzo życzył bym tego Nadalowi, to zdrowie mu nie pozwoli, chociaż myślę, że z Berrettinim sobie poradzi.
Jak dla mnie to Sinner powinien wziąć ten mecz w maksymalnie 4 setach.

Do tego próbuje Medvedeva i over 29,5 gemów @1,62 Fortuna
Rusek pewnie wygra ten mecz, ale liczę, że Kanadyjczyk swoje wyserwuje i nie będzie to szybkie spotkanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom